Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: Patarimai perkantiems

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(8) 2015-12-14 -11
Ne kiekvienas nešiojamas namų kompiuteris yra tinkamas žiadimams, bet kiekvienas žaidimų kompiuteris susidoros praktiškai su visais namų kompiuterio iššūkiais. Tačiau neišvengiamai suplonins piniginę. Kiek gi reiktų ploninti piniginę, sužinosite šiame straipsnyje.
(10) 2015-12-10 -21
Gruodžio mėnuo visada ypatingas pirkinių gausa - renkame dovanas sau ir kitiems, verslo įmonės atsinaujina techninę įrangą. Jeigu pirkimų karštinė neaplenks ir Jūsų, o pageidavimų sąraše bus arba nešiojami namų kompiuteriai, arba biuro kompiuteriai, tuomet gal pagelbės ši trumpa kainų ir modelių apžvalga.
(1) 2015-11-26 5
Hibridiniai kompiuteriai, tai plančetinių ir nešiojamų kompiuterių mišinys, tarnaujantis šiuolaikiško žmogaus poreikiams. Šie kompiuteriai turi liečiamą ekraną, bet taip pat jais patogu ir rinkti tekstą, nes galima naudotis klaviatūra. Nors tokio tipo kompiuterių pasiūla dar nėra didelė, bet išsirinkti gana sunku, skiriasi firmos, funkcijos, parametrai ir žinoma kainos. Apžvelkime geriausius hibridinių kompiuterių modelius, kuriuos galima įsigyti Lietuvoje.
(0) 2015-11-24 -14
Pristatome pakankamai išsamų ir argumentuotą geriausių išmaniųjų telefonų sąrašą 2015 metų pabaigai – jį sudarė Pocket-lint.com kolektyvas. Šis sąrašas buvo sudarytas remiantis asmenine žurnalistų patirtimi bei nuomone, tačiau jame tinkamų pasiūlymų ir patarimų gali atrasti tikrai kiekvienas.
(10) 2015-11-17 -30
Išsirinkti tinkamą išmanųjį telefoną darosi vis sudėtingiau. Tai nulemia ne tik sparčiai besiplečiantis išmaniųjų telefonų gamintojų sąrašas, bet ir itin dažni šių daugiafunkcinių įrenginių atnaujinimai. Kitaip sakant kiekvienas save gerbiantis gamintojas nori to ar ne, bet tiesiog privalo kiekvienais metais pristatyti geriausių kuriamų išmaniųjų telefonų atnaujintas versijas. Nors tokios rinkoje sukurtos tendencijos domina tik didžiausius entuziastus, prie nuolatinio itin spartaus technologinio progreso turi priprasti bei prisitaikyti ir visi likusieji.
(18) 2015-11-09 -8
Norint kalbėti apie SSD privalumus, pirmiausia reiktų paaiškinti technologinius skirtumus tarp mums įprastų HDD ir SSD. Pabandysime tai padaryti šiame straipsnyje.
(10) 2015-11-06 -11
Planšetinių kompiuterių rinka išsiplėtė iki svaiginančių asortimento kiekių – siūlomi įvairiausi planšetai, besiskiriantys ekrano dydžiu, panaudojimo universalumu, kitomis techninėmis charakteristikomis ir svarbiausia, kaina. Kaina išlieka vienu svarbiausiu pasirinkimo kriterijumi, tad visada naudinga žinoti, kaip kiekvienas sutaupytas ar papildomai pridėtas euras apribos ar praplės planšetų pasirinkimo galimybes.
(9) 2015-10-27 8
Pribrendus mintims apie naują išmanųjį telefoną, pirmiausia teks apsispręsti, iš kokios kainų grupės telefonų rinksitės. Žinoma, jei finansai neriboja, galima pirkti brangiausius modelius ir būti tikriems, jog juose surasite visus naujausius technologijų laimėjimus. Bet paprasti vartotojai dažnai neišnaudoja nei pusės šių funkcijų, tad ar verta už tai eikvoti gan didelius pinigus? Tad mūsų rekomendacija - kiekvienu atveju reiktų labai objektyviai pasverti, kokiems tikslams bus naudojamas išmanusis telefonas, kokių galimybių gali prireikti ir kaip ilgai planuojate jį turėti. Žinant tai belieka surasti, kurios mažiausios kainos grupės išmanieji tuos poreikius tenkins. Kad būtų paprasčiau, pristatome trumpą koncentruotą visų kainų grupių apžvalgą.
