Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

Geriausi mėnesio įrašai, susiję su rubrika „Rinkos naujienos, akcijos

 
 
1.
(4) 2017-01-10 34
Itin ambicinga kompanija Vernee iš Kinijos visoje Europoje išplatino pranešimą spaudai, jog nuo sausio 10 d. iki sausio 17 d. bus vykdoma akcija išmaniajam telefonui „Vernee Mars“, kuris, kaip skelbia pati kompanija, yra pirmasis ir kol kas vienintelis „Helio P10“ procesorių turintis išmanusis telefonas, atnaujintas iki pačios naujausios „Android 7.0“ versijos.
2.
(4) 2017-02-07 33
Nuolatiniams mūsų skaitytojams „Vernee“ vardas puikiai žinomas – tai itin ambicinga Kinijos kompanija, turbūt norinti pakartoti „Xiaomi“ sėkmę. O gal ne tik pakartoti, bet ir pralenkti. Tačiau iki tol dar reikia nuveikti daug darbų, tačiau rankų sudėjusi ji tikrai nesėdi ir aktyviai plečia savo klientų ratą.
3.
(7) 2017-01-27 18
Kinijos kompanijai „Xiaomi“ per pastaruosius keletą metų pavyko pasiekti tiek, kiek kitoms bendrovėms nepavyksta įgyvendinti per ištisus dešimtmečius. Bene didžiausio populiarumo tarptautinėje rinkoje „Xiaomi“ greičiausiai susilaukė dėl savo kiek neįprasto požiūrio į išmaniuosius telefonus. Kitaip sakant, „Xiaomi“ tapo vienu pirmųjų Kinijos gamintojų, kuris pasauliui sugebėjo pasiūlyti itin kokybiškus išmaniuosius telefonus už visiems prieinamą kainą.
4.
(0) 2017-01-15 15
Technologijų rinkos segmentą išmanieji laikrodžiai bei fiziniai aktyvumo asistentai papildė dar visai neseniai. Vis dėlto šiems naujos kartos aksesuarams dar prieš keletą metų nebuvo prognozuojama didelė sėkmė. Nepaisant to, susidomėjimas išmaniaisiais laikrodžiais bei fiziniais aktyvumo asistentais sparčiai auga, o šia palankia tendencija, žinoma, stengiasi pasinaudoti ir elektroninės parduotuvės.
5.
(0) 2016-11-15 14
„Huawei“ stiprina savo pozicijas išmaniųjų telefonų rinkoje ir jau ruošia pamainą „Huawei P9“. Naujojo telefono charakteristikos buvo nutekintos - informacija išties intriguoja.
6.
(3) 2018-01-23 13
Pasibaigus šių metų Dakaro raliui, Antanas Juknevičius atskleidė, kad šiose varžybose patikimas turi būti ne tik lenktyninis automobilis, bet ir techninė įranga, be kurios neapsieina nė vienas lenktynių dalyvis. Vienas iš esminių įrenginių, kuris naudojamas bet kokiu oru, yra nešiojamas kompiuteris.
7.
(3) 2017-02-11 11
Pačių įvairiausių elektronikos prekių asortimentas Kinijos elektroninėje parduotuvėje „Gearbest“ – neišsemiamas. Ši savaitė taip pat ypatinga tuo, nes kinai vietoje vieno didelio išpardavimo nusprendė suorganizuoti daug mažos apimties išpardavimų, kurie atitinkamai yra kur labiau orientuoti tik į tam tikros vienos kategorijos prekes.
8.
(0) 2016-12-01 11
Skaitytojai sekantys šios rubrikos naujienas Kinijos kompanijos pavadinimą „Vernee“ greičiausiai jau bus girdėję. Ši bendrovė ypatinga tuo, kad specializuojasi tik išmaniųjų telefonų gamyboje. Tai tarsi įrodo kompanijos rimtą nusiteikimą bei ketinimą perspjauti kitus gamintojus šiame viename griežtai apibrėžtame rinkos segmente.
9.
(0) 2017-02-18 11
Kinijoje įsikūrusioms elektroninėms parduotuvėms kiekviena savaitė – kažkuo ypatinga. Nepaisant to, praeitą savaitę organizuoti išpardavimai pasisekė ar ne, kitą savaitę pirkėjų vis tiek lauks visiškai nauji specialūs pasiūlymai.
10.
(0) 2017-01-21 10
Periodiškai atliekami rinkos tyrimai patvirtina didelį lietuvių susidomėjimą technologijomis bei jų naujovėmis - elektroninės prekės nėra ta sritis, kurioje lietuviai linkę itin taupyti. Tačiau ribotas vietinis asortimentas ir dažnai didesnės įrangos kainos vis dažniau nukreipia žvilgsnį į pigios kiniškos elektronikos alternatyvas.
