Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Patarimai perkantiems
(31) 2017-02-22 1
Kinų išmaniesiems sparčiai populiarėjant jų ima daugėti ir lietuviškose parduotuvėse. Tik ar visada verta juos pirkti čia?
Rubrika: Mobilusis ryšys
(2) 2017-02-03 33
Jau seniai beveik viskas gaminama Kinijoje – tai daug kam girdėtas posakis, kuris gana tiksliai atspindi mūsų laikų realybę. Dabar įmanoma prekes pirkti tiesiogiai iš Kinijos be jokių tarpininkų – už komunistines kainas ir su nemokamu pristatymu į bet kurią pasaulio vietą. Tačiau Rytai – subtilus reikalas, ir tie, kurie jau apsilankė milžiniškoje „AliExpress“ internetinėje parduotuvėje, tikriausiai pabėgo iš ten, nieko taip ir nesupratę. O veltui. Pakanka tiesiog žinoti keletą subtilybių, ir tada įvairius prietaisus, drabužius ir visa kita galėsite įsigyti daug pigiau nei Lietuvos parduotuvėse. Perskaitę šį straipsnį galėsite įsigyti prekes iš Kinijos internetu be tikimybės įsigyti produktą, neatitinkantį pardavėjo pažadų, arba rizikos prarasti savo lėšas.
(1) 2017-02-02 19
Norint naudingai apsipirkti internetinėje parduotuvėje svarbu ne tik atkreipti dėmesį į dabartinių kainų lygį, bet ir stebėti jų pokyčius. „Amazon“ sužinoti kainų pokyčius yra labai nesunku, nes dešinėje galite matyti kitų pardavėjų siūlomas kainas.
(3) 2016-12-17 38
Leidinys „Hardware France“ (Hardware.fr) jau keletą metų skelbia stalinių kompiuterių pagrindinių komponentų statistiką, skirdami dėmesį tiek prekiniams ženklams, tiek atskiriems SSD, kietųjų diskų, RAM, maitinimo blokų, pagrindinių ir vaizdo plokščių modeliams.
Rubrika: IT
(2) 2016-11-30 5
Mobiliųjų telefonų elektromagnetinio spinduliavimo problema jau ne kartą buvo nagrinėta įvairių ekspertų. Jeigu ir jūs esate dėl to susirūpinęs ir norite apsaugoti save, tada, galbūt, jums reikia atkreipti dėmesį į „Samsung Galaxy S7 Edge“.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2016-10-14 -14
Jei staiga kompiuteris sugenda arba yra pavagiamas, visi jame esantys duomenys dingsta. Tai košmariška situacija, kurioje labiausiai gaila ne kelis šimtus eurų kainuojančio įrenginio, o jame buvusių duomenų.
Rubrika: IT
Rubrika: Mobilusis ryšys
(4) 2016-09-30 -33
Pastaruoju metu technologijos.lt portale netrūksta įdomybių iš Kinijos turgelio, tačiau kaip taisyklė, aprašome pirmiausia tuos produktus, kurie turi geriausią kainą. Bet jei kaina nėra prioritetas, o kur kas svarbiau paskutinis technikos žodis, pristatome pačių geriausių išmaniųjų telefonų sąrašą.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(3) 2016-09-23 0
Išmaniojo telefono pasirinkimas priklauso nuo kiekvieno iš mūsų piniginės storio ir požiūrio į gyvenimą. Jeigu išmanusis telefonas yra būtinas prestižo elementas, tuomet daug abejonių nekyla – juos tenka keisti kasmet, kuomet pasirodo labiausiai vertinami flagmanai.
(4) 2016-08-18 -45
Naujausi pirkėjų tyrimai atskleidžia, kad prieš kelis metus išaugęs planšečių populiarumas blėsta. Pirkėjai vėl renkasi nešiojamą kompiuterį, nes jis turi daugiau galimybių, o pagal mobilumą nedaug tenusileidžia planšetams.
(6) 2016-07-16 -28
Renkantis kompiuterio išorinę vaizdo plokštę dažnam pirkėjui apsispręsti būna tikrai labai sudėtinga. Išorinė vaizdo plokštė yra itin kompleksiškas ir daugybe techninių parametrų apibrėžiamas kompiuterio komponentas. Vis dėlto skaičiai tikrai ne visada būna gero našumo rodiklis. Būtent dėl tos priežasties ieškant geru našumu pasižyminčios vaizdo plokštės visuomet rekomenduojama pasidomėti dar ir praktiniais GPU spartos testų bandymų rezultatais.
(1) 2016-06-30 13
Įsigyti langus (tame tarpe ir kitus stiklinius paviršius, pavyzdžiui vitrinas ar veidrodžius) valančių robotų dabar labai paprasta – jais prekiauja praktiškai visos specializuotos lietuviškos robotų parduotuvės ir didesni elektronikos centrai. Tiesa, neverta tikėtis ypač didelio asortimento – tai specifinis produktas, dar tik besiskinantis kelią į populiarumo viršūnę. Tačiau norint išsirinkti tinkamiausią robotą vis tiek reiktų šiek tiek pasidomėti jų galimybėmis, kad pirkinys netaptų dideliu nusivylimu ir tam puikiausiai pravers ši robotų rinkos apžvalga.
(10) 2016-06-17 -127
Tradiciškai kiekvieną ketvirtį pristatome geriausių išmaniųjų telefonų pasirinkimo TOPą. Šį kartą jis sudarytas apibendrinus išsamias Vokietijos žurnalistų rekomendacijas, gautas iš jų tyrimų ir apžvalgų.
(2) 2016-05-16 -15
Kartu su „Westmere“ architektūros centrinių procesorių pristatymu rinkoje įvyko esminis lūžis, kuris visiškai pakeitė požiūrį į vaizdo plokštės integracijos galimybes kompiuteryje.
(14) 2016-05-06 19
Operatyvios RAM atminties kiekis kompiuterinių žaidimų mėgėjams dažniausiai nėra toks svarbus kompiuterio sudedamasis komponentas kaip, pavyzdžiui, spartesnis centrinis procesorius ar vaizdo plokštė. Kompiuteriniam žaidimui maksimaliai yra reikalinga tik tam tikra, dažniausiai iš anksto žinoma RAM atminties dalis. O bet koks liekantis RAM perteklius gali būti traktuojamas tik kaip papildomas atminties rezervas, bet tikrai ne kaip didesnis kompiuterinės sistemos našumo rodiklis.
Rubrika: RAM gidas
(9) 2016-05-02 -26
Pakankamas operatyviosios atminties kiekis garantuoja, kad visos aktyvios programos galės būti patalpintos tiesiai į RAM atmintį ir tai užtikrina spartų kompiuterio darbą. Tačiau kuo daugiau RAM, tuo kompiuteris yra brangesnis – šiame straipsnyje apžvelgsime, į kokį RAM atminties kiekį verta investuoti renkantis naują kompiuterį ir kokie yra konkretaus pasirinkimo privalumai ir trūkumai.
Rubrika: RAM gidas
(9) 2016-04-29 -17
Nors šiltuoju metų laiku verčiau pasimėgauti gamta, tačiau tiems, kam be kompiuterinių žaidimų nemiela jokia išvyka, pristatome rekomenduojamų nešiojamų žaidimų kompiuterių sąrašą 2016 metų pavasariui.
Rubrika: IT
(3) 2016-04-15 -18
Nešiojamieji kompiuteriai namams – bene populiariausia kompiuterių kategorija. Su jais galima laisvai naršyti po internetą, tvarkyti dokumentus, naudoti mokslams ar studijoms, o nepagailėjus investicijų, net ir žaisti žaidimus. Tačiau tai dar ne tikrieji žaidimų kompiuteriai – jie ne tik už juos pigesni, bet ir pasižymi kuklesniu našumu.
(5) 2016-04-12 7
Praėjus metams po išmaniųjų laikrodžių „Apple Watch“ pardavimo pradžios, rinkos tyrimuose besispecializuojanti įmonė „Fluent“, atliko vartotojų požiūrio į šį prietaisą tyrimą. Apklausoje dalyvavo daugiau nei du su puse tūkstančio amerikiečių, o tai, pasak tyrėjų, tyrimo rezultatais leidžia pasitikėti 95 procentais.
