Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Gadžetų turgelis
(1) 2017-06-28 -2
Nors orai tikrai nelepina, vasarą visada norisi pasilepinti ir vandens pramogomis. Tai atgaivina, suteikia poilsio ir mintims ir kūnui. Pramogos bus dar geresnės, jei su savimi turėsite visko, ko jums gali prireikti. Šiame straipsnyje pristatome šešis įdomius daiktus iš Kinijos rinkos, kurie jums susiruošus paplaukioti gali praversti.
(0) 2017-06-28 5
Šių metų pradžioje mobiliosios elektronikos parodoje „Mobile World Congress“ vietinis Kinijos gamintojas „Vernee“ gana drąsiai kalbėjo apie savo naujosios kartos išmaniuosius telefonus. Ir nors skeptikų tada netruko, išmanusis telefonas „Vernee Thor E“ jau įrodė, kad nestandartiniai sprendimai bei itin talpi 5020 mAh baterija aktyviai domina pirkėjus visame pasaulyje. Priminsime, kad „MWC 2017“ taip pat buvo anonsuotas ir kitas bendrovės išmanusis telefonas – tai „Vernee Mars Pro“.
(0) 2017-06-27 -9
Šunys - geriausi žmonių draugai. Jie suteikia gyvenimui spalvų ir žaismingumo. Turėti tokį augintinį - didelis malonumas, bet kartu ir didelė atsakomybė. Egzistuoja didžiulė šunims skirtų daiktų rinka, kurioje pasitaiko ir kiek neįprastų daiktų. Kaip atrodo veiksmo kameros laikiklis, tvirtinamas prie šuns nugaros? O išmatų maišelių dėklas? O kaip veikia 360 laipsnių kampu šunis maudantis žarnos antgalis?
(0) 2017-06-27 1
Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojai dažnai pristato ne vieną ir ne du skirtingus telefonus, tačiau itin retas jų tęsia modelių seriją. „Oukitel“ yra viena iš tų kompanijų, kurios yra pristačiusios ne vieną išmaniųjų telefonų seriją. Viena jų - „Oukitel K6000“.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-06-27 -15
Sugedus automobiliui kokioje nors visiškai nuošalioje vietovėje negali būti labiau neviltį keliančio vaizdo už tuščią telefono bateriją rodantį indikatorių. Visgi tokios situacijos, kaip ir daugelio kitų netikėtumų kelyje galima išvengti automobilio įrangą papildžius keletu nebrangių priedų. Pateikiame jums penkis prietaisus, kurie už gana nedidelę kainą kelyje leis jaustis ramiau ir patogiau.
(0) 2017-06-26 -2
„Bluedio“ - viena iš tų kompanijų, kurių jums pristatinėti nebereikia. Šio gamintojo gamoje - daugybė skirtingų belaidžių ausinių, kurios žavi savo muzikos atkūrimo galimybėmis bei patrauklia kaina. 3D garso technologija, kokybiškos, ilgaamžės baterijos ir kiti privalumai jau sužavėjo ne vieną muzikos mėgėją. „Bluedio T3 Plus“ - vienos iš geriausių nebrangių belaidžių ausinių rinkoje.
(0) 2017-06-25 -4
Birželio mėnesis Kinijos elektroninėms parduotuvėms buvo gausus ne tik išpardavimais. Akivaizdu, kad kinams savo sandėlius šį mėnesį taip pat pavyko pasipildyti ir vietinių gamintojų nauja produkcija.
(0) 2017-06-24 -12
Šiuo metu dažnai galima išgirsti, kad kinų gaminami išmanieji telefonai jau pasiekė tokį lygį, kuris pagaliau leidžia pagalvoti apie tarptautinę rinką. Vis dėlto vietiniai Kinijos gamintojai visą tą laiką nesėdėjo rankų sudėję ir taip pat siekė tobulinti nešiojamų kompiuterių gamybos technologijas.
(0) 2017-06-23 -6
Šiais laikais vis daugiau žmonių nešioja išmaniuosius laikrodžius. Jie, aišku, atlieka galybę funkcijų, tačiau rankinis laikrodis visų pirma yra stiliaus aksesuaras. Todėl šiame straipsnyje pristatome šešis stilingus laikrodžius iš Kinijos, kurie pasižymi gera kaina. Trys iš jų - tradiciniai ir trys - išmanieji.
(0) 2017-06-23 7
Vietiniai Kinijos gamintojai savo sugebėjimus išmaniųjų telefonų rinkoje demonstruoja jau ne pirmi metai. Šiuo atveju net ir patys didžiausi skeptikai pripažįsta, kad kinų progresas per pastaruosius keletą metų tiesiogine ta žodžio prasme yra milžiniškas. Kitaip sakant, vietinių Kinijos gamintojų sukurti išmanieji telefonai sparčiai vejasi net ir šios rinkos gigantus. Tenka pripažinti, kad šie netikėti pokyčiai itin akivaizdžiai atsiskleidė prasidėjus 2017 metams ir tai bene geriausiai patvirtina naujosios kartos kinų sukurti išmanieji telefonai.
