Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Dėkliuke integruotas įkrovimo laidas, atsparumas vandeniui ir naujausi techniniai sprendimai - už puikią kainą parduodamos „Xiaomi Haylou GT2“ belaidės ausinės

2019-10-21 (0) Rekomenduoja   (1) Perskaitymai (557)
    Share

„Xiaomi Haylou GT2“ yra kokybiškos ir įdomios belaidės ausinės. Jos jau savo dėkliuke turi integruotą ir baterijos įkrovimui reikalingą laidą, kas yra labai patogu ir praktiška. Tačiau „Xiaomi Haylou GT2“ gali pasigirti ir kitais privalumais.

„Xiaomi Haylou GT2“ belaidės ausinės
©Gamintojo nuotr.

Kaina ir sąlygos

  • Šiuo metu „Xiaomi Haylou GT2“ belaidės ausinės parduodamos už 16,89 €;
  • nemokamas siuntimas į Lietuvą;
  • 30-ies dienų pinigų grąžinimo garantija.

„Xiaomi Haylou GT2“ yra šaunios ir nebrangios belaidės TWS ausinės. Šias ausines vienu metu galima naudoti tiek po vieną, tiek ir abi iškart.

Tai yra patogu jei ketina ausines naudoti, kaip laisvų rankų įrangą ir reikia girdėti kas dedasi aplinkui. Galite naudoti vieną ausinę, o paskui, kai jos baterijos energija išseks, naudoti kitą ausinę.

Pagrindinės ausinių savybės
©Gamintojo nuotr.

Ausinių energijos suvartojimo rodikliai yra tikrai geri. Dėkliuko turimos 380 mAh baterijos energijos užteks net 15 val. - vienu įkrovimu ausinių energijos užteks muzikos klausytis 4 val.

„Xiaomi Haylou GT2“ ausinių baterijų energijos užteks ilgam
©Gamintojo nuotr.

Dar vienas įdomus „Xiaomi Haylou GT2“ ausinių aspektas yra jų dėkliukas. Ausinės jame laikomos patogiai ir magnetukai neleidžia ausinėms iškristi, bet įdomiausia yra tai, kad pats dėkliukas turi integruotą įkrovimo laidą.

Tad nereikės atskirai ieškoti dėkliuko baterijai reikalingo įkrauti laido - jis jau yra pačiame dėkliuke. Ir prisireikus energijos - teliks jį prijungti prie energijos šaltinio.

Gamintojas nurodo, kad dėkliuko baterija yra įkraunama per 1,5 valandos.

„Xiaomi Haylou GT2“ ausinių dėkliuke yra integruotas laidas
©Gamintojo nuotr.

„Xiaomi Haylou GT2“ ausinės aprūpintos naujausiu Bluetooth 5.0 technologiniu sprendimu ir yra suderinamos su išmaniaisiais telefonais bei kitais įrenginiais.

Šios šaunios ir nebrangios belaidės ausinės yra atsparios drėgmei (IPX5 standartas), tad tinka tiek sportuojant, tiek ir netikėtai užklupus lietui.

Muzikos ir pokalbio valdymas vyksta spaudžiant ant ausinių išorinės dalies esančius mygtukus. Taip valdysime dainas, jas perjungsime, sustabdysime ir paleisime bei atsiliepsime į skambučius.

Abi „Xiaomi Haylou GT2“ ausinės turi valdymo mygtukus ir palaiko balso aistentą
©Gamintojo nuotr.

„Xiaomi Haylou GT2“ turi 7,2 mm diafragmas, kurios užtikrina 20-20000Hz dažnio atsaką, 32 omų varžą ir maksimalų 110±5 dB garso lygį.

Gamintojas taip pat pabrėžia ir tai, kad „Xiaomi Haylou GT2“ ausinėse yra įdiegta triukšmo slopinimo technologija (Intelligent Noise Reduction), tad garso kokybė yra labai gera.

„Xiaomi Haylou GT2“ yra lengvos ir patogios dėvėti ausinės
©Gamintojo nuotr.

Neverta pamiršti ir to, kad „Xiaomi Haylou GT2“ yra labai lengvos ir patogios dėvėti ausinės. Viena ausinė sveria tik 3,7 gramus, tad ausyje jos beveik nejusti. O dėl savo specialios formos - šios ausinės dar geriau įlenda į ausų landas ir jas yra patogu dėvėti ilgą laiko tarpą. Šaunios belaidės ausinės ir parduodamos už puikią kainą.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(2)
Neverta skaityti!
(1)
Reitingas
(1)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
83(2)
49(3)
29(0)
29(0)
26(2)
26(1)
16(2)
15(1)
Savaitės
108(1)
89(4)
89(0)
Mėnesio
150(27)
142(22)
108(1)
106(0)
103(19)