Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Akcijos, išpardavimai, nuolaidų kuponai

TOP 10 geriausių pasiūlymų artėjantiems 2020 metams: anonso nuolaidos naujausiam „Xiaomi“ sporto laikrodžiui, iš Čekijos sandėlio perkamiausi LED šviestuvai, labai gera kaina populiariausiam GPS siųstuvui ir „QCY QS2“ ausinėms (Video, 2019 m. 53 savaitė)

2019-12-31 (0) Rekomenduoja   (2) Perskaitymai (330)
    Share

- 14 % nuolaida naujos kartos vaizdo registratoriui „Alfawise LS02“ (su nuolaidos kuponu)

- 27 % nuolaida išmaniajam laikrodžiui „Amazfit GTR Lite 47mm“

- 33 % nuolaida bekontakčiui termometrui „Xiaomi Mi Home iHealth Thermometer“

- 47 % nuolaida LED šviestuvui „Yeelight YLXD42YL“ (iš Čekijos sandėlio)

- 51 % nuolaida pakabinamam LED šviestuvui „Yeelight JIAOYUE YLXD02YL“ (iš Čekijos sandėlio)

- 5 % nuolaida robotui siurbliui „Alfawise V8S PRO E30B“ - 1800 Pa siurbimas, grindų plovimas ir HEPA filtras (iš Čekijos sandėlio, su nuolaidos kuponas)

- 20 % nuolaida belaidžiui dulkių siurbliui „Xiaomi Dreame V9P“ (iš Lenkijos sandėlio)

- 47 % nuolaida perkamiausiai IP kamerai „Inqmega“

- 18 % nuolaida GPS siųstuvui „ST-901“

- 76 % nuolaida ausinėms „QCY QS2“

1. 14 % nuolaida naujos kartos vaizdo registratoriui „Alfawise LS02“

67.91€ | 14 % nuolaida + nuolaidos kuponas ILALFA1014 „Alfawise LS02“ specifikacijos

Turbūt niekam ne paslaptis, kad „Xiaomi“ kompanija tapo sektinu pavyzdžiu daugeliui kitų Kinijos kompanijų ir pastarosios bando pagaminti panašių produktų į tuos, kuriuos gamina populiarioji „Xiaomi“. Tik dažniausiai mažiau žinomi gamintojai pirkėjams siūlo produktus už žemesnę kainą, bet štai, „Alfawise“ kompanija žengia visai kitu keliu ir naująjį vaizdo registratorių parduoda šiek tiek brangiau nei puikiai žinomas „Xiaomi 70mai Pro“ analogas. Kuo gi jis toks ypatingas?

„Alfawise registratorius jį tiesiog paguldė ant menčių net per daug nesistengdamas - fantastiškas produktas, tikrai rekomenduoju“: tarpusavyje palygino mylimą „Xiaomi“ ir naująjį „Alfawise LS02“ vaizdo registratorių („Alfawise LS02“ apžvalga, vaizdo įrašų pavyzdžiai, Video)

Kaina

Tikrinta 2019 12 31

 • Gearbest - 67.91€ 
 • su nuolaidos kuponu ILALFA1014
 • Nemokamas siuntimas į Lietuvą
 • Lietuvoje neparduodamas

Žiūrint vien į registratorius, kainų skirtumai akivaizdūs, bet kai „Alfawise LS02“ jau turi integruotą GPS, o „Xiaomi“ atveju jį reikia įsigyti papildomai, o be to, „Alfawise LS02“ vaizdo registratorius pasižymi papildomais techniniais laimėjimais, tai tada tampa aišku, kad jo kaina visai normali ir „Xiaomi 70mai Pro“ jam tikrai negali prilygti.

Tuo labiau, dėl kokybės nerimauti irgi neverta - daugelis pavyzdžių rodo, kad „Alfawise“ produktai gaminami tose pačiose gamyklose, kaip ir „Xiaomi“, tad kartais skiriasi tik gamintojo logotipas, o vidus yra identiškas. Kaip kad jau nutiko su lazeriniais atstumo matuokliais. 

Bet jei kainos skiriasi, vadinasi, „Alfawise“ sugalvojo dar geresnį vaizdo registratorių, nei kad „Xiaomi“. Turbūt jau daugelis nekantraujate, kuo gi „Alfawise LS02“ gali pasigirti prieš „Xiaomi 70mai Pro“ ir iš kur gi tas kainų skirtumas?

Pirma - superkondensatorius. Jei „Xiaomi 70mai Pro“ maitinamas iš baterijos, tai „Alfawise LS02“ turi superkondensatorių.

Paklausite, koks gi skirtumas? Iš tikrųjų skirtumų yra labai nemažai ir apie juos išsamiai rašėme štai šiame straipsnyje.

Esminis dalykas yra toks: jei registratorių naudojate kasdien po kelis kartus, reikėtų pagalvoti apie kondensatorių. Šis paprastas elektronikos komponentas yra tiesiog patikimesnis už baterijas.

Kondensatorius per savo tarnavimo laiką gali būti įkrautas/iškrautas dešimtis ar net šimtus tūkstančių kartų. Tuo tarpu baterijos po truputį silpsta beveik iš karto ir jau po kelių šimtų ciklų jos ima streikuoti.

Antra - galingas procesorius. Jei visą informaciją „Xiaomi 70mai Pro“ apdoroja „Hi3556 V100“ mikroschemų rinkinys, tai „Alfawise LS02“ darbuojasi naujasis ir galingasis „Novatek 96660“ su DDR3 2GB RAM atmintimi.

Būtent „Novatek“ kompanijos procesoriai diegiami pažangiuose vaizdo registratoriuose. Ir galingas procesorius yra labai svarbus dalykas, kadangi jis užtikrina, kad būtų greitai ir kokybiškai susidorota su dideliais kiekiais ir aukštos raiškos vaizdais.

Trečia - galinga optika ir net dvi kameros. Natūralu, kad jei „Alfawise LS02“ turi galingą procesorių, tai jis turi būti pilnai išnaudojamas ir vartotojas turi gauti papildomą naudą.

Tad „Alfawise LS02“ palaiko dvigubą lęšių sistemą; įdiegtas naujasis „Sony IMX307 STARVIS“ jutiklis, kuris užtikrina puikią vaizdo kokybę ir tamsios nakties metu; prie puikios vaizdo kokybės prisideda ir F1.8 diafragma; o vaizdo raiška siekia 1080FHD (1920 x 1080) ir apžvalgos kampas yra 150 laipsnių.

Tad praktiškai visais parametrais „Alfawise LS02“ lenkia „Xiaomi 70mai Pro“, tik pastarasis vaizdo registratorius palaiko 1944P (2592 x 1944) raišką.

Be to, „Alfawise LS02“ tuo pačiu metu ir filmuoja kas vyksta automobilio salone ir tai, kas dedasi automobilio priekyje. Tokios galimybės „Xiaomi 70mai Pro“ nesuteikia.

Ketvirta - milžiniška SD kortelės talpa. „Alfawise LS02“ palaiko dvigubai talpesnę atminties kortelę – iki 124 GB.

Penkta - geresnis ekranas. „Alfawise LS02“ turi nepalyginamai kokybiškesnį ekraną. Jei „Xiaomi 70mai Pro“ turi 2 colių įstrižainės 320 x 240 liečiamą ekraną, tai „Alfawise LS02“ turi 3 colių įstrižainės į prisilietimus reaguojantį OLED (800 x 480) ekraną.

Šešta - iš karto su GPS. „Xiaomi 70mai Pro“ galima įsigyti su GPS imtuvu arba be jo, o štai „Alfawise LS02“ jau turi integruotą kokybišką GPS modulį.

Na ir pabaigai dar keletas puikių „Alfawise LS02“ savybių, kuriomis jau gali pasigirti ir „Xiaomi 70mai Pro“:

 • „G-sensor“ (reguliuojamas smūgių jutiklis),
 • „WDR“ (baltos spalvos balanso kontrolė),
 • „WiFi“ (2,4 GHz),
 • „Loop-recording“ (nauji vaizdo įrašai įrašomi ant seniausiųjų),
 • „Motion Detection“ (reagavimas į judesį – iki 3 metrų),
 • automatinis vaizdo įrašymas,
 • naktinis matymas
 • palaikoma išmanioji programėlė.

Tad apibendrinant galima teigti, kad „Alfawise LS02“ daugeliu atveju lenkia populiarųjį „Xiaomi 70mai Pro“ ir dabar tampa aišku kodėl „Alfawise“ kompanijos produktas yra šiek tiek brangesnis už „Xiaomi“.

Tai turbūt unikalus atvejis, kai mažiau žinoma Kinijos kompanija nebando rinkai pasiūlyti pigesnio „Xiaomi“ analogo – juk būtent kone visi taip ir elgiasi.

Iš tokio „Alfawise“ sprendimo galima daryti išvadą, kad ji jau išaugo iš savo, kaip nuolat „Xiaomi“ besivejančios kompanijos vaidmens ir pagaliau yra pasirengusi rinkai pasiūlyti itin kokybiškų, unikalių savo produktų.

2. Anonso nuolaidos ir mažiausia kaina išmaniajam laikrodžiui „Amazfit GTR Lite 47mm“

100.10€ | 27 % nuolaida | 4.88 balai iš 5 (8 vertinimai)

„Amazfit GTR Lite 47mm“ - tik ką pristatytas naujasis išmanusis laikrodis. Stebėtina, bet jis išlaikė daugumą savo vyresniojo brolio privalumų ir „Amazfit GTR Lite 47mm“ kaina yra ženkliai mažesnė. Štai pagrindinės priežastys, kodėl šis įrenginys greitai taps pačiu perkamiausiu išmaniuoju laikrodžiu rinkoje.

Kaina

Tikrinta 2019 12 31

„Huami“ atstovų teigimu – tai pats stilingiausias ir madingiausias išmanusis laikrodis, koks tik yra dabar rinkoje. Žinoma, tai spręsti kiekvienam asmeniškai, bet modelis tikrai vertas dėmesio. 

1. Aukšta medžiagų kokybė

„Amazfit GTR Lite 47mm“ turi keičiamą silikoninę apyrankę su klasikine sagtimi bei metalinį korpusą su keramikos rėmeliu.

„Amazfit GTR Lite 47mm“ sveria tik 36 gramus, tačiau turi didelį apvalų spalvotą 1,39 colių AMOLED ekraną (326 PPI rezoliucija), apsaugotą „Corning Gorilla Glass 3“ nesibraižančiu stikliuku.

Kokybiškas korpusas užtikrina ir apsaugą nuo vandens - „Amazfit GTR Lite 47mm“ atitinka 5ATM (50 metrų) panardinimo standartą. Taigi, jo tikrai nereikia nusiimti plaunantis rankas, maudantis duše, upėje ar ežere. 

2. Įspūdinga elektronika

„Amazfit GTR Lite 47mm“ vidus yra ne prastesnis už išorę. Čia - 16 MB RAM ir 40 GB ROM atmintys, „Bluetooth 5.0“, pažangusis „BioTracker™ PPG“ širdies ritmo matuoklis, 6 ašių akselerometras ir kita įranga, reikalinga „Amazfit GTR Lite 47mm“ funkcijoms atlikti. 

Deja, bet „Amazfit GTR Lite 47mm“ nepalaiko GPS ir GLONASS navigacijos, kurią turi vyresnysis brolis - „Amazfit GTR“.

Norint programėlėje matyti nubėgtą trajektoriją, reikės drauge su savimi turėti ir išmanųjį telefoną, kurį suporuosite su „Amazfit GTR Lite 47mm“ ir telefone aktyvuosite navigaciją.

Tačiau „Amazfit GTR Lite 47mm“ veikia taip pat labai greitai - įrenginys be delsimo reaguoja į komandas.

Ekranas yra ryškus ir šviesus - informaciją gerai matysite ir saulės šviesoje. 326 PPI rezoliucija užtikrina aukštą detalumo lygį, kuriam šioje kainos kategorijoje niekas negali prilygti.

3. Sporto režimai

„Amazfit GTR Lite 47mm“ atlieka viską, ko tikitės iš sporto laikrodžio - primena pajudėti, skaičiuoja žingsnius, sudegintas kalorijas, nueitą atstumą, matuoja pulsą.

Šis įrenginys turi 8 sporto režimus („Amazfit GTR“ - 12), tarp kurių - bėgiojimas viduje ir lauke, važiavimas dviračiu, plaukiojimas ir kt.

Duomenys pasiekiami įrenginio ekrane, tačiau juos galima peržiūrėti ir išmaniojoje programėlėje, kurioje pateikiama ilgalaikė statistika.

„Bluetooth 5.0“ užtikrina puikų laikrodžio ir telefono ryšį.

4. Kitos funkcijos

„Amazfit GTR Lite 47mm“ nėra tikras išmanusis laikrodis, nes juo negalima naršyti po internetą, tačiau tai nėra ir paprasta išmanioji apyrankė - jis pasižymi kur kas geresnėmis specifikacijomis ir turi labai gerai atidirbtą programinę įrangą. Tad tai vidutinės kainos, bet labai aukštos kokybės sportinio tipo laikrodis.

Be to, „Amazfit GTR Lite 47mm“ suteikia galimybę per atstumą valdyti telefono muzikos grotuvą, perspėja apie gautus pranešimus, seka miego ritmus, matuoja širdies ritmą.

Iš tikrųjų, pulsas stebimas 24 valandas per parą - šią funkciją atlieka vienas pažangiausių pasaulyje „BioTracker™ PPG“ jutiklis.

Tiesiai apyrankės ekrane galėsite peržiūrėti ir artimiausių dienų orų prognozę. 

Galiausiai, „Amazfit GTR Lite 47mm“ turi ir du valdymo mygtukus, kurie leis norimą funkciją pasiekti labai greitai, nenaršant po skirtingus įrenginio meniu.

5. Įspūdinga baterija

„Amazfit GTR Lite 47mm“ baterija apskritai yra vienas iš didžiausių šio įrenginio privalumų. 410 mAh talpos elementas užtikrina bent 24 dienų darbo laiką.

Tokio laiko galite tikėtis, jei šį laikrodį naudosite įprastai, tačiau jei išjungsite „Bluetooth“, baterija tarnaus net 74 dienas. Joks kitas išmanusis sporto laikrodis rinkoje negarantuoja tokio ilgo veikimo su vienu įkrovimu.

Išskyrus tik tą patį „Amazfit GTR“, kuris iš esmės turi du pagrindinius privalumus prieš „Amazfit GTR Lite 47mm“: palaiko GPS bei GLONASS ir turi 4 papildomus sporto režimus (kopimas į kalnus, slidinėjimas, Cross Country ir plaukiojimas atvirame vandens telkinyje).

Taigi, „Amazfit GTR Lite 47mm“ yra naujas, modernus ir dabar parduodamas už puikią kainą įrenginys, kuris jo turėtojui padės palaikyti fizinę formą, pasipuošti ir atliks dar daugybę kitų naudingų funkcijų.

Dabartinė 100.10€ kaina yra mažiausia šio laikrodžio kainų istorijoje:

3. 33 % nuolaida bekontakčiui termometrui „Xiaomi Mi Home iHealth Thermometer“

21.84€ | 33 % nuolaida | „Xiaomi Mi Home iHealth Thermometer“ specifikacijos, atsiliepimai

Tai unikalus vokišką „German Heimann“ daviklį turintis bekontaktis kūno temperatūros matavimui skirtas termometras, kuris rinkoje šiuo metu neturi analogų. Nepaisant to, kad tai kinų gaminys, apie jį gerai atsiliepiama visame pasaulyje.

