Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Gadžetų turgelis
2018-04-22
Skaitytojai, kurie mėgsta įsigyti pirkinius iš Kinijos greičiausiai žino, kad išpardavimai vietinėse Kinijos elektroninėse parduotuvėse yra įprastas dalykas. Vis dėlto jie tikriausiai taip pat sutiks, kad jų metu tam tikriems daiktams nuolaidos kartais gali viršinti visus lūkesčius. Tokių nuolaidų daugelis pataria ieškoti trumpai vykstančiuose išpardavimuose.
2018-04-21
Tikrai geros ausinės retai būna pigios. Tikri muzikos mėgėjai labai retai randa tokias ausines. Atsakymas kodėl turbūt yra gana paprastas. Tiesiog naujausios technologijos kainuoja brangiau. Bet ar tikrai pigios ausinės iškart reiškia, jog yra prastos?
2018-04-21
Vietinio Kinijos gamintojo „Xiaomi“ papildomai jau tikrai nereikia pristatinėti, kadangi tai gerai žinomas vardas tiek Kinijoje, tiek visame pasaulyje. Vis dėlto tarptautinis pripažinimas atitinkamai įtakojo ir „Xiaomi“ produkcijos kainas. Būtent dėl tos priežasties daugelis pirkėjų ieško išpardavimų, kuriuose „Xiaomi“ įvairaus tipo aksesuarus visuomet galima įsigyti su ženkliomis nuolaidomis.
(3) 2018-04-20 3
Dronai yra labai populiarūs žaislai. Žinoma, kai kurie entuziastai supyktų, kad juos taip pavadinome, nes kartais mėgėjiški bepiločiai orlaiviai yra naudojami kaip darbo įrankiai. Jie filmuoja, fotografuoja, stebi aplinką. Tačiau šis „JJRC H8 Mini“ yra ne kas kito, kaip tik paprastas, bet labai smagus žaislas už labai prieinamą kainą. Tik neleiskite jo dydžiui jūsų suklaidinti - „JJRC H8 Mini“ gali atlikti ir keletą triukų.
2018-04-20 5
Internete įvairiuose mobiliųjų technologijų forumuose dažnai sklando klausimas: kaip išsirinkti gerą biudžetinį išmanųjį telefoną už 100–200 dolerių?
2018-04-19 2
Geekbuying.com informuoja apie tai, kad tik pas juos galima įsigyti „DJI Mavic“ droną, „Xiaomi Mi Mix 2S“, „Xiaomi Redmi Note 5“ išmaniuosius telefonus ir nuostabiai atrodančią „Xiaomi Mijia Bedside“ lempą su ypatingomis nuolaidomis.
2018-04-19
Viena iš pagrindinių išmaniųjų laikrodžių ir apyrankių funkcijų - širdies darbo stebėjimas. Tai atliekama galinėje įrenginio pusėje esančiais jutikliais. Dažniausiai naudojamas ECG arba PPG tipo jutikliai - kas tai per įrenginiai? Kuo jie skiriasi? Kodėl B9 turi juos abu?
2018-04-19 2
Įvairios racijos visada domino tiek aktyvų laisvalaikį mėgstančius gamtoje praleisti žmones, tiek ir tikrus profesionalus, kuriems tokios racijos yra būtinybė. Šioje apžvalgoje įdėmiau panagrinėsime „Baofeng BF-999S“ raciją.
2018-04-19
Cafago kaip ir kitos kiniškos parduotuvės, pavasarį tiesiog nerimsta. Vėl informuoja apie tai, kad šįkart taiko specialias nuolaidas išmaniajam telefonui „LeTv LeRee Le3“ ir puikiam išmaniajam laikrodžiui „TenFifteen F1 Sports“.
2018-04-18
Galbūt nuolaidos ir tėra marketingo triukas, tarsi vabzdžius šviesa viliojantis pirkėjus. Tačiau kai nuolaidos tikros ir didelės, kartais norisi išbandyti įvairias smulkmenas, apie kurių įsigijimą įprastai nepagalvotumėte. Štai 10 įdomių daiktų, kurie dabar Gearbest.com portale parduodami su didesne nei 30 % nuolaida.
 
2018-04-18 2
Kinijos elektroninėse parduotuvėse galima rasti vis daugiau ir daugiau labai įdomių pasiūlymų. Pavyzdžiui, jeigu dar visai neseniai čia buvo galima įsigyti tik mažai kam žinomų vietinių Kinijos gamintojų išmaniuosius telefonus, tai dabar pastarosiose parduotuvėse su malonumu savo produkciją platina ir tokie gerai visame pasaulyje žinomi gamintojai kaip „Asus“.