(5) 2017-06-22 -3
Pasakoti apie tai, koks naudingas gali būti alkotesteris, dabar nėra prasmės - jūs tai jau žinote. Ne vienas žmogus nori savo asmeniniam naudojimui turėti gerą, bet paprastą ir pigų alkotesterį, kuris itin praverčia vasarą ir padeda išvengti labai nemalonių situacijų. O kiek kainuoja geras, kelias funkcijas atliekantis alkoteseris? Kad ir kiek spėjote, šis vis tiek bus pigesnis.
(8) 2017-06-21 3
Dabar - pats metas vykti pastovyklauti į gamtą. Tereikia susirasti įdomią, gražią vietą, susiplanuoti išvyką ir susirinkti visus būtinus daiktus. Nepatyrę stovyklautojai dažnai gailisi ko nors nepasiėmę. Todėl šiame straipsnyje išrikiavome 10 daiktų, kurie stovyklautojams tikrai praverčia.
(0) 2017-06-21 4
Visai neseniai rašėme apie tai, jog Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojas „Leagoo“ siūlo iš anksto įsigyti naująjį savo flagmaną „Leagoo T5“ su 50 JAV dolerių nuolaida. Pasirodo, kad nuolaidą galite gauti ne tik šiam, tačiau jau ne kartą anonsuotam kitam šios kompanijos įrenginiui.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(1) 2017-06-21 4
Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“ skambiai pradėjusi pirmąjį vasaros mėnesį analogiškai taip pat ruošiasi jį ir užbaigti. Bene geriausias to įrodymas šį kartą – „Last Wave on June“ išpardavimas.
(3) 2017-06-20 -10
Vasaras - pats laikas keliauti į gamtą ar bent jau atsidarius namų langus džiaugtis puikiais orais. Tačiau vienas vabzdys visada kėsinasi sugadinti mums nuotaiką - uodai mėgsta vasarotojų kraują. Visgi, gerai paieškojus internete galima surasti įvairių šios problemos sprendimo būdų. Šiame straipsnyje pateikiame šešis įdomius produktus, padedančius atsikratyti įkyrių uodų.
(1) 2017-06-19 -2
Vasara - pats metas keliauti. Per atostogas galima ne tik gerai pailsėti, bet ir prisirinkti naujų įspūdžių ir prisiminimų, kurie vėliau džiugins iki kitos vasaros. Nemažai keliautojų mėgsta važinėti automobiliais, nes tai kelionėms suteikia pageidaujamo lankstumo ir laisvės. Kelionės automobiliu yra kur kas malonesnės, jei į jas lydi kokybiški įrenginiai. Pateikiame šešis įdomius daiktus iš Kinijos, kurie tikrai pravers keliautojams.
(0) 2017-06-19 5
Kinijos elektroninės parduotuvės daugumą stebina prekių asortimentu. Kitaip sakant, čia galima įsigyti ne tik išmaniųjų telefonų ar planšetinių kompiuterių, tačiau ir elektronikos, kurią itin praktiškai galime pritaikyti kiekvienų namų buityje.
(0) 2017-06-18 -4
Tam tikri elektroniniai aksesuarai išlaiko santykinai didelį populiarumą ištisą sezoną. Ir šiuo atveju kalbame tikrai ne apie išmaniuosius telefonus, planšetinius ar nešiojamus kompiuterius - šią elektroniką jau galima priskirti pirmo būtinumo prekėms be kurių sunkiai įsivaizduojame savo kasdienybę. Tuo tarpu išmanieji laikrodžiai, fiziniai aktyvumo asistentai, veiksmo kameros, ausinės ar virtualios realybės sprendimai kol kas yra būtent tai, kas domina technologijų rinkos entuziastus, tačiau kur kas rečiau intriguoja likusius pirkėjus.
(0) 2017-06-17 -22
Jau kelerius metus apsiperku internetinėje parduotuvėje Gearbest.com. Čia esu pirkęs įvairių naudingų dalykėlių, kuriais esu labai patenkintas.
(0) 2017-06-16 -2
Išmaniosios svarstyklės pastaruoju metu yra labai populiarios. Neaišku, ar dėl to, kad žmonės tiesiog nori žinoti daugiau apie savo kūną ir sveikatos būklę, ar taip yra tiesiog dėl išmaniųjų prietaisų populiarumo. Kinijos parduotuvėse „Xiaomi“ ir „AirScale“ gaminamos svarstyklės yra pačios populiariausios pirkėjų tarpe, bet ar jos apskritai kuo nors skiriasi?
(1) 2017-06-16 -3
Dar praėjusią savaitę rašėme, kad Kinijos elektroninėje parduotuvėje „Gearbest“ prasideda vienas didžiausių vasaros išpardavimų.
(2) 2017-06-15 -1
Apsipirkinėti kiniškose internetinėse parduotuvėse tikrai malonu ne tik dėl žemų kainų, bet ir dėl siūlomų produktų gausos. Visgi, visuomet patariame skaityti ne tik pardavėjo pateikiamą informaciją, bet ir pirkėjų atsiliepimus. Kas nepatinka pigios ir kompaktiškos „Xiaomi“ belaidės kolonėlės pirkėjams? O kokius gerus bruožus jie pastebi?
(0) 2017-06-15 -4
Išmanieji telefonai su itin talpiomis baterijomis - jau nebe naujiena. Jei Lietuvoje tokių telefonų daug ir nėra, tai Kinijoje lengvai surasite telefonų net ir su 10 000 mAh talpos baterija, nekalbant apie 5000 mAh ar 6000 mAh. Tačiau absoliuti dauguma tokių telefonų primena seną gerą plytą - tiesiog Kinijos gamintojai dėl menkos konkurencijos iki šiol beveik nesuko galvos apie telefonų išvaizdą, o pirkėjai imdavo viską, kas tik turi nors kiek padoresnės talpos bateriją. Bet 2017 metai neabejotinai taps lūžio metais - viskas keičiasi ir tam turime padėkoti „Vernee“ kompanijai.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-06-14 6
Tikriausiai neverta aiškinti, kodėl šiais laikais turėti automobilinį vaizdo registratorių yra tokia gera mintis. Jie yra beveik būtini, siekiant išvengti nereikalingų ginčų ar užkirsti kelią sukčiams. Geri vaizdo registratoriai yra brangūs, tačiau, jei esate linkęs paieškoti, rasite puikių kompromisinių variantų. Pavyzdžiui, šis „Xiaomi“ įrenginys stebina ir kokybe, ir kaina.
(0) 2017-06-14 -1
Veiksmo kameros yra geros jau vien dėl kompaktiško dydžio. Jos patogiai telpa visur, neužima daug vietos keliaujant, netrukdo pritvirtintos prie dviračio rankenos ar šalmo. Ar galima įsigyti gerą vaiksmo kamerą, kuri nenukankintų piniginės? Po mėnesio su „Hawkeye Firefly 7S“ jau galime pateikti atsakymą.
Rubrika: Apžvalgos
(1) 2017-06-14 -8
Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“ vasarą pasitinka išpardavimų fiesta. Kaip jau rašėme, vienoje didžiausių kiniškų internetinių parduotuvių prasideda „Rock the Summer Sale“ išpardavimai, kurių metu galite įsigyti Jūsų pamėgtus daiktus pigiau.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(3) 2017-06-13 -7
Kaip jau žinote, šią savaitę „Gearbest“ parduotuvėje vyksta didžiausias vasaros išpardavimas, po kurį besižvalgydami aptikome labai įdomius „Xiaomi“ išmaniųjų telefonų pasiūlymus.
(0) 2017-06-13 -6
Seniau prie lovos visuomet būdavo keli daiktai - stiklinė su vandeniu, knyga vakaro skaitiniams ir senas geras apvalus žadintuvas. Pastarasis daiktas laiko išbandymų neatlaikė ir pasitraukė iš mūsų namų, užleisdamas vietą visas funkcijas atliekančiam išmaniajam telefonui. Visgi, „Xiaomi“ nusprendė sugrąžinti šią miegamojo puošmeną, pasiūlydama ypatingą, funkcionalų „Bluetooth“ žadintuvą.
(0) 2017-06-13 3
Šio mėnesio pradžioje skelbėme, kad vienas populiariausių Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojų „Elephone“ pagaliau pradeda išankstinę prekybą išmaniuoju telefonu „Elephone P8 Mini“. Vis dėlto tai buvo tik dalis bendrovės šios vasaros naujienų.
(0) 2017-06-12 2
Užkietėję muzikos klausytojai mėgsta gerą įrangą. Jiems svarbu, kad garsiakalbiai būtų sukurti naudojant naujausias technologijas, kad ausinės vienodai gerai atkurtų ir žemus, ir aukštus dažnius, kad nesigirdėtų nei menkiausio triukšmo, o užmerkęs akis galėtum mintimis nusikelti į koncertų salę. Tai nėra blogas pomėgis, tačiau daugelis žmonių ausines naudoja tik pokalbiams, vaizdo įrašams ir filmams žiūrėti. Jiems pakaks ir šių paprastų ir labai pigių „Superlux“ ausinių.
>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai

Jūsų požiūris

į