Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Akcijos, išpardavimai, nuolaidų kuponai

TOP 10 savaitės perkamiausių: galingiausias „Xiaomi“ elektrinis paspirtukas iš Lenkijos sandėlio net 100€ pigiau nei Lietuvoje, perkamiausi savaitės laikrodžiai „Zeblaze Neo 2“ ir „L13“, naujas hitas - „Xiaomi Mijia Sneaker 4“ (Video, 2020 m. 20 savaitė)

2020-05-17 (0) Rekomenduoja   (-3) Perskaitymai (55)
    Share

- Elektrinis paspirtukas „Xiaomi Mijia Pro“ (iš Lenkijos sandėlio)

- Išmanusis laikrodis „Zeblaze Neo 2“

- Išmaniųjų laikrodžių naujiena su labai geru ekranu, gražia sąsaja, pokalbių palaikymu, EKG ir t.t. - „L13“

- Robotas siurblys su grindų plovimo funkcija „LIECTROUX C30B“ (iš Ispanijos/Italijos/Prancūzijos sandėlio)

- Sportiniai bateliai „Xiaomi Mijia Sneaker 4“

- Langų valymo robotas „IFREED“ (iš Ispanijos sandėlio)

- Išmanusis telefonas „Elephone E10“

- Išskirtinai populiarus ir gerai vertinamas tarpdančių valytuvas

- Lauko stebėjimo kamera „Zclever 1080P PTZ“

- Vonios termostatinis vandens maišytuvas

1. Galingiausias „Xiaomi“ elektrinis paspirtukas iš Lenkijos sandėlio - „Xiaomi Mijia Pro“

362€ | iš Lenkijos sandėlio, nuolaidos kuponas DHPLM365Pro​ | 4.7 balai iš 5 (92 vertinimai)

Karščiausia šios savaitės prekė - „Xiaomi Mijia Pro“ arba „Xiaomi M365 Pro“ yra galingiausias „Xiaomi“ elektrinis paspirtukas, o DHgate akcijos metu siūlomas iš Lenkijos sandėlio už tiesiog neįtikėtinai puikią kainą. Nekeista, jog šią savaitę šį paspirtuką tiesiog šlavė - Lietuvoje šį paspirtuką galima įsigyti už vidutiniškai 470€, o čia pasiūlymas iš Lenkijos sandėlio daugiau nei 100€ pigiau. Žinoma pasiūlymų kiekis ribotas ir telikę paskutiniai vienetai. 

„Xiaomi Mijia Pro“ apžvalgos, palyginimai su „Xiaomi M365“

„Xiaomi Mijia Pro“ išlaiko daugumą „M365“ privalumų ir turi keletą reikšmingų patobulinimų.

„Xiaomi Mijia Pro“ padaugėjo baterijos energijos, nuvažiuojamas maksimalus atstumas padidėjo iki 45 km, atsirado valdymo skydelis bei paspirtukas tapo patrauklesnio dizaino. Bet apie viską pakalbėkime kiek detaliau.

„Xiaomi Mijia Pro“ jau yra valdymo skydelis ir jame galima matyti šešis bazinius dalykus: įskaitant realų greitį, baterijos energijos kiekį, nuvažiuojamą atstumą ir kt.

Tokio dalyko „M365“ neturi ir tenka galvoti, kaip pritvirtinti išmanųjį telefoną, jei norime programėlėje matyti šiuos parametrus.

Programėlę galima naudoti tiek iš Xiaomi, tiek ir kitokias, pvz GPS Speedometer and Odometer. Beje, „Pro“ versija taip pat palaiko išmaniąją programėlę.

Taip pat valdymo skydelyje yra įjungimo/išjungimo mygtukas. Pastarąjį tereikia trumpai nuspausti ir įjungiamas „Pro“ paspirtukas, o norint jį išjungti, reikia nuspausti maitinimo mygtuką ir jį palaikyti 3 sekundes.

Verta paminėti ir tai, kad „Pro“ versijoje jau yra trys važiavimų režimai: energijos taupymo, standartinio ir sporto režimai. Atitinkamai keičiasi ir maksimalus paspirtuko greitis.

Kalbant apie „Pro“ bateriją, tai jis turi 474Wh, 18650 formato ličio jonų bateriją. Baterijos energijos užteks iki 45 km ir „Pro“ palaiko vadinamą „energijos regeneravimo sistemą“. Tai reiškia, kad yra išnaudojama paspirtuko kinetinė energija ir ji paverčiama elektros energija.

Kaip ir „M365“, taip ir „Pro“ yra sulankstomas bei gali būti patogiai transportuojamas. Tiesa, „Pro“ yra truputi sunkesnis (maždaug 1,5 kg) ir sveria 14,2 kg.

Akivaizdu, jog „Pro“ turi nemažai atnaujinimų: galingesnę bateriją, didesnį nuvažiuojamą atstumą bei turi valdymo ekraną. Rimti privalumai.

Vienas iš minusiukų, kad galingesnę „Pro“ bateriją pilnai įkrauti užtruks 8-9 valandas, kai „M365“ ją įkrauti užtrunka apie 5,5 valandos, tačiau už tai gauname papildomus 15 km.

Tad „Pro“ versija turi praktiškai vien pliusus ir akivaizdu, jog jis savo populiarumu pralenks „M365“ elektrinį paspirtuką.

2. Savaitės perkamiausias išmanusis laikrodis - „Zeblaze Neo 2“

36.82€ | 44 % nuolaida | 5 balai iš 5 (633 vertinimai)

„Zeblaze Neo 2“ – naujausias kompanijos išmanusis laikrodis ir iš karto tapo savaitės perkamiausiu. Iš tikro, vos tik šis laikrodis pasirodė rinkoje, iškart susilaukė didžiulio dėmesio. Puiki išvaizda, labai kokybiškai pagamintas, daugybė naudingų funkcijų ir tiesiog stebėtinai žema kaina. Pirkėjai jam skiria maksimalų 5 balų įvertinimą ir žeria vien komplimentus. Pasižiūrėkime ką apie naująjį „Zeblaze Neo 2“ mano labai patyręs tokių įrenginių apžvalgininkas.

Naujausias vyriškas išmanusis sporto laikrodis su iki 7 dienų atlaikančia baterija, 5 balų vertinimu, dideliu ir labai ryškiu ekranu - „galėsite drąsiai keliauti į lauką ir viską puikiai matysite“ („Zeblaze Neo 2“ apžvalga, Video)

SmartWatch Ticks specializuoja būtent įvairių išmaniųjų laikrodžių bei apyrankių segmente ir būtų sunku rasti tokį produktą, kurio šis apžvalgininkas būtų neišbandęs. Tad apžvalgininkas labai patyręs ir puikiai išmano šiuos įrenginius.

„Zeblaze Neo 2“ yra naujausias kompanijos produktas, anonsuotas vos prieš kelias dienas. Ką apie jį sako apžvalgininkas? Pasižiūrėkime detaliau į „Zeblaze Neo 2“ išmanųjį laikrodį.

Apžvalgininkas pradeda nuo pakuotės turinio ir iškart išvardija pagrindines „Zeblaze Neo 2“ savybes bei technines specifikacijas.

„Zeblaze Neo 2“ korpusas yra iš cinko lydinio, su keičiamu itališku odiniu dirželiu.

Naujasis laikrodis pasižymi pagerinti širdies ritmo matavimo jutikliu, 1,3 colių dydžio spalvotu ir į prisilietimus reaguojančiu ekranu – taip pat yra ir du valdymo mygtukai, Bluetooth 5.0, 180 mAh baterija, kurios užtenka iki 7 dienų, atsparumas dulkėms bei vandeniui (IP67) ir kt.

Taigi, pakuotėje rasime „Zeblaze Neo 2“ išmanųjį laikrodį, magnetinį įkroviklį su USB jungtimi ir naudojimosi instrukciją anglų, rusų, vokiečių, prancūzų ir kitomis kalbomis.

„Iškart galiu pasakyti, kad Zeblaze Neo 2 dabar ant korpuso turi du mygtukus, vietoje vieno, kaip kad yra Neo modelyje. Plius, Neo 2 yra sunkesnis ir stambesnis už ankstesnės kartos Neo.

Neo 2 nugarėlėje yra įkrovimo kontaktai, širdies ritmą ir kraujo spaudimą matuojantys jutikliai. Šone turime du valdymo mygtukus, priekyje ryškų ir didelį ekraną.

Ekranas taip pat reaguoja į prisilietimus ir perbraukę nuo viršaus į apačią pateksite į pagrindinius nustatymus.

Čia galėsite keisti ekrano ryškumą ir jau matau, kad laikrodis yra labai ryškus. Galėsite drąsiai keliauti į lauką ir viską puikiai matysite.

Tuo pačiu čia rasite ir QR kodą, kurį nuskenavę su telefonu (iOS bei Android) – atsisiųsite F Fit programėlę ir su ja suporuosite Neo 2 laikrodį.“

„Šiuose nustatymuose dar galėsite įjungti/išjungti Netrukdymo režimą arba jam nustatyti tvarkaraštį;

pasirinkti ekrano atvaizdavimus – jų čia iš viso yra 3 variantai;

nustatyti kiek laiko ekranas švies po to, kai jau nesinaudosite laikrodžiu – nuo 13 iki 15 sek.;

bei išjungti laikrodį.

Dar matysite laiką, datą, Bluetooth statusą ir baterijos energijos lygį.“

Perbraukus per ekraną iš dešinės į kairę pamatysime esminę fizinės veiklos informaciją – nueitą atstumą, žingsnius bei sudegintas kalorijas; toliau galima atlikti momentinį širdies ritmo ir kraujo spaudimo matavimą.

Perbraukus per ekraną nuo apačios į viršų pateksime prie kitų nustatymų:

 • „State“ – informacija apie fizinės veiklos rodiklius;
 • „HR“ – širdies ritmo matavimas;
 • „HP“ – kraujo spaudimo matavimas;
 • „Sport“ – čia rasime sporto režimus, kaip: badmintoną, važiavimą dviračiu, bėgimą, futbolą, krepšinį, ėjimą, kopimą ir kt.
 • „Sleep“ – matysite miego statistiką;
 • „Notifications“ – pranešimų informaciją. Ją gausite iš telefone esančių programėlių;
 • Laikmatis ir chronometras – aktyvavus juos, nėra galimybės keliauti per kitas laikrodžio funkcijas. Tad jie negali veikti fone.

„Tačiau ekranas yra tikrai didelis ir labai ryškus, tad treniruočių metu puikiai matysite kiek laiko praėjo nuo to momento, kai pradėjote treniruotis.“

„Zeblaze Neo 2“ susiejimas su „F Fit“ programėle ir jos galimybės

Apžvalgininkas teigia, kad čia viskas yra itin paprasta ir tereikia į savo išmanųjį telefoną (iOS ir Android) atsisiųsti „F Fit“ programėlę, ją įsidiegti ir pridėti „Zeblaze Neo 2“ laikrodį.

„Žinoma, programėlėje turėsite nurodyti savo lytį, gimimo datą, svorį, ūgį, matavimo vienetus, žingsnių bei miego valandų tikslus ir taip susikurti paskyrą.

Tada pagrindiniame programėlės lange matysite bazinę fizinės veiklos informaciją bei širdies ritmo ir miego kokybės rodiklius. Taip pat užsibrėžtų tikslų įgyvendinimo rezultatą, galėsite atlikti kraujo spaudimo matavimą bei pradėti treniruotę.

Na, o nukeliavę į gilesnius programėlės nustatymus matysite dar daugiau informacijos apie savo fizinės veiklos rodiklius.“

„Šioje programėlėje taip pat galėsite pasirinkti tas programėles, iš kurių norite, kad atkeliautų pranešimai į Zeblaze Neo 2 laikrodį.

Taip galite įjungti/išjungti pranešimus apie skambučius, SMS žinutes, socialinių tinklų žinutes, programėlių žinutes. Atsakyti į jas ir kalbėtis su pašnekovu galimybės nėra.

Plius, jei norite, galite išjungti nuolatinį širdies ritmo matavimą ir automatinį laikrodžio ekrano įsijungimą – kai yra pasukamas riešas. Čia jau kam kaip patogiau.

Taip pat laikrodis palaiko nuotolinį telefono radimą ir jo kameros valdymą. Šiuos parametrus irgi galite keisti. Tad tereikės šiek tiek pakratyti laikrodį ir taip telefonas padarys nuotrauką.“

„Apibendrinus, galiu pasakyti, kad jei jūsų riešas yra smulkus, tada rekomenduočiau rinktis ankstesnės kartos Zeblaze Neo išmanųjį laikrodį. Jis yra kompaktiškesnis.

Visiems kitiems rekomenduoju rinktis Zeblaze Neo 2. Labai simpatiškas, kokybiškai pagamintas, tvirto korpuso ir su odiniu dirželiu išmanusis laikrodis. Pasaulyje yra ne tik Fitbit ir Samsung įrenginiai ir už tokią kainą Zeblaze Neo 2 vertas dėmesio.“

3. Išmaniųjų laikrodžių naujiena su labai geru ekranu, gražia sąsaja, pokalbių palaikymu, EKG ir t.t. - „L13“

32.78€ | 30 % nuolaida | 5 balai iš 5 (12 vertinimai)

Dar vienas išskirtinai populiarus ir šluojamas šios savaitės išmanusis laikrodis. „L13“ išmanusis laikrodis yra naujiena ir už tokią kainą jis tikrai turi kuo pasigirti, tad nekeista, kad jį pirko panašiai taip, kaip „Zeblaze Neo 2“ . Pirmiausiai, puikios išvaizdos, metalo lydinio korpusas, keičiamas dirbtinės odos dirželis, labai gražūs ir keičiami ekrano atvaizdavimo pasirinkimai ir stebėtinas funkcionalumas. 

Nors „L13“ kainuoja vos kiek daugiau kaip 30 eurų, tačiau jis geba nuolat sekti miego kokybę, širdies ritmą, išmatuoti kraujo spaudimą, deguonies kiekį kraujyje bei padaryti elektrokardiogramą. 

Tokioje kainų kategorijoje, tai yra ne toks jau ir dažnas dalykas. Plius, daug informacijos yra pateikiama ryškiame ir spalvotame (240 x 240 raiškos) 1,3 colių įstrižainės ekrane.

Na, o visą informaciją galima peržiūrėti išmaniojoje programėlėje. Ją beliks atsisiųsti į Android ar iOS telefoną, įdiegti ir Bluetooth (3.0 ir 4.0) ryšiu susieti su „L13“ laikrodžiu.

Šis išvaizdus laikrodis turi MTK2502 lustą, 128 MB RAM ir 128 MB vidinę atmintį. Palaiko anglų, rusų, lenkų ir kt. kalbas.

Labai šaunu yra tai, kad „L13“ palaiko skambinimo galimybę. Tai yra, beliks laikrodį susieti su telefonu ir jei kas nors paskambins, tiesiog su „L13“ galėsite skambutį atmesti arba į jį atsiliepti ir kalbėtis su pašnekovu. Tokioje kainų kategorijoje, tai yra tikra retenybė.

„L13“ taip pat palaiko nuotolinį muzikos grotuvo valdymą; praneša apie gautas žinutes ir į jas galima atsakyti; palaiko įvairius sporto režimus; skaičiuoja žingsnius; atstumą; primena, kad metas pajudėti; yra kalendorius ir kt.

„L13“ atitinka IP68 standartą, tad jis yra visiškai atsparus vandeniui.

Galiausiai, baterija. „L13“ turi 290 mAh talpos bateriją, kurią įkrauti užtruks apie 2 valandas ir jos užteks iki 3 dienų. Šaunus, funkcionalus ir labai išvaizdus išmanusis laikrodis.

4. Perkamiausias robotas siurblys iš Ispanijos/Italijos/Prancūzijos sandėlio - „LIECTROUX C30B“ su 3000Pa siurbimo galia

187.25€ | 55 % nuolaida, iš Ispanijos/Italijos/Prancūzijos sandėlio | 4.9 balai iš 5 (3963 vertinimai)​

„LIECTROUX C30B yra labai šaunus robotas dulkių siurblys su giroskopine navigacija. Jis nusipiešia teritorijos žemėlapį, valo sistemingai ir nepalieka neišvalytų vietų, plauna grindis, siurbimo galia siekia 3000 Pa ir tai yra dvigubai daugiau nei Xiaomi siurblio, taip pat turi daviklius, kurie neleidžia LIECTROUX C30B robotui nukristi nuo paviršių. Jis sugeba įveikti 1 cm aukščio kliūtis, galima valdyti nuotoliniu pulteliu arba su programėle.

„LIECTROUX C30B“ apžvalgos

Tai neabejotinai vienas populiariausių robotų siurblių iš Kinijos, o kainų diapazone iki 200€, tai be konkurencijos geriausias ir populiariausias modelis. Šią savaitę pagal populiarumą jam vėlei nebuvo lygių.

Šią savaitę jis siūlomas iš Ispanijos/Italijos/Prancūzijos sandėlių, tad susidomėjimas juo labai didžiulis. 

Pirkėjams labai patinka, kad už tokią patrauklią kainą jie gauna išvaizdų, funkcionalų ir itin galingą robotą dulkių siurblį.

„LIECTROUX C30B“ palaiko net 3000Pa siurbimo galią, kas tarp robotų dulkių siurblių yra labai aukštas rodiklis.

Be to, šis išmanus įrenginys palaiko ne tik sausą siurbimą, bet ir grindų plovimą.

Jis turi 600 ml talpos atliekų dėžutę ir 350 ml vandens talpą. Jos yra pritvirtinamos atskirai.

Kaip ir dera išmaniam robotui, taip ir „LIECTROUX C30B“ puikiai orientuojasi aplinkoje, susidaro virtualų patalpų žemėlapį ir sistemingai išvalo kambarį.

Robotą galima valdyti su išmaniajame telefone įdiegta programėle ir matyti valymo žemėlapį, nurodyti draudžiamas zonas, valymo režimus, sudaryti valymo tvarkaraščius ir taip toliau.

Pirkėjams taip pat labai patinka, kad „LIECTROUX C30B“ turi kokybišką HEPA oro filtravimo sistemą, tyliai darbuojasi, pats sugrįžta prie įkrovimo stotelės, o 2500 mAh baterijos energijos užtenka iki 1 val ir 40 min.

Kaip ir dera kokybiškam robotui dulkių siurbliui, „LIECTROUX C30B“ yra aprūpintas visa gausa daviklių, todėl jis saugiai važinėja po kambarį, nesitranko į baldus, nenukrenta nuo aukštų paviršių - kaip laiptų - ir sistemingai išvalo kambarį.

Pirkėjai šiuo robotu dulkių siurbliu yra labai patenkinti ir jam skiria net 4,9 balų įvertinimą. Už tokią kainą, tai yra turbūt vienas geriausių robotų dulkių siurblių visoje rinkoje.

5. Perkamiausi sportiniai bateliai „Xiaomi Mijia Sneaker 4“

37.38€ | 4.9 balai iš 5 (33 vertinimai)

Dar viena naujiena iš „Xiaomi“ - 4-osios kartos sportiniai bateliai, iš karto sulaukę milžiniško populiarumo. Ir beje, pirmieji atsiliepimai yra labai geri, o tai tik skatina susidomėjimą šiais batais. Pasižiūrėkime ką apie „Xiaomi Mijia Sneaker 4“ sportinius batelius sako gerai tokius daiktus išmanantis apžvalgininkas.

„Iki 44 dydžio, trijų spalvų, jokio kvailo ir girgždančio plastiko, kaip ankstesniuose modeliuose, absoliučiai paprasti bei patogūs. Tiesiog ir norisi sakyti – idealūs sportiniai bateliai.“

Anonsuoti naujausi 2020 metų „Xiaomi“ sportiniai bateliai: „Šie batai dar geresni nei ankstesnės kartos ir labai primena Adidas Ultra Boost, bet kainuoja 4 kartus pigiau“ („Xiaomi Mijia Sneaker 4“ apžvalga, Video)

„Man Xiaomi Mijia Sneaker 4 atkeliavo įprastoje pakuotėje. Tvarkingi, nepažeisti, viskas savo vietose. Jei tik norite, galite užsisakyti, kad batus atsiųstų jiems skirtoje dėžėje.

Tai, žinoma, kainuos papildomai ir apie savo norą reikia informuoti pardavėją. Nors nelabai suprantu, kam gali reikėti tos dėžės. Na, bet čia kiekvieno asmeninis reikalas.“

„Iškart matyti, kad naujieji Xiaomi Mijia Sneaker 4 bateliai tapo paprastesni, lyginant su 3-iosios kartos bateliais.

Xiaomi Mijia Sneaker 4 dizainas yra paprastesnis, liežuvėlis pailgėjo, o kulną laikanti dalis tapo dar minkštesnė.

Priekinė batų dalis liko nepakitusi, kaip ir tai, kad jie yra pagaminti iš 5 sluoksnių: batai tiesiog nuostabiai išlaiko savo formą, kad ir kaip juos lankstytumėte (1:40 min.), padas yra neslystantis ir išliko puiki amortizacija bei smūgių sugėrimas.

Galiu drąsiai sakyti, kad Xiaomi Mijia Sneaker 4 yra minkštesni batai, nei Xiaomi Mijia Sneaker 3.“

„Kalbant apie raištelius, tai jie yra tampresni ir patvaresni. Asmeniškai atrodo gražiau nei Mijia Sneaker 3 bateliuose.

Pasiūloje galima rinktis iki 44 dydžio batus, kaip ir trečiosios batų kartos atveju. Tik gerai išsimatuokite savo pėdas ir pasinaudoję dydžių lentele pasirinkite tinkamą batų dydį.

Mano pėdos ilgis yra 285 cm ir aš pasirinkau 44 batų dydį. Batai praktiškai kaip tik, netgi šiek tiek per dideli, nors ir nuo kojos neslidinėja. Su kiek storesne kojine yra idealu.“

„Kiekvienas batas sveria po 403 gramus ir šie bateliai idealiai tinka užsiimant praktiškai bet kokiu sportu.

Žinoma, sunkiojoje atletikoje ir krepšinyje jie nėra patys tinkamiausiai. Tose sporto šakose reikia batų su dar daugiau šoninių atramų. Kad koja būtų maksimaliai tvirtai laikoma.

Xiaomi Mijia Sneaker 4 batai yra kvėpuojantys ir tą daro puikiai. Plius, viduje turime ir antibakterinę dangą, vidpadis labai kokybiškas, o padas pagamintas iš tokių medžiagų, kurios naudojamos gaminant aukščiausios kokybės lenktyninių automobilių padangas.

Štai kodėl su Xiaomi Mijia Sneaker 4 batais galiu vaikščioti per sniegą bei ledą ir tą daryti drąsiai. Sukibimas yra aukščiausio lygio.“

„Xiaomi Mijia Sneaker 4 batai pagaminti labai gerai, visos siūlės tvarkingos, klijavimo vietos taip pat kokybiškos.

Batus galite plauti skalbimo mašinoje, kas taip pat yra pliusas.

Xiaomi Mijia Sneaker 4 batai man labai primena Adidas Ultra Boost, tik žinoma Xiaomi modelis kainuoja kur kas pigiau.“

„Lyginant su Xiaomi Mijia Sneaker 3, naujieji Xiaomi Mijia Sneaker 4 tapo universalesni, mažiau pretenzingi, skirti labiau naudoti šiltuoju metų laiku. Tiesiog paprastesni ir tuo pačiu geresni.

Šiuo atveju labai tinka posakis: kai pašalini, kas nereikalinga – pasirodo tai, kas yra idealu.

Xiaomi Mijia Sneaker 4 batai puikiai tinka vasaros metu. Su jais galima vaikščioti ir rudens bei pavasario mėnesiais, bet tiesiog gali būti vėsoka kojoms.

Apibendrinus – rekomenduoju. Jei iki šiol neturėjote Xiaomi batelių, tai Xiaomi Mijia Sneaker 4 yra labai geras pasirinkimas.

Profesionaliam bėgimui šių batų aš nerekomenduočiau, bet bendram sportavimui ir bėgiojimui iki 10 km – tinka. Ir į sporto salę su tokiais batais keliauti tikrai ne gėda. Ir gražūs, ir kokybiškai pagaminti, ir patogūs, ir kojos nepavargsta, ir kainuoja nedaug.

Aš Xiaomi Mijia Sneaker 4 batus naudoju kasdien. Net ir žiemos mėnesiais su jais vaikščiojau lauke ir man jie labai patinka.

Mano žmona kiek įtariai žiūrėjo į šiuos Xiaomi batus. Jai iš pradžių nelabai patiko mano pasirinktas batų spalvų derinys, bet kai juos pamatė gyvai – nuomonė pasikeitė. Xiaomi Mijia Sneaker 4 batai atrodo labai inteligentiškai.“

6. Perkamiausias langų valymo robotas - iš Ispanijos sandėlio „IFREED“: juos šluoja kaip karštas bandeles

102.58€ | 16 % nuolaida, iš Ispanijos sandėlio | 4.9 balai iš 5 (380 vertinimai)

Nebaejotinai, tai perkamiausias langų valymo robotas iš Kinijos turgelio. Pavasaris - tvarkymosi metas. Šiuo metu yra iš skirtinai populiarūs langų valymo robotai, o kai pasiūlymas iš Europos sandėlių ir už tokias kainas, nekeista, kad šis pasiūlymas tampa vienu iš savaitės perkamiausiu.  „IFREED“ siūlomas iš Ispanijos sandėlių, bet svarbiausia - jį atsiųs visiškai nemokamai. Variantas tikrai labai geras, tad pasiūlymai tirpsta akyse - Ispanijos sandėlyje jų kiekis labai nedidelis, o pasiūla visai Europai. Atsižvelgiant, jog tai sezoninė prekė ir labiausiai perkama pavasariais, labai maža tikimybė, kad šiais metais Ispanijos sandėlis sulauks papildymo. 

Akylesni skaitytojai turbūt gerai atsimena, kad prieš keletą dienų rašėme apie „Prainskel“ langų valymo robotą, kuris buvo siūlomas iš Ispanijos sandėlio, o pirkėjai iš Lietuvos juo labai džiaugėsi.

„Prainskel“ su siuntimo išlaidomis iš Ispanijos kainavo vos 117 € ir jis buvo akimirksniu iššluotas - dabar jį atsisiųsite tik iš Kinijos sandėlio. 

Ir jei tai buvo vienas geriausių pasiūlymų, tai „IFREED“ langų valymo robotas yra dar patrauklesnis variantas ir ko gero, net rekordiškai geras. Jis taip pat siūlomas iš Ispanijos sandėlių, bet svarbiausia - jį atsiųs visiškai nemokamai, o galutinė kaina dar mažesnė nei „Prainskel“ atveju. 

Pirkėjai iš viso pasaulio, tame tarpe ir Lietuvos, labai teigiamai vertina „IFREED“ langų valymo robotą ir tai, kad juo yra taip paprasta naudotis bei jis savo darbą atlieka labai kokybiškai.

Robotas yra pakankamai išmanus ir jame yra įdiegtos DI technologijos, leidžiančios robotui aptikti langų rėmą bei kitas kliūtis ir taip pasirinkti optimalią judėjimo trajektoriją.

„IFREED“ langų valymo robotą galima naudoti ant pačių įvairiausių paviršių: langų, dušo kabinų, plytelių, medienos ir panašių paviršių.

Gamintojas tvirtina, kad šis langų valymo robotas gali dirbti vos ant 1 mm storio stiklo.

Verta pažymėti, kad šis langų valymo robotas dirba prijungtas prie elektros tinklo ir, kaip jau yra įprasta su tokiais įrenginiais, turi saugos lyną.

Robotas turi ir bateriją, tačiau jos energija yra naudojama tik tais atvejais, kai nutrūksta elektros tiekimas.

Tokiais atvejais robotas sustoja vienoje vietoje ir laikosi prisisiurbęs prie paviršiaus. Tad nutrūkus elektros tiekimui, jis nenukris.

Jis užtikrina net 5600Pa prisisiurbimo jėgą, tad prie paviršių laikosi puikiai.

Na, o pats valdymas vyksta su pakuotėje esančiu nuotolinio valdymo pulteliu ir ant pačio roboto korpuso esančiu įjungimo mygtuku. Naudojimasis yra daugiau nei paprastas.

Išvaizdus, kokybiškai pagamintas ir gerai savo darbą atliekantis langų valymo robotas.

Pirkėjai juo yra labai patenkinti bei tvirtina, kad šis išvaizdus „IFREED“ robotas per 4 minutes sugeba sutvarkyti 1 m2 plotą, kas tokioje kategorijoje yra puiku.

Šį langų valymo robotą jau yra įsigiję virš 650 pirkėjų, turime virš 220 atsiliepimų ir itin aukštą 4,9 balų įvertinimą.

Pirkėjai iš Lietuvos tvirtina, kad jis atkeliauja labai greitai, be jokių papildomų mokesčių ir dirba puikiai.

Tik rekomenduojama per daug valomų paviršių nedrėkinti, kad robotas nepradėtų nuo jų slysti. Reikia išlaikyti balansą ir po keleto bandymų jau žinosite kiek reikia užpurkšti valymo skysčio.

7. Savaitės perkamiausias išmanusis telefonas - „Elephone E10“

112.71€ | 16 % nuolaida| 5 balai iš 5 (12 vertinimai)

„Elephone E10“ - naujausias išmanusis telefonas ir vienas perkamiausių iš Kinijos. O kainos diapazone iki 150€, šiuo metu pats populiariausias modelis.  Iš viso 5 kameros su 48MP jutikliu, Android 10, 4000 mAh baterija, NFC, 2 SIM kortelės + atminties kortelė iki 512 GB, didelis bei ryškus ekranas ir nuostabi kaina. Turbūt geriausias telefonas per pandemiją.

Verta pažymėti ir tai, kad galima telefoną rinktis iš dviejų spalvų - juodos ir žalios - bei papildomai įsigyti belaides „ELEPods 1“ ausines.

Svarbu paminėti ir tai, kad šie „Elephone E10“ telefonai yra globalios versijos, kas reiškia, jog palaiko visus Lietuvoje esančius mobiliojo ryšio dažnius.

Be to, darbuojasi su Android 10 operacine sistema ir palaiko lietuvių kalba. Ne toks ir dažnas atvejis, kad biudžetinės klasės išmanusis telefonas darbuotųsi su naujausia Android 10 operacine sistema.

Tai yra labai sveikintinas gamintojo sprendimas. Reiškia, kad turėsime naujausias, išmaniųjų telefonų suteikiamas galimybes, o ir saugumo standartai bus patys aukščiausi.

Tiesiog neįmanoma atitraukti akių nuo „Elephone E10“ nugarėlėje esančių 4 kamerų modulio ir pagrindinio 48MP jutiklio.

Toks kamerų išdėliojimas labai primena tą patį „Samsung Galaxy S20“ bei „Umidigi Power 3“.

Beje, galite matyti, jog „Elephone E10“ nugarėlėje nėra pirštų atspaudų skaitytuvo. Jį kompanija įtaisė telefono šone.

Taigi, „Elephone E10“ nugarėlėje turime pagrindinę 48MP kamerą, plataus kampo 13MP, 2MP macro objektyvą ir 5MP gylio jutiklį. O priekyje turime 13MP asmenukių kamerą. Reikia pripažinti, kad už tokią kainą - tiesiog fantastiškas kamerų derinys.

„Elephone E10“ išsiskiria ir dideliu bei ryškiu HD+ (720 x 1560) 6,5 colių įstrižainės ekranu. Jame yra lašo formos išpjova, kurioje ir įtaisyta priekinė kamera.

Išmanusis telefonas „apginkluotas“ naujos kartos 8-nių branduolių Helio P22 procesoriumi ir maksimalus darbinis dažnis siekia iki 2 GHz. Tokioje kainų kategorijoje - labai padorus procesorius.

Verta paminėti ir tai, kad „Elephone E10“ turi 4 GB RAM ir 64 GB vidinės atminties. Ją, beje, galima su atminties kortele dar padidinti 512 GB. 

Galiausiai, „Elephone E10“ darbuojasi su naujausia Android 10 operacine sistema, kas nėra taip jau dažna pigių telefonų segmente.

Toks techninis ir programinis derinys užtikrina itin sklandų „Elephone E10“ veikimą ir jis sugebės susidoroti su daug resursų reikalaujančiomis užduotis. Ir kas dar svarbiau - vienu metu patogiai darbuotis keliomis programėlėmis.

Didelis „Elephone E10“ privalumas yra ir tas, kad vienu metu į jį galima įdėti 2 nanoSIM korteles ir papildomą atminties kortelę. Tai reiškia, kad atminties kortelė neužims SIM kortelei skirtos vietos, kaip kad dažniausiai būna. 

„Elephone E10“ palaiko naujausią Bluetooth 5.0, WiFi (2.4 ir 5 GHz), GPS/AGPS/GLONASS navigacijos sistemas ir net NFC. Net ir brangesni telefonai ne visada jį palaiko.

Galiausiai, „Elephone E10“ aprūpintas 4000 mAh talpos baterija, kurią įkrausite per C-tipo USB jungtį - dar vienas akivaizdus privalumas. Negana to, „Elephone E10“ palaiko 10W greitąjį įkrovimą. Rodiklis ne revoliucinis, bet kaip tokioje kainų kategorijoje - geras.

„Elephone E10“ yra gražaus dizaino, labai gerų specifikacijų ir itin patrauklios kainos išmanusis telefonas. Tai turbūt pats pigiausias išmanusis telefonas su nugarėlėje turimu 4 kamerų moduliu ir 48MP jutikliu.

8. Išskirtinai populiarus ir gerai vertinamas tarpdančių valytuvas

28.17€ | 40 % nuolaida| 4.9 balai iš 5 (2686 vertinimai)

Stebėtinai populiarus tarpdančių valytuvas. Ir vienas jo privalumų yra tas, kad pakuotėje turime viską, ko tik gali prireikti: USB įkrovimo laidą ir net 5 skirtingus antgalius burnos higienai.

Antgalių įvairovė yra didelius pliusas. Taip šį tarpdančių valytuvą galima prisitaikyti prie asmeninių poreikių ir dantų būklės.

Pavyzdžiui, jei dantys ir kiek nelygūs arba šiuo metu turite kabes - tokiems žmonėms yra skirtas specialus antgalis.

Čia taip pat yra antgalis skirtas išvalyti palei dantenas esančioms vietoms ir liežuvio valymo antgalis. Pilnas komplektas vienoje vietoje ir nieko papildomai pirkti nereikės.

Plius, prie šio įrenginio funkcionalumo prisideda ir tai, kad jis palaiko tris vandens padavimo režimus: užtikrinamas 50, 80 ir 110PSI slėgis bei vandens srovė pulsuoja iki 1200 kartų per minutę.

Tai reiškia, kad juo gali naudotis vaikai bei tie žmonės, kurie iki šiol tokiu įrenginiu nesinaudojo. Beliks pasirinkti švelniausią vandens padavimo režimą ir taip po truputi pripratinti dantis bei dantenas prie naujo valymo būdo.

Patogu yra ir tai, kad šiame tarpdančių valytuve yra integruotas baterijos indikatorius, todėl visada žinosime kiek dar yra likę energijos.

Tarpdančių valytuvo baterija yra įkraunama su pakuotėje esančiu USB laidu. Tai padaryti užtruks 5 valandas, tačiau šį darbą bus galima pamiršti daugiau nei 15 dienų. Jokių laidų. Viskas labai patogu.

Be to, tarpdančių valytuvas atitinka IPX7 standartą, kas reiškia, jog jis yra absoliučiai atsparus vandeniui. Tad net jei patys ar vaikas netyčia jį įmestų į vandenį, šiam įrenginiui nieko blogo nenutiks.

Tarpdančių valytuvas turi permatomą 300 ml vandens talpą ir vieno valymo trukmė yra iki 2 minučių. Jame įdiegta ir apsauga, tad jei ir pamirštumėte jį išjungti - įrenginys pats išsijungs po 2 minučių darbo.

Pirkėjai iš viso pasaulio ir Lietuvos šiuo tarpdančių valytuvu yra labai patenkinti. Štai ką apie jį sako vienas pirkėjas iš Lietuvos:

„Nerealiai geras daiktas! Nesuprantu kaip be jo gyvenau! Vis tarpdančių šepetėlį naudodavau, dabar nebereiks! Puikiai viską išvalo! Rekomenduoju! Atkeliavo per 2-3 sav.“

9. Lauko stebėjimo kamera „Zclever 1080P PTZ“

43.82€ | 25 % nuolaida| 4.7 balai iš 5 (1034 vertinimai)

Perkamiausia savaitės išmanioji kamera - pagal pirmuosius atsiliepimus ir apžvalgas, tikrai labai rimtas produktas už savo kainą, tad didžiulis populiarumas visiškai logiškas. Štai ką apie šią kamerą sako labai patyręs apžvalgininkas:

„Už tokius pinigus, tai tikras lobis“: pigi ir daugiafunkcionali lauko stebėjimo kamera - užtikrina galybę įvairių naudingų funkcijų, sukiojama per nuotolį ir net su integruotu prožektoriumi („Zclever 1080P PTZ“ apžvalga, Video)

„Šiandien išbandysime pasisukančią, FHD raiška filmuojančią, WiFi palaikančią lauko kamerą, kuri turi integruotą mikrofoną bei garsiakalbį, tad per ją galima kalbėti, palaiko du naktinio filmavimo režimus, reaguoja į judesį bei garsą, veikia kaip signalizacija, duomenis įrašo į atminties kortelę arba debesį ir visas šis džiaugsmas kainuoja labai mažai.“ Šioje apžvalgoje sužinosime, kaip šią kamerą suporuoti su telefonu, bus pateikiami vaizdo įrašų pavyzdžiai ir daug kitos naudingos informacijos.

Pakuotės viduje rasime išsamią informaciją, kaip teisingai prijungti kamerą; maitinimo adapterį; interneto laido prijungimui skirtą hermetinę jungtį; kameros pritvirtinimui skirtus varžtus ir kitus priedus; ir pačią „Zclever 1080P PTZ“ kamerą.

„Zclever 1080P PTZ“ kamera turi dvi WiFi antenas. Jas galima sukioti, tačiau jos nėra nuimamos.