(1) 2018-04-18
Turbūt nieko nenustebinsime pasakydami, kad išmaniųjų telefonų rinka su kiekviena diena tik didėja. Gamintojų vis daugėja, o ir išmaniųjų telefonų pasiūla auga kaip ant mielių. Tai ypač stipriai pasijautė, kai į šį išmaniųjų telefonų gamybos sektorių su trenksmu įžengė Kinijos kompanijos.
2018-04-17 1
Praėjusią savaitę „Vernee“ kompanija paskelbė, kad oficialiai išleidžia specialią „Vernee X“ versiją. Šis išmanusis telefonas bus aprūpintas 6 GB RAM ir 64 GB ROM bei iš „Vernee X“ pakeis pavadinimą į „Vernee X“.
2018-04-17
Gearbest išplatino pranešimą spaudai, jog atrinko 3 pačias perkamiausias prekes ir su specialiais nuolaidų kuponais, joms pritaikė papildomas nuolaidas.
2018-04-17
Šiais laikais esame išlepinti mėgėjiškų 3D spausdintuvų pasirinkimu. Jų yra labai daug, tačiau daug pigių 3D spausdintuvų turi bendrą trūkumą - juos reikia surinkti pirkėjui. Tačiau kokios alternatyvos? „Geeetech E180 Mini“ yra kompaktiškas 3D spausdintuvas, prie kurio labai ilgai sėdėti ruošiant darbui neteks - galėsite naudotis beveik iš karto, kai įrenginys pasieks jūsų namus.
2018-04-17
Jeigu mėgstate pirkinius iš Kinijos elektroninių parduotuvių, tokiu atveju šią savaitę būtinai rekomenduojame pasidomėti „Flash Sale“ išpardavimo pasiūlymais.
2018-04-16 2
Nors dabar ir tampa vis populiariau auginti barzdą, tačiau dažnas vyras neįsivaizduoja savo ryto be tokio ritualo, kaip barzdos skutimo.
2018-04-16
Išmaniųjų laikrodžių rinka yra perpildyta. Tiesą sakant, jų ten tiek daug, kad kartais atrodo, kad kai kurie net to paties gamintojo modeliai yra vienodi. Pavyzdžiui, kuo skiriasi NO.1 F5 nuo NO.1 F6? Kodėl vienas yra beveik dvigubai pigesnis už kitą?
2018-04-16 2
Kartais papildomo apšvietimo gali pritrūkti visiškai netikėtose vietose, o ir nešiotis su savimi prožektorių ar po namus ganėtinai nepatogių gabaritų lempa irgi yra nepatogu.
2018-04-15
Tai tikra išmaniųjų mobiliųjų telefonų fiesta. Atrodo, kad Geekbuying.com ketina pačius populiariausius ir kokybiškiausius telefonus parduoti pusvelčiui.
2018-04-15 9
Mėgėjiški bepiločiai orlaiviai šiais laikais yra labai populiarūs. Išmokti juos valdyti nori vis daugiau žmonių, tačiau dronai gali būti ir labai brangūs. Todėl rinkoje vis daugėja pradedantiesiems skirtų dronų. Šis „S9 Micro“ telpa kišenėje, gali atlikti akrobatinius triukus, išlaiko savo poziciją ore ir netgi sugrįžta vieno mygtuko paspaudimu.
(1) 2018-04-15
Skaitytojai, kurie mėgsta laisvalaikį leisti namuose, šią savaitę būtinai privalo atkreipti dėmesį į „Cinema Home Gear Flash Sale“ išpardavimo pasiūlymus.
(1) 2018-04-14
Turbūt nesuklysime pasakydami, kad sportininkų padaugėja atšilus orams. Nusimetus žiemos drabužius ir pamatytas vaizdas veidrodyje daugelį ne itin nudžiugina. Galiausiai suvokiama, kad naujametinis pažadas sportuoti ir vėl buvo atidėtas. O galbūt ne? Gal sportuojate ištisus metus? Puiku, ši apžvalga apie išmaniuosius „Xiaomi“ sportinius batelius bus naudinga visiems.
2018-04-13 2
Taktinis žibintuvėlis nėra šiaip mobilus šviestuvas. Tai - tvirtą korpusą turintis ir aplinkos sąlygoms atsparus įrenginys, kurį galima pasiimti į medžioklę, žvejybą ar sudėtingą žygį. Taktiniai žibintuvėliai įprastai turi metalinius korpusus, ryškius LED elementus, o dažnai ir papildomas funkcijas. Štai 10 geriausiai vertinamų nebrangių taktinių žibintuvėlių iš Kinijos.
2018-04-13 1
Kinijos elektroninės parduotuvės jau gana seniai garsėja gana neįprastų, tačiau itin praktiškų smulkių aksesuarų pardavimais. Jeigu esate vienas iš tų pirkėjų, kuris aktyviai domitės tokių aksesuarų pasiūlymais, tuomet šią savaitę būtinai rekomenduojame pasidomėti „Marketplace Deals“ išpardavimu.
(4) 2018-04-12 1
Nors vis populiariau tampa sakyti, kad „aš nežiūriu televizoriaus“, bet geras filmas, serialas ar itin įdomus žaidimas vis tiek traukia daugelio akį ir širdį. Juk niekas neliepia per televizorių žiūrėti menkavertes laidas, visada galima susikurti savo pramogų tinklelį.
2018-04-12 4
Šiais laikais visi filmuoja telefonu. Kam keliaujant apsunkinti save papildomomis kameromis, kai ir taip turite telefoną su neprastomis fotografavimo ir filmavimo galimybėmis? Problema tik ta, kad rankose laikomas lengvas telefonas visaip juda ir vaizdo įrašo kokybė automatiškai prastėja. Tam ir skirtas šis „Zhiyun Smooth Q“ stabilizuojantis laikiklis - tai ne šiaip asmenukių lazda.
2018-04-12
„Xiaomi Mijia“ išmanioji stalinė lempa geriausio dizaino apdovanojimuose susilaukė neregėto pasisekimo. Vien Vokietijoje ji laimėjo net du prestižinius apdovanojimus: „Red Dot“ ir „IF“. Taip pat buvo nepralenkiama Japonijos „Good Design“ bei Amerikos „IDEA“ geriausio dizaino apdovanojimuose.
2018-04-12 1
Cafago.com internetinė parduotuvė informuoja, kad paruošė net tris specialius pasiūlymus. Šįkart specialių kuponų nuolaidos taikomos dviems nešiojamiems ir mobiliems prie išmaniųjų telefonų prijungiamiems nuotraukų spausdintuvams.
2018-04-11 5
„Xiaomi“ yra populiarus prekės ženklas. Jis yra gerai žinomas Lietuvoje, o ir visame pasaulyje prieš kelerius metus buvo laikomas vertingiausiu startuoliu. „Xiaomi“ gaminių asortimentas yra neįtikėtinai platus - jame tikrai nėra tik elektronikos gaminiai. Štai 10 įdomių ir naudingų daiktų, kuriuos puošia „Xiaomi“ logotipas - šį rinkinuką sudarė „Gearbest“ parduotuvė kaip įdomiausią šiam pavasariui. Dėl nuomonės nesiginčijama, bet įdomių daiktų tikrai yra.
2018-04-11 5
Nepaneigsi, kad vietiniai Kinijos gamintojai garsėja išmaniaisiais telefonais. Vis dėlto išmanieji telefonai gali turėti ypatingų savybių, kurios išrankiems pirkėjams padėtų išsiskirti iš minios. Jeigu propaguojate aktyvią gyvenseną, manome, kad jūsų dėmesį taip pat gali atkreipti išskirtinis Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojas „AGM“. Šis vietinis Kinijos gamintojas garsėja tokiais išmaniais telefonais, kurie pirkėjus stebina ne tik baterijos galimybėmis, bet ir išskirtiniu korpuso atsparumu aplinkos poveikiams.
2018-04-10 11
3D spausdintuvai yra labai naudingi prietaisai. Jau seniai susibūrė ir jų entuziastų klubai. Žmonės mėgsta eksperimentuoti, kurti savo idėjų prototipus ar tiesiog mokytis technologijų, kurios jau keičia ir ne vieną pramonės šaką. Tačiau 3D spausdintuvai gali būti labai brangūs. Kaip surasti įperkamą, bet vis tiek gerą 3D spausdintuvą? Atsakymas - tik užmeskite akį į „Tronxy Acrylic P802“.
2018-04-10 2
Panašu, kad išmaniųjų telefonų rinka ir toliau vis labiau kaista. Ir prie to intensyviai prisideda Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojai. „Bluboo“ kompanija pristato savo naujausią biudžetinės klasės atstovą „Bluboo D5 Pro“, kuris bus rimtas konkurentas daugeliui kitų išmaniųjų telefonų gamintojų kuriamiems išmaniesiems telefonams.
2018-04-10 3
Kinijos elektroninėse parduotuvėse visada galima rasti itin daug įvairių praktiškų aksesuarų. Tuo pačiu tenka pripažinti, kad dauguma šių smulkmenų ženkliai praturtina mūsų kasdienybę.
IT
2018-04-10
„Asus“ kompanija ir toliau nesiliauja stebinusi. Ko gero visi žino, kad ši kompanija pasižymi aukščiausios kokybės įrenginiais. O dažnu atveju jų įrenginiuose esančios technologijos tampa aukščiausiu standartu, kurį nori turėti visi „Asus“ konkurentai.
(2) 2018-04-09 6
Pasižiūrėjus pro langą atrodo, kad jau nebe pavasaris, o vasara. Taip šilta ir gražu, kad kambaryje neįmanoma ramiai išbūti – prie to dar prisideda ne tik gražus oras, bet niekaip šildymo sezono nenorintys baigti ir vis čirškiantys radiatoriai.
2018-04-08
Kad „Xiaomi“ dabar gamina praktiškai viską, tai turbūt mažai ką stebina, bet yra tokių žmonių, kurie tiesiog pamišę dėl šios kompanijos įrenginių.
(2) 2018-04-08 1
Internetinė parduotuvė „Cafago“ skelbia, kad dabar net trims prekėms taiko itin dideles nuolaidas: „LeTV LeEco Le 2 X527“ išmaniajam telefonui, „Zeblaze THOR S“ ir „Zeblaze Vibe 3“ išmaniesiems laikrodžiams.
(3) 2018-04-07 1
Greičiausiai sutiksite, kad vietiniai Kinijos gamintojai itin greitai tapo išmaniųjų laikrodžių rinkos lyderiais bei ekspertais. Jeigu progresas vyks taip stulbinančiai greitai, tai labai panašu, kad kiniškų išmaniųjų laikrodžių laukia analogiška sėkmės istorija kaip ir Kinijoje gaminamų išmaniųjų telefonų. Tokiomis prognozėmis norisi tikėti dar labiau tada, kai dienos šviesą išvysta tokie išmanieji laikrodžiai kaip „TenFifteen F2“.
2018-04-06
Gyvename universalių daiktų eroje - sugalvojama tiek įdomių sprendimų, kad įvairios funkcijos gali būti puikiai suderinamos. Pavyzdžiui, viename korpuse gali būti ir spalvotas LED šviestuvas, ir MP3 grotuvas, ir „Bluetooth“ kolonėlė. Būtent toks ir yra šis „Brelong“ universalus prietaisas.
2018-04-06 8
Vis daugiau vietinių Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojų įrodo savo sugebėjimus pirkėjams. Be to, kinai taip pat linkę išgirsti pirkėjų pageidavimus, todėl tenka pripažinti, kad kiekvienas toks naujas išmanusis telefonas kas kartą turi kuo nustebinti.
(1) 2018-04-05 1
Šiltėjantys orai keičia pirkėjų įpročius. Matyti, kad žmonės vis labiau atsigręžia į prekes aktyviam laisvalaikiui, automobilių aksesuarus ir šiaip su šiltuoju metų laiku siejamus daiktus. Tai ką gi labiausiai pirkote praėjusį kovą?
2018-04-05 3
Diena buvo sunki? Nuo darbo atrodo išsunktas visas kūnas, o chroniškas kaklo skausmas atrodo neduoda ramybės? Su visu tuo žada susitvarkyti TENS aparatas. Kas tai per įrenginys?
2018-04-04
„Lenovo“ yra labai garsus elektronikos gamintojas. Nieko keisto, kad jis gamina ir išmaniuosius laikrodžius bei apyrankes, tačiau tarp jų yra keletas labai panašių modelių. Pavyzdžiui, kuo skiriasi „Lenovo HW01“ ir „Lenovo Cardio Plus HX03W“? Viena iš jų yra šiek tiek naujesnė, tačiau abi labai yra funkcionalios, stilingos ir kainuoja beveik tiek pat.
>> Senesni įrašai

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos