Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Gadžetų turgelis
(0) 2017-12-11 0
Kinijoje galima surasti labai daug įdomių telefonų modelių už puikią kainą, tačiau norint maksimaliai sutaupyti, reikia medžioti tam tikras progas – tuomet galima surasti tiesiog tobulų variantų. Žemiau surasite geriausius šios savaitės variantus, kokių dažnai nebūna.
(2) 2017-12-11 2
Vaikystėje matyti filmai palieka įspūdį visam gyvenimui. Ypač įstringa tie, kuriuose šnipai naudoja pačią keisčiausią ir pažangiausią įrangą. Vienas iš tokių prietaisų yra matomas ir šioje nuotraukoje, bet ar žinote, kas tai?
(0) 2017-12-11 5
Jeigu domitės šiuolaikiniais išmaniais elektroniniais aksesuarais, tai greičiausiai jau ne vieną kartą teko pasvajoti ir apie asmeninį išmanųjį laikrodį. Būtent šią savaitę tikrai turite puikią progą vieną jų įsigyti.
(1) 2017-12-10 3
Kinijos kompanija „Leagoo“ jau kuris laikas anonsuoja netrukus prekyboje pasirodysiantį išmanųjį telefoną „Leagoo T5c“, kuris tapo pirmuoju įrenginiu veikiančiu su „Spreadtrum SC9853I“ procesoriumi - kad ir kokį „Android“ telefoną paimtumėte, kol kas nei vienas neturės tokio procesoriaus.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-12-09 -10
Tautiečių susidomėjimas Kinijos elektroninių parduotuvių pasiūlymais ir toliau nuosekliai auga. Jeigu dar prieš gerus metus lietuviai užsienio internetinėse parduotuvėse ryždavosi įsigyti tik smulkius aksesuarus, tai šiuo metu jau galima pastebėti aiškią tendenciją, kad tautiečiai Kinijoje vis dažniau įsigyja ir kur kas brangesnius daiktus.
(0) 2017-12-08 2
Sakoma, kad „Xiaomi“ pagerins viską. Asmenukių lazda yra labai paprastas prietaisas, kuriam keliami labai menki funckionalumo reikalavimai. Visgi, „Xiaomi“ sugebėjo ir šiam daiktui suteikti naujų bruožų, kurie stebina net ir ištikimiausius šio prekinio ženklo gerbėjus. Štai ką apie „Xiaomi Selfie Stick Remote Shutter Tripod Holder“ sako Jayceooi.com ir Igeekphone.com žurnalistai.
(1) 2017-12-08 1
Artėjančių Kalėdų proga dauguma elektroninių parduotuvių potencialius pirkėjus vilioja išpardavimais. Norime priminti, kad tokius išpardavimus organizuoja ne tik Lietuvos, bet ir Kinijos elektroninės parduotuvės.
(2) 2017-12-07 -3
Kinijos gamintojas „Leagoo“ dar prieš mėnesį itin aktyviai reklamavo savo naujuosius išmaniuosius telefonus – „Leagoo S8“ ir „Leagoo S8 Pro“. Tačiau kompanija nežada sustoti ir išleido dar vieną naują vidutinės klasės išmanųjį telefoną. „Leagoo“ pristatė kiek pigesnę anksčiau išleisto „T5“ modelio versiją. Tačiau pigesnis – nereiškia, jog bus prastesnis: tai labai įdomus modelis, kuriam pagal kainą ir parametrus turbūt iš vis nebus lygių.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-12-07 2
Be draugų ir vaikų gyvenimas būtų nykus. Jie mums padeda, su mumis dalijasi gerais prisiminimais, lydi į keliones ir pirmieji pasveikina su naujais pasiekimais. Kalėdos yra pats geriausias metas draugams ką nors padovanoti, bet ką? Siūlome keletą dovanų, kurios tiks draugams, vaikams, kolegoms ir pažįstamiems.
(0) 2017-12-06 0
Kinijos išmaniųjų telefonų rinka – tiesiog milžiniška. Turbūt kone kasdien galima rasti vis naujų telefonų ar neseniai savo veiklą pradėjusių gamintojų. Nors gamintojų ir daugybė, tačiau populiariausieji nesikeičia jau kuris laikas ir tikriausiai nieko nenustebins kompanijos „Elephone“ pavadinimas.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(1) 2017-12-06 3
Išmanieji laikrodžiai jau yra tapę įprasta aprangos detale. Daugeliu atveju jų funkcijos ir galimybės yra labai panašios, tačiau gerokai skiriasi jų stilius. Labai lengva surasti agresyvaus ir išskirtinio dizaino laikrodžius - tokie dažniausiai ir gaminami, kad atkreiptų į save dėmesį, parodytų savininko išskirtinumą. Bet ką daryti, jei norite kažko subtilaus, stilingo, tinkamo net prie kostiumo?
(0) 2017-12-06 5
Kinijos elektroninės parduotuvės tikrai gali pasigirti plačiu išmaniųjų telefonų asortimentu, tačiau ši taisyklė galioja tik tada, jeigu planuojate įsigyti mažesnės įstrižainės išmanųjį telefoną. Tuo tarpu vos tik išmaniojo telefono įstrižainė priartėja prie 6 colių, tada tenka pripažinti, kad pasiūla nėra tokia plati kaip iš tikrųjų norėtųsi.
(0) 2017-12-06 8
Dažnai tenka važinėti akmenuotais keliais, o po kelionių atsiranda įvairiausių įlenkimų? Jeigu susiduriate su tokiomis problemomis – galima rasti keletą sprendimo variantų. Žinoma, paprasčiausias jų – tiesiog ignoruoti įlinkimus, tačiau tiems, kurie nori juos pašalinti – belieka kreiptis į specialistus arba galima įsigyti tam skirtus įrankius ir susitvarkyti patiems.
(1) 2017-12-05 -7
Dovanos jau perkamos pilnu intensyvumu. Reikia skubėti rinktis, tačiau negalima padaryti klaidų. Ką dovanosite savo draugei, žmonai, mamai ar seseriai? O gal norite pradžiuginti visą šeimą? Pateikiame sąrašą dovanų, kuris, tikimės, bent jau įkvėps ir padės sugalvoti ką padovanoti ne tik jūsų aplinkos moterims, bet ir artimųjų šeimoms, jei norite surasti tokią dovaną, kuri tiktų ir vyrams, ir moterims, ir vaikams.
(0) 2017-12-04 -1
Kinijos gamintojas pastarąjį mėnesį itin aktyviai reklamavo savo naujuosius išmaniuosius telefonus – „Leagoo S8“ ir „Leagoo S8 Pro“. Tačiau kompanija nežada sustoti ir išleido dar vieną naują vidutinės klasės išmanųjį telefoną. „Leagoo“ pristatė kiek pigesnę anksčiau išleisto „T5“ modelio versiją. Tačiau pigesnis – nereiškia, jog bus prastesnis: tai labai įdomus modelis, kuriam pagal kainą ir parametrus turbūt iš vis nebus lygių.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(1) 2017-12-04 10
Niekas nesiginčija – priemonės namams apsaugoti yra svarbus dalykas, neretai pareikalaujantis nemažai sąnaudų. Tačiau kuriuo keliu eiti, jeigu biudžetas yra ribotas? O ką daryti, jei biudžetas yra tikrai mažas?
Rubrika: Apžvalgos
(2) 2017-12-04 4
Dviračiai vagiami kur kas dažniau nei automobiliai. Taip tikriausiai yra todėl, kad dviratį pagrobti yra lengviau, o tikimybė įkliūti - mažesnė. Dėl šios priežasties verta susirūpinti savo turto saugumu. Viena iš geriausių priemonių, padedanti bent šiek tiek nuraminti protą dėl vagysčių - GPS sekiklis.
(2) 2017-12-03 0
Įvairių elektroninių aksesuarų pasiūla Lietuvoje skųstis tikrai negalima, tačiau šiuo atveju taip pat tenka pripažinti, kad Kinijos elektroninės parduotuvės šiuo klausimu yra kur kas lankstesnės. Kitaip sakant, Lietuvos elektronines parduotuves pasiekia tik itin didelę paklausą turintys elektroniniai aksesuarai, kai tuo tarpu vietinėje Kinijos rinkoje jų pasirinkimas yra praktiškai neribotas.
(8) 2017-12-03 4
Išmaniuosius telefonus įsigyti Kinijos elektroninėse parduotuvėse ryžtasi vis daugiau pirkėjų. Nepaisant to, kur kas įdomiau yra tai, kad šių metų pabaigoje taip pat jau galima pastebėti ir augantį tautiečių susidomėjimą kiniškais nešiojamais kompiuteriais. Vis dėlto, kaip ir buvo galima tikėtis, tiek amerikiečiai, tiek europiečiai šiuo klausimu gan išrankūs, todėl nieko nuostabaus, kad jie linkę rinktis tik itin kokybiškus kiniškus nešiojamus kompiuterius.
(0) 2017-12-02 10
Aukščiausios klasės išmaniųjų telefonų gamyba Kinijoje, žinoma, garsėja „Xiaomi“. Tuo bene geriausiai leidžia įsitikinti pažintis su „Xiaomi Mi Note 2“ išmaniuoju telefonu. Vis dėlto vietinėje Kinijos rinkoje taip pat yra ir dar vienas gamintojas, kuris savo neįprastais sprendimais intriguoja vis daugiau potencialių pirkėjų.
(6) 2017-12-01 3
Renkantis išmanųjį telefoną galima rasti daugybę atrankos kriterijų, kuriuos turėtų atitikti Jūsų naujasis pirkinys. Kai kurie renkasi pagal kamerą, kiti pagal pirštų antspaudų jutiklio poziciją, ekrano dydį ar raišką. Tačiau yra ir tokių, kurie skiria daug dėmesio telefono atminčiai ar procesoriui.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(3) 2017-12-01 6
Būna, kad užauga ir vaikiški žaislai. Anksčiau paspirtukais važinėjo vaikai, o dabar juos vis dažniau griebia ir suaugusieji. Jiems specialiai kuriami ir tradiciniai paspirtukai, ir elektriniai - kai kuriose šalyse jie tampa savotiškomis miesto susisiekimo priemonėmis.„Xiaomi M365“ - labai simpatiškas elektrinis paspirtukas, bet ar jis apskritai yra geras įrenginys? Tai pabandė išsiaiškinti Techadvisor.co.uk žurnalistai.