„Xiaomi Mi Home iHealth Thermometer“ apžvalgos

Puikus termometras. Matavimo rezultatus lyginant su paprastu termometru gaunu praktiškai tą patį. Paklaida siekia ~ +/- 0,2 – 0,4 laipsnio, tačiau atsižvelgus į tai kaip gretai veikia „Xiaomi Mi Home iHealth“ grįžti prie įprasto termometro tikrai nesinori. Be to, šis termometras itin praverčia susirgus vaikams, nes temperatūrą pavyksta išmatuoti tiesiog akimirksniu. „Xiaomi Mi Home iHealth“ – tai tikrai puikus pasirinkimas už visiems prieinamą kainą. (Timofey)

Kaina

Tikrinta 2019 12 31

 • Lietuvoje neparduodamas
 • „Gearbest“ - 21.84€
 • Siuntimas į Lietuvą neregistruotu paštu nemokamas.

Bekontaktis termometras šeimai yra labai geras pasirinkimas. Jis neliečia sergančiųjų, todėl tikimybė pernešti bakterijas ir virusus yra šiek tiek mažesnė.

Bekontakčiai termometrai taip pat labiau patinka vaikams, nes jie veikia iš karto - jų nereikia laikyti, todėl vaikai gali net miegoti, kuomet matuojama jų temperatūra.

Bekontaktis termometras „Xiaomi Mi Home iHealth“ veikia infraraudonųjų spindulių IR pagrindu, todėl jį tereikia laikyti netoli sergančiojo kaktos, nuspausti mygtuką ir po sekundės ekrane pasirodys užfiksuota žmogaus kūno temperatūra.  Apie tai įspės ir vibracija - garsinis signalas pažadintų vaiką.

„Xiaomi“ pagalvojo ir apie šio termometro laikymo kampą ir tikslumą. Tikriausiai pastebėjote, kad šio bekontakčio termometro dizainas yra unikalus. Jis pagamintas taip, kad naudotojui būtų patogu jį laikyti optimaliu kampu nukreipus į sergančiojo kaktą.

Šis įrenginys taip pat pasižymi labai lygiais paviršiais, kuriuos lengva valyti, ir dviem AAA standarto baterijomis, kurių pakaks 3000 labai tikslių matavimų.

„Xiaomi Mi Home iHealth“ žmogaus kūno temperatūrą išmatuoja per sekundę, tačiau to pilnai pakanka, jog per tą laiką jis duomenis paimtų net 100 kartų. Tai garantuoja maksimalų tikslumą, koks tik yra galimas naudojant vokišką jutiklį.

Šis prietaisas taip pat atkreipia dėmesį į aplinkos temperatūrą ir ją kompensuoją, o naudotojų pasitikėjimą užtikrina ir naudojamas „German Heimann“ jutiklis. „Xiaomi“ teigia, kad šis prietaisas žmogaus kūno temperatūrą svarbiausiame 35 – 42 oC diapazone matuoja +/- 0,2 laipsnių tikslumu.

4. Iš Čekijos sandėlio, mažiausia kaina LED šviestuvui „Yeelight YLXD42YL“

77.35€ | 47 % nuolaida, iš Čekijos sandėlio | 4.88 balai iš 5 (25 vertinimai)

Nuo pat vasaros, kuomet buvo anonsuotas šis švietuvas, jis yra vienas populiariausių tarp visų konkurentų. „YEELIGHT YLXD42YL“ yra 48.00 x 48.00 x 8.00 cm dydžio ir 1,76 kg svorio LED šviestuvas, kurio galia siekia 32 W.

Kaina

Tikrinta 2019 12 31

 • Gearbest - 77.35€
 • iš Čekijos sandėlio, tai mažiausia kaina
 • Taikoma 47 % nuolaida
 • siuntimas į Lietuvą už 5.62€

„YEELIGHT YLXD42YL“ ryškumas siekia iki 2200 lm, 95 Ra spalvos atkūrimo indeksas ir 32 W galios šviestuvo užtenka apšviesti 25 m2 plotui. Taip pat galima šviesos spalvos temperatūrą reguliuoti 2700 – 6000 K diapazone.

LED šviestuvą taip pat galima valdyti pulteliu, kuris jau yra pakuotėje, išmaniuoju jungikliu, balsu ir išmaniosiomis programėlėmis. Ir smagu tai, kad „YEELIGHT YLXD42YL“ palaiko „Moonligth“ ir „Sunlight“  švietimo režimus.

Šviestuvą galima suporuoti su „Xiaomi Mi Band“ išmaniosiomis apyrankėmis. Ir kai tik apyrankė pradės fiksuoti, jog užmigote, ji automatiškai apie tai informuos šį šviestuvą ir jis pats išsijungs - labai patogus dalykas.

Dabartinė 77.35€ kaina yra mažiausia šio šviestuvo kainų istorijoje:

5. Iš Čekijos sandėlio, mažiausia kaina pakabinamam LED šviestuvui „Yeelight JIAOYUE YLXD02YL“

136.50€ | 51 % nuolaida, iš Čekijos sandėlio | 4.78 balai iš 5 (419 vertinimai)

„Yeelight JIAOYUE YLXD02YL“ - tai 650 mm skersmens apvalus pakabinamas šviestuvas. Jo šviesos spalvos temperatūrą galima reguliuoti 2700 – 6000 K, o ryškumas siekia iki 3500 lm, todėl sau tinkančius ir patinkančius nustatymus suras kiekvienas. Geriausia tai, kad šviestuvas naudoja mažai elektros, pirkėjai džiaugiasi ir galimybe jį valdyti pridedamu pulteliu ar išmaniosiomis programėlėmis.

Kaina

Tikrinta 2019 12 31

 • Gearbest - 136.50€
 • Iš Čekijos sandėlio
 • 51 % nuolaida
 • Siunčia už 22.95€

Šviestuvas „Xiaomi Yeelight JIAOYUE YLXD02YL 650“ palaiko „Ambient Lighting“ funkciją, tai yra – šviečia į šalis ir į pačias lubas, taip sukurdamas papildomą šviesos srautą ir nakties metu romantišką aplinką. Šis šviestuvas yra kiek didesnis ir galingesnis už itin populiarų „Xiaomi Yeelight JIAOYUE YLXD05YL 480“ šviestuvą, tačiau visomis kitomis savybėmis jie identiški.

Jis yra lengvai valdomas tiek pulteliu, tiek išmaniąja programėle. Geriausia tai, kad jam įrengti pakanka vos 5 minučių, jei esate pasiruošę, nes teoriškai jam nereikalingi jokie jungtukai. Žinoma, jungtuką ant sienos galite pasilikti, tačiau tikėtina, kad paskui jo dažnai nenaudosite. Kaip taip gali būti?

„MIJIA APP“ ir „Yeelight APP“ išmaniosios programėlės leidžia lengvai valdyti šviestuvą, tačiau pakuotėje rasite ir pultelį (kuris naudoja CR2032 bateriją), veikiantį su daugeliu „Yeelight“ pakabinamų šviestuvų. Šis įrenginys turi „Bluetooth“ ir „WiFi“ modulius, todėl prie jo prisijungti nėra sunku.

Per atstumą galima ne tik įjungti/išjungti šį šviestuvą, bet ir nustatyti skleidžiamos šviesos spalvos temperatūrą (nuo 2700 iki 6000 K) bei ryškumą.

Įdomiai atrodo vadinamasis „mėnesienos“ režimas, kuomet didelis apvalus šviestuvas skleidžia vos 1,5 liumenų šviesą – ji yra labai blausi, bet kambariui suteikia įdomią atmosferą.

Dabartinė 136.50€ kaina yra mažiausia šio šviestuvo kainų istorijoje:

6. Iš Čekijos sandėlio, su nuolaidos kuponu robotas siurblys „Alfawise V8S PRO E30B“ - 1800 Pa siurbimas, grindų plovimas ir HEPA filtras

151.06€ | 5 % nuolaida, iš Čekijos sandėlio + nuolaidos kuponas ALFAV8S001„Alfawise V8S PRO E30B“ specifikacijos

„Alfawise V8S PRO E30B“ neabejotinai pats populairiausias šio pusmečio robotas siurblys iš Kinijos - rudenio pabaigoje jis buvo išpirktas ir dabar vėl pasirodė prekyboje. Ir ne bet kur, o Čekijos sandėliuose. Tai modernus, plonas, funkcionalus ir labai gerą kainos-parametrų santykį turintis dulkių siurbys-robotas. Jis siurbia net 1800Pa jėga, skleidžia vos 65 dB triukšmą, turi HEPA filtravimo sistemą ir net grindims plauti reikalingus priedus. Šio įrenginio 2500 mAh baterijos pakanka 110-120 minučių, o tada jis pats sugrįžta įkrovimui. „Alfawise V8S PRO E30B“ galima valdyti balsu, programėle arba pulteliu ir kainuoja pigiau nei 200€.

Perkamiausias robotas siurblys iš Kinijos iki 200€ - 1800Pa, giroskopinė navigacija, plovimo funkcija, svarbiausi privalumai, trūkumai ir ką apie jį kalba pirkėjai („Alfawise V8S PRO E30B“ atsiliepimai, Video)

Daugybę robotų siurblių išbandęs apžvalgininkas: „Tai turbūt geriausias robotas siurblys tokioje kainų kategorijoje“. Kuo toks ypatingas „Alfawise V8S Pro“? („Alfawise V8S Pro“ apžvalga, Video)

Kaina

Tikrinta 2019 12 31

 • Lietuvoje neparduodamas.
 • „Gearbest“ - 151.06€
 • su nuolaidos kuponu ALFAV8S001
 • iš Čekijos sandėlio
 • 5 % nuolaida, siuntimas į Lietuvą - 5.16€

„Alfawise V8S PRO E30B“ – tai naujas dulkių siurblys-robotas, skirtas įprastam namų naudojimui. Pagal pavadinimą matosi, kad tai atnaujinta „Alfawise V8S“ versija.

Priminsime, kad „Alfawise V8S“ yra vienas iš geriausią kainos/parametrų santykį turinčių siurblių Kinijoje, kainuojantis apie 131€, o iš konkurentų išsiskyrė išskirtiniu galingumu - 1300 PA siurbimo galią turėjo tik siurbliai, kainuojantis apie 200€. O kuo didesnė siurbimo galia, tuo geriau išvalo kilimus ir nuo grindų pakelia siunkesnius nešvarumus, tokius kaip krupas ar smėlis. 

O ir „Alfawise V8S“ apžvalgos ir atsiliepimai yra labai teigiami. „Galiu pasakyti, kad tai efektyviausiai besidarbuojantis robotas dulkių siurblys, kokį tik esu testavęs“, „Iš 10 balų duodu 9,5 - pigiau už „Xiaomi“ ir „Ilife“, o siurbia kur kas geriau nei brangesnis „Ilife V7S Pro“ - štai taip apie šį siurblį atsiliepdavo pirkėjai ir apžvalgininkai.

