Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Gadžetų turgelis
(0) 2017-03-28 1
Visi darbai geriau atliekami su muzika. Kai vieniems ji padeda atsipalaiduoti, kitiems ji leidžia susikaupti. Dėl to įvairios ausinės, muzikos grotuvai ir panašūs priedai yra labai populiarūs. Tačiau ar žinojote, kad ne visos ausinės taip vadinamos pelnytai? Egzistuoja technologija, kuri muziką leidžia ne per ausis, o per žmogaus kaukolės kaulus. Tokios ausinės turi stiprių privalumų.
(0) 2017-03-27 7
Žmonės natūraliai yra tinginiai - todėl mums ir reikia stiprios motyvacijos ar disciplinos, kad pasiektume sau išsikeltus tikslus. Nieko keisto, kad šią savybę bando išnaudoti tolimųjų rytų verslininkai. Darbo savaitės pradžiai pateikiame penkis įdomius specialiai tinginiams sugalvotus produktus iš Gearbest.com.
(1) 2017-03-27 1
Iš arčiau susipažinti su išmaniaisiais laikrodžiais turbūt norėtų kiekvienas informacinių technologijų entuziastas. Kadangi technologijų rinkos gigantai savo išmaniuosius laikrodžius pardavinėja už nepagrįstai dideles kainas, potencialūs pirkėjai vis dažniau išmaniųjų laikrodžių dairosi Kinijos elektroninėse parduotuvėse.
(0) 2017-03-25 5
Artėjantis pavasario sezonas įnešė pastebimų pokyčių Kinijos elektroninės parduotuvės „Gearbest“ asortimente. Toks įspūdis susidaro todėl, nes vis dažniau ir dažniau tenka sulaukti išpardavimų, kurių pagrindiniu akcentu tikrai tampa ne išmanieji telefonai ar planšetiniai kompiuteriai.
(5) 2017-03-24 5
Šiais laikais internetu galima įsigyti įvairių pigų prietaisų. Kai kurie iš jų iš pirmo žvilgsnio atrodo tarsi vaikams skirti žaislai, tačiau jie gali nesunkiai sudominti ir suaugusiuosius. Ar žinote, kas užfiksuota šioje nuotraukoje? Panašių atradimų nesunkiai galite savo namuose padaryti ir jūs. Tam tereikia nebrangaus USB mikroskopo.
(0) 2017-03-23 -9
Virtuvė - tai tarsi idėjų kupinos dirbtuvės jūsų namuose. Kulinarinėms idėjoms įgyvendinti reikalingi tinkami įrankiai. Jų galima įsigyti bet kurioje parduotuvėje. Tačiau Gearbest.com turi keletą įdomių daiktų, kurie pasižymi įdomiu dizainu arba tiesiog yra keisti. Pateikiame penkis įdomius produktus virtuvei, kurie atrodo neįprastai, bet išties yra naudingi.
(0) 2017-03-23 3
Populiarumą vos per trejus metus visame pasaulyje užsitarnavusi Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“ vis dar gyvena šventinėmis nuotaikomis. Tai turėtų džiuginti ir potencialius pirkėjus. Įvairūs išpardavimai „Gearbest“ tikrai nėra naujiena, tačiau šį mėnesį akivaizdžiai juntama itin didelė pasiūlymų įvairovė.
->
->
->
->
->
(0) 2017-03-22 4
Per keletą pastarųjų metų rinką užpildė įvairūs išmanieji prietaisai. Nors daugelio jų naudingumas abejotinas, išmanieji laikrodžiai, regis, žmonėms patinka. Šiais įrenginiais papuoštų riešų galima išvysti vis daugiau, tačiau kai kurie žmonės nenori išleisti kelių šimtų eurų tokiam daiktui. Visgi, išmaniojo laikrodžio galimybes galima išbandyti ir už labai nedidelę sumą.
(3) 2017-03-21 5
Vienas geriausiai visame pasaulyje žinomų Kinijos išmaniųjų telefonų prekinių ženklų „UMi“ dar pernai paskelbė apie planus artimiausiu metu keisti bendrovės pavadinimą į „UMIDIGI“. Pasak jau spėjusio atsinaujinti gamintojo „UMIDIGI“, šie pokyčiai buvo reikalingi todėl, nes artimiausioje ateityje bendrovė planuoja gaminti ne tik telefonus, bet ir kitą išmaniąją elektroniką.
(0) 2017-03-21 1
Orai po truputį gerėja ir jau nebesinori sėdėti namuose. Po truputį atgyja miestų gatvės, tačiau greitai žmonės patrauks ir į gamtą. Draugų susibūrimai tampa vis dažnesni, todėl surinkome penkis įdomiausius - neįprasčiausius su įvairiais gėrimais susijusius produktus iš Gearbest.com.
(5) 2017-03-20 2
Pigus ir paprastas prietaisas, galintis greitai išmatuoti geriamo vandens kokybę yra neįtikėtinai viliojantis. Tačiau kaip žinoti, kad labai pigus iš Kinijos atsisiųstas daiktas yra patikimas? Ar jo parodymais galima pasitikėti, sprendžiant, ar vanduo yra saugus gerti, ar reikalingi papildomi filtrai? Pasirodo, ši problema taip neramino paprastu vandens kokybės matuokliu susidomėjusius žmones, kad įvairūs bandymai buvo atlikti.
(1) 2017-03-20 6
Kinijos elektroninėse parduotuvėse išmaniųjų laikrodžių pasiūla pamažu pradeda prilygti išmaniųjų telefonų pasiūlai. Dauguma vietinių Kinijos gamintojų išmaniųjų laikrodžių pirkėjus stebina ne tik savo galimybėmis ar techninėmis charakteristikomis, artėjančiomis link išmaniųjų telefonų, bet ir dizaino sprendimais. Be to, kinų išmanieji laikrodžiai potencialius pirkėjus taip pat prisivilioja ir dėl savo santykinai žemos kainos.
(0) 2017-03-19 -3
Išmaniųjų telefonų gamintojas „Elephone“ ir toliau stebina. Šis dar visai neseniai mažai kam žinomas vietinis Kinijos gamintojas į rinką žengė dar 2006 metais. Ir nors dešimtmečio pradžia buvo gana sunki, dabar „Elephone“ yra vienas iš garsiausių Kinijos išmaniųjų telefonų prekinių ženklų, kurį galima tapatinti netgi su „Xiaomi“.
(2) 2017-03-17 3
Į ausis įstatomos ausinės turi savų trūkumų ir privalumų. Bene didžiausias jų privalumas - kompaktiškas dydis. Jos nesunkiai telpa kišenėje, todėl jas visada turėti prie savęs yra labai lengva. Tačiau muzikos mėgėjai jau seniai pastebėjo, kad jų išgaunamas garsas nėra toks sodrus kaip didelėmis ant ausų dedamomis ausinėmis. Visgi, „Xiaomi“ šiuos stereotipus nusprendė sugriauti.
(0) 2017-03-17 4
Išmaniųjų telefonų, kurie yra suderinami su belaidžiu įkrovimo standartu „Qi“ skaičius sparčiai auga. Tuo tarpu pirkėjų susidomėjimas belaidėmis mobiliomis kolonėlėmis per pastaruosius keletą metų taip pat ženkliai padidėjo.
(3) 2017-03-16 9
Technologijos šiais laikais mus lydi visur ir visada. Mes jas naudojame ir dirbdami, ir pramogaudami, ir tvarkydamiesi namuose. O kaip sutinkame svečius? Pasirodo kiniškų produktų rinkoje galima surasti ir elektroninių durų akučių-skambučių hibridų. Bet kam jie reikalingi ir ar tai nėra pinigų švaistymas?
