Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Gadžetų turgelis
2018-02-18
Kinijos Naujieji metai (šiais metais prasideda vasario 16 d.) kinams yra viena svarbiausių švenčių. Šiuo laikotarpiu (ši šventė trunka 15 dienų) kinai į šalį atideda visus įprastus kasdienius darbus, todėl šiokia tokia ramybė įsivyrauja net ir Kinijos elektroninėse parduotuvėse.
2018-02-17
Šiais laikais esame vis labiau susiję su savo elektronikos prietaisais. Jums spręsti, ar tai labiau gerai ar blogai. Tačiau kompiuteriai ir išmanieji telefonai mums labai padeda ir jau seniai yra tapę neatskiriama mūsų darbo ir laisvalaikio dalimi. Štai 10 įdomių produktų iš Kinijos, kurie gali bent šiek tiek išplėsti kompiuterių ir išmaniųjų telefonų panaudojimo ribas.
2018-02-16 1
Vasario 16 diena šiais metais ypatinga ne tik Lietuvai. Taip jau sutapo, kad šiais metais būtent tą pačią dieną pagal Grigaliaus kalendorių taip pat prasideda ir Kinų Naujieji metai.
(2) 2018-02-15
Žmogus visuomet stengiasi pasilengvinti sau gyvenimą. Kiekvieną darbą norime atlikti tam sueikvodami mažiausią įmanomą energijos kiekį. Tačiau kartais net ir patys nesusimąstome, kiek nedaug tereikia, kad kuri nors kasdienė užduotis taptų kur kas paprastesne. Štai 10 daiktų, apie kuriuos nepagalvojate, nors jie gali stipriai palengvinti jūsų gyvenimą.
2018-02-14 4
„Xiaomi Mi Band 2“ yra bene populiariausia pigi išmanioji apyrankė rinkoje. Tačiau ne vienintelė. „NO.1 F1“ yra kito garsaus dėvimos elektronikos gamintojo kūrinys, kuris, teigiama, yra kur kas geresnis už „Xiaomi“ gaminį, tik dar pigesnis. Kuo pagrįsti tokie komentarai?
2018-02-14 1
Nešiojamų kompiuterių pasiūlymų Lietuvoje tikrai netrūksta. Vis dėlto vis daugiau pavyzdžių įrodo, kad tautiečiai elektroniką taip pat mėgsta įsigyti Kinijos elektroninėse parduotuvėse. Kitaip sakant, kiniški išmanieji telefonai daugelį pirkėjų jau daugiau mažiau tenkina, todėl dabar vietiniai Kinijos gamintojai ėmėsi nešiojamų kompiuterių rinkos.
2018-02-13
„Xiaomi“ turi labai plačią produktų gamą. Joje visko tiek daug, kad kartais atrodo, jog kompanija kartojasi. Pavyzdžiui, iš pirmo žvilgsnio „Xiaomi Dafang“ ir „Xiaomi Xiaofang“ IP kameros atrodo labai panašios, nors kainos šiek tiek skiriasi. Tai kuo skiriasi šie įrenginiai?
(1) 2018-02-13 3
Atrodytų, kad šiais išmaniųjų technologijų laikais jau yra tiek prigaminta naudingų, o kartais ir nelabai, įrenginių, kad gali tiesiog pritrūkti fantazijos, norint sukurti dar kažką netikėto ir ypač funkcionalaus.
2018-02-13 4
Automobiliniai vaizdo registratoriai gali būti labai naudingi prietaisai. Ypač tokiais atvejais, kai tenka susidurti su pykčio netramdančiais ar tiesiog chuliganiškai vairuojančiais vairuotojais.
2018-02-12
Rinkoje vis dažniau pasirodo prietaisų, kurie žada tarsi ranka nuimti raumenų ir sąnarių skausmus, pašalinti nuovargį ir padėti kūnui greičiau atsistatyti. Dažnai šie prietaisai lydimi užrašo TENS, reiškiančio, kad įrenginys veikia transkutaninio elektrostimuliavimo principu. Bet ką tai reiškia? Ar ši technologija saugi? Ar ji apskritai veikia?
 
2018-02-12 3
Taip jau sutapo, kad kartu su 2018 metų pradžia Kinijos elektroninėse parduotuvėse buvo aktyviai pradėta reklamuoti nauja ką tik pasirodžiusi produkcija. Jeigu domitės įvairiomis prekėmis iš Kinijos, tai greičiausiai žinote, kad nuolatiniai išpardavimai – tai geriausias būdas pastebėti naujus pasiūlymus.
IT
(19) 2018-02-10 10
Azijos kompanijos vis dažniau pasiūlo gerų kompiuterių, kurie dažnu atveju nenusileidžia ir garsių kompanijų kūriniams, kaip, kad „Apple Macbook“, „Asus Zenbook“ ir panašiems.
(1) 2018-02-09 8
Vietinis Kinijos gamintojas „Elephone“ šiais metais kaip niekada daug pastangų skiria savo išmaniųjų telefonų prekiniam ženklui pristatyti – pirmieji įspūdingi anonsai pasirodė jau sausio mėnesį, o dabar jau skelbiama apie naujus anonsus.
(3) 2018-02-08 1
Nors dabar ir tamsusis metų laikas, kartais tenka lauke dirbti ir ilgiau. Galbūt remontuojate automobilį, o galbūt tiesiog norite užbaigti kai kuriuos darbus aplink namus. Tam, kad abi rankas galėtumėte skirti darbui ar pramogoms reikalingas ant galvos tvirtinamas prožektorius. Jų pasirinkimas yra labai platus, bet kaip pastebėti tikrai gerą?
2018-02-08
Šiuolaikiniams muzikos gerbėjams ausinės turi ne tik atkurti garsą, bet ir būti patogios bei patvarios. Žinoma, kainos rodiklis taip pat yra svarbus ir gali nulemti galutinį apsisprendimą. Bet labai svarbu ir kitų vartotojų atsiliepimai bei nuomonės. Ypač yra vertingos tų, kurie realiai išbandė vienas ar kitas ausines.
2018-02-08
Naujieji metai išmaniųjų telefonų rinkoje žada tikrai įdomu laikotarpį. Po jubiliejinio ‚iPhone X“ pristatymo praėjusių metų pabaigoje, pasipylė krūva diskusijų apie įrenginio viršutinėje dalyje esančią ekrano išpjovą. Daug kas neigiamai įvertino tokį gamintojo sprendimą, tačiau panašu, jog Kinijos kompanijos tai pamėgo ir ketina pasiūlyti savo telefonuose.
(1) 2018-02-07 4
Kinijos rinka šiemet vilioja lygiai taip pat, kaip ir anksčiau. Žiema ir pasibaigęs švenčių maratonas didelės įtakos lietuvių įpročiams neturi, nors galima pastebėti, kad sporto prekių įsigyjama mažiau. Tai kokių produktų praėjusį sausį iš Kinijos įsigijote daugiausiai?
(1) 2018-02-07 2
Vietiniai Kinijos gamintojai niekada nepritrūksta idėjų. Šis aspektas itin palankus Kinijos elektroninėms parduotuvėms, tačiau daug naudos teikia ir nuolatiniams pirkėjams.
2018-02-07 7
Norint smagiai gamtoje praleisti laiką dabar dažnai galvojama apie dorną. Tačiau tam nebūtinai reikia profesionalios, brangios ir didelės skraidyklės - galima pasirinkti „kišeninį“, kompaktišką ir geromis techninėmis charakteristikomis pasižymintį droną.
(3) 2018-02-06 1
„Xiaomi“ ruošiasi pagerinti visą. Ši dabar jau labai garsi kinų kompanija nuolat plečia savo produktų spektrą, pristatydama atpažįstamą dizaino kalbą į daugybę skirtingų sferų. Jūs tikriausiai žinote „Xiaomi“ išmaniuosius telefonus, tačiau ar norėtumėte šios kompanijos termoso?
2018-02-06 3
„Ulefone“ kompanijos išmanieji telefonai visada stebino savo techninėmis galimybėmis. Ypač milžiniškos talpos baterijomis. Ne išimtis ir paskutinis „Ulefone“ kompanijos kūrinys „Ulefone Power 3S“, kuris pasižymi dar geresnėmis charakteristikomis.
(3) 2018-02-05 4
Tikriausiai pastebėjote, kad didelė maisto produktų dalis parduodama vakuuminiuose įpakavimuose. Dar daugiau - žmonės ir patys gali išsirinkti iš gausybės siūlomų vakuuminio pakavimo aparatų, kuriuos labai lengva panaudoti buityje. Bet kodėl vakuuminėse pakuotėse maistas išlieka ilgiau? Ar vakuuminė pakuotė tikrai stipriai prailgina maisto galiojimo laiką? Kodėl taip patariama apsaugoti ne tik maisto produktus, bet ir nuotraukas bei dokumentus?
(3) 2018-02-05 3
„Bluedio“ kompanija tampa vis stipriau žinomu gamintoju tarp melomanų. Jų gaminamos ausinės susilaukia vis didesnio dėmesio, kaip ir „Bluedio T4S“.
2018-02-04 1
Nuolatinėmis naujovėmis Kinijos išmaniųjų telefonų rinkoje greičiausiai nieko nenustebinsi. Vis dėlto šiuo atveju taip pat verta sutikti, kad kinai nebijo eksperimentų ir tobulėja greičiau nei buvo galima tikėtis. Nors šie metai dar tik prasideda, tačiau jau dabar galima susidaryti įspūdį, kad kinai aktyviai ieško sprendimų, kurie leistų užtikrinti maksimalų „Android“ operacinės sistemos stabilumą bei funkcionalumą.
(5) 2018-02-03 12
Aktyvus laisvalaikis lauke gali būti dar įdomesnis su racijomis. Jos užtikrina interaktyvų bendravimą net ir sudėtingiausiomis sąlygomis ar tiesiog smagiai pramogaujant parke.
(3) 2018-02-03
Vis daugiau ir daugiau automobilių savininkų yra linkę įsigyti vaizdo registratorius. Jais užfiksuoti vaizdo įrašai padeda atskleisti ne tik chuliganiško vairavimo ypatumus, bet taip pat itin pasitarnauja tada, kai tenka išsiaiškinti įvykusių eismo įvykių aplinkybes. Šiuo atveju tenka pripažinti ir tai, kad dauguma Lietuvoje naudojamų automobilinių vaizdo registratorių tikrai atkeliauja iš Kinijos. Kaip ir galima tikėtis, pagrindinė to priežastis – kur kas patrauklesnė ir, žinoma, gerokai mažesnė kaina.
(4) 2018-02-02
Staliniai laikrodžiai dar visiškai neišėjo iš mados. Taip, jiems pakenkė tai, kad dabar visada su savimi turime laiką rodančius prietaisus - išmaniuosius telefonus. Tačiau staliniai laikrodžiai išliko kaip įdomios interjero detalės ir funkcionalūs prietaisai. Pavyzdžiui, šis įrenginys gali kur kas daugiau nei tik nurodyti laiką.
(1) 2018-02-02
Gamintojų Kinijoje yra tiek daug, kad jų išvardinti nesugebėtų net vietiniai pirkėjai. Jeigu domitės Kinijos elektroninių parduotuvių išpardavimais, tai greičiausiai su tuo taip pat sutiksite.
2018-02-01 1
Elektrinis dantų šepetėlis yra labai geras ir reikalingas įrankis aukšto lygio burnos higienai palaikyti. Šiais laikais žmonės savo tradicinius šepetėlius vis dažniau iškeičia į elektrinius - jie labai patogūs, o ir odontologai juos mielai rekomenduoja.
(1) 2018-01-31 9
Už 10 eurų sunku ir skaniai pavalgyti mieste, tačiau internete galima surasti labai naudingų daiktų, kurie net nesiekia šios sumos. Paprasti, bet labai naudingi produktai gali praversti kasdieniame gyvenime arba net padėti išsisukti iš nenumatytos situacijos. Pristatome 10 daiktų iš Kinijos, kurie kainuoja 10 eurų ar kur kas pigiau.
2018-01-31
Mobilumą vertinantys pirkėjai yra sutrikę. Sutikime, naujos kartos mažų gabaritų nešiojamų kompiuterių pasiūlymų rinkoje tikrai netrūksta. Vis dėlto jų kaina šiuo metu dažnai pasiekia tokias aukštumas, kad dažnas potencialus pirkėjas apie tokį pirkinį negali išvis net pasvajoti. Vos ne vienintelis liekantis pasirinkimas - kokybiškas planšetinis kompiuteris.