Jei „Alfawise V8S“ buvo toks vykęs siurblys, jo atnaujinimas turi būti dar geresnis. Bet ar tikrai? Pagal tai, ką rodo specifikacijos, tikrai taip -  „Alfawise V8S PRO E30B“ iš tikro yra ypatingas siurblys.

„Alfawise V8S PRO E30B“ turi pultelį, kuris leidžia perjungti skirtingus valymo režimus, tačiau šis prietaisas taip pat turi „Wi-Fi“ modulį, kuris leidžia įrenginiui bendrauti su „Google Home“ ar „Amazon Alexa“ virtualiais asistentais. Tai reiškia, kad „Alfawise V8S PRO E30B“ gali būti valdomas ir balsu, ir programėle.

„Alfawise V8S PRO E30B“ turi giroskopą ir eilę jutiklių, kurie užtikrina, kad siurblys judės tik ten, kur gali judėti laisvai, nenukris ir be reikalo nesitrankys į baldus.

„Alfawise V8S PRO E30B“ turi du šepetėlius, kurie nukreipia dulkes prie pagrindinės siurbimo angos. Šis įrenginys gali pasigirti net 1800 PA siurbimo galia. Tai dar daugiau nei „Alfawise V8S“, o įvertinus, kokia yra kainų kategorija, tai tiesiog neįtikėtinas rodiklis.

Negana to, per šį siurblį keliaujantis oras yra filtruojamas per HEPA filtrus, todėl į kambarį sugrįžta labai švarus. 

„Alfawise V8S PRO E30B“ turi 2500 mAh bateriją, kuri užtikrinta 110-120 minučių darbą. Kuomet energijos lygis nukrenta žemiau 20 %, siurblys pats sugrįžta į įkrovimo stotelę. Įdomu tai, kad senesnis „Alfawise V8S“ turėjo 2600 mAh bateriją, tai kodėl naujesnis turi mažesnę? Greičiausiai dėl vietos.

„Alfawise V8S PRO E30B“ turi 600 ml dulkių talpą („Alfawise V8S“ turėjo 350 ml), taip pat turi 350 ml vandens talpą ir vis tiek yra šiek tiek plonesnis (7,6 cm prieš 8).

Taigi, „Alfawise V8S PRO E30B“ skirtingai nei „Alfawise V8S“ palaiko ne tik sausą, bet ir drėgną grindų valymą. 

Sumažėję matmenys reiškia, kad naujesnis siurblys gali lengviau palįsti po baldais. Negana to, jis dar ir siurbia geriau – „Alfawise V8S“ gali pasigirti 1300 PA siurbimo jėga, o štai „Alfawise V8S PRO E30B“ siurbimo jėga siekia visus 1800 PA.

Naujasis „Alfawise V8S PRO E30B“ turi daugybę pranašumų – nuo HEPA filtro, iki didesnės siurbimo galios. Tačiau tikriausiai didžiausias iš jų yra galimybė plauti grindis. „Alfawise V8S PRO E30B“ pakuotėje rasite vandens talpą ir mikrošluostę, kurie padės išplauti grindis.

Įdomu tai, kad dirbdamas šį darbą robotas yra tylesnis – kai plauna grindis skleidžia tik 30 dB triukšmą.

„Alfawise V8S PRO E30B“ neturi lazerinės navigacijos, bet to ir neverta tikėtis šioje kainų grupėje. Bet jis turi giroskopinę navigaciją ir tai fantastiškas dalykas šioje kainų grupėje - ji taip pat padeda sudaryti patalpų žemėlapį ir robotas teritoriją valo labai efektyviai, tiesiog, nėra galimybės nustatyti atskirų valymo zonų ar kitų ribojimų, kaip kad lazerinės navigacijos atveju. 

Apibendrintai, „Alfawise V8S PRO E30B“ yra tiesiog įspūdingas robotas siurblys šioje kainų grupėje. Pagal tai, kokius parametrus jis turi ir kiek kainuoja, nelabai net yra su kuo jį palyginti - iki šiol už tokius robotus siurblius drąsiai prašydavo bent 200-250€ ir jie būdavo laikomi labai pigiais pasiūlymais. Tad kainos ir parametrų prasme „Alfawise“ perspjovė visus.

7. Iš Lenkijos sandėlio perkamiausias 2019 metų belaidis dulkių siurblys „Xiaomi Dreame V9“

208.49€ | 20 % nuolaida, iš Lenkijos sandėlio | 4.8 balai iš 5 (563 vertinimai)

„Dreame V9“ ir „Dreame V9P“ yra visiškai nauji „Xiaomi“ rankiniai siurbliai, pristatyti 2019 metų vasaros pabaigoje, tačiau tapo taip beprotiškai perkami, kad per rudenį pateko į TOP 10 perkamiausių prekių per visus 2019 metus iš AliExpress. Įvertinant tai, kad kaina labai gera, o siūlomas iš Lenkijos sandėlio, Europoje jo pirkimai dar nesibaigė. Pagal technines specifikacijas abu modeliai iš esmės identiški, labiausiai skiriasi jų dizainas - „Dreame V9P“ papuoštas metaline apdaila,  „Dreame V9“ - paprastesnis. 