11.
(3) 2017-03-09 10
Ambicinga Kinijos kompanija „Vernee“ sugrįžo iš tarptautinės „WMC 2017“ parodos, bet apie poilsį net negalvoja – jau išplatintas pranešimas spaudai apie puikią naujieną visiems aukštųjų technologijų gerbėjams.
12.
(2) 2016-12-16 9
Šiuo metu išmaniųjų telefonų rinkoje drauge su „Samsung“ bei „Apple“ taip pat lyderiauja Kinijos atstovas „Huawei“. Nors toks populiarumas leidžia diktuoti savo sąlygas rinkoje, tačiau daugybei kitų vietinių Kinijos gamintojų tai visai ne autoritetai – kaip grybai po lietaus dygsta naujos bendrovės, ypatingos tuo, kad išmaniųjų telefonų rinką sugeba perprasti tiesiog akimirksniu, o pirkėjus savo pusėn sugeba pritraukti tiesiog nuolatinio progreso dėka.
13.
(0) 2017-02-01 9
Išmaniųjų telefonų pirkėjus Lietuvoje šiuo metu galima skirstyti į dvi kategorijas. Vieni jų yra linkę investuoti į brangius išmaniuosius telefonus, kuriuos statistiškai po įsigijimo planuoja naudoti dvejus arba trejus metus. Tuo tarpu antroji pirkėjų kategorija mieliau renkasi Kinijoje pagamintus pigius ekonominės klasės išmaniuosius telefonus, kas leidžia pastariesiems telefoną atsinaujinti galbūt net ir du kartus per vienerius metus. Tuo labiau, jog per tą laiką kinai pagamina tokių šedevrų, jog kartais galva svaigsta žiūrint į technines specifikacijas.
14.
(0) 2017-05-23 9
Šiais metais Kinijos gamintojai jau pristatė daugybę įdomių išmaniųjų telefonų su „Android“ operacine sistema, o svarbiausia, jų visų kainos yra daugiau nei puikios, lyginant su žinomiausių gamintojų produkcija. Tačiau nežiūrint to, konkurencija tarp pačių Kinijos gamintojų yra tokia didelė, kad norėdami atkreipti į save dėmesį, patys gamintojai kartais organizuoja papildomas akcijas ir nuolaidas, o sulaukus tokios progos, įsigyti visiškai naują išmanųjį galima už neįtikėtinai gerą kainą.
15.
(6) 2017-01-13 9
Greičiausiai dauguma sutiks, kad Lietuvoje kiniškų išmaniųjų telefonų pasiūla yra gana ribota. Pavyzdžiui, Kinijos gamintojui „Xiaomi“ mūsų šalyje pagaliau pavyko užsitarnauti pirkėjų pripažinimą, tačiau tokios išmaniųjų telefonų bendrovės kaip „Ulefone“, „UMi“ ar „Meizu“ vis dar lieka „Xiaomi“ šešėlyje.
16.
(0) 2017-02-05 8
Skeptikai technologijų rinkos entuziastus ilgą laiką bandė įtikinti, kad išmanieji laikrodžiai yra tik laikinas revoliucinis proveržis, kuris anksčiau ar vėliau bus visų pamirštas. Su šiomis prognozėmis ilgą laiką netgi buvo galima sutikti, kadangi garsiausios pasaulio bendrovės išmaniuosius laikrodžius pardavinėjo už sveiku protu sunkiai suvokiamus pinigus. Vis dėlto vos tik į šią rinką su pigiais ekonominės klasės išmaniaisiais laikrodžiais įžengė kinai, reikalai akimirksniu pradėjo taisytis.
17.
(0) 2017-01-07 7
Po intensyvaus gruodžio mėnesio dauguma elektroninių parduotuvių sausį tarsi užmiega žiemos miegu. Tačiau šis verslininkų poilsis po itin aktyvių marketingo kampanijų pirkėjams netgi išeina į naudą - sausį vartotojai įgauna kur kas daugiau ramybės rinktis tai ko jam tikrai reikia, kadangi mirgančių ir viliojančių pasiūlymų šiuo laikotarpiu interneto platybėse gerokai sumažėja. Net ir visada turintys ką pasiūlyti kinai kol kas yra pakankamai ramūs, todėl įdomių ir vertų dėmesio produktų ar akcijų tenka ieškoti kur kas akyliau, tačiau kas ieško – randa.
18.