(1) 2017-11-30 -11
Dabar prasideda tas laikas, kai jau reikia priimti sprendimus. Ką artėjančių švenčių proga dovanosite savo artimiesiems? Ar jau turite visų dovanų sąrašą? Ką dovanosite savo draugui, vaikinui, tėčiui, broliui ar bendradarbiui? Tam, kad padėtume sugalvoti ar bent jau suteiktume šiek tiek įkvėpimo siūlome peržvelgti šį labai ilgą vyriškų dovanų sąrašą. Jis sudarytas remiantis populiariausiais daiktais, kokius renkasi vyrai visame pasaulyje.
(7) 2017-11-29 12
„ILIFE V7S Pro“ ir „Xiaomi Mi Robot“ yra vieni populiariausių kiniškų dulkių siurblių - šį rudenį juos labiausiai pirko ir lietuviai. Kaip ir galima nuspėti, populiaresnis buvo pigiau kainuojantis „ILIFE V7S Pro“, tačiau ne per daugiausiai atsiliko ir „Xiaomi Mi Robot“. Visgi jie populiarūs ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Pirkėjai giria juos abu, pabrėždami stipriąsias puses ir grindų švarą. „Xiaomi Mi Robot“ yra ženkliai brangesnis už konkurentą, bet ar tikrai geresnis? Štai ką apie tai mano Vacuumsguide.com apžvalgininkas.
(0) 2017-11-29 4
Bene svarbiausias visame pasaulyje elektroninių parduotuvių išpardavimų mėnesis pamažu eina į pabaigą. Jeigu savo draugus ir artimuosius Kalėdų proga planuojate nudžiuginti aksesuarais iš Kinijos, tuomet rekomenduojame suskubti juos įsigyti kiek galima greičiau.
(0) 2017-11-28 1
Ausinių rinka yra perpildyta gerų produktų. Nors gamintojų labai daug, tačiau tarp jų dažnai sukasi „Xiaomi“ vardas. Ši kompanija gamina labai pigias ir kokybiškas ausines, kurios patinka jų pirkėjams.
(1) 2017-11-28 0
Mūsų namų saugumas – bene svarbiausias dalykas, kuriuo kiekvienas norime būtų užtikrinti. Šiai dienai technologijos tiek pažengusios, jog tokį dalyką galima užtikrinti ir be ypatingų saugumo sistemų, o tiesiog su elementariomis vaizdo kameromis.
(1) 2017-11-27 -3
„Xiaomi Mi Band 2“ ir „Xiaomi Amazfit A1603“ - labai populiarios išmaniosios apyrankės. Puikūs pirkėjų įvertinimai, funkcionalus dizainas, atsparumas aplinkos poveikiui - visa tai rodo, kad šie įrenginiai yra puikios Kalėdų dovanos, tačiau kada ir kokią rinktis? Juk jie yra labai panašūs, nors kainos šiek tiek skiriasi. Tad kuo iš tikro skiriasi „Xiaomi Mi Band 2“ ir „Xiaomi Amazfit A1603“ išmaniosios apyrankės?
(0) 2017-11-27 17
Kinijos elektroninėse parduotuvėse naujų išmaniųjų telefonų anonsai vyksta praktiškai kiekvieną dieną. Vis dėlto kai kuriems vietinių Kinijos gamintojų projektams labai trūksta tęstinumo, kas reiškia, kad jie taip pat itin greitai pranyksta iš potencialių pirkėjų akiračio. Nepaisant to, kokybiški kiniški išmanieji telefonai pro pirkėjų akis tikrai neprasprūsta. Pavyzdžiui, dar 2016 metais išleistas „Xiaomi Mi Note 2“ išmanusis telefonas net ir šiandien vis dar sunkiai suranda sau tinkamų konkurentų ne tik Kinijoje, bet ir visame pasaulyje.
(0) 2017-11-26 5
„Juodasis penktadienis“ kiniškose internetinėse parduotuvėse trunka kur kas ilgiau nei vieną dieną, tad gerų kainų galima surasti iki pat dabar. Šiomis dienomis itin pravartu pasižvalgyti naujo telefono, nes tai brangesnis pirkinys nei paprastos ausinės, ar išmanioji apyrankė (apie tokius pasiūlymus jau rašėme ) ir papildomos nuolaidos labai ženkliai jaučiasi. Atrinkome įdomiausius telefonų modelius, kuriems dabar siūlomos tikrai geros kainos ir į juos reikėtų pirmiausia atkreipti dėmesį ieškant naujo telefono.
Rubrika: Mobilusis ryšys
>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai

Jūsų požiūris

į