(5) 2017-03-15 7
Šiais laikais į keliones mus jau retai kada lydi fotoaparatas. Savo mylimiausias akimirkas įamžiname išmaniaisiais telefonais. Tai labai patogu, o ir nuotraukos puikios kokybės. Visgi, ją dar galima pagerinti keliais paprastais aksesuarais. Pateikiame keturis produktus, į kuriuos fotografavimo išmaniuoju telefonu mėgėjai turėtų užmesti akį.
(0) 2017-03-15 1
Smulkių elektroninių aksesuarų gerbėjai šią savaitę maloniai nustebs sužinoję apie specialų „March Madness Deals“ išpardavimą. Šiame Kinijos elektroninės parduotuvės „Gearbest“ surengtame išpardavime prekes siūloma rinktis net iš keturiolikos skirtingų kategorijų. Šis teminis išpardavimas priklauso tam pačiam dideliam 3 metų gimtadienio progai skirtam išpardavimui – tiesiog nuolaidos kai kurios prekėms yra pateikiamos individualiai, o kai kurios yra grupuojamos pagal tam tikrą algoritmą.
(1) 2017-03-14 -3
Prie kompiuterio mes visi praleidžiame tikrai nemažai laiko. Prie jo ir dirbame, ir ilsimės, todėl neišvengiamai čia išgeriame ir ne vieną karšto ar gaivinančio gėrimo puodelį. Intensyviai dirbant kavos ar arbatos puodelio iš karto išgerti dažnai nespėjame, tada jis atvėsta. Todėl tokiems gėrimų prie kompiuterio mėgėjams tikrai praverst mažytis USB šildytuvas-šaldytuvas.
(0) 2017-03-14 1
Kinų elektroninė parduotuvė „Gearbest“ tęsia pavasarinę fiestą – 3 metų gimtadienio progai skirtas išpardavimas pasiekė piką, tad dabar pasiūlymuose jau maksimalios nuolaidos ir daugiausiai akcijoje dalyvaujančių prekių, o mes mes kaip jau įprasta, pasidairėme įdomesnių produktų.
->
->
->
->
->
(14) 2017-03-13 10
3D spausdinimas yra ne tik labai naudinga prototipų kūrimo technologija, bet ir visą laiką populiarėjantis hobis. Žmonės noriai neria į 3D spausdinimo pasaulį, kuria savo idėjų prototipus, įvairias detales, o kai kurie šia veikla greitai pradeda užsiimti profesionaliai. Tikriausiai apie tokio įrenginio įsigijimą ne kartą pagalvojote ir jūs, todėl pateikiame keletą patarimų apie 3D spausdinimą vis pagalvojantiems žmonėms.
(0) 2017-03-12 6
Drąsiai galima tvirtinti, kad kinai pasauliniame kontekste gana ilgą laiką garsėjo tik kaip niekada nepailstantys išmaniųjų telefonų gamintojai. Tačiau net ir čia per tam tikrą laiką rinka įsisotino. Taigi dėl natūralios konkurencijos naujų prekinių ženklų kiniškų išmaniųjų telefonų pastaruoju metu pristatoma vis rečiau ir rečiau. Vis dėlto kiniškos elektronikos pirkėjams tai išėjo tik į naudą.
->
->
->
->
->
(0) 2017-03-11 6
Susidaro įspūdis, kad kinams gaminti įprastą dizainą turinčius išmaniuosius telefonus pamažu atsibosta. Vis dėlto trauktis iš šios rinkos jie tikrai nesiruošia. Greičiausiai kiekvienas sutiks, kad ekstremalias sąlygas galinčių atlaikyti išmaniųjų telefonų pasiūla rinkoje kol kas yra tikrai labai ribota. Būtent šią problemą pirmieji suskubo spręsti vietiniai Kinijos gamintojai.
->
->
->
->
->
(0) 2017-03-10 16
Kartais taip norėtųsi vienu metu būti keliose vietose. Kai keliaujame, nežinome, kas darosi namie. Arba tada, kai esame darbe, nesame tikri, ką vieni palikti išdarinėja augintiniai. Žinoma, galima investuoti į brangias namų apsaugos sistemas, su kokybiškomis kameromis, bet galima pasukti ir netikėtai pigiu išmaniuoju keliu. „Xiaomi“ už juokingai mažą kainą siūlo nedidelę ir labai gera vaizdo kokybe pasižyminčią internetinę kamerą.
(0) 2017-03-10 11
Artėjantis pavasaris yra tarsi įspėjimas, kad laikas pradėti galvoti apie vasaros išvykas bei atostogas. Tikriausiai dauguma sutiks, kad gerėjantis oras skatina keliauti. Būtent tuo pačiu taip pat tenka pradėti sukti galvą, kaip turimą automobilį aprūpinti svarbiausiais aksesuarais, kurie gali praversti ilgesnėse kelionėse.
->
->
->
->
->
(10) 2017-03-09 9
Muzika mus lydi visur ir visada. Dažniausiai jos klausomės per ausines, tačiau kartais norisi ja pasidalinti su draugais ar šeimos nariais. Tam ir buvo sukurtos „Bluetooth“ kolonėlės, nors vėliau jų įvaizdžiui pakenkė gatvėse ar, dar blogiau, viešajame transporte garsiai muziką leidžiantys nemandagūs jaunuoliai. Visgi, jei norite kokybiškos, kompaktiškos „Bluetooth“ kolonėlės išvykoms į gamtą ar nedideliems draugų susibūrimams, reikėtų užmesti akį ir į „Xiaomi“ pasiūlymą.
(0) 2017-03-08 -8
Tikriausiai jau esate girdėję apie neįtikėtinai pigias išmaniąsias svarstykles, kurios giriasi galinčios išmatuoti ne tik naudotojo kūno svorį, bet ir riebalų, raumenų bei kaulų masę, apskaičiuoti fizinį amžių, skysčių balansą, kūno masės indeksą ir taip toliau. Apie jas buvo rašyta ir šioje svetainėje. Ne vienam kilo klausimų dėl šių svarstyklių kokybės,todėl pateikiame šiek tiek daugiau informacijos apie jų tikslumą ir pagrindinius minusus.
(0) 2017-03-08 10
Laikui bėgant mobiliųjų telefonų gamintojai nesnaudžia ir gamina vis naujesnius telefonų modelius su vis įspūdingesnėmis techninėmis specifikacijomis, o šie kaskart tampa vis brangesni ir brangesni. Tad ar keista, kad esant tokioms tendencijoms, kaip ant mielių auga Kinijos gamintojų populiarumas - jų gaminami telefonai nėra patys galingiausi, bet pasižymi itin praktiškais ir įdomiais sprendimais, o svarbiausia, už prieinamą kainą.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(1) 2017-03-08 0
Nors internete galima surasti daugybę elektroninių parduotuvių, vis dėlto pirkėjams iš Europos šalių dažnai tenka susidurti su nemaloniu faktu, kad nežiūrint simpatiškos kainos, dalis elektroninių parduotuvių prekyba verčiasi tik vietinėje rinkoje ar žemyne ir prekių į kitas šalis nesiunčia. Ne kitaip ir su Kinijos rinka, kurioje yra visa galimybė įdomių smulkmenų. Tad jeigu skaičiuosime labai nuoširdžiai teks pripažinti, kad tarptautinių elektroninių parduotuvių, padedančių įsigyti Kinijos prekes, nėra jau tiek ir daug.
->
->
->
->
->
(5) 2017-03-07 4
„Xiaomi“ yra puikiai įsitvirtinęs ir jau gerai mums pažįstamas prekės ženklas. Daugelis šią kompaniją žino dėl jos išmaniųjų telefonų ar planšetinių kompiuterių, tačiau „Xiaomi“ ženklu žymima labai daug įvairiausių gaminių. Štai ši moderniu minimalizmu dvelkianti išmani apyrankė yra skirta tiems, kurie aktyviai domisi savo sveikata.
>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai

Jūsų požiūris

į