„Čia turime 2MP jutiklį, dėl ko kamera gali filmuoti 1920 x 1080 raiška. Aplink jutiklį turime 4 infraraudonųjų spindulių diodus ir 4 įprastus. Kam jie yra skirti – parodysiu vėliau.“

„Ši kamera yra pasisukanti ir ji gali vertikaliai pasisukti 90 laipsnių, o horizontaliai – 350 laipsnių.

Fiksuojamą vaizdą gali įrašinėti į atminties kortelę bei į debesį. Norint įdėti atminties kortelę, reikės atsukti štai šiuos du varžtukus ir nuimti dangtelį. Taip galėsite įdėti atminties kortelę ir vėl beliks prisukti dangtelį atgal.

Beje, čia dar yra ir silikoninis sandariklis, tad tai suteikia papildomo saugumo, kad į kameros vidų nepateks drėgmės.

Aš įdėjau 64 GB talpos Netac kompanijos atminties kortelę. Visoms kameroms naudoju tik šios kameros atminties korteles, tą jau darau ne pirmus metus ir jomis esu labai patenkintas.“

„Kamera taip pat palaiko dvipusį bendravimą. Tai reiškia, kad ji turi mikrofoną bei garsiakalbį ir per šią kamerą galite bendrauti su šalia jos esančiu žmogumi.

Kameros prijungimas čia taip pat yra labai paprastas. Juolab, kad visą reikalingą informaciją gamintojas pateikia naudojimosi instrukcijoje.“

Pirmasis „Zclever 1080P PTZ“ kameros įjungimas ir suporavimas su programėle

Apžvalgininkas pademonstruoja, kaip pirmą kartą prijungti kamerą ir ją suporuoti su telefone įdiegta programėle:

 • įjungiame kamera, ir palaukiame kol baigsis savidiagnostikos procesas;
 • tuo pačiu atsisiunčiame ir įsidiegiame „YCC365 Plus“ programėlę;
 • ją atsidarę paspaudžiame „+“ ženkliuką, pasirenkame „intelektualiąją video kamerą“ ir „skenuoti QR kodą“;
 • toliau lieka sutikti su naudojimosi sąlygomis bei įvesti namuose esančio WiFi tinklo duomenis;
 • telefono ekrane atsiranda QR kodas ir jį reikia parodyti „Zclever 1080P PTZ“ kamerai;
 • toliau vyksta kameros prijungimas ir poravimas su telefonu, kuris užtrunka kelias akimirkas.
 • „Štai ir viskas. Kamera prijungta prie jūsų telefono ir jau galite ją pilnai valdyti.“

10. Perkamiausias vonios termostatinis vandens maišytuvas

45.99€ | 45 % nuolaida| 4.9 balai iš 5 (83 vertinimai)

Tokio tipo vandens maišytuvai Lietuvoje kainuoja bent 2 kartus brangiau, o dažniausiai kaina perkopia 300 € ribą. Tad ieškantiems analogiško daikto už mažiausią kainą - šis Aliexpress parduodamas vonios vandens maišytuvas yra puikus pasirinkimas ir nekeista, jog pateko į savaitės perkamiausias prekes. Už tokią kainą alternatyvų jam praktiškai nėra. 

Termostatinis maišytuvas greitai ir tiksliai reaguoja į vandens temperatūros pokyčius ir palaiko nustatytą vandens temperatūrą. Jei įvade vanduo atvėsta, jis automatiškai sumažina šalto vandens padavimą ir padidina karšto. Ir atvirkščiai. Nėra jokios elektronikos, valdymas vyksta mechaniniu būdu. 

Kokio lygio temeperatūra bus palaikoma, nustato vartotojas su viena rankenėle, su kita - kokio intensyvumo srovės pageidauja. Tokius maišytuvus galima jungti prie dušo sistemos, vonios snapo, kriauklėse tiek voniose, tiek virtuvėse, bidė ir t.t.

Pakuotėje gausime patį termostatinį vandens maišytuvą, o papildomas dušo žarnas ir kitus vonios priedus teks įsigyti atskirai.

Tokią praktiką dažniausiai taiko visos parduotuvės. Ir tai yra pliusas. Juk ne visiems reikia kitų priedų ir tenorima įsigyti tik tokio tipo vandens maišytuvą.

Pirkėjai juo labai džiaugiasi. Čia turime korozijai atsparų gaminį, chromuotos dangos, su keramikine kasete ir labai patogiu vandens padavimo bei temperatūros valdymu.

Štai kairiojoje maišytuvo pusėje yra valdymo ratukas, kuriuo kontroliuojama vandens srovė, o dešinėje maišytuvo pusėje valdoma vandens temperatūra.

Beje, vandens temperatūros ratukas yra sugraduotas, tad galima pasirinkti būtent tokią temperatūrą, kokios norisi. Itin patogus dalykas.

Pirkėjai šiam termostatiniam vonios vandens maišytuvui negaili pagyrų ir vienas sako atvirai:

„Nors tai ir ne puikiai visiems žinomo Hansgrohe prekės ženklo gaminys, bet kaip už tokią kainą - tiesiog nėra prie ko prikibti.

Prekė atkeliavo greitai, montavimo darbai užtruko vos 30 min. ir tie, kas turi mažų vaikų, tokio tipo vandens maišytuvą tiesiog privalo turėti.“
 

Verta skaityti! Verta skaityti!
(3)
Neverta skaityti!
(6)
Reitingas
(-3)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
28(0)
24(3)
21(6)
17(0)
17(2)
15(0)
10(0)
Savaitės
72(6)
56(8)
Mėnesio
109(22)
99(1)
92(0)
83(5)