Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Gadžetų turgelis
(1) 2017-05-24 3
Gatvėse dažnai pastebime iškabintus plakatus, prašančius padėti surasti pabėgusį šunelį. Jų gausa liūdina gyvūnų mylėtojus, ypač dėl to, kad dingę gyvūnai retai sugrįžta namo. Nuo tokio nelaimingo išsiskyrimo įmanoma apsisaugoti: negalima augintinių į lauką išleisti vienų, visada, ypač kai aplinkui yra kitų gyvūnų, reikia naudotis pavadėliu, ant antkaklio reikėtų prisegti šeimininko kontaktus. Dar geriau - naudotis specialiai tam sukurtu GPS sekimo įtaisu.
(4) 2017-05-24 -3
Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“ bando priminti pirkėjams apie beveik įpusėjusius metus. Būtent taip „Gearbest“ savo pirkėjams subtiliai stengiasi pranešti, kad namuose naudojama elektronika dėvisi ir galbūt dabar yra puikus metas ją atnaujinti.
(2) 2017-05-23 2
Nors išmanieji laikrodžiai ir apyrankės tikrai turi didelių skirtumų, kartais linija tarp jų nėra labai aiški. Pavyzdžiui, šis prietaisas gali kur kas daugiau nei tik skaičiuoti jūsų žingsnius ir matuoti pulsą. Bet ar tai išmanusis laikrodis? Ir kiek kainuoja toks patogus, kokybiškas prietaisas?
(0) 2017-05-22 -6
Daugelis žmonių turi kokį nors multifunkcinį įrankį. Kartais tai mums gerai žinomas šveicariškas peiliukas, o kartais profesionalesnis įrankis statyboms ar namų ruošai. O ar esate girdėję apie multifunkcines ausines? Kokias dar funkcijas gali atlikti pigios ausinės iš Kinijos?
(0) 2017-05-21 8
Vietinių Kinijos gamintojų sukurti išmanieji telefonai pirkėjus vis dažniau žavi savo dizainu, tačiau neretai nuvilia techninėmis galimybėmis. Vis dėlto Kinijoje pamažu atsiranda ir tokių gamintojų, kurie už visiems prieinamą kainą ryžtasi pardavinėti techniškai našius išmaniuosius telefonus. Itin užtikrintai šiuo dar nepramintu taku šiuo metu bando žengti Kinijos bendrovė „LeEco“. Būtent šis gamintojas skiria dėmesį ne tik išmaniųjų telefonų dizainui, bet ir techninėms charakteristikoms, kadangi tai greičiausiai yra vienintelis būdas leidžiantis įtikti išrankiems europiečiams.
(0) 2017-05-20 3
Garso technikos pasiūla Lietuvoje skųstis tikrai neverta, tačiau tuo pačiu tenka pripažinti, kad dauguma pasiūlymų yra įperkami ne kiekvienam. Kitaip sakant, Lietuvoje pilna aukštosios klasės garso technikos, tačiau apie pirkėjus ieškančius ekonominės klasės sprendimų susimąstoma kur kas rečiau.
(1) 2017-05-19 15
Apšvietimas yra vienas svarbiausių interjero dizaino kūrimo elementų. Jis gali paprastą interjerą paversti itin prabangiu, pakeisti kambario atmosferą ar parodyti šeimininkų kūrybiškumą. Jei siekiate pastarojo tikslo, reikėtų pasižvalgyti ir po įdomesnes lemputes, kurių įprastame prekybos centre neišvysite.
(0) 2017-05-19 4
Keistas sutapimas, tačiau kartu su šylančiais orais Kinijos elektroninėse parduotuvėse atitinkamai daugėja savaitinių išpardavimų. Nors jų netrūko ir anksčiau dabar susidaro toks įspūdis, kad pastarieji tapo dar labiau dinamiški.
(3) 2017-05-18 1
Išmanieji laikrodžiai gražiai atrodo, yra patogūs ir atlieka daugybę funkcijų. Bet dauguma jų yra skirti tik miesto gatvėms ar pasivaikščiojimams prekybos centre. Norint pakeliauti po miškus ar kalnus reikia visai kitokio laikrodžio - tvirto, tausojančio baterijos energiją ir turinčio kelias specialiai žygiams skirtas funkcijas. Pasirodo, tokį laikrodį galite įsigyti ir visai nebrangiai.
(1) 2017-05-17 0
Belaidės į ausis įstatomos ausinės dažniausiai yra reklamuojamos kaip puikiai tinkančios sportuojantiems. Stilingos „Meizu EP-51“ ausinės nėra išimtis. Jos aktyviai sportuojančius žmones vilioja ne tik savo patraukliu dizainu, geromis muzikos atkūrimo savybėmis ir patvarumu, bet ir gera kaina.
(0) 2017-05-16 -4
Vietinis Kinijos gamintojas „Xiaomi“ garsėja išmaniaisiais telefonais, kurie šiuo metu jau gali drąsiai konkuruoti net ir su garsiausių prekinių ženklų produkcija. Vis dėlto tai tikrai ne vienintelis „Xiaomi“ pasiekimas.
(10) 2017-05-16 29
Gearbest.com – internetinė parduotuvė, leidžianti Vakarų pasauliui įsigyti pigių kiniškų prekių ir sparčiai populiarėjanti Europoje. Dėl gerų kainų ir plačios pasiūlos ji puikiai žinoma ir Lietuvoje, o ir technologijos.lt reguliariai aprašo jos įdomybes. Pastaruoju metu portalo redakcija sulaukia labai daug laiškų su paklausimais, kaip pirkti šioje parduotuvėje, į ką atkreipti dėmesį, ar tai saugu, kaip pristatomos prekės, ar yra muitai bei papildomi mokesčiai ir t.t. Deja, kiekvienu atveju atrašyti laiškus neturime tiek laiko, tad kad būtų paprasčiau, nusprendėme aprašyti visą pirkimo procedūrą nuo A iki Z su skirtingais prekių siuntimo būdais. Tikimės, jog šiame straipsnyje atsakymus suras daugelis mums laiškus rašiusių skaitytojų. Jeigu kažkas liks neaiškaus, tuomet siųskite naujus paklausimus - surasime atsakymus ir parengsime naujus straipsnius.
(2) 2017-05-16 -4
Daugeliui yra tekę matyti vaizdo įrašus iš įvairių pasaulio miesto gatvių, kuriuose užfiksuoti pykčio netramdantys vairuotojai, draudimo kompanijas apgauti bandantys sukčiai ar kraupūs eismo įvykiai. Šiuos vaizdus fiksuoja automobiliniai vaizdo registratoriai - itin naudingi prietaisai vairuojantiems kasdien. Ar žinojote, kad registratoriai gaminami ir su dviem kameromis? Ką gausite įsigiję pigų vaizdo registratorių iš Kinijos?
(0) 2017-05-15 -3
Ausinės - daugelio žmonių kasdienio gyvenimo palydovės. Šiais laikais muzikos mėgėjai negali skųstis gerų ausinių pasirinkimu, tačiau aukščiausios klasės ausinės kainuoja tikrai nemažai. Tuo tarpu kinai audiofilams siūlo gerai atrodančias, puikiomis muzikos atkūrimo savybėmis pasižyminčias ir gana nebrangias ausines. Pateikiame penkis įdomius ausinių modelius iš Kinijos.
(0) 2017-05-15 5
Išmaniuosius telefonus dabar gali gaminti praktiškai bet kas, tačiau pastaruoju metu pasiekti pirkėjus tenkinančią kokybę gamintojams darosi ne taip jau ir lengva. Būtent dėl tos pačios priežasties net ir Kinijoje per pastaruosius keletą metų išmaniųjų telefonų gamintojų sąrašas gerokai sutrumpėjo. Tuo tarpu niekam taip pat nėra paslaptis, kad lyderiaujančių Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojų sąraše įsitaisė „Oukitel“.
(7) 2017-05-13 2
Šią savaitę Kinijos elektroninėje parduotuvėje „Gearbest“ kaip niekada gausu išpardavimų. Nors dauguma jų yra gana aiškiai orientuoti į tam tikras pirkėjų grupes, platus išpardavimų pasirinkimas bendrai apima praktiškai visas prekių kategorijas. Būtent tai leidžia garantuoti, kad sau tinkamų pasiūlymų „Gearbest“ elektroninėje parduotuvėje šią savaitę tikrai atras praktiškai kiekvienas potencialus pirkėjas.
(0) 2017-05-12 6
Rankinis laikrodis - puikus aksesuaras ir patogus būdas žinoti tikslų laiką. Nors daugeliui žmonių vis dar labiau patinka tradiciniai laikrodžiai, išmaniųjų laikrodžių populiarumas sparčiai auga. Tiesa, kasdien nešioti labai brangų įrenginį nesinori, bet yra išeitis - stilingas ir visas svarbiausias funkcijas atliekantis išmanusis laikrodis iš Kinijos.
(0) 2017-05-12 -3
Kinijos elektroninių parduotuvių išpardavimuose galima pastebėti įdomią tendenciją, kuri pastabiems pirkėjams kartais leidžia pasinaudoti papildomomis nuolaidomis – tereikia pritaikyti reikiamą kupono kodą.
(0) 2017-05-11 3
Vis daugiau žmonių šiais laikais sportuoja. Tai - gera tendencija, galinti pagerinti visuomenės sveikatą. Elektronikos gamintojai į tai reaguoja pasiūlydami gausybę įvairių sportuojantiems skirtų įrenginių ir programų. Ar žinote, kuo naudingos išmaniosios svarstyklės? Kokius duomenis jos pateikia? Ir kuo ypatingas „Xiaomi“ pasiūlymas?
(1) 2017-05-10 -3
Išmaniojo telefono laikiklis gali suteikti patogumo ne tik automobiliui, bet ir darbo vietai. Kaip būna ir su kitais daiktais, rinkoje siūlomos ir labai paprastos, ir gana įmantrios telefonų įkrovimo stotelės. Pateikiame 5 įdomius pavyzdžius, kurių funkcionalumas ir kaina svyruoja nuo pačių paprasčiausių ir pigiausių, iki daugiafunkcinių įrenginių.
(2) 2017-05-10 -22
Gegužės mėnesį intensyviai vyksta išankstiniai „Vernee Thor E“ užsakymai, o kinai – išradingi žmonės, tad prigalvojo įvairių įdomybių, kaip sudominti pirkėjus ir tuo pačiu, gauti sau naudos. Vienas iš įdomesnių pasiūlymų, kuris užkliuvo už akių – labai įdomų ir 130$ kainuojantį „Vernee Thor E“ galima įsigyti viso labo už 9,99$.
(1) 2017-05-10 -3
Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“ šią savaitę itin aktyviai agituoja pasidomėti „Lighting Flash Sale“ išpardavimo pasiūlymais. Pastarajame šį kartą galima įsigyti prekes iš dešimties skirtingų kategorijų, tačiau elektroninė parduotuvė praneša jog pirkėjų taip pat laukia staigmenos.
(2) 2017-05-09 7
Šiuolaikinis gyvenimo būdas ne visada palieka laiko sportui. Tai pripažįsta daugybė žmonių - vis dažniau paskęstame darbų sūkuryje ir pamirštame pajudėti. Bet yra prietaisų, specialiai skirtų paskatinti žmones bent šiek tiek prasimankštinti. Pavyzdžiui, „Xiaomi“ išmaniosios apyrankės yra gana populiarūs prietaisai aktyvių žmonių tarpe. Bet kodėl viena nekainuoja nei 10 eurų, o kita yra dvigubai brangesnė?
