Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
pradinis archyvas
Gadžetų turgelis
(0) 2017-02-25 -4
Artėjančios 89-osios „Oskarų“ teikimo ceremonijos proga Kinijos elektorinė parduotuvė „Gearbest“ paruošė specialų išpardavimą „2017 Academy Awards“. Šių kiekvienais metais vykstančių apdovanojimų pobūdis leidžia tikėtis, kad didžiausias nuolaidas šią savaitę kinai paruošė kinomanams.
(2) 2017-02-24 0
Pagrindinis išmaniojo telefono aksesuaras - įkroviklis. Jis yra tiesiog būtinas ir daugelis žmonių jų turi daugiau nei vieną. Išmaniųjų telefonų baterijas tenka įkrauti kasdien, todėl geriausia būti pasiruošus ir turėti reikiamus įrenginius, kurie užtikrins patogų ir patikimą įkrovimą. Sakysite, jog tam yra gamyklinis pakrovėjas ir daugiau nieko nereikia? Tačiau neskubėkite vertinti - pažiūrėkite, ką papildomai sugalvojo kinai ir gal jų idėjos nebus tokios ir bevertės.
(0) 2017-02-23 -7
Lietuvių susidomėjimas išmaniaisiais laikrodžiais proporcingai didėja, o prie to bene labiausiai prisideda Kinijos elektroninės parduotuvės. Kitaip sakant, tautiečiai kol kas nesiryžta įsigyti garsiausių prekinių ženklių išmaniųjų laikrodžių dėl itin didelės jų kainos, tačiau kinų kuriamus šios kategorijos aksesuarus drąsiai renkasi ne tik patys, bet ir vis dažniau rekomenduoja savo draugams bei pažįstamiems. Būtent tokios tendencijos leidžia numanyti, kad kinų kuriami išmanieji laikrodžiai pirkėjus tenkina ne tik savo funkcionalumu, bet ir kokybe.
(4) 2017-02-23 2
Virdulys yra toks paprastas prietaisas ir taip tobulai atlieka savo funkciją, kad sunku įsivaizduoti, kaip jį būtų galima patobulinti. Visgi, „Xiaomi“ tokie pasvarstymai nestabdo ir garsi Kinijos kompanija vis tiek nusprendė pabandyti. Taigi, ką gali išmanusis „Xiaomi“ virdulys? Kokie pagrindiniai jo privalumai ir trūkumai?
(0) 2017-02-23 -3
Kinų internetinė parduotuvė „Gearbest“ siūlo pigiau įsigyti keletą „Meizu“ išmaniųjų telefonų.
(1) 2017-02-22 30
Ugdyti vaikus ir jų smalsumą yra labai svarbu. Šiais laikais vaikai vis daugiau laiko praleidžia su išmaniaisiais prietaisais rankose, todėl kartais nuo jų verta atsikvėpti. Bet kokiais žaislais galima sudominti šiuolaikinius vaikus ir paskatinti jų domėjimąsi mokslu? Pateikiame penkis įdomius mokslinių žaislų pasiūlymus, kurie yra gana nebrangūs.
(0) 2017-02-21 3
„Vernee Thor“ yra pats pirmasis ambicingos kinų kompanijos išleistas išmanusis telefonas, oficialiai pristatytas 2016 m. balandžio mėnesį. Tik pasirodęs prekyboje iš karto sulaukė daug dėmesio dėl spalvingo dizaino, aukštos surinkimo kokybės ir itin simpatiškos kainos. Vėliau šis modelis buvo kiek primirštas, nes jį užgožė nauji „Vernee“ išmaniųjų anonsai, tačiau dabar vėl tapo dėmesio centru.
(1) 2017-02-21 -3
Kiekvienas žmogus turėtų rūpintis savo namų saugumu. Visi norime, kad šeimos narius ir svečius mūsų namai priimtų šiltai, o nekviestiems lankytojams taptų neįveikiama tvirtove. Durų skambutis yra būtent tas prietaisas, kuris skiria atvykėlį nuo mūsų, todėl šiais laikais jo funkcijas reikėtų patikėti išmaniam prietaisui. Ar žinojote, kad naudodamiesi paprastu ir nebrangiu prietaisu su atvykėliais galėsite bendrauti ir nebūdami namie?
(1) 2017-02-20 3
Jei rūpinatės savo sveikata ir išvaizda, namuose tikriausiai turite svarstykles. Žinoti savo svorį yra gerai, tačiau būtų dar geriau, jei šis paprastas prietaisas jums suteiktų ir daugiau naudingos informacijos. Ar nenorėtumėte svarstyklių, kurios matuoja ne tik jūsų kūno svorį, bet pateikia informaciją apie riebalų, raumenų masę, kūno masės indeksą ir net jūsų fizinį amžių?
(0) 2017-02-20 1
Tarptautiniu mastu žinomų bendrovių, kurios užsiima išmaniųjų laikrodžių gamyba, tikrai nėra daug. Tačiau šiuo atveju įdomiausia yra tai, kad kiekvieno gamintojo siūlomi išmanieji laikrodžiai – kažkuo unikalūs. Vis dėlto unikalumo čia tenka ieškoti tikrai ne funkcionalume, o išmaniųjų laikrodžių dizaine.
(0) 2017-02-18 12
Kinijoje įsikūrusioms elektroninėms parduotuvėms kiekviena savaitė – kažkuo ypatinga. Nepaisant to, praeitą savaitę organizuoti išpardavimai pasisekė ar ne, kitą savaitę pirkėjų vis tiek lauks visiškai nauji specialūs pasiūlymai.
(8) 2017-02-17 4
Ne visi vairuotojai yra linkę tai pripažinti - daugeliui yra tekę susidurti su problemomis parkuojant automobilį. Reikia gero erdvinio mąstymo ir patirties, kad mintyse tarsi ekrane be klaidų rastųsi tiksli galinės automobilio dalies padėtis. Pačiose naujausiose mašinose parkavimo galu užduotį palengvina galinio vaizdo kameros, tačiau jas nebrangiai galima susimontuoti ir į nenaują automobilį.
(0) 2017-02-17 2
Šią savaitę Kinijos elektroninė parduotuvė „Gearbest“ kiekvienam potencialiam pirkėjui turi išskirtinį pasiūlymą. Ši retai pasitaikanti galimybė turėtų itin sudominti ir lietuvius, kadangi šis pasiūlymas yra susijęs su dviem mūsų šalyje itin pamėgtais kiniškais produktais – tai išmaniuoju telefonu ir fiziniu aktyvumo asistentu.
(0) 2017-02-16 4
Kelionių džiaugsmai nesibaigia vos grįžus namo. Dar lieka lauktuvių dalybos, pasakojimai ir, žinoma, nuotraukų peržiūra su artimaisiais. Daugelis kelionių nuotraukų šiais laikais padaroma išmaniojo telefono kamera - šie prietaisai yra pakankamai ištobulinti geroms mėgėjiškoms nuotraukoms. Visgi, jei norite savo nuotraukų albumą paįvairinti ir naujoviškomis virtualiomis nuotraukomis ir įdomiais vaizdo įrašais, jums reikėtų žvilgtelti ir į šią akies obuolį primenančią kamerą.
(12) 2017-02-15 -8
Tobulėjanti LED technologija galybei gamintojų leido sukurti kompaktiškus itin galingus prožektorius, kurie praverčia ne tik filmuojant lauke naktį, bet ir stovyklaujant ar susiruošus į ilgesnį žygį. Tie, kurie dažnai keliauja automobiliu, galingą prožektorių turėtų visada turėti daiktadėžėje. Bet kaip išsirinkti geriausią, universaliausią galingą LED prožektorių?
(2) 2017-02-15 7
Vietinis Kinijos išmaniųjų telefonų gamintojas „Ulefone“ tiesiog žaibišku greičiu plečia savo gerbėjų ratą visame pasaulyje. Šiuo atveju itin džiugu, kad „Ulefone“ prekinio ženklo plėtra yra vykdoma kartu su populiariausiomis Kinijos elektroninėmis parduotuvėmis. Toks modelis itin palankus europiečiams, nes pačius naujausius kiniškus išmaniuosius telefonus be jokių apribojimų leidžia įsigyti tiesiog iš karto po jų oficialaus pristatymo.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(3) 2017-02-14 7
Ne taip jau seniai mūsų televizoriai neturėjo distancinio valdymo pultų. Tikriausiai daugelis prisimena tą jausmą, kuomet reikėdavo atsistoti, norint perjungti kanalą, o vos prisėdus ir jame pasirodydavo reklama. Šiais laikais distanciniais pultais valdoma visa galybė prietaisų: televizoriai, oro kondicionieriai, namų kino sistemos ir taip toliau. Kartais ant stalo guli 4 ar 5 nuolat naudojami pultai. Visgi, visus juos gali pakeisti jūsų išmanusis telefonas ir tam nereikia išleisti krūvos pinigų.
(6) 2017-02-13 11
Šiais laikais žmonės perka dviejų rūšių elektronikos prietaisus: išmanius, papildomą funkcionalumą siūlančius įrenginius ir tuos, kurie kainuoja neįtikėtinai pigiai. O kaip atrodytų prietaisas, kuris būtų ir pigus, ir funkcionalus? Kiek kainuotų įrenginys, kuris ne tik leistų automobilyje įkrauti išmaniuosius įrenginius, bet ir atliktų įvairias papildomas funkcijas? Pasirodo, garsioji „Xiaomi“ kompanija siūlo nebrangų USB įkroviklį, kuris automobilį paverčia multimedijos centru.
(0) 2017-02-12 -2
Styvas Džobsas (Steve Jobs) planšetiniams kompiuteriams prognozavo neįtikėtiną ateitį. Vis dėlto šios „Apple“ prognozės pasitvirtino tik išmaniųjų telefonų rinkoje. Tuo tarpu planšetiniai kompiuteriai savo pirkėją atranda gana sunkiai. Žinoma, tokias tendencijas galimai įtakoja ir ne kiekvienam prieinama planšetinių kompiuterių kaina.
(3) 2017-02-11 12
Pačių įvairiausių elektronikos prekių asortimentas Kinijos elektroninėje parduotuvėje „Gearbest“ – neišsemiamas. Ši savaitė taip pat ypatinga tuo, nes kinai vietoje vieno didelio išpardavimo nusprendė suorganizuoti daug mažos apimties išpardavimų, kurie atitinkamai yra kur labiau orientuoti tik į tam tikros vienos kategorijos prekes.
(1) 2017-02-10 -1
Aktyvus gyvenimo būdas niekada neišeina iš mados. Nors pažiūrėjus pro langą kol kas taip neatrodo, greitai prasidės pavasaris ir vėl parkus ir miško takelius užkariaus bėgiotojai ir dviračių entuziastai. Tie, kuriems sporto salė labiau prie širdies, jokių žiemos atostogų sporto malonumui ir nepripažįsta. Aktyvaus gyvenimo būdo propaguotojams siūloma galybė įvairių išmaniųjų įrenginių, bet kokio funkcionalumo galima tikėtis iš paprastų belaidžių ausinių?
(3) 2017-02-10 18
Greičiausiai dauguma sutiks, kad pirkėjų noras iškeisti savo įprastą laikrodį į išmanųjį atsirado tuomet, kai pastarųjų dizainas itin priartėjo prie klasikinio laikrodžio. Nors futuristiniai sprendimai pirkėjus taip pat žavi, tačiau tikrai ne išmaniųjų laikrodžių rinkos segmente. Kadangi didžiausios technologijų bendrovės į investicijas šioje rinkoje pastaruoju metu žiūriu itin atsargiai, puikia pasitaikiusia galimybe pristatyti savo sprendimus dabar naudojasi kinai.
(0) 2017-02-09 -1
Nesvarbu, ar mėgstate filmuoti savo kelionių vaizdus, ar įamžinti savo ekstremalias pramogas, ar kuriate video blogus - veiksmo kamera yra labai naudingas ir įdomus daiktas. Maža, lengva, atspari smūgiams ir vandeniui ji puikiai atliks visas užduotis, kurias dabar patikite savo išmaniajam telefonui. Gera veiksmo kamera kainuoja gana brangiai, o juk ne kasdien keliaujate ar užsiimate ekstremaliu sportu. Visgi, rinkoje yra ir labai neblogų pigių alternatyvų.