(2) 2018-01-31 2
Šiai dienai internete galima rasti ne vieną dešimtį pačių įvairiausių išmaniųjų apyrankių – nuo itin brangių iki pakankamai pigių. Kone kiekvienas geriau žinomas gamintojas turi pristatęs bent vieną savo kurtą apyrankę, tačiau jų kaina dažnai būna pakankamai aukšta.
2018-01-30 2
Radijo bangomis valdomi modeliai jau seniai nebėra tik žaislas. Dabar tai - ir labai populiarus hobis. Vis daugiau žmonių pasineria į radijo bangomis valdomus automobilius, tačiau šis hobis gali būti labai brangus. Ką daryti, jei norite jį išbandyti, tačiau nežinote, ar jis jums tikrai patiks?
(3) 2018-01-30
Modernaus gyvenimo būdo mėgėjams šiais laikai jau nebeužtenka vien tik kokybišką muziką skleidžiančios garso technikos. Tai žinoma yra labai svarbu, bet nemažiau reikšmės suteikia ir modernaus dizaino įrenginys, kuris yra lengvai prijungiamas ir susiejamas su kitais įrenginiais bei atrodo šauniai.
2018-01-29
Mūsų sveikata ir išvaizda mums yra nepaprastai svarbūs dalykai. Turime rūpintis savimi, o tam įprastai pasitelkiama visa eilė priemonių. Tarp jų yra ir svarstyklės, o šiuolaikinės išmaniosios svarstyklės turi itin daug įdomių galimybių.
2018-01-28 5
Vietiniai Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojai šiuos metus pradeda su itin reikšmingais pokyčiais. Jeigu anksčiau buvome įpratę matyti vis naujus kiniškus išmaniuosius telefonus, tai panašu, jog dabar kinai vis dažniau ir dažniau siekia išlaikyti tęstinumą.
2018-01-27 2
Naudotis ausinėmis greičiausiai bent kartą per mėnesį tenka kiekvienam skaitytojui. Tuo tarpu kitiems – tai išvis nepakeičiamas ir būtinas kasdienis aksesuaras. Tenka pripažinti, kad Lietuvoje vis dar dominuoja laidinės ausinės. Vis dėlto pasaulinėje rinkoje galima justi aiškias tendencijas, kad belaidės ausinės džiaugiasi vis labiau augančiu populiarumu.
2018-01-27 2
Daliai pirkėjų pirkti telefoną ar ne, klientų aptarnavimo ir konkrečiai garantinio aptarnavimo centro nebuvimas tampa rimta priežastimi atsisakyti, kad ir gero telefono.
2018-01-26 2
Mūsų gyvenimo ritmas yra toks, kad dažnai pamirštame pasirūpinti savimi. O juk kartais skaudančiam kaklui, nugarai ar raumenims taip reikia paprasčiausio masažo. „Xiaomi“ siūlo tokį masažuoklį, kuris jums padės, nors pats net neturi judančių dalių.
IT
(2) 2018-01-26 6
Vis daugiau Kinijos kompanijų jau ne tik gamina kokybiškus išmaniuosius telefonus, kurie nenusileidžia savo techninėmis specifikacijomis garsiems flagmanams, bet ir spėriai žengia į nešiojamų kompiuterių rinką. Kinijos kompanija „Teclast“ paskelbusi apie savo išleidžiamų nešiojamų kompiuterių liniją, neslėpė, kad pagrindinis atstovas yra „Teclast F6 Pro“.
(1) 2018-01-25 4
Atstumą galima pamatuoti daugybe įrankių. Trumpiems atstumams tinka liniuotės, didesniems - ruletės. Tačiau ar įsivaizduojate, kokio ilgio ir svorio būtų 40 metrų ilgio matavimo juosta? O juk tą patį darbą gali atlikti lazerinis atstumo matuoklis.
2018-01-25 7
Praėjusių metų pabaiga kai kuriems įrenginių gamintojams buvo išties sėkminga. Ne vienas jų gavo daug prestižinių apdovanojimų.
>> Senesni įrašai

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos