Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Savaitės įdomiausių apžvalgų panorama: kodėl „OnePlus 7 Pro“ niekada nebus toks perkamas, kaip „Samsung“ ir „Apple“ telefonai, dėl ko „Ausdom ANC8“ yra perkamiausios ausinės ir ką tokio įspūdingo padarė „Xiaomi Roidmi F8“ siurblys (9 apžvalgų suvestinė, Video)

2019-06-09 (0) Rekomenduoja   (2) Perskaitymai (220)
    Share

Šios savaitės įdomiausios apžvalgos:

- „Xiaomi Mi 9“ prieš „Redmi Note 7“ - apžvalga yra įdomi dėl to, kad abu telefonai yra tarpusavyje palyginami 5-iais svarbiausiais aspektais;

- „Meizu Note 9“ prieš „Redmi Note 7“ - detali telefonų apžvalga ir tarpusavio palyginimas: „nors naujesnis, bet nereiškia, kad geresnis“;

- „OnePlus 7 Pro“ prieš „Samsung Galaxy S10+“ - dviejų gigantų dvikova su netikėta išvada;

- „Revonext QT5“ į ausis įstatomos ausinės - „jei ieškote kasdieniam naudojimui skirtų ausinių – tai yra labai geras pasirinkimas“;

- „Ausdom ANC8“ belaidės ir ant ausų dedamos ausinės - detali apžvalga, kurioje siekiama išsiaiškinti, dėl kokių priežasčių šios ausinės yra masiškai perkamos;

- „Xiaomi Roidmi F8“ belaidis rankinis dulkių siurblys - labai detali apžvalga, testavimas namuose ir automobilyje, apžvalgininkas: „aš esu šoke“;

- „360 S5“ robotas dulkių siurblys - apžvalga įdomi dėl to, kad iškart keliaujama prie roboto testavimo realiomis sąlygomis;

- „JJRC H70 Mini Ultra-thin Remote Control Quadcopters“ dronas - ultra biudžetinis dronas, apžvalgininkas: „šią apžvalgą daryti man buvo labai smagu“;

- Automobilio padangų slėgio ir temperatūros stebėjimo sistema - „automobilių mėgėjams šis daikčiukas tikrai patiks“.

Išmanieji telefonai

Apžvalgininkai ir toliau itin daug dėmesio skiria išmaniesiems telefonams ir šią savaitę turime keletą labai gerų ir išsamių apžvalgų, kuriose ne tik apžvelgiami nauji modeliai, bet ir kai kurie iš jų yra tarpusavyje palyginami.

Tad iškart keliaukime prie itin įdomaus „Xiaomi Mi 9“ ir „Redmi Note 7“ palyginimo.

„Xiaomi Mi 9“ prieš „Redmi Note 7“ - ar dvigubai pigesnis yra dvigubai blogesnis?

„Xiaomi Mi 9“ - globali versija (yra lietuvių kalba):

Gearbest - nuo 342 €, Aliexpress - nuo 378 €.

„Redmi Note 7“ - globali versija (yra lietuvių kalba):

Gearbest - nuo 162 €, Aliexpress - nuo 158 €.

Apžvalgininkas šiais abiem telefonais naudojasi porą mėnesių ir pasidalina savo asmeniniais įspūdžiais.

Juos abu palygina 5-iais svarbiausiais aspektais ir pasako kuo vienas yra geresnis už kitą. Palygina turimų ryšių ir jungčių, baterijų, veikimo greičių, kamerų, kainų srityse.

„Šios apžvalgos darymo metu Redmi Note 7 kainuoja maždaug 200-220 eurų, o Xiaomi Mi 9 apie 450 eurų.

Tad Redmi Note 7 yra dvigubai pigesnis už Xiaomi Mi 9, bet ar tai reiškia, kad jis dvigubai blogesnis? Tikrai ne. Tai yra labai geras išmanusis telefonas ir daugeliu aspektų nedaug teatsilieka nuo Mi 9.

Jei jums reikia funkcionalumo, geresnės baterijos ir užtenka padoraus telefono veikimo, tada rekomenduoju rinktis Note 7. Taip sutaupysite nemažai pinigų ir turėsite puikų telefoną.

Jei esate iš tų, kuriems reikia maksimalaus našumo, telefoną naudosite daug ir intensyvioms užduotims – tada geriau pasirinkti Mi 9. Tai yra flagmanas už biudžetinę kainą ir įsigiję šį telefoną gausite praktiškai viską, ką tik gali pasiūlyti naujausi flagmanai.“

„Meizu Note 9“ prieš „Redmi Note 7“ - nors naujesnis, bet nereiškia, kad geresnis

„Meizu Note 9“ - globali versija (yra lietuvių kalba):

Aliexpress - nuo 142 €.

„Redmi Note 7“ - globali versija (yra lietuvių kalba):

Gearbest - nuo 144,80 €, Aliexpress - nuo 158 €.

Jei tarp „Xiaomi Mi 9“ ir „Redmi Note 7“ techniniai skirtumai yra akivaizdūs ir kai kuriems galėjo pasirodyti, jog šiuos du telefonus lyginti tarpusavyje yra šiek tiek nesąžininga, tai tokių didelių skirtumų tarp šiuo metu vieno populiariausio, apžvalgininkų puikių įvertinimų sulaukiančio ir pirkėjų labai giriamo bei perkamo „Redmi Note 7“ bei naujausiojo „Meizu Note 9“ skirtumai yra labai neženklus.

„Meizu Note 9“ yra šiek tiek naujesnis procesorius, vaizdo plokštė, priekinė kamera turi daugiau MP, o visos kitos detalės arba vienodos, arba labai panašios.

Tad apžvalgininkas išsamiai apžvelgia išmanųjį „Meizu Note 9“ telefoną bei pasidalina savo mintimis.

„Žvelgiant iš techninės pusės, Meizu Note 9 pasirodė geresnis nei Redmi Note 7. Meizu šiek tiek galingesnis procesorius, truputi ilgiau tarnauja baterija, geresni garsiakalbiai, truputi geresnis garsas per ausines. Trumpai tariant, iš techninės pusės Meizu Note 9 yra labai geras telefonas. Tačiau yra bet.

Programinė įranga gadina visą vaizdą. Jei rinkoje nebūtų Redmi Note 7, tada iki 200 dolerių kategorijoje Meizu Note 9 tiesiog neturėtų konkurentų. Tačiau rinkoje yra Redmi Note 7 ir aš abu šiuos telefonus dedu greta vienas kito.

Meizu šįkart iššoko aukščiau savo galvos, bet ir vėl užlipo ant tos pačios problemos – operacinės sistemos, kuri nėra itin išbaigta.“

„OnePlus 7 Pro“ prieš „Samsung Galaxy S10+“ - dviejų gigantų dvikova su netikėta išvada

„OnePlus 7 Pro“ - globali versija (yra lietuvių kalba):

Gearbest - nuo 697 €, Aliexpress - nuo 622 €.

„Samsung Galaxy S10+“ - globali versija:

Skytech - 896 €.

Apie naująjį „OnePlus 7 Pro“ ir „Samsung Galaxy S10+“ galima kalbėti labai daug, bet jei reikėtų trumpai įvardinti kas tai per telefonai - pasakyti, jog tai yra flagmanai jau nebe užtektų.

Dabar flagmano etiketę tiek pirkėjai, tiek ir apžvalgininkai mėgsta priklijuoti net ir tiems telefonams, kurie gerokai atsilieka nuo šių dviejų gigantų.

Taip, čia yra aukščiausia išmaniųjų telefonų lyga. Jei reikia maksimumo, tai kas šiuo metu pasaulyje yra geriausio išmaniųjų telefonų rinkoje - šie du telefonai yra būtent tai.

Ši apžvalga yra labai įdomi ne vien tik dėl to, kad jos autorius pasidalina savo įspūdžiais apie naująjį „OnePlus 7 Pro“, jį palygina su savo turimu ir jau keletą mėnesių naudojamų „Samsung Galaxy S10+“ išmaniuoju telefonu, bet ir mintimis - kodėl „OnePlus 7 Pro“ vis tiek nebus taip perkamas, kaip „Samsung“ ir „Apple“ telefonai.

„Po savaitės laiko su OnePlus 7 Pro, man praktiškai visais aspektais labiau patinka šis telefonas: nuostabus ekranas, puikus veikimas, kokybiškos kameros. Na, tiesiog viskas puiku.

Bet OnePlus 7 Pro greičiausiai nebus taip perkamas, kaip Samsung Galaxy S10+. Kodėl? Aiškinu paprastu pavyzdžiu.

Ateis į prekybos centrą koks nors stambus dėdė su krūva pinigų ir priešais jį gulės OnePlus 7 Pro ir Samsung Galaxy S10+. Jis nusipirks OnePlus 7 Pro ir nuėjęs pas savo draugelius parodys naująjį telefoną.

Tie susiėmę už galvos klausinės ką čia tokio nusipirkai, kodėl ne Samsung ar Apple. Tad tas dėdė tiesiog nepirks OnePlus 7 Pro ir pasiims kitą gerai žinomą flagmaną.

Gyvename stereotipų pasaulyje ir marketingas daro itin didelę įtaką. Tegu OnePlus 7 Pro bus 100 kartų geresnis už Samsung ir Apple flagmanus, bet daugelis vis tiek aklai griebs Samsung ir Apple, nors OnePlus 7 Pro siūlo gerokai daugiau.“

Garso įranga

Šią savaitę turime porą gerų apžvalgų, kuriose jos autoriai pasidalina savo mintimis bei įspūdžiais apie į ausis įstatomas ir ant ausų dedamas ausines.

„Revonext QT5“ į ausis įstatomos ausinės - puikus dizainas ir itin kokybiškas garsas

Aliexpress - nuo 19,62 €.

Apžvalgininkas detaliai apžvelgia šias ausines - nuo išpakavimo iki testavimo. Jam itin patinka jų dizainas, bet ne mažiau žavi pagaminimo kokybė ir puikus garsas.

„Labai šaunios ausinės. Metalinis korpusas, puiki kokybė. Iš pradžių net kiek keista, nes kai įkišu šias ausines į savo ausis, jaučiama tokia vėsa. Bet jos gana greitai nuo kūno apšyla ir dėvėti šias ausines yra labai malonu. Tvirtai laikosi ausyse ir net intensyviai kratant galvą neiškrenta.

Garso kokybė labai gera, švari, be jokių pašalinių ir nereikalingų garsų. Gerai subalansuoti žemi, vidutiniai ir aukšti tonai. Net, kai garso lygis yra maksimalus, aukšti tonai nepradeda taip stipriai rėkti, kad būtų net neįmanoma klausytis muzikos. Tikrai geras garso balansas.

Ir pačių ausinių dizainas man patinka. Už 29 dolerius (26 eurus) jūs gausite tikrai gerą garso kokybę užtikrinančias ausines. Jei ieškote kasdieniam naudojimui skirtų ausinių – Revonext QT5 yra labai geras pasirinkimas.“

„Ausdom ANC8“ belaidės ir ant ausų dedamos ausinės - vienas geriausių pasirinkimų

Aliexpress - nuo 41,51 €.

Aliexpress šias ausines užsisakė daugiau kaip 3250 pirkėjų, reitingas siekia net 4,8, o atsiliepimų jau daugiau nei 1000 ir šie skaičiai nuolat auga.

Įdomiausia, kad tie atsiliepimai yra išimtinai labai geri ir pirkėjai šias ausines vadina vienomis geriausių tokioje kainų kategorijoje.

Tad ir apžvalgininkui yra labai įdomu, kuo gi šios ausinės taip patiko pirkėjams ir nusprendė jas išbandyti pats.

„Man iškart patiko, kad pakuotėje yra labai kokybiškas ir tvirtas dėkliukas ausinėms. Žymiai geresnis sprendimas nei kitų gamintojų pridedamas maišelis ausinėms. Iš jų labai mažai naudos.

Labai geros pagaminimo kokybės, lankelis ir ausinių kaušeliai dengti oda bei yra daug paminkštinimo. Mikrofonas veikia puikiai – galima jas naudoti, kaip laisvų rankų įranga ir drąsiai kalbėtis su savo pašnekovu. Puikiai vienas kitą girdime.

Ausines galima prie įrenginių prijungti įprastu laidu ir Bluetooth ryšiu. Baterijos užtenka iki 20 valandų, o įjungus aplinkos triukšmo slopinimą iki 17 valandų.

Garso kokybė yra labai ir labai nebloga. Tikras melomanas žinoma ras prie ko prikibti, bet daugeliui žmonių šios ausinės tikrai patiks. Geri ir kokybiški žemi tonai, garsas subalansuotas, o žiūrint vaizdo įrašus iš Youtube, nėra jokio užlaikymo.

Ausinės tvirtai laikosi uždėtos ant galvos ir su jomis galima aktyviai judėti: vaikščioti, važiuoti dviračiu bei panašiai – ausinės nenukris nuo galvos.

Tad apibendrinus, labai geros ausinės. Jas galima įsigyti sau ir padovanoti draugams. Jie bus tikrai patenkinti.“

Namų tvarkymo įranga

Šią savaitę turime taip pat porą labai gerų apžvalgų, kuriose apžvelgiamas bei ištestuojamas jau gerai žinomas belaidis rankinis dulkių siurblys „Xiaomi Roidmi F8“ ir naujausias robotas dulkių siurblys „360 S5“.

„Xiaomi Roidmi F8“ belaidis rankinis dulkių siurblys - „aš esu šoke“

Gearbest - nuo 289,60 €, Aliexpress - iš Lenkijos sandėlio 270 €.

Labai išsami ir kokybiška apžvalga. Nuo išpakavimo, iki ištestavimo kambariuose ir automobilyje.

Jos autorius detaliai apžvelgia šį belaidį rankinį dulkių siurblį, vardija jo privalumus ir negali atsidžiaugti kiek jam šis prietaisas suteikia naudos.

„Aš esu šoke. Negaliu patikėti kiek daug atliekų susiurbė šis dulkių siurblys. Atrodo ant sofos, ant kurios sėdžiu kasdien, nėra tiek visokio purvo. Jo tiesiog nesimato plika akimi, o ir valau kambarius, bet mane šokiravo kokį kiekį įvairių smulkių dulkių sugebėjo susiurbti Roidmi F8.

Aš namus valau kiekvieną savaitę, paleidžiu darbuotis robotą dulkių siurblį, bet akivaizdu, jog generaliniam namų valymui reikia tokio siurblio, kaip Roidmi F8.

Galingas, puikiai darbuojasi, daugybė naudingų priedų, kurie šį siurblį paverčia mažuoju monstru. Visus kambario kampelius su juo pasiekiu. O ir papildomas LED pašvietimas praverčia.

Iš pradžių galvojau, kam čia jo reikia, bet dabar nuomonę visiškai pakeičiau. Čia, kaip su kondicionieriumi automobilyje. Be jo galima gyventi, bet kai išbandai – nenori atsisakyti.

Beje, Roidmi F8 labai patogu išvalyti automobilį ir kas įdomiausia, savo automobilyje susiurbiau mažiau atliekų nei nuo sofos. Ką gi, čia turbūt daugeliui vyrų taip yra. Bendrai, aš ne tik kad esu patenkintas šiuo siurbliu, aš negaliu juo atsidžiaugti. Labai rekomenduoju.“

„360 S5“ robotas dulkių siurblys - maksimalus efektyvumas už puikią kainą

Gearbest - 259,57 € su nuolaidos kuponu GB-AP360S5.

Ši apžvalga yra ypač naudinga tuo, kad jos autorius iškart keliauja prie „360 S5“ roboto dulkių siurblio testavimo.

Apžvalgininkas ant savo maždaug 35 m2 kambario grindų paskleidė 163 gramus atliekų, paleido robotą darbuotis ir štai kokius gavo rezultatus.

„Roboto darbo efektyvumą įvertinčiau 98 ar net 99,5 %. Jis praktiškai viską sugebėjo susiurbti nuo mano kambario grindų. Liko kokie 3 ryžiai, o taip sugebėjo susiurbti mano net 163 gramus išpiltų įvairaus tipo atliekų.

Jis susiurbė ne tik mano išpiltas atliekas, bet ir dulkes bei ant grindų buvusius šuns šerius. Tad visiems skeptikams galiu pasakyti, kad 360 S5 Robot Vacuum dirba puikiai.

Programėlė rodo, kad per 29 minutes robotas pilnai išvalė 30 m2 plotą ir liko 43 % baterijos energijos. Buvau įjungęs maksimalų siurbimo režimą, tad energiją siurblys naudojo šiek tiek greičiau. Neverta pamiršti ir to, kad ant grindų buvo labai daug atliekų, tad vertinant bendrai – rezultatai yra puikūs.

360 S5 Robot Vacuum lengvai įveikia kliūtis, perlipa aukštesnius paviršius, galima nustatyti, kad išvalytų konkrečią vietą, piešia žemėlapį, juda sistemingai ir nepalieka neišvalytų vietų, automatiškai grįžta prie įkrovimo stotelės. Puikus robotas dulkių siurblys. Rekomenduoju.“

„JJRC H70 Mini Ultra-thin Remote Control Quadcopters“ dronas - ultra biudžetinis dronas

Gearbest - nuo 17,19 €, Aliexpress - 22,56 €.

„JJRC H70“ mini dronas yra turbūt geriausias ir pigiausias būdas iš arčiau susipažinti su dronais. Apžvalgininkas teigia, kad šis dronas yra kokybiškai pagamintas, kompaktiškas ir patogus įrenginys, kuris suteikia labai daug smagių akimirkų.

„Šią apžvalgą daryti man buvo labai smagu. Itin šaunus mažas dronas. Puikiai reaguoja į nuotoliniu valdymo pulteliu siunčiamas komandas.

Šis dronas pakyla taip sklandžiai ir taip puikiai reaguoja į komandas, kad tai turbūt sklandžiausiai skraidantis dronas kokį esu testavęs. Užtenka paspausti vieną mygtuką ir dronas iškart nusileidžia – puiki funkcija

Yra galimybė ir vieno mygtuko paspaudimu susigrąžinti droną namo, bet ji, kaip ir visuose tokios kainos kategorijos dronuose, veikia kažkaip keistai. Bet, kaip už tokią kainą, stebuklų tikėtis neverta.

Bendrai, man patiko šis dronas. Nebrangus ir smagus daikčiukas.“

Automobilio padangų slėgio ir temperatūros stebėjimo sistema - „automobilių mėgėjams šis daikčiukas tikrai patiks“

Aliexpress - 32,55 €.

Na ir pabaigai turime gerą apžvalgą apie itin įdomų prietaisą. Ši sistema skirta matuoti automobilių padangų slėgio ir temperatūrų pokyčius.

Signalas belaidžiu būdu yra siunčiamas tiesiai į prietaisą ir jo ekrane iškart galima matyti rodiklių pokyčius. Apie staigius pasikeitimus praneša ir garsinis signalas, o pats įrenginys turi saulės elementus ir pasigamina reikalingą energiją. Įdomus ir praktiškas įrenginys.

„Ant automobilio ratų ventilių prisukami davikliai ir belaidžiu būdu jie siunčia signalą į patį įrenginį apie padangose esantį slėgį ir padangų temperatūrą.

Galima rinktis skirtingus slėgio matavimo vienetus – BAR/PSI. 0-60 PSI arba 0-5 BAR. O temperatūrą rodo Celsijaus laipsniais nuo –40 iki +125.

Įrenginys turi LCD ekraną ir rodo kiekvieno rato oro slėgį bei temperatūrą aiškiai, ryškiai. Vos tik ratas pradeda leisti orą, iškart įsijungia signalizacija ir girdimas garsinis signalas.

Na, o pats įrenginys turi saulės elementus ir taip pasigamina sau reikalingą energiją. Aišku galima jį maitinti ir per USB jungtį. Patogus dalykas. Automobilių mėgėjams šis daikčiukas tikrai patiks.“

Verta skaityti! Verta skaityti!
(7)
Neverta skaityti!
(5)
Reitingas
(2)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
46(0)
41(1)
28(1)
23(3)
21(3)
14(0)
13(0)
12(0)
Savaitės
158(16)
87(1)
56(6)
52(0)
52(3)
Mėnesio
180(10)
158(16)
111(1)
107(20)