Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 

Geriausi mėnesio įrašai, susiję su rubrika „Patarimai perkantiems

 
 
1.
(3) 2017-02-03 211
Jau seniai beveik viskas gaminama Kinijoje – tai daug kam girdėtas posakis, kuris gana tiksliai atspindi mūsų laikų realybę. Dabar įmanoma prekes pirkti tiesiogiai iš Kinijos be jokių tarpininkų – už komunistines kainas ir su nemokamu pristatymu į bet kurią pasaulio vietą. Tačiau Rytai – subtilus reikalas, ir tie, kurie jau apsilankė milžiniškoje „AliExpress“ internetinėje parduotuvėje, tikriausiai pabėgo iš ten, nieko taip ir nesupratę. O veltui. Pakanka tiesiog žinoti keletą subtilybių, ir tada įvairius prietaisus, drabužius ir visa kita galėsite įsigyti daug pigiau nei Lietuvos parduotuvėse. Perskaitę šį straipsnį galėsite įsigyti prekes iš Kinijos internetu be tikimybės įsigyti produktą, neatitinkantį pardavėjo pažadų, arba rizikos prarasti savo lėšas.
2.
(2) 2012-04-29 168
Rinkoje gausu išmaniųjų telefonų - šiandien niekas negali nustebinti, pasiūlęs įrenginį su lietimui jautriu ekranu, filmų peržiūros galimybe ar interneto ryšiu. Kiekvienas gamintojas gali pasiūlyti bent po kelis skirtingus modelius. Kaip tokioje gausybėje nepaklysti ir išsirinkti geriausią asmeninius poreikius atitinkantį gaminį?
3.
(26) 2018-01-14 134
Internetinė parduotuvė Gearbest.com labai sparčiai populiarėja visoje Europoje ir jau yra puikiai žinoma Lietuvoje. Dabar parduotuvė išplatino pranešimą apie pirkėjams labai svarbų dalyką - muitų mokesčius.
4.
(6) 2012-04-20 124
Kompiuteris jau seniai nėra prabangos prekė, dabar kiekvieno namuose įprasta turėti bent vieną, jei ne kelis. Anksčiau daugeliui prieinamas kompiuteris buvo stacionarus, dabar – mobiliais laikais, žmonės nori kompiuterį laikyti šalia savęs, kad bet kada galėtų juo naudotis, todėl renkasi nešiojamą kompiuterį.
5.
(6) 2012-11-30 122
Pasak asociacijos OPA (Online Publishers Association) atstovų, 2016 metais vienas iš dešimties žmonių visame pasaulyje turės asmeninį planšetinį kompiuterį. Nešiojamieji kompiuteriai su lietimui jautriais ekranais jau seniai nebėra prabangos prekė. Parduotuvėse galima rinktis nuo vos porą šimtų iki kelis tūkstančius litų kainuojančių planšetinių kompiuterių. Nelengva išsirinkti tinkamą įrenginį, tad mes jums šiek tiek padėsime.
6.
(9) 2017-07-30 45
Vartotojų teisės yra plati sritis, apimanti skirtingus prekybos būdus, numatanti skirtingas sąlygas ir terminus norint pasinaudoti viena ar kita teise, todėl natūralu, kad visuomenėje vis dar pasitaiko įvairių mitų. Klaidingai vadovaudamiesi šiais mitais vartotojai gali susidurti su sunkumais užtikrindami savo teises ir teisėtus interesus. Todėl Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba skuba į pagalbą ir nori paneigti 7 populiariausius mitus apie vartotojų teises, kuriais vartotojai neturėtų vadovautis.
7.
(12) 2011-11-02 42
Ieškodami prekių, vis dažniau dairomės į užsienio internetines svetaines. Praėjusį kartą išmokome apsipirkti internetiniame prekybos centre www.amazon.com Šį kartą aptarsime apsipirkimą internetinių aukcionų ir elektroninės prekybos svetainėje "eBay".
8.
(1) 2017-02-02 38
Norint naudingai apsipirkti internetinėje parduotuvėje svarbu ne tik atkreipti dėmesį į dabartinių kainų lygį, bet ir stebėti jų pokyčius. „Amazon“ sužinoti kainų pokyčius yra labai nesunku, nes dešinėje galite matyti kitų pardavėjų siūlomas kainas.
9.
(5) 2016-03-11 6
Kaip jau įprasta, prasidėjus naujam ketvirčiui pasižvalgėme po lietuviškas technikos parduotuves, kokie yra geriausi pasiūlymai, galvojantiems įsigyti naują planšetinį kompiuterį. Planšetų pasirinkimas yra be galo gausus, tad norint išsirinkti tinkamą variantą, reikia arba labai gerai žinoti, ko ieškote, arba sugaišti daug laiko gilinantis į smulkiausius aspektus. Na, o skubantiems sudarėme savo rekomendacijų sąrašą – tikimės, jis pravers!
10.
(3) 2016-09-23 4
Išmaniojo telefono pasirinkimas priklauso nuo kiekvieno iš mūsų piniginės storio ir požiūrio į gyvenimą. Jeigu išmanusis telefonas yra būtinas prestižo elementas, tuomet daug abejonių nekyla – juos tenka keisti kasmet, kuomet pasirodo labiausiai vertinami flagmanai.
11.
(7) 2011-03-12 4
Lietuvoje 2012 m. bus išjungti antžeminės analoginės televizijos siųstuvai ir bus pereita prie TV programų siuntimo tik antžeminėmis skaitmeninėmis (DVB-T) stotimis. Jau dabar, priimant programas antžeminės skaitmeninės televizijos tinklais, galima matyti daugiau kanalų nei priimant jas antžeminės analoginės televizijos tinklais. Ruošiantis šiam perjungimui, savo veiklą plečia įvairios privačios įmonės, kurios teikia ne tik nemokamas, bet ir mokamas TV programų retran...
12.
(0) 2015-05-01 3
Pradėjus galvoti apie naujo kompiuterio įsigijimą, visada kyla klausimas, o kokie pardavime esantys modeliai dabar geriausi?
13.
(1) 2011-07-17 2
„Netbook“ klasės kompiuteriai daugeliui patrauklūs tuo, jog, palyginti su tradiciniais nešiojamais kompiuteriais, užtikrina itin didelį mobilumą, ilgą baterijos tarnavimo laiką, o jų kaina yra nedidelė – ypač jei jums reikalingas kelioninis „darbinis arkliukas“. Šiandien tokių kompiuterių pasiūla plati – pradedant miniatiūrinėmis jų versijomis, baigiant 12 colių įstrižainės ekraną turinčiomis nešiojamų ultramobilių kompiuterių versijomis. Trumpai aptars...
14.
(3) 2011-02-16 1
Žmonija paskutiniuosius 100 metų visą dėmesį sutelkė į technologijų tobulinimą (net ir Pasaulinių karų metu karinės technologijos buvo tobulinamos ir po to pritaikomos taikiame gyvenime ). Technologinio progreso tikslas – žmogaus komforto didinimas ir net tinginiavimo skatinimas. Todėl dabar dažniau renkamės nešiojamuosius kompiuterius, bevielį internetą, trumpiau tariant, patogesnes darbo priemones.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos