Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

TOP 10 populiariausių pirkinių iš Kinijos: mini vėsintuvas, geriausia kuprinė pagal kainą ir kokybę, „Xiaomi Mi Band 3“ apyrankė ir net „Xiaomi“ išmanieji sportbačiai su dantų šepetuku (Birželis, 2018)

2018-07-18 (1) Rekomenduoja   (4) Perskaitymai (4140)
    Share

Nesvarbu, koks metų laikas, apsipirkti vis tiek yra smagu, ypač kai pasitaiko geri daiktai su dar geresnėmis kainomis. Todėl ir toliau sėkmingai naudojatės mūsų rekomendacijomis ir perkate prekes iš Kinijos turgelio. Bet ar metų laikas ir nuotaikos atsispindi perkamiausiose prekėse? Pažiūrėkime į 10 perkamiausių daiktų, kuriuos birželį pirkote iš Kinijos.

Tarp perkamiausių daiktų - įvairovė
©www.gearbest.com

1. „Arctic Air“ oro vėsintuvas

32 % nuolaida | €30,03

Ne visuose namuose yra oro kondicionieriai, o ventiliatoriai tik maišo įkaitusį orą. Karštą vasaros dieną net ant kėdės nusėdėti sunku, todėl darbai einasi sunkiai. Gal todėl birželio mėnesį „Arctic Air“ oro vėsintuvas tapo pačiu perkamiausiu produktu - kainuoja nedaug, yra nedidelis, tad kodėl nepabandžius?

„Arctic Air“ nereikia jokių chemikalų ir daug elektros energijos - tik USB ir ąsočio vandens
©www.gearbest.com

Šis nedidelis USB prietaisas veikia kaip mažytis oro kondicionierius, kuris naudoja vandenį pučiamam orui atvėsinti. Tikėtis iš jo stebuklų tikrai nereikia, bet jei įpilsite ledinio vandens, temperatūrą šiek tiek sumažins, bet svarbiausia - sudrėkins orą, jei jis labai sausas.

„Arctic Air“ skleidžiamas triukšmas nesiekia nei 68 dB, o pilnos vandens talpos pakaks 6-8 valandoms. Todėl jis gali veikti ir miegamajame. Kartu „Arctic Air“ yra ir spalvotas LED šviestuvas su 7 besikeičiančiomis spalvomis. Šiuo metu „Arctic Air“ taikoma 32 % nuolaida ir įrenginys kainuoja €30,03.

2. FS-AN02 endoskopas

23 % nuolaida | €5,66.

Lietuviai visada buvo praktiška tauta, tad įrankiai dažni perkamiausių rinkinių dalyviai. Vienas iš tokių, kuris dažnai patenka į rinkinius, tai endoskopas - jis nėra tik medicininis įrenginys. Tai - ir įrankis, leidžiantis pažvelgti į sunkiai pasiekiamas vietas.

FS - AN02 yra labai naudingas pigus endoskopas
©www.gearbest.com

Šis FS-AN02 turi 1,3 MP kamerą, kurios diametras storiausioje vietoje siekia tik 5,5 mm. Laido ilgis - 3,5 metrai, todėl pasieksite tikrai daug. Geriausia tai, kad FS-AN02 visiškai nebijo vandens ir dulkių - atitinka IP67 standartą.

FS-AN02 gali padėti įvairiose situacijose. Įprastai endoskopai praverčia remontuojant automobilius, tvarkant santechniką ir tiesiog pasiekiant kur nors nepatogiai nukritusius daiktus. Tam FS-AN02 turi ir magnetą, kabliuką ir specialų antgalį su veidrodėliu, kuris pakreipia matymo kampą 90 laipsnių kampu. FS-AN02 šiuo metu taikoma 23 % nuolaida ir endoskopas kainuoja €5,66.

3. „Huwaijianfeng“ sportinė kuprinė

€4,28.

Turbūt pati populiariausia kuprinė, apie kokią tik esame rašę. Bet nieko keisto, kai pamatai, kiek ji kainuoja. Kuprinė yra tikriausiai patogiausias krepšys. Rankos lieka laisvos, o ir nešulio svoris patogiai pasiskirsto ant tvirčiausių nugaros ir kojų raumenų. „Huwaijianfeng“ sportinės kuprinė talpa yra vos 15 litrų - tai tikrai mažas krepšys. Tačiau ši kuprinė nėra skirta ilgoms išvykoms.

„Huwaijianfeng“ sportinės kurpinės pasižymi moderniu dizainu
©www.gearbest.com

„Huwaijianfeng“ sportinės kurpinės audinys nepraleidžia vandens ir yra labai tvirtas. Pati kurpinė yra lengva ir patogi, o joje tilps visi daiktai, kurių jums tą dieną gali prireikti. „Huwaijianfeng“ sportinė kurpinė šiuo metu kainuoja vos €4,28.

4. „Xiaomi Mi Band 3“ išmanioji apyrankė

26 % nuolaida | €25,39.

Buvo tik klausimas, kokioje perkamiausių prekių pozicijoje atsidurs karščiausia šios vasaros išmanioji apyrankė - ji šluojama visame pasaulyje, tad nekeista, kad sugundė ir mūsų skaitytojus. „Xiaomi Mi Band 3“ yra naujausia garsaus gamintojo išmanioji apyrankė.

„Xiaomi Mi Band 3“ yra visa galva geresnė už savo pirmtakę
©www.gearbest.com

Ji seka savo pirmtakės pėdomis ir turi pakankamai paprastą dizainą, susidedantį iš OLED ekrano atskirame korpuse ir termoplastiko apyrankės. Tačiau „Xiaomi Mi Band 3“ yra gerokai geresnė už „Mi Band 2“. Visų pirma, baterijos talpa dabar siekia 110 mAh. Tai gerai, nes išaugo ir ekranas - dabar jo įstrižainė yra 0,78 coliai. Didesniame ekrane pateikiama daugiau informacijos - dabar jame pamatysite ir žinutes.

„Mi Band 3“ taip pat yra dar atsparesnė vandeniui - ji vertinama 50 metrų reitingu. Tai reiškia, kad galite nebijoti jokio lietaus ir rankas plautis nenusisegę apyrankės. Savaime aišku, atnaujintas ir funkcionalumas - naujoji „Mi Band 3“ veikia greičiau, turi skirtingus sporto režimus. Ši apyrankė jau džiaugiasi ir didžiuliu populiarumu, nors dažnas įrenginys kalba tik kiniškai - šią problemą galima išspręsti. Išsamiai apie viską skaitykite čia

Šiuo metu „Xiaomi Mi Band 3“ taikoma 10 % nuolaida ir  išmanioji apyrankė kainuoja €28,83.

5. „Xiaomi“ sportbačiai

Nuo €34,32.

Dar vienas gan dažnas perkamiausių prekių dalyvis, o birželio mėnesį vyko vienas didžiausių senosios kartos išmaniųjų „Xiaomi“ sportbačių išpardavimas. „Xiaomi“ gamina daugybė produktų, tarp kurių yra ir mados aksesuarų. Štai šie sportbačiai iš tiesų yra labai madingi ir, kaip sako pirkėjai, patogūs. Jie pasižymi itin lengvu dizainu ir medžiaga, kuri leidžia pėdoms kvėpuoti. Tai gerina komfortą ir mažina nemalonius kvapus, tačiau praleidžia vandenį. Kita vertus, dėl to šiuos sportbačius galima plauti skalbyklėje.

„Xiaomi“ sportbačiai pasižymi moderniu dizainu ir lengva konstrukcija
©www.gearbest.com

Egzistuoja pora „Xiaomi“ sportbačių versijų - viena išmani, o kita - ne. Išmani mikroschema skaičiuoja žingsnius ir nubėgtą atstumą - kaip kokia apyrankė, bet tiksliau. Tuo tarpu neišmani versija tiesiog atrodo puikiai ir džiugina aukšta kokybe, mažu svoriu ir puikiomis komforto savybėmis. Neišmanių „Xiaomi“ sportbačių pora kainuoja nuo €34,32.

6. „Soocas Soocare X3“ elektrinis dantų šepetėlis

33 % nuolaida | €34,32.

Ženkliai sumažėjusi „Soocas Soocare X3“ kaina labai ženkliai paskatino jo pirkimus. Elektriniai dantų šepetėliai dantis valo efektyviau nei tradiciniai. Taip yra dėl to, kad jie padaro daugiau judesių per tą patį laiką. „Soocas Soocare X3“ vibruoja 37200 kartų per minutę greičiu, todėl savo tankiu nailoniniu šepetėliu nešvarumus šalina labai efektyviai. Padeda ir tai, kad „Soocas Soocare X3“ turi keturis intensyvumo lygius ir yra visiškai atsparus vandeniui.

„Soocas Soocare X3“ atitinka IPX7 standartą - visą įrenginį galima plauti
©www.gearbest.com

Kažkodėl žmonės mano, kad pagrindinis elektrinių dantų šepetėlių trūkumas yra greitai išsikraunančios baterijos. Tačiau „Soocas Soocare X3“ reikės įkrauti tik maždaug kas 25 dienas. Taigi, keliaujant net nebūtina pasiimti ir taip labai mažos įkrovimo stotelės. „Soocas Soocare X3“ dabar taikoma 33 % nuolaida ir prietaisas kainuoja €34,32.

7. Elektroninis žaidimas-galvosūkis

28 % nuolaida | €14,58.

Visiems kartais pravartu pramiklinti protą. Šis žaidimas savo konstrukcija yra gana paprastas, bet prireiks laiko, kol išmoksite jį žaisti. Tikslas yra pasukti ir paslinkti šoninius kvadratėlius taip, kad šie sutaptų su besikeičiančiais spalvotais kvadratais žaidimo viduryje.

Šis žaidimas lavina problemų sprendimo ir loginio mąstymo įgūdžius
©www.gearbest.com

Šis žaidimas turi keturis režimus ir net leidžia pasivaržyti su kitais žaidėjais. Jam tereikia poros AA tipo baterijų. Šiam žaidimui dabar taikoma 28 % nuolaida ir jis kainuoja €14,58.

8. F36 dronas

47 % nuolaida | €7,63.

Pilotuoti dronus yra smagu - to neįmanoma paneigti. Tačiau brangūs profesionalūs filmuojantys dronai reikalauja įgūdžių, laiko, o ir sudaužyti juos tikrai lengva. Tai nėra gerai jau vien dėl to, kokie jie brangūs. Tuo tarpu F36 yra toks mažas, kad jį saugu skraidinti ir namuose, štai todėl jis ir tapo toks populiarus.

F36 dronas turi uždengtus propelerius
©www.gearbest.com

F36 sraigtai yra apsaugoti, todėl nieko baisaus net jei atsitrenksite į sieną. Šis dronas taip pat gali atlikti ir keletą kilpų ir net vieno mygtuko paspaudimu sugrįžti pas pilotą. Aišku, kad tai - tik žaislas, bet labai smagus ir pamokantis. Šiuo metu F36 dronui taikoma 47 % nuolaida ir jis kainuoja €7,63.

9. Kiaušinių keptuvas

8 % nuolaida | €13,72.

Retas atvejis, kai skaitytojai susidomi virtuvės įranga, bet štai ji, įdomi išimtis. Kepti kiaušiniai ryte yra puikus pusryčių maistas. Tačiau egzistuoja tikrai daugiau nei vienas būdas iškepti kiaušinį. Šis automatinis kiaušinių keptuvas darbą atlieka per 6-7 minutes ir jums tą laiką jo prižiūrėti nereikia. Kiaušinių nereikia vartyti - jie patys apskrus iš visų pusių.

Šis kiaušinių keptuvas darbą atlieka per 6-7 minutes.
©www.gearbest.com

Jums tereikės įpilti lašą aliejaus ir įmušti 1-2 kiaušinius. Iškepę kiaušiniai pradės kilti laukan iš prietaiso ir jums beliks pabarstyti druskos, pipirų ar užpilti kokio nors padažo. Šis kiaušinių keptuvas šiuo metu kainuoja €13,72.

10. „Onda V10 Pro“ planšetinis kompiuteris

€189,44.

„Onda V10 Pro“ yra puikiai pirkėjų vertinamas planšetinis kompiuteris su daugybe privalumų. Jis turi galingą keturių branduolių 2.0GHz procesorių, GX6250 GPU, 4GB RAM ir 32GB ROM atmintį. Aišku, atmintį galima išplėsti iki 128 GB talpos atminties kortele.

„Onda V10 Pro“ turi 10.1 colio IPS ekraną
©www.gearbest.com

„Onda V10 Pro“ turi 10,1 colio IPS ekraną. Jis nepasižymi labai aukšta raiška, tačiau ši planšetė puikiai tinka keliautojams, kurių daiktus nuolat ima vaikai. „Onda V10 Pro“ pasitarnaus žiūrint filmus, skaitant knygas ir naršant internete. Šiuo metu „Onda V10 Pro“ kainuoja €189,44.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(7)
Neverta skaityti!
(3)
Reitingas
(4)
Komentarai (1)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
45(1)
32(0)
28(2)
25(0)
25(2)
24(0)
23(1)
20(0)
18(0)
16(0)
Savaitės
272(20)
115(7)
79(6)
78(1)
76(6)
Mėnesio
322(40)
272(20)
260(42)
191(20)
155(20)