(1) 2016-11-11 6
Besižvalgant po didžiausią metų išpardavimą „Sales Storm“ paieškojome įdomiausių pasiūlymų, kurie galėtų sudominti elektronikos gerbėjus. Nors įvairovė yra milžiniška, tačiau išskirtinės prekės iš karto krenta į akis.
19.
(0) 2016-12-17 6
Šalia išmaniojo telefono darosi vis labiau įprasta nuolatos turėti ir didesnės įstrižainės įrenginį. Praktika rodo, kad funkcionalumo prasme planšetiniai kompiuteriai mažai kuo pranašesnis už išmaniuosius telefonus, todėl pirkėjų akys vis dažniau krypsta į „2-in-1“ tipo kompiuterius.
20.
(0) 2018-03-20 5
Greičiausiai sutiksite, kad prie gerų dalykų yra labai greitai priprantama. Būtent tą patį galima pasakyti ir apie Kinijos elektroninę parduotuvę „Gearbest“. Kitaip sakant, jeigu dar visai neseniai diskutuojant apie pirkinius iš Kinijos dažniausiai buvo minimi tokie vardai, kaip „eBay“ ar „AliExpress“, tai dabar juos vis dažniau ir dažniau atsveria „Gearbest“. Galbūt bus sunku tuo patikėti, bet Kinijos elektroninei parduotuvei „Gearbest“ šį populiarumą pavyko įgyti vos per ketverius metu.
21.
(2) 2017-01-11 5
Kinijos elektroninėse parduotuvėse nuo pačios įvairiausios produkcijos pasiūlos tiesiog raibsta akys. Kitaip sakant, pirkėjai tokiose elektroninėse parduotuvėse laiką gali leisti kaip socialiniuose tinkluose, kuriuose naujos informacijos srautas niekada nesibaigia. Kinų nuolatos rengiami specialūs pačių įvairiausių prekių pristatymai į dienos šviesą padeda ištraukti net ir tokius elektroninius žaisliukus, kurie greičiausiai liktų užgožti išmaniųjų telefonų ar planšetinių kompiuterių.
22.
(0) 2018-08-16 4
Pristatome tradicinį praėjusio mėnesio perkamiausių prekių TOP 10 rinkinuką iš Kinijos - puikiai matosi, kokios prekės yra pačios populiariausios ir kaip stipriai tai susiję su kaina.
23.
(4) 2017-01-18 4
Stebėti technologijų rinkoje vykstančius pokyčius galima praktiškai kiekvieną dieną. Žinoma, dalis tų sprendimų laikui bėgant visiškai nepasiteisina, o kai kurie tampa praktiškai nepakeičiamais. Analogiškos tendencijos vyrauja ir elektroninių prekių kategorijoje. Vis dėlto įvairių aksesuarų skaičius yra toks didelis, kad Lietuvos parduotuvės tiesiog yra nepajėgios pateikti visą pasiūlą savo pirkėjams. Tačiau tai nėra didelė problema, kadangi lietuviai vis drąsiau apsipirkinėja ir įvairiose Kinijos elektroninėse parduotuvėse.
24.
(0) 2017-02-28 4
Vietiniai Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojai imasi tokių sprendimų, kurie dažniausiai būna gana sunkiai suvokiami bei įgyvendinami Europos verslininkams. Pavyzdžiui, Suomijos kompanija „Nokia“ savo atgimimą pradeda naujam gyvenimui prikeldama įprastą telefoną „Nokia 3310“, tačiau prognozuojama jo kaina – apie 50 eurų. Tuo tarpu Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“ šią savaitę pranešė apie itin netikėtą akciją, kurios metus ekonominės klasės išmanųjį telefoną „Oukitel U7 Max“ bus galima įsigyti vos už 30 eurų.
25.
(2) 2019-01-27 3
Perkamiausios šios savaitės prekės:
- Itin plona ir lengva LCD rašymo lenta „Wicue 12 inch LCD Drawing Tablet from Xiaomi youpin“ (su nuolaidos kuponu)
- Išmaniosios svarstyklės „Yunmai Mini 2“ (iš Čekijos sandėlio)
- Išmanusis laikrodis „DT NO.I S10“
- Išmanusis telefonas „Umidigi F1“
- 3D spausdintuvas „Jgaurora A5“
- Elektrinis dantų šepetėlis „Alfawise S100“
- Perkamiausias buitinis oro valytuvas „Alfawise P1“ (su nuolaidų kuponu)
- Vaizdo registratorius „Xiaomi 70mai Pro“
- Mini kompiuteris „Beelink N41 N4100“
- Specialus grąžtų ir sriegtuvų rinkinys „Screw Tap Drill Bit 6PCS – VANILLA“

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos