Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Apsauga nuo plaukelių pešimo, prisitaikymas prie veido kontūrų ir baterija, kurios energijos užteks 2 mėnesiams - tiesiog už juokingą kainą parduodama „Xiaomi“ barzdaskutė (Video)

2019-11-08 (1) Rekomenduoja   (4) Perskaitymai (955)
    Share

Labai retai taip būna, kad šią „Xiaomi“ barzdaskutę galėtume įsigyti už tokią žemą kainą.


©Gamintojo nuotr.

Kaina ir sąlygos

  • Šiuo metu „Xiaomi Youpin 3D Electric Shaver Enchen BlackStone Razor Facial Trimmer Washable“ elektrinė barzdaskutė parduodama už 9,91 €;
  • 24 % nuolaida;
  • nemokamas pristatymas į Lietuvą;
  • 30-ies dienų pinigų grąžinimo garantija.

Verta pažymėti, kad šiuo metu, tai yra pati žemiausia „Xiaomi“ barzdaskutės kaina. Įprastai ji ir su nuolaidomis kainuoja bent 13-15 eurų.


©Gamintojo nuotr.

„Xiaomi Enchen Black Stone Electric Shaver“ palaiko sausą skutimą, du skutimo greičius, o trys skutimo galvutės juda nepriklausomai viena nuo kitos ir taip maksimaliai prisitaiko prie veido kontūrų.

Taip pat barzdaskutė turi apsaugą nuo baterijos perkrovos, plaukelių pešimo ir papildomai yra peiliukas, skirtas žandenų bei ūsų formavimui. Išties šauni barzdaskutė.

Kelios pagrindinės „Xiaomi“ barzdaskutės savybės
©Gamintojo nuotr.

Šaunu ir tai, kad ši „Xiaomi“ barzdaskutė yra lengvai bei greitai išvaloma. Skutimo peiliukus galima plauti, tik negalima pačios barzdaskutės šlapinti. Ji nėra atspari vandeniui.

Išvalyti „Xiaomi“ barzdaskutę yra labai lengva ir patogu
©Gamintojo nuotr.

„Xiaomi Enchen Black Stone Electric Shaver“ yra kompaktiška „Xiaomi“ barzdaskutė: 155 x 53 mm išmatavimų ir sveria 139 gramus. 5W galios ir maksimalus garso lygis siekia 67 dB.

Barzdaskutė pagaminta iš plieno bei plastiko elementų, kurie užtikrina patogesnį barzdaskutės laikymą rankoje ir padeda išvengti netikėtų išslydimų iš rankų.

„Xiaomi“ barzdaskutės bateriją įkrausime per valandą ir ji galės darbuotis net 90 minučių
©Gamintojo nuotr.

„Xiaomi Enchen Black Stone Electric Shaver“ puikiai tinka ilgose kelionėse, kadangi 600 mAh baterijos užteks net dvejiems mėnesiams.

Per C-tipo USB jungtį tereikės įkrauti barzdaskutės bateriją - tai užtruks apie valandą laiko - ir šį darbą galima bus pamiršti visiems 2 mėnesiams. Išties išvaizdi, kokybiškai pagaminta, funkcionali ir nebrangi „Xiaomi“ barzdaskutė. 

Verta skaityti! Verta skaityti!
(6)
Neverta skaityti!
(2)
Reitingas
(4)
Komentarai (1)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
83(2)
49(3)
29(0)
29(0)
26(2)
26(1)
16(2)
15(1)
Savaitės
108(1)
89(4)
89(0)
Mėnesio
150(27)
142(22)
108(1)
106(0)
103(19)