Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Už rekordiškai gerą kainą iš Vokietijos sandėlio parduodamas „Xiaomi Mijia Pro“ elektrinis paspirtukas ir daug smagių akimirkų suteiksiantis krokodilo formos elektrinis laivas (Video)

2019-09-18 (1) Rekomenduoja   (2) Perskaitymai (440)
    Share

Naujausi Cafago.com pasiūlymai:

- „Xiaomi Mijia Pro“ elektrinis paspirtukas iš Vokietijos sandėlio;

- „Flytec V002 RC“ nuotolinio valdymo pulteliu valdomas, krokodilo galvos formos laivas.

„Xiaomi Mijia Pro“ elektrinis paspirtukas iš Vokietijos sandėlio

  • Šiuo metu elektrinis paspirtukas „Xiaomi Mijia Pro“ parduodamas už 446,38 €;
  • taikoma 61 % nuolaida;
  • Iš Vokietijos sandėlio, tad nėra jokios rizikos dėl muito mokesčių;
  • į Lietuvą nemokamai pristatys per 3-5 darbo dienas;
  • ribotas prekių skaičius.
  • Tai pati geriausia kaina „Xiaomi Mijia Pro“ paspirtukui iš Europos sandėlių

„Xiaomi Mijia Pro“ arba „Xiaomi M365 Pro“ yra naujausias ir galingiausias „Xiaomi“ elektrinis paspirtukas. O dabar dar siūlomas iš Vokietijos sandėlio už puikią kainą.

Kaip jau galima suprasti, naujasis paspirtukas yra ankstesniojo „Xiaomi M365“ atnaujinimas. Pasižiūrėkime ką kompanija atnaujino ir ką gali pasiūlyti naujasis „Pro“ modelis.

Bendrai, „Xiaomi Mijia Pro“ išlaiko daugumą „M365“ privalumų ir turi keletą reikšmingų patobulinimų.

„Xiaomi Mijia Pro“ padaugėjo baterijos energijos, nuvažiuojamas maksimalus atstumas padidėjo iki 45 km, atsirado valdymo skydelis bei paspirtukas tapo lengvesnis ir kompaktiškesnio dizaino. Bet apie viską pakalbėkime kiek detaliau.

„Xiaomi Mijia Pro“ jau yra valdymo skydelis ir jame galima matyti šešis bazinius dalykus: įskaitant realų greitį, baterijos energijos kiekį, nuvažiuojamą atstumą ir kt.

Tokio dalyko „M365“ neturi ir tenka galvoti, kaip pritvirtinti išmanųjį telefoną, jei norime programėlėje matyti šiuos parametrus.

Programėlę galima naudoti tiek iš Xiaomi, tiek ir kitokias, pvz GPS Speedometer and Odometer. Beje, „Pro“ versija taip pat palaiko išmaniąją programėlę.

Taip pat valdymo skydelyje yra įjungimo/išjungimo mygtukas. Pastarąjį tereikia trumpai nuspausti ir įjungiamas „Pro“ paspirtukas, o norint jį išjungti, reikia nuspausti maitinimo mygtuką ir jį palaikyti 3 sekundes.

Verta paminėti ir tai, kad „Pro“ versijoje jau yra trys važiavimų režimai: energijos taupymo, standartinio ir sporto režimai. Atitinkamai keičiasi ir maksimalus paspirtuko greitis.

Kalbant apie „Pro“ bateriją, tai jis turi 474Wh, 18650 formato ličio jonų bateriją. Baterijos energijos užteks iki 45 km ir „Pro“ palaiko vadinamą „energijos regeneravimo sistemą“. Tai reiškia, kad yra išnaudojama paspirtuko kinetinė energija ir ji paverčiama elektros energija.

Kaip ir „M365“, taip ir „Pro“ yra sulankstomas bei gali būti patogiai transportuojamas. Tiesa, „Pro“ yra lengvesnis ir sveria 14,2 kg. (maždaug 1,5 kg lengvesnis), o tai yra dar vienas jo privalumų.

Akivaizdu, jog „Pro“ turi nemažai atnaujinimų: galingesnę bateriją, didesnį nuvažiuojamą atstumą, turi valdymo ekraną ir yra lengvesnis už pirmtaką. Rimti privalumai.

Vienas iš minusiukų, kad galingesnę „Pro“ bateriją pilnai įkrauti užtruks 8-9 valandas, kai „M365“ ją įkrauti užtrunka apie 5,5 valandos, tačiau už tai gauname papildomus 15 km.

Tad „Pro“ versija turi praktiškai vien pliusus ir akivaizdu, jog jis bus nemažiau, o gal netgi savo populiarumu pralenks „M365“ elektrinį paspirtuką.

Šioje apžvalgoje detaliai ištestuojamas „Xiaomi Mijia Pro“ ir palyginamas su „Xiaomi M365“ elektriniu paspirtuku.

„Xiaomi Mijia Pro yra labai šaunus paspirtuko atnaujinimas, kuris turi daugybę įvairių privalumų: kur kas galingesnis, geriau įsibėgėja, pats važiavimas malonesnis, jaučiamas didesnis stabilumas ir t.t.":

„Flytec V002 RC“ nuotolinio valdymo pulteliu valdomas, krokodilo galvos formos laivas

  • Šiuo metu elektrinis „Flytec V002 RC“​ laivas parduodamas už 28,05 €;
  • taikoma 57 % nuolaida;
  • Iš Kinijos sandėlio į Lietuvą nemokamai pristatys per 7-20 darbo dienas;
  • ribotas prekių skaičius.

„Flytec V002 RC“ yra netgi labai neįprastai atrodantis elektrinis laivelis, kuris valdomas su nuotolinio valdymo pulteliu.

„Flytec V002 RC“ gana kompaktiškas elektrinis laivelis, prie kurio rėmo pritvirtinta krokodilo galva.

Laivelis turi įkraunamą 3.7V 500 mAh talpos bateriją, kuri suka du propelerius. Maksimalus „Flytec V002 RC“ greitis siekia 15 km/h, o baterijos energijos užteks 15 min.

Tuo tarpu valdymo pultelis yra maitinamas 2 AA tipo baterijomis (jas teks įsigyti atskirai) ir signalą „Flytec V002 RC“ laiveliui perduoda 2.4GHz ryšiu. Signalo diapazonas siekia iki 30 metrų.

„Flytec V002 RC“ valtis yra pilnai atspari vandeniui, baterijos įkrovimo jungtis visiškai apsaugota nuo vandens, taip pat palaikoma apsauga nuo žemos įtampos. 

Vandenyje „Flytec V002 RC“ laivas atrodo taip, tarsi plaukiotų tikras krokodilas. Ir vakarėjant, šis efektas atrodo dar įspūdingiau.

Smagu ir tai, kad su nuotolinio valdymo pulteliu „Flytec V002 RC“ laivą galima pasukti į kairę/dešinę, pirmyn/atgal - tad turime pilną laivo kontrolę.

Pakuotėje rasite patį laivą, naudojimosi instrukciją, nuotolinio valdymo pultelį, baterijos įkrovimo laidą. Tad iškart galėsite eiti iki artimiausio vandens telkinio išbandyti „Flytec V002 RC“ laivą ir patirti daug smagių akimirkų.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(10)
Neverta skaityti!
(8)
Reitingas
(2)
Komentarai (1)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
50(0)
16(0)
15(0)
Savaitės
174(1)
102(20)
81(4)
72(0)
71(2)
Mėnesio
128(0)
124(0)
114(32)
107(1)
102(17)