(0) 2017-05-08 7
„Xiaomi“ garso technologijų pasaulyje yra gerai žinomas vardas, už prieinamą kainą siūlantis aukštos kokybės prietaisus. Kadangi orai jau beveik visiškai atšilo, daugybė žmonių sugrįš prie įprasto sportavimo ritmo ir vis daugiau laiko praleis lauke. „Xiaomi“ aktyviems žmonėms turi paruošusi ypatingas ausines, kurios yra patogios ir patvarios, atkuria aukštos kokybės garsą, funkcionalios ir pasižymi gera kaina. Dabar peržiūrėkime šiuos punktus.
(0) 2017-05-08 6
Jei pamenate, visai nesenai rašėme apie „MWC 2017“ parodoje pristatytą išmanųjį telefoną „Vernee Thor E”. Buvo žadama, jog telefono baterija galės atlaikyti net 30 dienų, o atsižvelgiant į žemą kainą, ir kiti jo parametrai atrodė labai patraukliai. Tačiau panašu, jog gamintojams jų pačių pasiūlymas pasirodė per menkas. Netikėtai, prieš oficialiai paleidžiant telefoną į prekybą, jie nusprendė gerokai padidinti šio išmaniojo parametrus, bet kainą palikti tokią pat. Ir tai dar ne viskas – jam dar taikoma nuolaida.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(1) 2017-05-07 1
Vienas populiariausių Kinijos elektronikos gamintojų „Xiaomi“ dažnai sulaukia elektroninių parduotuvių dėmesio - jau tampa įprasta, jog pastarosios periodiškai ryžtasi organizuoti specialius „Xiaomi“ produkcijos išpardavimus. Būtent vieną tokių šią savaitę surengė Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“.
(0) 2017-05-06 2
Išmaniųjų telefonų pasiūla Kinijoje tikrai viršija visus įmanomus lūkesčius. Vis dėlto kaip jau yra įprasta versle, vieniems gamintojams sekasi kur kas geriau nei likusiems. Tuo lengvai galima įsitikinti apsilankius Kinijos elektroninėse parduotuvėse.
(4) 2017-05-05 23
Lietuva yra palyginti saugi šalis, tačiau nemažai vairuotojų baiminasi, kad būtent jų automobilis kitą kartą gali tapti vagių taikiniu. Surasti pavogtus automobilius yra labai sunku ir dažniausiai tenka susitaikyti, kad pamėgtos mašinos jau nebėra. Ramybės suteikti gali GPS siųstuvas, kuris vagystės atveju padėtų surasti dingusį automobilį. Tiesa, gamintojas siūlo ir kitas panaudojimo galimybes: pasiklydusių šunų paieška ar net vaikų sekimas.
(0) 2017-05-04 -6
Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojas „UHANS“ pagaliau pradeda dar pernai anonsuoto naujosios kartos išmaniojo telefono „U300“ prekybą. Tenka pripažinti, kad pirkėjų susidomėjimo išmaniajam telefonui „UHANS U300“ tikrai netrūksta net ir pirmosiomis išankstinių užsakymų dienomis. O to priežastys šį kartą daugiau nei akivaizdžios, kadangi „UHANS U300“ greta prieinamos kainos taip pat gali pasiūlyti gerą našumą bei santykinai unikalų dizainą, kas kol kas yra gana neįprasta kiniškų išmaniųjų telefonų rinkos segmente.
(0) 2017-05-04 4
Šiais laikais žmonės vis dažniau keliauja ir nori savo išmaniuosius prietaisus pasiimti drauge. Jie tam puikiai pritaikyti, tačiau mažos klaviatūros nėra patogios darbui. Argi nebūtų gerai turėti pilną QWERTY klaviatūrą, kuri tilptų kišenėje? Tai jau realybė - lazerinės projekcijos klaviatūros šiais laikais įperkamos daugeliui. O kaip jos veikia? Kaip kompiuteris žino, kurį klavišą jūs spaudžiate?
>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai

Jūsų požiūris

į