Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Daugybė sporto režimų, kraujo spaudimo matavimas, nuolatinis širdies ritmo sekimas ir labai šauni išvaizda - Cafago su nuolaidos kuponu parduoda išmanųjį laikrodį „E28“ už paprastos apyrankės kainą

2019-04-04 (2) Rekomenduoja   (2) Perskaitymai (2835)
    Share

Cafago skelbia parduodantys labai įdomų ir gausybe funkcijų aprūpintą išmanųjį laikrodį, kuris ne tik palaiko tradicines sporto funkcijas, bet ir matuoja kraujo spaudimą bei deguonies koncentraciją kraujyje.


©Gamintojo nuotr.

Kaina ir sąlygos

  • Dabar taikomas specialus nuolaidos kuponas CC3464;
  • Galutinė „E28“ išmaniojo laikrodžio kaina yra 21,09 €;
  • Nemokamas siuntimas į Lietuvą.

„E28“ yra daugiafunkcis išmanusis laikrodis, kuris turi 0,96 colių įstrižainės spalvotą ir į prisilietimus reaguojantį IPS ekraną, yra suderinamas su „Android 4.4“ bei „iOS 8.0“ ir naujesnes operacines sistemas turinčiais įrenginiais bei palaiko daugybę kalbų.


©Gamintojo nuotr.

Galima pasirinkti iš dviejų laikrodžio versijų: juodos arba geltonos. Pats „E28“ išmanusis laikrodis yra pagamintas iš metalo, o keičiama apyrankė yra iš TPU medžiagos.

Laikrodžio diametras ties ekranu yra 4 cm., storis 1,2 cm., o apyrankės plotis 1,8 cm., ir ilgis 26 cm.

„E28“ sveria 55 gramus ir yra atsparus vandeniui. Turi IP67 standartą – tai reiškia, kad jis yra atsparus įprastam lietui, tačiau su juo maudytis bei plaukioti nerekomenduojama.


©Gamintojo nuotr.

„E28“ palaiko „Bluetooth 4.0“ ir yra suderinamas su praktiškai visais „Android“ bei „iOS“ įrenginiais. Belieka atsisiųsti išmaniąją programėlę „JYoupro“ ir susieti įrenginius.

Programėlė palaiko anglų, rusų, vokiečių, italų, ispanų, prancūzų ir kitas kalbas.

Išmanusis laikrodis palaiko daugybę įvairių funkcijų bei nustatymų, kuriuos galima keisti, peržiūrėti rezultatus ir taip toliau.


©Gamintojo nuotr.

„E28“ rodo laiką, datą, skaičiuoja žingsnius, kalorijas, nueitą atstumą, nuolatos seka širdies ritmą, skaičiuoja kraujo spaudimą, deguonies koncentraciją kraujyje, stebi miego kokybę, primena pajudėti, palaiko įvairius sporto režimus (ėjimas, bėgimas, važiavimas dviračiu, kopimas į kalnus), turi žadintuvą, informuoja apie praleistus skambučius, žinutes ir tekstą galima puikiai matyti laikrodžio ekrane.


©Gamintojo nuotr.

Taip pat „E28“ palaiko nuotolinį kameros valdymą, turi „Netrukdyti“ režimą, gali surasti telefoną bei atmesti skambutį.

Išmanusis laikrodis aprūpintas 100 mAh talpos baterija, kuri įkraunama su specialiu įkrovikliu.


©Gamintojo nuotr.

Kalbant apie pačią „E28“ bateriją, tai gamintojas nurodo, kad jos energijos užtenka 5-7 dienoms, o budėjimo režime užteks 12-15 dienų.

Na, o pačioje pakuotėje be šaunaus ir daugybę funkcijų palaikančio „E28“ išmaniojo laikrodžio dar rasite jo įkroviklį ir naudojimosi instrukciją anglų kalba.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(18)
Neverta skaityti!
(16)
Reitingas
(2)
Komentarai (2)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
38(3)
23(0)
23(0)
19(4)
16(3)
Savaitės
113(20)
60(0)
Mėnesio
139(14)
113(20)
110(4)
108(15)
106(13)