Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Gadžetų turgelis
(0) 2017-10-17 0
Kinijos kompanija „Vernee“ prieš kurį laiką išpildė savo gerbėjų prašymus ir sukūrė itin kompaktišką ir stilingą išmanųjį telefoną „Vernee M5“.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(0) 2017-10-17 1
Nuo to laiko, kai „Samsung“ išleido savo naujausią „Galaxy S8“ ir „S8 Plus“, pasauliniai telefonų gamintojai sekė „Samsung“ pėdomis ir lenktyniavo vienas su kitu, kas greičiau pristatys savo pilno ekrano išmaniuosius telefonus. Nekeista, jog šiuo metu 18:9 ekrano santykį turintys telefonai yra patys populiariausi rinkoje, o jų pasiūla nuolatos didėja.
(0) 2017-10-17 0
Kinai visuomet stengiasi sukurti ne tik funkcionalius, bet ir įdomiai atrodančius gaminius. Kai vieni stengiasi savo saugos kameras paslėpti, ši yra namų dekoracija. O svarbiausia, į pandą panašus įrenginys ne tik pagyvina aplinką, bet ir siūlo daug naudingų funkcijų.
(0) 2017-10-16 6
Tikriausiai esate girdėję apie „Red Dot“ dizaino apdovanojimus. Šie Šiaurės Reino-Vestfalijos Dizaino Centro rengiami apdovanojimai kasmet atrenka geriausius dizaino pavyzdžius. Tarp jų šiemet atsidūrė ir visiems gerai pažįstama „Xiaomi Mi Band 2“ išmanioji apyrankė. Kodėl?
->
->
->
->
->
->
(1) 2017-10-16 5
Nepriklausomai nuo to kokią nuomonę turite apie „Apple“ greičiausiai vis tiek teks pripažinti, kad būtent šios korporacijos pademonstruotas nešiojamų kompiuterių dizainas palaipsniui tapo visuotiniu etalonu. Nešiojamų kompiuterių su aliuminio korpusu Lietuvos elektroninėse parduotuvėse šiuo metu tikrai netrūksta, tačiau tuo pačiu reikia sutikti, kad pastarųjų kaina kol kas yra prieinama tikrai ne kiekvienam. Vis dėlto šią susidariusią nepalankią situaciją dabar puikiai padeda spręsti vietiniai Kinijos gamintojai.
(1) 2017-10-15 0
Kaip jau rašėme, Kinijos kompanija „Vernee“ pristatė išmanųjį telefoną su „tri-bezel-less“ tipo ir 6,0 colių FHD+ raiškos ekranu – „Vernee Mix 2“. Dauguma jo specifikacijų jau yra žinomos iš seniau, tačiau šįsyk gamintojas išplatino pranešimą spaudai apie neįprastą šio telefono ištvermingumą.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(4) 2017-10-15 -3
Ar įmanoma įsigyti kažką tikrai naudingo už kainą, apytiksliai lygią 1$? Kinai įsitikinę jog taip ir kad tai įrodymų, kviečią į specialų įvairiausių smulkmenų išpardavimą - nuo įvairių pakabukų ir Helovino atributų iki tikrai naudingų buities ir elektronikos priedų.
(1) 2017-10-14 3
Ruduo ne tik atneša prastėjančius orus, bet ir tamsą. Vis dažniau namo sugrįžtame visiškai sutemus, o ir ilgi vakarai nedžiugina, kuomet reikia pereiti iš vieno kambario į kitą, naktį keltis į tualetą ar ilgiau dirbti prie kompiuterio. Šie 6 šviestuvai gali tokias situacijas bent šiek tiek palengvinti.
(0) 2017-10-14 6
Ar pamenate kada paskutinį kartą gerai žinomas gamintojas pristatė ekstremalioms sąlygoms pritaikytą išmanųjį telefoną? Jeigu tikrai aktyviai sekate šios rinkos naujienas, tai greičiausiai būsite girdėję apie naujos kartos išmanųjį telefoną „Samsung Galaxy S8 Active“.
(4) 2017-10-13 -5
Per pastarąjį dešimtmetį televizoriaus paskirtis namų buityje akivaizdžiai pasikeitė. Vis dėlto naujosios kartos išmanieji televizoriai kol kas yra įperkami tikrai ne visiems. O net jei ir įperkami, tai paprastai būna pagrindinis televizorius svetainėje, o miegamajame ar virtuvėje ir toliau stovi įprastiniai modeliai. Štai tokiems atvejams ir gaminami šiuolaikiniai TV priedėliai - jie net ir senesnių televizorių savininkams be jokių didelių problemų leidžia naudotis pačiomis įvairiausiomis išmaniosiomis funkcijomis.
(0) 2017-10-13 2
Ausinėmis vadiname įrenginius, kurie garsą skleidžia tiesiai į mūsų ausis. Šia prasme šiame straipsnyje aprašyti įrenginiai nėra ausinės. Su kai kuriais iš jų netgi komplektuojami ausų kamštukai
(3) 2017-10-12 -7
Išmanieji telefonai tobulėja itin sparčiai, o pastaruoju metu didelis dėmesys skiriamas jų ekranams. Dauguma gamintojų mažina ekrano rėmelius, didiną ekranu dengiamą plotą. Tačiau vienas kriterijus dažniausiai nesikeičia – tai telefono ekrano raiška. Absoliuti dauguma išmaniųjų telefonų Full HD raiška ar net dar mažesne HD raiška ir tik retas kuris turi didesnę 2K raišką.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(3) 2017-10-12 -26
Jeffas Dunnas - „Business Insider“ žurnalistas, išbandęs daugybę skirtingų ausinių, nuo pačių brangiausių iki pigiausių. Jis visuomet atkreipia dėmesį į ergonomiką, dizainą ir, žinoma, atkuriamo garso kokybę. Dunnas save laiko audiofilu, tad bet ko jam tikrai neįkiši.
(0) 2017-10-12 8
Kinijos gamintojas „Xiaomi“ visam pasauliui ir toliau įrodinėja, kad galimybė įsigyti visą namų elektroniką iš vieno gamintojo – misija įmanoma.
(0) 2017-10-11 0
Kiniškos elektronikos parduotuvės ir toliau vilioja pirkėjus iš viso pasaulio. Nors ten galima įsigyti pigių gaminių, žmones domina ne tik kaina, bet ir platus pasirinkimas. Štai 10 perkamiausių daiktų, kuriuos rugsėjį pirkote Gearbest.com
(0) 2017-10-11 2
Jeigu rinkdamiesi telefoną prioritetą teikiate išbandytiems ir laiko patikrintiems modeliams su geriausiomis specifikacijomis už priimtiną, kainą, tuomet turėtų sudominti Kinijoje išparduodamas „Lenovo P2“ klasikinio dizaino išmanusis telefonas su 5100 mAh baterija.
(5) 2017-10-10 4
Greičiausiai sutiksite, kad girdėti nuolatinius gandus apie planuojamus pristatyti naujos kartos aukštosios klasės „Apple“ ar „Samsung“ išmaniuosius telefonus jau tapo daugiau nei įprasta. Tuo tarpu vietinių Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojų tarpe tokios tendencijos gana ilgą laiką buvo vertinamos skeptiškai. Vis dėlto šį rudenį suplanuotas „Vernee Mix 2“ pristatymas viską apvertė aukštyn kojomis. Apie šį išmanųjį telefoną žiniasklaidoje buvo pradėta kalbėti dar likus geram mėnesiui iki jo oficialaus pristatymo, o kiek vėliau gamintojas savo gerbėjams netgi siūlė įsigyti „Vernee Mix 2“ už ypatingą kainą.
(0) 2017-10-09 1
Vaizdo registratorius automobilyje yra labai naudingas įrankis. Tai daiktas, kurio pasigesite pakliuvę į nedėkingą situaciją. Automobilinį vaizdo registratorių patartina turėti visiems, kurie dažnai vairuoja, tačiau dažnai nekyla rankos įsigyti paties brangiausio įrenginio ir norisi pataupyti, juk rinkoje yra ir visai pigių vaizdo registratorių. Tačiau ko galima tikėtis iš pačių pigiausių, nė 15 eurų nekainuojančių vaizdo registratorių?
(0) 2017-10-09 3
Kompiuterinės technikos pasiūlymų Lietuvos elektroninėse parduotuvėse tikrai netrūksta, tačiau tikriausiai dauguma sutiks, kad pastarosios daugiausiai orientuojasi į aukštosios klasės elektronikos pardavimus. Tuo tarpu pirkėjams, kurie ieško ekonominės klasės kompiuterinės technikos šiuo atveju pasirinkimo laisvės Lietuvoje praktiškai nebelieka. Vis dėlto šį nepatogumą dabar vis lanksčiau padeda spręsti Kinijos elektroninės parduotuvės. Būtent jos vis dažniau ryžtasi pardavinėti ne tik peles ar klaviatūras, bet ir monitorius, nešiojamus, stacionarius ar netgi AIO tipo kompiuterius.
(8) 2017-10-08 -4
Tenka pripažinti, kad kasdien naudojame vis daugiau ir daugiau elektroninių įrenginių. Kai kuriuos iš jų esame įpratę įsigyti Lietuvoje, tačiau sau tinkamų elektroninių aksesuarų alternatyvų vis dažniau ieškome ir Kinijos elektroninėse parduotuvėse. Ir šiuo atveju kalba eina ne tik apie kainą, bet ir apie prekių asortimentą - Kinijoje smulkios elektronikos asortimentas yra gerokai įvairesnis.
(0) 2017-10-06 2
Kinijos rinkoje yra daugybė daiktų, skirtų automobiliams. Rasite ir sudėtingų įrankių, ir visai paprastų aksesuarų. Pateikiame 6 pavyzdžius, ką galite rasti - šie daiktai turėtų bent šiek tiek palengvinti automobilio savininko gyvenimą
(1) 2017-10-06 3
Susidaro įspūdis, kad išmaniųjų telefonų gamyba dabar gali užsiimti kiekvienas norintis vietinis Kinijos gamintojas. Vis dėlto daugumai jų užsitarnauti pirkėjų pasitikėjimą nėra taip paprasta kaip norėtųsi. Tenka pripažinti, kad šiuo atveju daug lemiančiu aspektu tampa išmaniojo telefono kaina. Tačiau vis dažniau galima pastebėti tendenciją, kad potencialūs pirkėjai tikrai yra pasiryžę mokėti daugiau, jeigu gamintojas pastariesiems geba pasiūlyti tikrai kokybišką naujos kartos išmanųjį telefoną.
(0) 2017-10-05 -4
Multifunkciniai įrankiai yra labai naudingi. Vienoje vietoje galite turėti kelis įrankius, kurie iškilus būtinybei gali padėti išsisukti iš keblios situacijos. Jie nepakeičia pilnų įrankių dėžių, bet praverčia tuomet, kai ieškoti dedikuoto įrankio nėra laiko ar galimybių. Pristatome 6 įdomius multifunkcinius įrankius iš Kinijos, kurie yra pigūs, bet gali praversti.
(0) 2017-10-04 7
Kaip jau įprasta, vasaros pabaigoje suaktyvėja daugelis gamintojų ir į rinką skuba pateikti naujus ir ypatingus modelius. Šį rugsėjį ypač daug įdomių naujienų sulaukėme iš Kinijos gamintojų – praktiškai kiekvieną savaitę rašėme apie įdomesnį anonsą ir ta proga esančias nuolaidas, bet daugiausiai dėmesio sulaukė taip vadinamieji berėmiai telefonai su 6.0“ įstrižainės ekranu, kurių korpuso dydis buvo toks pat, kaip tradicinių 5.5“ įstrižainės telefonų. Deja, tuoj po pristatymo šie modeliai išpirkti per kelias dienas ir prekyboje liko tik pasiūlymai už pilną kainą.
