Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Vaiduoklių gaudytojas - paprastas pigus prietaisas gali padėti surasti šnipinėjimo įrangą jūsų aplinkoje (Video)

2018-01-15 (0) Rekomenduoja   (17) Perskaitymai (55)
    Share

Šiais laikais žmonės dažna jaučiasi nesaugūs. Net ir maži verslai turi pasirūpinti apsaugos priemonėmis, nes bet kokios duomenų vagystės, susitikimų klausymasis ar nelegalus patalpų stebėjimas gali baigtis didžiuliais nuostoliais. Visgi, kiniškose internetinėse parduotuvėse galima rasti ir „vaiduoklių medžiotoją“, kuris gali stipriai sumažinti šnipinėjimo tikimybę.

Tikriausiai filmuose apie šnipus esate pastebėję, kaip herojai atsargiai tikrina šviestuvus, baldus ir savo pačių telefonus, siekdami surasti vadinamąsias „blakes“. Laikai pasikeitė, pasiklausymo ir stebėjimo įranga stipriai ištobulėjo, tačiau surasti ją vis dar įmanoma. Tam ir yra sukurtas šis „vaiduoklių medžiotojas“.

Taip keistai pavadintas prietaisas ST - 20 Wireless Signal Ghost Detector - tai belaidės šnipinėjimo įrangos aptikimo įrenginys. Labai paprastas prietaisas aptinka signalus siunčiančius įrenginius ir apie juos praneša akustiniu signalu - pupsėjimu. Pypsėjimui sustiprėjus, žinosite, kad jau esate netoli nepageidaujamos šnipinėjimo įrangos.

ST-20 signalus aptinka maždaug 1-10 metrų atstumu. Kuo signalas stipresnis, tuo šis atstumas didesnis. Taigi, reikės pasivaikščioti po kambarį. Šis prietaisas aptinka įrenginius, kurie informaciją perduoda 100 - 2600Mhz dažniu, tad jis pagauna ne tik radijo blakes, bet ir per WiFi ryšį veikiančius prietaisus. 

Šis prietaisas yra labai paprastas naudoti, pakuotėje rasite ir patogų dėklą, ir instrukcijas anglų kalba. ST-20 naudoja įkraunamą ličio jonų bateriją, tačiau, tikėtina, kad jį panaudosite kartą per mėnesį ar tik prieš svarbiausius susitikimus. ST-20 gali aptikti daugumą kamerų, pasiklausymo įrangos ir kitų įrenginių, kurie siunčia radijo signalus.

ST-20 yra labai nišinis produktas, reikalingas tik labai nedideliam žmonių ratui. Visgi, jis tikrai gali nemenkai sumažinti šnipinėjimo tikimybę, o ir seniau jis būtų buvęs labai paklausus dėstytojų tarpe, kurie norėjo gaudyti per egzaminus blakėmis besinaudojančius studentus. 

Gera žinia, kad tai pakankamai pigus prietaisas - šiuo metu ST-20 kainuoja €7,81.

Kas šio įrenginio viduje?

Verta skaityti! Verta skaityti!
(21)
Neverta skaityti!
(4)
Reitingas
(17)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
39(0)
30(0)
26(2)
24(0)
23(0)
20(0)
15(2)
13(0)
Savaitės
71(1)
71(0)
63(0)
61(0)
55(0)
Mėnesio
233(8)
111(3)
108(12)
106(0)
105(26)