2019 m. vasaros naujiena iš „Xiaomi“: labai geros kainos, net 20 kPa galios rankinis siurblys „Dreame V9P“ su fantastiškai patogiu laikikliu - dar geriau nei „Roidmi F8“? („Dreame V9P“ apžvalga, Video)

„Sąžiningai, esu šokiruotas. Iš kur čia tiek visko?“ Išbandė masiškai perkamą šių metų naujieną „Dreame V9P“ belaidį dulkių siurblį - „atrodo, kad iki šiol niekada nebūčiau tvarkęs namų“ („Dreame V9P“ apžvalga, Video)

Kaina

Tikrinta 2019 12 31

 • Aliexpress - 208.49€
 • 20 % nuolaida, iš Lenkijos sandėlio
 • nemokamas siuntimas į Lietuvą

„Xiaomi Dreame V9P“ pasižymi puikia pagaminimo kokybe ir labai geromis techninėmis savybėmis: 20 000 Pa siurbimo galia, puikus penkių etapų HEPA filtravimas - atgal išleidžia iki 99,99 proc. išvalytą orą, vienu įkrovimu gali dirbti iki 60 min. Išties šaunios savybės.

„Xiaomi Dreame V9P“ siurblys sulaukia labai daug gerų pirkėjų atsiliepimų ir pirkėjai iš Lietuvos džiaugiasi grietu siurblio pristatymu, kad nereikėjo mokėti papildomų mokesčių už muitą, labai gera siurblio pagaminimo kokybe, didele jo galia ir puikiu veikimu.

O štai šis apžvalgininkas detaliai išbandė bei ištestavo „Xiaomi Dreame V9P“ ir teigia, kad:

„Neįsivaizduoju iš kur jis sugebėjo susiurbti tiek daug atliekų, visokių smulkių dalelių, bet esu praktiškai šokiruotas – atrodo taip, tarsi aš iki šiol namų būčiau netvarkęs.

Siaubingai daug atliekų susiurbė Dreame V9P ir aš net nedarysiu atskirų testavimų, kaip siurblys siurbia ryžius, monetas ir panašiai. Jis labai galingas ir puikiai susidoroja su visomis užduotimis.

Čia būtent tas atvejis, kai išbandęs daiktą esu 100 % įsitikinęs jo kokybe, veikimo efektyvumu ir galiu nuoširdžiai rekomenduoti. Dreame V9P tikrai puikus belaidis dulkių siurblys ir jis pilnai gali užimti stacionaraus, įprasto dulkių siurblio vietą.“

8. Mažiausia kaina perkamiausiai IP kamerai „Inqmega“

13.14€ | 47 % nuolaida | 4.8 balai iš 5 (5363 vertinimai)

Ši „Inqmega“ IP kamera yra viena perkamiausių visame Aliexpress.com portale - daugiau nei 18000 pirkimų, o iš 7200 vertinimų bendras balas siekia net 4.8 iš 5. Nekeista, jog ji tapo pati perkamiausia savaitės preke. Kas lėmė tokią sėkmę?

Kaina

Tikrinta 2019 12 31

 • Aliexpress - nuo 13.14€
 • 47 % nuolaida
 • nemokamas siuntimas į Lietuvą

IP kameros yra labai funkcionalus ir modernus namų apsaugos sprendimas. Trumpai tariant, šis įrenginys leidžia iš bet kurio pasaulio krašto stebėti, kas dedasi jūsų namuose. Tereikia internetu prisijungti prie kameros (ar kamerų sistemos) ir galėsite apsižvalgyti. IP kamerą reikia prijungti prie namų „Wi-Fi“ tinklo, maitinimo ir sumontuoti ten, kur ji galės stebėti strategiškai svarbias namų vietas.

Pirmiausia - itin gera kaina. Normalios kokybės IP kameros paprastai kainuoja nuo 30€ ir daugiau, o čia vos 13€.

Nežiūrint itin geros kainos, šis „Inqmega“ prietaisas turi ne tik prisijungimą prie debesies, bet ir atminties kortelės lizdą, kuris leidžia čia pat vietoje saugoti įrašus. Kaip ir kiti panašūs prietaisai, ši IP kamera turi ir garsiakalbį su mikrofonu. Tai reiškia, kad galėsite pasikalbėti su namie likusiais žmonėmis ar net augintiniais. Tačiau svarbiausios savybės slypi filmavime.

Ši „Inqmega“ IP kamera vaizdą fiksuoja 720p arba 1080p raiška (reikės pasirinkti perkant). Ji puikiai mato tamsoje ir turi judesio daviklį. Jis, beje, ir yra didžiausias išskirtinis šio prietaiso bruožas. DI sistema atpažįsta judesio šaltinį ir jį seka – kamera sukasi, nepaleisdama iš akių judančio žmogaus ar gyvūno. Žinoma, jei kamera ką nors pastebės, praneš apie tai tiesiai į jūsų telefoną.

Vertikalioje plokštumoje ši kamera juda 90 laipsnių kampu, o aplink savo ašį sukasi 355 laipsnius. Taigi, ji gali apžvelgti labai didelį plotą. Kelias tokias kameras galima sujungti į sistemą ir taip stebėti visus namus.

9. 18 % nuolaida populiariausiam automobiliniam GPS siųstuvui „ST-901“

12.62€ | 18 % nuolaida | 4.8 balai iš 5 (3501 vertinimai)

PS siųstuvą galima naudoti praktiškai bet kurioje transporto priemonėje (palaiko 9V-80V maitinimą), yra atsparus vandeniui, galima realiu laiku stebėti transporto priemonės judėjimo trajektoriją, peržiūrėti istoriją, gauti įspėjimą dėl padidėjusio greičio, nurodyti geo-sienas (išvažiavus jūsų transporto priemonei iš apibrėžtos teritorijos - gausite pranešimą. Tad tai veikia, kaip papildoma automobilio signalizacija) ir kt.