(4) 2015-10-20 -23
Televizorius namuose jau seniai tapo neatskiriama interjero dalis. Tačiau šiuolaikinės technologijos leidžia kur kas daugiau, nei įprastas televizorius – galima įsirengti tikrą asmeninę multimedijos studiją, kuri leis ne tik patogiai žiūrėti filmus, bet ir žaisti kompiuterinius žaidimus bei kokybiškai klausytis muzikos.
(4) 2015-10-14 -70
Jeigu dažnai klausotės muzikos ir tam jau nepakanka išmaniajame telefone integruoto MP3 grotuvo, teks pasižvalgyti po specializuotus media grotuvus.
(2) 2015-10-12 6
Renkantis spausdintuvus, kils ne ką mažiau klausimų, nei bandant išsirinkti bet kurį kitą elektronikos prietaisą. Gamintojų yra nemažai, modelių dar daugiau, tad kaip surasti tai, kas labiausiai atitinka poreikius? Žinoma, pirmiausia reikia aptarti svarbiausius kriterijus – čia nuomonių irgi įvairių, tad pasidalinsime dažniausiai siūlomais kriterijais.
(4) 2015-09-30 -3
Pasibaigus vasarai kaip įrasta kiekvienais metais atgyja prekyba plataus vartojimo elektronine technika – ieškome pamainos ne tik seniems kompiuteriams ar planšetams, bet ir išmaniesiems telefonams. Deja, susigaudyti milžiniškoje pasiūloje nėra taip lengva, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio, tad toliau dalinamės savo patarimais skubantiems, kokią įrangą vertėtų pirkti. Šį kartą – rekomenduojami išmanieji telefonai, esantys Lietuvos rinkoje.
(0) 2015-09-24 14
Mobilumą užtikrinančių daugiafunkcinių įrenginių rinka – viena iš sparčiausiai besikeičiančių šiuo metu. Prie šios klasės elektroninių pagalbininkų taip pat galime priskirti nešiojamus kompiuterius. Būtent jie per pastaruosius keletą metų keitėsi bene labiausiai, todėl šiuo metu pasaulinėje rinkoje galima įsigyti tiek ypatingai didelių ir sunkių, tiek visiškai mažų ir lengvų, tiek labai galingų ar tiesiog bazinėms užduotims atlikti tinkamų nešiojamų kompiuterių.
(2) 2015-09-21 7
Sunku tuo patikėti, bet planšetinių kompiuterių rinka pradėjo kurtis vos prieš penkerius metus, kai „Apple“ korporacija 2010 metais pristatė pirmosios kartos „iPad“. Nors buvo manančių, kad planšetiniams kompiuteriams įsitvirtinti kompiuterinės technikos rinkoje jau yra per vėlu, prabėgę penkeri metai parodė, kad vietos čia visgi užteks visiems. Savaime suprantama, tai paskatino nešiojamų kompiuterių ir išmaniųjų telefonų gamintojus gerokai permąstyti savo prioritetus, todėl santykinai nauja planšetinių kompiuterių rinka labai greitai pasidarė pakankamai paini ir sudėtinga.
(1) 2015-09-15 -14
Prasidėjus naujiems mokslo metams neretai paaiškėja, jog turimi kompiuteriai nebesusitvarko su naujomis užduotimis ir tenka ieškoti jiems pamainos. Tačiau išsirinkti gerą ir nebrangų nešiojamą kompiuterį nėra labai paprasta – kompiuteriai arba netenkina reikiamų techninių charakteristikų, arba yra bragesni nei leidžia biudžetas. Kad būtų paprasčiau išsirinkti biudžetinį kompiuterį, pateikiame savo rekomendacijas – šiai dienai mūsų nuomone geriausius ekonominės klasės nešiojamus kompiuterius, kuriuos galima įsigyti Lietuvoje rinkoje.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos