Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Neužgesinamas, atsparus vandeniui ir su labai gera baterija: plazminio žiebtuvėlio apžvalga ir uždegimo testavimas (Video)

2019-04-11 (0) Rekomenduoja   (8) Perskaitymai (440)
    Share

Atsparus vandeniui, įkraunamas per USB jungtį, neužpučiamas plazminis žiebtuvėlis? Kas čia per daiktas? Apžvalgininkas teigia, kad pats nerūko, bet įsigijo šį plazminį žiebtuvėlį, kaip dovaną. Detaliai išbandė bei net išardė šį įdomų daiktą.

Šį plazminį žiebtuvėlį apžvalgininkas pirko iš Aliexpress ir šiuo metu jį galima įsigyti su 41 proc. nuolaida – už 7,98 eurus

Pavyzdžiui, Lietuvoje panašaus tipo žiebtuvėlis kainuoja apie 15 eurų.

Tad pačioje pakuotėje yra saugiai supakuotas plazminis žiebtuvėlis; medžiaginis maišelis; dirželis, tad šį žiebtuvėlį galima pasikabinti ant kaklo ir tai yra ypač patogu stovyklaujant; ir 15 cm ilgio USB laidas.

Korpusas žiebtuvėlio yra padengtas liesti malonia medžiaga. Jis taip pat yra atsparus vandeniui, nors apžvalgininkas ir neišdrįso to išbandyti - „pirkau šį daiktą už savus pinigus kaip dovaną kitam žmogui“.

Žiebtuvėlis yra su specialiu užraktu, tad netyčia kišenėje neatsidaro. Norint uždegti žiebtuvėlį, reikia atidaryti dangtelį, kuris turi spyruoklę, atlenkti svirtelę ir paspausti degimo mygtuką. Viskas pagaminta kokybiškai, chromuotas metalas.

Šone yra žiebtuvėliui įkrauti skirta microUSB jungtis. Na, o paspaudus degimo mygtuką – matome dvigubą kryžminį elektros lanką.

Beje, šalia microUSB jungties yra mėlynai šviečiantis LED indikatorius.

Laikant nuspaudus degimo mygtuką, po 6 sekundžių jis pats išsijungia. 1-2 sekundžių užtenka uždegti cigaretei.

Apžvalgininkas taip pat teigia, kad tarp šių elektrodų įdėtas popieriaus lapas užsidega be problemų, aliuminis pradeda tirpti, vario viela įšyla iki raudonumo.

Kaip su šiuo plazminiu žiebtuvėliu uždegama cigaretė, galite pasižiūrėti šiame vaizdo įraše:

O kaip dėl teiginio, kad šios liepsnos neužpūs vėjas?

Apžvalgininkas kompresoriaus pagalba ištestavo ir tai. Panašu, kad neįmanoma užgesinti šios ugnies:

Plazminis žiebtuvėlis palaiko 5V/0,35A įkrovimą ir apžvalgininkas teigia, kad įkrovimo srovė laikui bėgant nesikeičia. Tad 220 mAh talpos žiebtuvėlio baterija yra įkraunama per 40 minučių.

Apžvalgininkas taip pat žingsnis po žingsnio išardė šį plazminį žiebtuvėlį ir matyti, kad jo viduje yra viskas padaryta tvarkingai bei išmatuotos srovės suvartojimas baterijos veikimo metu siekė beveik 3,9 amperus - „tad baterija turi būti labai gera“.

O kiek gi laiko darbuosis šis plazminis žiebtuvėlis?

Apžvalgininkas apskaičiuoja apytikslį darbo laiką, atsižvelgdamas į dabartinį energijos sunaudojimą. Tad pilnos baterijos užtenka 203 sekundėms: (0,22/3,9)*3600.

Atsižvelgiant į tai, kad vienas degimo ciklas truks 6 sekundes, tada turėsime maždaug 33 tokius ciklus. Ciklas gali trukti ilgiau bei trumpiau, tad viskas priklauso nuo situacijos.

Ir jei žiebtuvėlis naudojamas uždegti cigaretei, o tai užtrunka 1-2 sekundes, tada turėsime bent 100 ciklų – o to tikrai užteks visai savaitei.

Kaina ir sąlygos

Plazminis žiebtuvėlis:

Aliexpress 7,98 €;

  • 41% nuolaida, galioja iki 13 balandžio
  • galima rinktis iš 5 skirtingų spalvų;
  • nemokamas pristatymas į Lietuvą.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(16)
Neverta skaityti!
(8)
Reitingas
(8)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
30(3)
21(6)
19(0)
15(0)
13(0)
13(1)
13(0)
12(0)
10(5)
10(8)
Savaitės
173(1)
102(20)
80(5)
73(0)
72(2)
Mėnesio
173(1)
128(0)
128(0)
114(32)
107(1)