(2) 2016-04-07 -8
Beveik 3 iš 4 mobiliųjų įrenginių, grąžinami taisyti ar pakeisti mobiliojo ryšio operatoriams ir gamintojams Europoje bei Šiaurės Amerikoje, neturi jokio rimto gedimo ar problemos. Tą atskleidė neatstatomo duomenų trynimo sprendimų kūrėjos „Blancco Technology Group“ atliktas tyrimas.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(17) 2016-04-06 -52
Tęsiame rekomendacijų sąrašą. Šį kartą pristatome geriausius šio pavasario išmaniuosius telefonus, kuriuos jau galima arba netrukus bus galima įsigyti Lietuvoje.
(10) 2016-03-29 -10
Renkantis procesorių, neišvengiamai teks nuspręsti, kiek procesoriaus branduolių jums pakaks. Šis sprendimas gana ženkliai lems procesoriaus kainą ir, aišku, bendrą sistemos našumą.
(1) 2016-03-28 -20
Tęsiame pavasarinių rekomendacijų sąrašą – šį kartą patarimai tiems, kurie ieško pačio pigiausio, bet dar patikimo nešiojamo kompiuterio. Iš karto įspėjame, jog tai ne tie modeliai, su kuriais lengvai žaisite visus žaidimus ar jie bus išskirtiniai pagal dizainą – tai paprasti darbiniai arkliukai būtiniausioms kasdieninėms užduotims atlikti: naršyti po internetą, tvarkyti dokumentus ir pan.
Rubrika: IT
(11) 2016-03-16 -5
„Cnet.com“ technologijų ažvalgininkė Lynn La nepasidavė ir atsilaikė prieš visame pasaulyje giriamus prietaisus. Ji netgi išvardijo priežastis, kodėl nepirktų naujų „Samsung Galaxy S7” ir „Samsung Galaxy S7 Edge” prietaisų.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(2) 2016-03-15 21
Nors iki dienos kai žiemines padangas bus privalu pakeisti vasarinėmis dar liko beveik mėnuo, jau dabar verda aistros apie manipuliacijas bandymų rezultatais.
(5) 2016-03-11 -7
Kaip jau įprasta, prasidėjus naujam ketvirčiui pasižvalgėme po lietuviškas technikos parduotuves, kokie yra geriausi pasiūlymai, galvojantiems įsigyti naują planšetinį kompiuterį. Planšetų pasirinkimas yra be galo gausus, tad norint išsirinkti tinkamą variantą, reikia arba labai gerai žinoti, ko ieškote, arba sugaišti daug laiko gilinantis į smulkiausius aspektus. Na, o skubantiems sudarėme savo rekomendacijų sąrašą – tikimės, jis pravers!
(0) 2016-01-13 -3
Kompiuteriai „Viskas viename“ (All in One) – tai puikus sprendimas, norintiems našumo ir taupantiems darbo vietą. Pasižvalgėme į pasaulinius reitingus ir Lietuvos internetinėse parduotuvėse esamą pasiūlą. Iš surinktos informacijos sudarėme TOP 5 sąrašą tokių All in One kompiuterių, kuriuos galima rasti Lietuvoje.
(0) 2015-12-23 -1
E.skaityklė – puiki alternatyva įprastinei knygai ar žurnalui. Didėjant gyvenimo tempui stengiamės rasti nors šiek tiek laiko skaitymui, tai darome viešajame transporte, darbe per pertraukas, kelionėse. Turint e.skaityklę, nebereikės kartu su savimi visada turėti popierinės knygos, o ir e.skaityklė neužims tiek daug vietos ir visada bus po ranka.
(8) 2015-12-14 -11
Ne kiekvienas nešiojamas namų kompiuteris yra tinkamas žiadimams, bet kiekvienas žaidimų kompiuteris susidoros praktiškai su visais namų kompiuterio iššūkiais. Tačiau neišvengiamai suplonins piniginę. Kiek gi reiktų ploninti piniginę, sužinosite šiame straipsnyje.
(10) 2015-12-10 -21
Gruodžio mėnuo visada ypatingas pirkinių gausa - renkame dovanas sau ir kitiems, verslo įmonės atsinaujina techninę įrangą. Jeigu pirkimų karštinė neaplenks ir Jūsų, o pageidavimų sąraše bus arba nešiojami namų kompiuteriai, arba biuro kompiuteriai, tuomet gal pagelbės ši trumpa kainų ir modelių apžvalga.
>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai

Jūsų požiūris

į