Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Patarimai perkantiems
(2) 2017-08-23 10
Lietuviams naudoto automobilio paieškos - atsakingas užsiėmimas, o kartu ir rūpestis ir didžiulis galvos skausmas.
(2) 2017-08-22 46
Perkant naujus mobilius prietaisus jų popieriuose visuomet rasite IP reikšmę. Tikriausiai daugelis žmonių žino, kad ši skaičių pora nusako daikto atsparumą aplinkos poveikiui - ar jį gali pažeisti dulkės ir vanduo. Bet kokie skaičiai yra geri, o kurių reikėtų vengti? Ką reiškia pirmasis skaitmuo, o ką - antrasis? Ir iš kur gamintojai žino, kurį standartą jų gaminys atitinka?
(9) 2017-07-30 42
Vartotojų teisės yra plati sritis, apimanti skirtingus prekybos būdus, numatanti skirtingas sąlygas ir terminus norint pasinaudoti viena ar kita teise, todėl natūralu, kad visuomenėje vis dar pasitaiko įvairių mitų. Klaidingai vadovaudamiesi šiais mitais vartotojai gali susidurti su sunkumais užtikrindami savo teises ir teisėtus interesus. Todėl Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba skuba į pagalbą ir nori paneigti 7 populiariausius mitus apie vartotojų teises, kuriais vartotojai neturėtų vadovautis.
(2) 2017-05-30 11
Veiksmo kameros šiais laikais yra labai populiarios. Net jei nesiruošiate kurti profesionalių vaizdo įrašų ir jų dalintis kurioje nors populiarioje platformoje, smagu, kai kelionių prisiminimai užfiksuoti aukštos kokybės vaizdo įraše. Nors rinkoje karaliauja itin brangios veiksmo kameros, gerą įrenginį galima įsigyti ir už mažiau nei 70 eurų, jei tik leisitės į paieškas Kinijos rinkoje. Bet kaip išsirinkti gerą veiksmo kamerą? Į ką reikia atkreipti dėmesį.
(3) 2017-05-25 -4
Visai neseniai savo lankytojus detaliai supažindinome su pirkimo galimybėmis Gearbest.com internetinėje parduotuvėje, kuri itin sparčiai populiarėja Europoje. Po pirkimo gido publikacijos sulaukėme nemažai klausimų ir nusivylusių komentarų dėl prekių pristatymo vėlavimo, todėl užklausėme oficialaus komentaro iš pačios kinų parduotuvės.
(10) 2017-05-16 49
Gearbest.com – internetinė parduotuvė, leidžianti Vakarų pasauliui įsigyti pigių kiniškų prekių ir sparčiai populiarėjanti Europoje. Dėl gerų kainų ir plačios pasiūlos ji puikiai žinoma ir Lietuvoje, o ir technologijos.lt reguliariai aprašo jos įdomybes. Pastaruoju metu portalo redakcija sulaukia labai daug laiškų su paklausimais, kaip pirkti šioje parduotuvėje, į ką atkreipti dėmesį, ar tai saugu, kaip pristatomos prekės, ar yra muitai bei papildomi mokesčiai ir t.t. Deja, kiekvienu atveju atrašyti laiškus neturime tiek laiko, tad kad būtų paprasčiau, nusprendėme aprašyti visą pirkimo procedūrą nuo A iki Z su skirtingais prekių siuntimo būdais. Tikimės, jog šiame straipsnyje atsakymus suras daugelis mums laiškus rašiusių skaitytojų. Jeigu kažkas liks neaiškaus, tuomet siųskite naujus paklausimus - surasime atsakymus ir parengsime naujus straipsnius.
(0) 2017-05-04 -22
Nors nuolaidos „Apple“ gaminiams siūlomos retai, pinigų įmanoma sutaupyti vienu vieninteliu būdu – jų neleidžiant. Tinklalapio zdnet.com apžvalgininkas Davidas Gewirtzas pabandė įrodyti, kad tie, kurie prieš įsigydami kokį nors vertingą daiktą, atsakingai apsvarsto savo, kaip naudotojų, įpročius, ko gero, labai daug išlošia.
(34) 2017-02-22 5
Kinų išmaniesiems sparčiai populiarėjant jų ima daugėti ir lietuviškose parduotuvėse. Tik ar visada verta juos pirkti čia?