Kaina

Tikrinta 2019 12 31

 • Aliexpress - nuo 12.62€
 • 18 % nuolaida;
 • nemokamas pristatymas į Lietuvą.

Šaunu yra ir tai, kad GPS siųstuvo įdiegimas yra ganėtinai paprastas ir tereikės tik įsigyti SIM kortelę, ją įdėti į šį siųstuvą ir jį integruoti transporto priemonėje.

O tada išmaniajame telefone, kompiuteryje ar kitame įrenginyje prisijungti prie „SinoTrack“ sukurtos platformos ir joje matyti kur tuo metu yra jūsų integruotas GPS siųstuvas ir tuo pačiu transporto priemonė.

Labai smagu ir tai, kad šia „SinoTrack“ platforma galima naudotis nemokamai ir nereikia mokėti jokių papildomų pinigėlių.

Tiesiog savo įrenginyje matysime visą informaciją apie transporto priemonės judėjimą. Šaunūs daikčiukai, kurie ir dirba nuo -20 iki 55 laipsnių pagal Celsijų temperatūroje.

10. Labai gera kaina ausinėms „QCY QS2“

19.57€ | 76 % nuolaida | 4.8 balai iš 5 (22842 vertinimai)

„Redmi Airdots ar QCY QS2? Kurios belaidės ausinės yra geresnės? Jų kaina yra praktiškai identiška, tad pabandykime išsiaiškinti kurios ausinės yra vertesnės mūsų dėmesio.“

Palygino populiariausias 2019 metų AliExpress ausines „QCY QS2“ su „Redmi Airdots“: „Jų kaina beveik vienoda, abi fantastiškai perkamos, bet skirtumų tikrai yra ir aš jau žinau ką rinkčiausi“ (Apžvalga, Video)

Kaina

Tikrinta 2019 12 31

 • Aliexpress - 19.57€
 • 76 % nuolaida;
 • nemokamas pristatymas į Lietuvą.

Šios apžvalgos autorius išvardija pagrindinius šių dviejų belaidžių ausinių skirtumus, panašumus, privalumus ir trūkumus.

Pirmiausiai, „QCY QS2“ atitinka IPX4 reitingą, tad ausinės yra atsparios vandeniui ir prakaitui.

„Asmeniškai nepastebėjau, kad gamintojas rašytų, jog Redmi Airdots būtų atsparios vandeniui ir šis QCY ausinių privalumas gali būti daug kam reikšmingas – ypatingai tiems, kurie mėgsta sportuoti.“

Čia verta pastebėti, jog Aliexpress parduotuvėje nurodoma, kad ir „Redmi Airdots“ ausinės atitinka IPX4 standartą (aut. past.)

Kitas svarbus dalykas yra ausinių dėkliukų dydis - „Redmi Airdots“ ausinių dėkliukas yra mažesnis.

„Tačiau nelaikyčiau tai kritiškai svarbiu momentu, kadangi abiejų ausinių dėkliukai yra kompaktiški ir lengvai telpa kelnių kišenėje.“

Taip pat labai svarbu pastebėti, kad „QCY QS2“ turi net 800 mAh talpos bateriją-dėkliuką, kai „Redmi Airdots“ ausinių dėkliuke yra 300 mAh talpos baterija.

Kalbant apie pačių ausinių dydį, tai iš pradžių apžvalgininkui atrodė, kad šiek tiek didesnės yra „QCY QS2“ ausinės, bet palyginus jas su „Redmi Airdots“ - dydis yra praktiškai vienodas.

„Dėl pačių ausinių dėvėjimo patogumo, tai man labiau patinka QCY QS2 ausinės. Jų forma yra labiau atitinkanti ausų landą ir mano ausyse patogiau laikosi būtent QCY QS2 ausinės.“

Abu belaidžių ausinių modeliai turi fizinius mygtukus ir su „QCY QS2“ ausinėmis galima perjungti, sustabdyti ir paleisti dainą, atsiliepti į skambučius bei iškviesti „Siri“ ir „Google“ balso asistentus.

„Redmi Airdots“ ausinėse nėra galimybės perjungti kitą dainą, o visais kitais atvejais valdymas ir galimybės yra analogiškos.

Apžvalgininkas teigia, kad abejos ausinės palaiko „Bluetooth 5.0“ technologinį sprendimą ir jų signalo perdavimo diapazonas yra vienodas.

Tą patį galima pasakyti ir apie skambučių kokybę - „nieko nuostabaus, bet kaip tokioje kainų kategorijoje visai neblogai“.

„Pastebėjau įdomų dalyką, kad Redmi Airdots ausinės yra šiek tiek garsesnės už QCY QS2. Maždaug 10 proc.

Nors garso kokybė abejose ausinėse yra gera, bet man labiau patinka QCY QS2 – jose yra daugiau žemų tonų, kurių man pritrūko Redmi Airdots ausinėse.

Ir galiausiai ausinių baterijų rezultatai. Vienu įkrovimu QCY QS2 ausinių užtenka muzikai klausytis 4 valandas, o su Redmi Airdots ausinėmis – 3 valandas.“
 

Verta skaityti! Verta skaityti!
(2)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(2)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
23(6)
19(0)
16(4)
16(0)
13(7)
11(0)
10(0)
Savaitės
64(0)
52(0)
52(0)
Mėnesio
149(36)
118(14)
103(8)
97(7)