Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Gadžetų turgelis
(0) 2017-08-22 4
Internetinės kameros namų saugumui yra vis populiarėjantys prietaisai. Sunku palikti namus neįsitikinus, kad jiems tikrai nieko nenutiks, kol mūsų nėra. Kas jei augintiniai ką nors iškrės? O jei vaikai elgiasi neatsargiai? IP kameros leidžia namus aplankyti per atstumą ir net pigi kamera leidžia sudrausminti namie likusius vaikus ir gyvūnus.
(2) 2017-08-22 7
Šis nedidelis ir itin lengvas „Android“ įrenginiams skirtas priedas turi išskirtinių galimybių: jis tiesiogine prasme paverčia išmanųjį telefoną virtualiosios realybės vaizdo kamera su visa eile papildomų programinių funkcijų.
(4) 2017-08-21 3
IP reitingas nurodo prietaisų atsparumą kietosioms dalelėms ir vandeniui. Elektronika, žinoma, vandens nemėgsta, tačiau kai kurie prietaisai privalo būti atsparūs viskam, jei juos nešiosite lauke. Išmanieji laikrodžiai turi veikti puikiai, net jei ant jų krenta lietaus lašai, tačiau šis yra kur kas kietesnis. „Zeblaze Muscle HR“ nereikės saugoti nuo nieko.
(1) 2017-08-20 7
Jeigu sekate šios rubrikos naujienas, tai greičiausiai vis dar puikiai pamenate vietinį Kinijos išmaniųjų telefonų gamintoją „Ulefone“. Šio gamintojo išmanieji telefonai garsėja išskirtine korpuso konstrukcija bei puikiu patvarumu, todėl vis didesnio potencialių pirkėjų susidomėjimo susilaukia ne tik Kinijoje, bet ir Europoje.
(0) 2017-08-20 -2
Kiekvienas elektroninių aksesuarų išpardavimas Kinijoje visuomet pasiūlo ką nors naujo. Pavyzdžiui, šią savaitę Kinijos elektroninės parduotuvės „Gearbest“ surengtas „Superpowered Tech Deals“ išpardavimas stebina ne savo apimtimi, bet pačių pasiūlymų įvairove.
(0) 2017-08-18 4
Taip jau praėjusią žiemą nutiko, kad likau be jokių ausinių. Turėjau tris pakaitom naudojamas ausines, bet galiausiai vienos sugedo, kitos sulūžo, o trečias kažkur pamečiau. Taip likau be muzikos, radijo ir kitų smagių audio dalykų važiuojant autobusais ar klajojant po miestą. Gyventi galima ir be to, bet atvirai sakant, nepatogu. Vien kai tenka autobuse kratytis per kamščius, taip ir norisi užsimiršti ir pasiklausyti geros dainos. O kartais net ir problema atsiliepti į skambutį, jei parduotuvėje rankos užimtos krepšiais. Žodžiu, daugybė situacijų, kuriose jau buvau įpratusi prie ausinių.
->
->
->
->
->
->
(0) 2017-08-18 -3
Muzika padeda atsipalaiduoti, nusiraminti, o kartais - pasilinksminti. Jei vakarėlių rengti neplanuojate, bet norite kokybiško muzikos šaltinio, jums reikia paprastos belaidės kolonėlės. Peržvelgę JKR KR-8800 savybes nustebsite, kad šis įrenginys tiek mažai kainuoja.
(0) 2017-08-18 3
Kinijos elektroninės parduotuvės kiekvieną mėnesį yra įpratusios surengti bent vieną itin didelį išpardavimą. „Gearbest“ elektroninė parduotuvė šį kartą ilgai nelaukė.
(0) 2017-08-17 -5
Įprasta su naujais mokslo metais sveikinti mokinius. Visgi, negalime pamiršti ir studentų. Studijavimas aukštojoje mokykloje - ypatingas gyvenimo laikotarpis. Tam, kad jis būtų dar malonesnis, kviečiame pažiūrėti į šiuos 6 naudingus daiktus, kurie pravers ir valgiui gaminti, ir tvarkai palaikyti, ir stilingam įvaizdžiui kurti.
(0) 2017-08-17 -2
Trumpai pasidalinsiu įspūdžiais apie kelis produktus, kuriuos šią vasarą užsakiau iš Kinijos parduotuvės „Gearbest“. Pirmiausia apie IP kamerą „ESCAM G02“.
(10) 2017-08-16 5
Praėjusią savaitę „Vernee“ oficialiai paskelbė apie oficialų „Thor Plus“ anonsą ir pažėrė visą šūsnį rinkodaros šūkių, kurių tarpe buvo ir toks, kad šis išmanusis atlaikys visą savaitę be pakrovimo. Skamba radikaliai, turint omenyje, kad net 2 dienos jau būtų geras rezultatas, o 3 atlaiko nebent rekordinės talpos baterijas turintys telefonai. Iš karto pasipylė daug spėlionių, kur „čia šuo pakastas“ ir ar tik kinai nenori pirkėjų apkvailinti. Reaguodama į audringą spėlionių bangą, kompanija išplatino pranešimą spaudai, kuriame viską paaiškino.
(2) 2017-08-16 -3
Ausinės ne vienam jaunam žmogui yra tarsi kasdienis aksesuaras. Jas ne vienas užsideda vos tik išėjęs pro duris. Ausinės taip pat praverčia dirbant kompiuteriu ar žiūrint filmus, kuomet kambaryje yra kas nors kitas. Todėl šįkart pristatome 6 ausinių modelius, kurie puikiai tiks studentams ir visiems tiems, kas nenori per daug išlaidauti: atrodo gerai, puikiai veikia ir nedaug kainuoja.
(4) 2017-08-16 3
Vietinių Kinijos gamintojų išmaniųjų telefonų pasiūla – be galo plati. Vis dėlto kai kurie gamintojai taip ir dingsta iš pirkėjų akiračio išleidę vos vieną išmanųjį telefoną. Tuo tarpu kitos bendrovės išsilaiko kiek ilgiau, tačiau nesulaukusios pakankamo potencialių pirkėjų susidomėjimo galiausiai vis tiek nusprendžia nutraukti savo veiklą. Taigi, gali kilti natūralus klausimas. Ar egzistuoja toks kiniškas ir itin pigus išmanusis telefonas, kuris muša pardavimų rekordus, o pirkėjų tarpe yra minimas tik geru žodžiu?
(0) 2017-08-15 -4
Vaikai mato tėvus besinaudojančius išmaniaisiais įrenginiais ir patys nori juos išbandyti. Nors daugelis tėvų riboja savo vaikų laiką, praleistą spoksant į ekranus, vaikiška planšetė gali daug ko išmokyti. Geriausia tai, kad ją sunku sugadinti, o ir kainuoja ji tikrai nedaug.
(0) 2017-08-15 1
Artėjantis ruduo kaip ir kiekvienais metais suaktyvina prekybininkus – po atostogų grįžtantys pirkėjai ima rūpintis kasdieniniais dalykais ir greitai prisireikia naujų daiktų. O kur dar pasiruošimas studijoms ar mokyklai. Ne išimtis ir Kinijos gamintojai, kuriems iš vis, fantazijos tokioms akcijoms niekada netrūksta.
(0) 2017-08-14 -1
Išleisti pačius mažiausius vaikus į mokyklą tėvams yra ir džiaugsmas ir didelis rūpestis. Jie tiki, kad jų vaikais bus pasirūpinta, bet vis tiek nori su jais palaikyti ryšį ir žinoti, kur jie yra. Dabar tam yra labai patogių prietaisų - šis išmanusis laikrodis atstoja ir telefono, ir GPS sekiklio, ir laikrodžio funkcijas. Svarbiausia - jis sukurtas specialiai vaikams!
(0) 2017-08-14 0
Ruošiantis artėjantiems mokslo metams dažnai prireikia pačių netikėčiausių prekių. Tenka pripažinti, kad žmonių įpročiai taip pat keičiasi, todėl įvairūs elektroniniai aksesuarai vis dažniau tampa nepamainomais pagalbininkais. Šiuo atveju ne išimtis yra netgi studijos.
(0) 2017-08-13 4
Dronų bei kvadrokopterių pardavimai itin suaktyvėja vasaros metu. Tai puikiai supranta bei praktiškai pastebi ir Kinijos elektroninės parduotuvės. Jeigu jau seniai svajojate apie profesionalią skraidyklę, tai šios savaitės „Epic New Arrivals Flash Sale“ išpardavimas gali būti būtent tai ko jau seniai laukėte.
(0) 2017-08-11 -20
Iki oficialios mokslo metų pradžios liko mažiau nei mėnesis. Daugelis po truputį jau perkasi pagrindinius reikmenis. Kol kas skubėti nėra reikalo, todėl galima pasižvalgyti ir internete. Perkant iš Kinijos galima surasti ir įdomių, ir pigesnių daiktų - šešis tokius pristatome šįkart.
(1) 2017-08-11 11
Tenka pripažinti, kad Kinijos elektroninėse parduotuvėse yra tiek daug išmaniųjų telefonų pasiūlymų, jog nusprendus ką nors išsirinkti dažnas tiesiog pasimeta. Šiuo atveju bene geriausiai padeda nuolatos kinų vykdomi išpardavimai, kadangi į pastaruosius nepopuliarūs ir retai perkami išmanieji telefonai tiesiog išvis nepatenka.
(2) 2017-08-10 1
Kasmet tėvai su nerimu savo vaikus išleidžia į mokyklą. Nors mūsų šalis yra pakankamai saugi, visko gali pasitaikyti. Tėvai niekada nebus 100 % ramūs, tačiau paprastas GPS sekiklis gali padėti jiems į mokslo metų pradžią pažiūrėti ramiau. Kaip šis prietaisas gali pasitarnauti vaikams apsaugoti?
(0) 2017-08-09 -2
Nebėra prasmės neigti - mokslo metai jau visai arti. Po atostogų sunku prisitaikyti prie darbinio grafiko, nėra lengva keltis rytais. Vėl bus reikalingas žadintuvas. Šis žadintuvas - visiems gerai pažįstamas klasikinis įrenginys, tačiau jis gavo kelis smulkius patobulinimus.
(0) 2017-08-09 1
Vietinių Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojų sugebėjai potencialius pirkėjus stebina kiekvieną dieną. Šiuo atveju yra daugiau nei akivaizdu, kad perpratę bazines išmaniųjų telefonų gamybos subtilybes, dabar kinai stebinantį progresą rodo kiekvieno naujos kartos išmaniojo telefono išleidimo metu. Nors techniškai kiniški išmanieji telefonai netobulėja taip sparčiai kaip norėtųsi, dizaino aspektu pastarieji keičiasi taip greitai, kad minčių iš vietinių Kinijos gamintojų neužilgo galės semtis net ir dabartiniai rinkos lyderiai.
(0) 2017-08-08 1
Kaip jau ne kartą sakėme, „Xiaomi“ ruošiasi pagerinti viską. Ši bendrovė gamina išmaniuosius telefonus, laikrodžius, veiksmo kameras, garso įrangą, tačiau nemažą dalį savo dėmesio skiria ir namų apyvokos daiktams ir higienos prekėms. Kuo gi ypatingas „Xiaomi“ dantų šepetėlis?
(0) 2017-08-07 10
Miesto gatvėmis keliauja pasipūtęs vaikinukas, kuris kartu su savimi dar nešasi ir be galo garsiai triukšmaujantį išmanųjį telefoną. Ši situacija kartais taip pat gali pasikartoti viešajame transporte. Nuoširdžiai sveikinu, jeigu to tikrai niekada neteko patirti savo kailiu. Vis dėlto garso technikos gamintojams tokia užgimstanti nauja tendencija patiko. Ir šiuo atveju netgi nereikėjo bandyti iš naujo išrasti dviračio. Garso kolonėlių paskirtis yra savaime suprantama, tačiau gamintojams šiuolaikinis kūrybiškumas galiausiai leido į pastarąsias pažvelgti visiškai naujai.
Rubrika: Apžvalgos
(2) 2017-08-07 7
Beveik visos belaidės į ausis įstatomos ausinės iš tikrųjų turi laidą. Jis jungia skirtingoms ausims skirtas ausines, neleidžia jų pamesti ir iš tikrųjų sumažina įrenginio gamybos kaštus. Visgi, gerai paieškojus įmanoma surasti ir įdomių tikrai belaidžių ausinių, su kuriomis atkeliauja ir praktiška išorinė baterija.
(0) 2017-08-07 -2
Tenka pripažinti, kad kiekvienas metų sezonas kažkuo ypatingas ir reikalauja skirtingo pasiruošimo. Analogiškai yra ir su elektroninėmis prekėmis. Jeigu dalis jų gerais pardavimais gali pasigirti vasarą, tai, pavyzdžiui, atėjus rudens sezonui pirkėjų prioritetai gali kardinaliai pasikeisti.
(0) 2017-08-05 4
Kaip jau greičiausiai pastebėjote, populiarieji gamintojai nusigręžė nuo išmaniųjų laikrodžių gamybos. Tuo tarpu vietiniai Kinijos gamintojai kol kas šios rinkos nesiruošia apleisti, o tai bene geriausiai patvirtina naujų išmaniųjų laikrodžių pristatymai.
(1) 2017-08-04 -12
Gearbest.com siūlo ne tik elektronikos gaminius, bet ir kitas namuose praverčiančias prekes. Tai – namų apyvokos daiktai, apranga, tekstilė, žaislai ir dar daugybė daiktų. Kai kurie iš jų yra skirti šiokiai tokiai tvarkai namuose įvesti. Šiame straipsnyje kalbame apie tris daiktus iš Kinijos, kurie padės geriau sutvarkyti šaldytuvą.
(1) 2017-08-04 8
Jeigu esate susipažinę su kiniškų išmaniųjų telefonų rinka, tai greičiausiai puikiai žinote, kad didelė dalis ten gaminamųjų išmaniųjų telefonų turi 5 ar 5,5 colių ekrano įstrižainę. Vis dėlto kai kurie vietiniai Kinijos gamintojai stengiasi įrodyti savo pranašumą. Vienas jų, tai jau pakankamą patirtį sukaupęs išmaniųjų telefonų gamintojas „OUKITEL“. Šio gamintojo produkcija taip pat pasitiki vis daugiau europiečių, todėl tikėtina, kad vis drąsesni „OUKITEL“ eksperimentai jau nieko neturėtų nustebinti.
>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai

Jūsų požiūris

į