Rubrika: Mobilusis ryšys
(2) 2017-02-03 51
Jau seniai beveik viskas gaminama Kinijoje – tai daug kam girdėtas posakis, kuris gana tiksliai atspindi mūsų laikų realybę. Dabar įmanoma prekes pirkti tiesiogiai iš Kinijos be jokių tarpininkų – už komunistines kainas ir su nemokamu pristatymu į bet kurią pasaulio vietą. Tačiau Rytai – subtilus reikalas, ir tie, kurie jau apsilankė milžiniškoje „AliExpress“ internetinėje parduotuvėje, tikriausiai pabėgo iš ten, nieko taip ir nesupratę. O veltui. Pakanka tiesiog žinoti keletą subtilybių, ir tada įvairius prietaisus, drabužius ir visa kita galėsite įsigyti daug pigiau nei Lietuvos parduotuvėse. Perskaitę šį straipsnį galėsite įsigyti prekes iš Kinijos internetu be tikimybės įsigyti produktą, neatitinkantį pardavėjo pažadų, arba rizikos prarasti savo lėšas.
(1) 2017-02-02 24
Norint naudingai apsipirkti internetinėje parduotuvėje svarbu ne tik atkreipti dėmesį į dabartinių kainų lygį, bet ir stebėti jų pokyčius. „Amazon“ sužinoti kainų pokyčius yra labai nesunku, nes dešinėje galite matyti kitų pardavėjų siūlomas kainas.
(3) 2016-12-17 38
Leidinys „Hardware France“ (Hardware.fr) jau keletą metų skelbia stalinių kompiuterių pagrindinių komponentų statistiką, skirdami dėmesį tiek prekiniams ženklams, tiek atskiriems SSD, kietųjų diskų, RAM, maitinimo blokų, pagrindinių ir vaizdo plokščių modeliams.
Rubrika: IT
(2) 2016-11-30 8
Mobiliųjų telefonų elektromagnetinio spinduliavimo problema jau ne kartą buvo nagrinėta įvairių ekspertų. Jeigu ir jūs esate dėl to susirūpinęs ir norite apsaugoti save, tada, galbūt, jums reikia atkreipti dėmesį į „Samsung Galaxy S7 Edge“.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2016-10-14 -14
Jei staiga kompiuteris sugenda arba yra pavagiamas, visi jame esantys duomenys dingsta. Tai košmariška situacija, kurioje labiausiai gaila ne kelis šimtus eurų kainuojančio įrenginio, o jame buvusių duomenų.
Rubrika: IT
Rubrika: Mobilusis ryšys
(4) 2016-09-30 -33
Pastaruoju metu technologijos.lt portale netrūksta įdomybių iš Kinijos turgelio, tačiau kaip taisyklė, aprašome pirmiausia tuos produktus, kurie turi geriausią kainą. Bet jei kaina nėra prioritetas, o kur kas svarbiau paskutinis technikos žodis, pristatome pačių geriausių išmaniųjų telefonų sąrašą.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(3) 2016-09-23 4
Išmaniojo telefono pasirinkimas priklauso nuo kiekvieno iš mūsų piniginės storio ir požiūrio į gyvenimą. Jeigu išmanusis telefonas yra būtinas prestižo elementas, tuomet daug abejonių nekyla – juos tenka keisti kasmet, kuomet pasirodo labiausiai vertinami flagmanai.
(4) 2016-08-18 -45
Naujausi pirkėjų tyrimai atskleidžia, kad prieš kelis metus išaugęs planšečių populiarumas blėsta. Pirkėjai vėl renkasi nešiojamą kompiuterį, nes jis turi daugiau galimybių, o pagal mobilumą nedaug tenusileidžia planšetams.
(6) 2016-07-16 -28
Renkantis kompiuterio išorinę vaizdo plokštę dažnam pirkėjui apsispręsti būna tikrai labai sudėtinga. Išorinė vaizdo plokštė yra itin kompleksiškas ir daugybe techninių parametrų apibrėžiamas kompiuterio komponentas. Vis dėlto skaičiai tikrai ne visada būna gero našumo rodiklis. Būtent dėl tos priežasties ieškant geru našumu pasižyminčios vaizdo plokštės visuomet rekomenduojama pasidomėti dar ir praktiniais GPU spartos testų bandymų rezultatais.
(1) 2016-06-30 23
Įsigyti langus (tame tarpe ir kitus stiklinius paviršius, pavyzdžiui vitrinas ar veidrodžius) valančių robotų dabar labai paprasta – jais prekiauja praktiškai visos specializuotos lietuviškos robotų parduotuvės ir didesni elektronikos centrai. Tiesa, neverta tikėtis ypač didelio asortimento – tai specifinis produktas, dar tik besiskinantis kelią į populiarumo viršūnę. Tačiau norint išsirinkti tinkamiausią robotą vis tiek reiktų šiek tiek pasidomėti jų galimybėmis, kad pirkinys netaptų dideliu nusivylimu ir tam puikiausiai pravers ši robotų rinkos apžvalga.
(10) 2016-06-17 -131
Tradiciškai kiekvieną ketvirtį pristatome geriausių išmaniųjų telefonų pasirinkimo TOPą. Šį kartą jis sudarytas apibendrinus išsamias Vokietijos žurnalistų rekomendacijas, gautas iš jų tyrimų ir apžvalgų.
(2) 2016-05-16 -16
Kartu su „Westmere“ architektūros centrinių procesorių pristatymu rinkoje įvyko esminis lūžis, kuris visiškai pakeitė požiūrį į vaizdo plokštės integracijos galimybes kompiuteryje.
(14) 2016-05-06 20
Operatyvios RAM atminties kiekis kompiuterinių žaidimų mėgėjams dažniausiai nėra toks svarbus kompiuterio sudedamasis komponentas kaip, pavyzdžiui, spartesnis centrinis procesorius ar vaizdo plokštė. Kompiuteriniam žaidimui maksimaliai yra reikalinga tik tam tikra, dažniausiai iš anksto žinoma RAM atminties dalis. O bet koks liekantis RAM perteklius gali būti traktuojamas tik kaip papildomas atminties rezervas, bet tikrai ne kaip didesnis kompiuterinės sistemos našumo rodiklis.
Rubrika: RAM gidas
(9) 2016-05-02 -24
Pakankamas operatyviosios atminties kiekis garantuoja, kad visos aktyvios programos galės būti patalpintos tiesiai į RAM atmintį ir tai užtikrina spartų kompiuterio darbą. Tačiau kuo daugiau RAM, tuo kompiuteris yra brangesnis – šiame straipsnyje apžvelgsime, į kokį RAM atminties kiekį verta investuoti renkantis naują kompiuterį ir kokie yra konkretaus pasirinkimo privalumai ir trūkumai.
Rubrika: RAM gidas
(9) 2016-04-29 -17
Nors šiltuoju metų laiku verčiau pasimėgauti gamta, tačiau tiems, kam be kompiuterinių žaidimų nemiela jokia išvyka, pristatome rekomenduojamų nešiojamų žaidimų kompiuterių sąrašą 2016 metų pavasariui.
Rubrika: IT
(3) 2016-04-15 -16
Nešiojamieji kompiuteriai namams – bene populiariausia kompiuterių kategorija. Su jais galima laisvai naršyti po internetą, tvarkyti dokumentus, naudoti mokslams ar studijoms, o nepagailėjus investicijų, net ir žaisti žaidimus. Tačiau tai dar ne tikrieji žaidimų kompiuteriai – jie ne tik už juos pigesni, bet ir pasižymi kuklesniu našumu.
(5) 2016-04-12 7
Praėjus metams po išmaniųjų laikrodžių „Apple Watch“ pardavimo pradžios, rinkos tyrimuose besispecializuojanti įmonė „Fluent“, atliko vartotojų požiūrio į šį prietaisą tyrimą. Apklausoje dalyvavo daugiau nei du su puse tūkstančio amerikiečių, o tai, pasak tyrėjų, tyrimo rezultatais leidžia pasitikėti 95 procentais.
(2) 2016-04-07 -8
Beveik 3 iš 4 mobiliųjų įrenginių, grąžinami taisyti ar pakeisti mobiliojo ryšio operatoriams ir gamintojams Europoje bei Šiaurės Amerikoje, neturi jokio rimto gedimo ar problemos. Tą atskleidė neatstatomo duomenų trynimo sprendimų kūrėjos „Blancco Technology Group“ atliktas tyrimas.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(17) 2016-04-06 -56
Tęsiame rekomendacijų sąrašą. Šį kartą pristatome geriausius šio pavasario išmaniuosius telefonus, kuriuos jau galima arba netrukus bus galima įsigyti Lietuvoje.
(10) 2016-03-29 -5
Renkantis procesorių, neišvengiamai teks nuspręsti, kiek procesoriaus branduolių jums pakaks. Šis sprendimas gana ženkliai lems procesoriaus kainą ir, aišku, bendrą sistemos našumą.
(1) 2016-03-28 -20
Tęsiame pavasarinių rekomendacijų sąrašą – šį kartą patarimai tiems, kurie ieško pačio pigiausio, bet dar patikimo nešiojamo kompiuterio. Iš karto įspėjame, jog tai ne tie modeliai, su kuriais lengvai žaisite visus žaidimus ar jie bus išskirtiniai pagal dizainą – tai paprasti darbiniai arkliukai būtiniausioms kasdieninėms užduotims atlikti: naršyti po internetą, tvarkyti dokumentus ir pan.
Rubrika: IT
>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai

Jūsų požiūris

į