Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

7 colių TFT LCD ekranas, 16 skirtingų skambučių melodijų ir galimybė tiesiogiai bendrauti su svečiais prie namų durų - specialus pasiūlymas telefonspynei „KKmoon 7“ (Video)

2019-08-29 (0) Rekomenduoja   (-1) Perskaitymai (368)
    Share

Paprastas durų skambutis nė iš tolo negali prilygti telefonspynei, video skambučiui arba dar dažnai vadinamam domofonui. Ir kai „KKmoon 7'' TFT LCD“ kainuoja tiek nedaug, tiesiog sunku ignoruoti šį pasiūlymą.

„KKmoon 7'' TFT LCD“ telefonspynė
©Gamintojo nuotr.

Speciali akcija ir sąlygos

  • Šiuo metu „KKmoon 7'' TFT LCD“ parduodama vos už 46,71 €;
  • Taikoma 39 % nuolaida;
  • Nemokamas siuntimas į Lietuvą.

Kas gi ta telefonspynė?

Telefonspynės arba domofonai – tai praėjimo kontrolės įrenginiai, skirti įėjimo į teritoriją ar pastatą, butą (patalpas) kontroliavimui.

Telefonspynės (domofono) pagalba asmuo norintis patekti į patalpas (svečias) gali iškviesti patalpose esantį asmenį (šeimininką), pakalbėti su juo ir būti įleistas į vidų. 

Naudojamos garso ar vaizdo telefonspynės (domofonai). Garso telefonspynės pagalba perduodamas tik garsas, t.y. pokalbis tarp svečio ir šeimininko.

Vaizdo telefonspyne (videotelefonspyne) be garsinio bendravimo, perduodamas ir vaizdas, t.y. šeimininkas mato svečią monitoriaus ekrane.

Būtent tokia telefonspynė ir yra „KKmoon 7'' TFT LCD“. Ir iškart verta atkreipti dėmesį, kad tokie įrenginiai įprastai kainuoja bent keletą brangiau, o 600-800 eurų kainuojanti ir vaizdą bei garsą vienu metu perduodanti telefonspynė yra gana įprastas dalykas.

Įsidiegus „KKmoon 7'' TFT LCD“ telefonspynę, galima matyti ir bendrauti su žmogumi, kuris stovi prie jūsų namų durų
©Gamintojo nuotr.

„KKmoon 7'' TFT LCD“ yra dviejų dalių ir pats skambutis su kamera yra pritvirtinamas prie durų. Jis yra atsparus lietui, tad gali būti pritvirtintas ir prie lauko durų.

Geras dalykas yra ir tai, kad integruota 0,3MP CMOS jutiklį turinti kamera palaiko naktinį matymą, tad ir tamsiuoju paros metu matysite kas atėjo prie jūsų durų. Naktinio matymo funkciją galima ir išjungti/įjungti, viskas pagal asmeninį poreikį.

Pakuotės turinys
©Gamintojo nuotr.

Na, o vaizdą, kas dedasi prie durų, matysite 7 colių TFT LCD ekrane, kuris užtikrina 800x480(RGB) raišką. Taip pat čia galėsite pasirinkti iš 16 skirtingų skambučių melodijų ir tiesiogiai bendrauti su prie jūsų namų durų stovinčiu asmeniu (-nimis). Labai pravartus įrenginys ir dar parduodamas už itin patrauklią kainą.

O šioje apžvalgoje galite kiek plačiau sužinoti apie „KKmoon 7'' TFT LCD“ telefonspynę:

Verta skaityti! Verta skaityti!
(0)
Neverta skaityti!
(1)
Reitingas
(-1)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
81(1)
31(6)
28(7)
28(0)
26(1)
25(8)
15(5)
14(0)
14(0)
11(0)
Savaitės
102(0)
69(2)
Mėnesio
149(2)
148(15)
146(3)
142(12)
138(22)