(1) 2017-10-04 0
Bekontaktis termometras yra labai naudingas įrankis. Jį galite panaudoti ir namie, ir kurdami elektronikos prietaisus, ir užsiimdami metalo darbais. Bet kaip prietaisas, kuris neliečia paviršiaus, gali išmatuoti temperatūrą? Ar tai atliekama lazeriu?
(0) 2017-10-04 2
Technologijų rinkoje retsykiais pasitaiko netikėtų sutapimų. Pavyzdžiui, išmanieji laikrodžiai ir fiziniai aktyvumo asistentai rinkoje pasirodė labai panašiu metu. Greičiausiai sutiksite, kad iš pirmo žvilgsnio šie du pakankamai skirtingi aksesuarai neturėjo bendrų sąlyčio taškų. Vis dėlto dabar turime tokią situaciją, kai tikrai kokybiško fizinio aktyvumo asistento praktiškai yra neįmanoma atskirti nuo išmaniojo laikrodžio.
(1) 2017-10-03 6
Savo namų ar žiemai paliktų vasarnamių saugumą turime paimti į savo rankas. Tai - privaloma kiekvienam, kuris nori būti užtikrintas, kad jam nesant namie nieko labai blogo nenutiks. Arba, jei jau nutiks, kad viso to priežastys ir kaltininkai bus aiškūs. Kalbame, žinoma, apie IP kameras. Internete visai neseniai pasirodė naujas įrenginys, „Veskys T2“, įrodantis, kad apsauga neturi būti brangi.
(0) 2017-10-02 -3
Kartais besižvalgydami rinkoje galite aptikti visai įdomių daiktų, kurie pasižymi neįprastu dizainu. Jie iš karto traukia dėmesį ir vilioja išbandyti. Pavyzdžiui, ši „Vidson I30“ belaidė Bluetooth kolonėlė yra permatoma - galima pamatyti, kas yra jos viduje. Tačiau, panašu, funkcionalumui šis neįprastas dizaino sprendimas netrukdo.
(4) 2017-10-02 11
Tikri melomanai dažnai nuvertina belaides kolonėles dėl potencialiai prastos garso kokybės. Taip, iš dalies jie yra teisūs, tačiau jeigu norite nepriekaištingos garso kokybės tuomet reikėtų domėtis namų kino ar bent jau 5.1 tipo kolonėlių sistemomis. Vis dėlto jeigu nuspręsite įsigyti belaidę garso kolonėlę, tačiau garso kokybę vis tiek laikote svarbiu prioritetu, į tam tikrus kolonėlės techninius aspektus tikrai derėtų atkreipti dėmesį. Tačiau šiuo atveju tikrai aklai nevertėtų pasitikėti tam tikrais marketingo triukais, kurių paskirtis ir nauda kol kas išlieka gana miglota.
Rubrika: Garso technika
(0) 2017-10-01 0
Itin aktyviai išmaniųjų telefonų rinkoje besireiškiantis Kinijos gamintojas „Leagoo“ visai neseniai sudarė bendradarbiavimo sutartį su Anglijos stipriausioje futbolo lygoje žaidžiančia „Tottenham Hotspur“ ekipa. Kaip ir buvo galima tikėtis, kompanija pristatė ir pirmą atnaujintą modelį, kuris skirtas būtent šios partnerystei atvaizduoti. „Leagoo“ pristato riboto leidimo „Leagoo T5 THFC“ išmanųjį telefoną.
Rubrika: Mobilusis ryšys
>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai

Jūsų požiūris

į