(0) 2017-02-08 -3
Žaidimų pramonė jau kurį laiką yra ant bangos. Stiprėja ir žaidėjų kultūra, internete populiariausi žaidimų vaizdo įrašai susilaukia milijonų peržiūrų. Visgi, ne visi į žaidimus žiūri taip rimtai - kitiems tai tiesiog būdas praleisti kelias valandas keliaujant ar keletą minučių laukiant svarbaus susitikimo. Tam kuriami itin maži nešiojami žaidimų kompiuteriai. Nors rinkoje jų yra nemažai, šis, kurį matote nuotraukoje, yra šiek tiek išskirtinis.
Rubrika: IT
(1) 2017-02-08 10
Vietinių Kinijos gamintojų kuriami išmanieji telefonai atranda vis daugiau pirkėjų. Ir šios tendencijos jaučiamos netgi Lietuvoje. Vis dėlto Lietuvos elektroninės parduotuvės yra nepajėgios prisitaikyti prie kinų diktuojamų naujų įrenginių išleidimo tempo. Būtent todėl pirkėjai ieškantys naujos kartos ekonominės klasės išmaniųjų įrenginių yra privesti domėti ir Kinijos elektroninėse parduotuvėse pristatomomis naujienomis.
Rubrika: Mobilusis ryšys
(3) 2017-02-07 21
3D spausdintuvai jau kurį laiką yra nepamainomi prototipų kūrimo procese. Jais galima greitai atspausdinti įvairius daiktus, o tada juos geriau apžiūrėti, išbandyti ir patobulinti. 3D spausdintuvai nebėra tik gamyklų įranga ir jau atkeliavo į elektronikos mėgėjų rankas. Tačiau kokį 3D spausdintuvą mėgėjai turėtų išsirinkti? Kaip nusipirkti gerą daiktą, kuris atliks visas jam numatytas funkcijas, bet nekainuos tūkstančių eurų?
(2) 2017-02-06 7
Daugybė žmonių televizorius naudoja ne taip, kaip buvo įprasta anksčiau. Dabar televizorius dažnai jungiamas prie kompiuterio ir naudojamas tik filmams žiūrėti. Kiti žmonės apskritai filmus ar įvairius vaizdo įrašus žiūri tiesiai kompiuterio ekrane. Visgi, tai nėra labai patogu ir bent jau vieno televizoriaus bruožo tomis valandomis pasiilgstame - televizoriaus pultelio. Rinka tam siūlo įvairių renginių, bet kaip atrodo tas, kuris išsprendžia visas problemas ir yra universalus?
Rubrika: IT
(4) 2017-02-03 9
Audiofilai - aukštos kokybės muzikos gerbėjai. Jie nori girdėti kiekvieną natą, kiekvieną išskirtinio muzikinio kūrinio detalę, kad galėtų pasinerti į muzikos kūrėjų siūlomą pasaulį. Tam jiems reikia geros įrangos. Audiofilų mėgstamos ausinės kainuoja nuo 300 eurų. Bet negi neįmanoma panašaus efekto išgauti naudojant pigesnius įrenginius?
Rubrika: IT
(3) 2017-02-02 6
Elektronikos mėgėjai savo rankomis kuria įdomius projektus. Kad ir kiek ilgai tai užtruktų, jie kruopščiai po vieną lituoja įvairius komponentus. Kiti tuo tarpu mėgsta taisyti įvairius prietaisus arba netgi dirba elektronikos remonto meistrais. Nors tai nėra labai sunku, sukioti smulkius varžtus rankomis greitai pabosta. Tam reikia specialių įrankių, kurie efektyviai pagreitins darbą - būtent tam ir yra skirtas mažytis „Xiaomi Wowstick“ akumuliatorinis atsuktuvas. Bet ar toks mažylis gali būti kam nors tinkamas?
Rubrika: Elektronika
(5) 2017-02-01 14
Geri virtualios realybės akiniai yra gana brangūs. Daugelis žmonių negali pateisinti tokių išlaidų. Visgi, egzistuoja ir labai pigių būdų įžengti į virtualios realybės pasaulį. O tuomet jau galima mėgautis įvairiomis pramogomis. Pateikiame penkis įdomius dalykus, kuriuos galite daryti su pigiais virtualios realybės akiniais.
Rubrika: IT
>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai

Jūsų požiūris

į