Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Prasidėjo tikra elektrinių paspirtukų šventė: rekordiškai žemos kainos ir Europos sandėliai - GeeKmaxi skelbia apie prasidėjusį „11.11“ išpardavimą (video)

2019-11-09 (3) Rekomenduoja   (4) Perskaitymai (165)
    Share

Naujausi GeeKmaxi.com pasiūlymai:

- Didysis „11.11“ išpardavimas ir įdomiausi pasiūlymai;

- Rankiniai, belaidžiai dulkių siurbliai „JIMMY JV53“ ir „JIMMY JV53 Plus“;

- Elektriniai paspirtukai „KUGOO S1“ ir „KUGOO S1 Pro“;

- Elektrinis paspirtukas „KUGOO ES2“;

- Elektrinis paspirtukas „KUGOO M2 Pro“;

- Elektrinis paspirtukas „KUGOO KIRIN S2“;

- Elektrinis paspirtukas „KUGOO KIRIN S2 Mini“;

- Nešiojamas kompiuteris „VORKE Notebook 15 Intel Core I7-4500U 15.6'' Screen 8GB / 256GB“.

GeeKmaxi.com informuoja apie prasidedantį didijį „11.11“ išpardavimą. Jis truks nuo lapkričio 7 iki 13 dienos.

Per šias dienas GeeKmaxi.com pasiūlys pačių įvairiausių prekių ir ypač daug dėmesio skiriama „Kugoo“ paspirtukams Kugoo Offers skiltyje.

Su dabar taikomais nuolaidų kuponais jie yra parduodami už pačias žemiausias kainas, kokios tik iki šiol buvo.

Taip pat dėmesio verta kategorija yra Coupon Offers - čia GeeKmaxi skelbia nuolaidų kuponus, kurie produktą atpigina net 50 proc.

Kita įdomi kategorija yra Hot Sale. Joje rasime elektrinių dviračių, robotų dulkių siurblių ir kitų produktų, kuriems taikomos iki 166 € nuolaidos.

Limited Sale kategorijoje rasime taip pat populiarių prekių, kaip išmaniųjų laikrodžių, mobiliųjų telefonų, garso įrangos ir kt., kurioms ribotą laiką taikomos ženklios nuolaidos.

O ieškantiems ypatingai pigių prekių, verta pasidairyti po Prices under 9,99 € kategoriją. Čia rasime USB atmintukų, atminties kortelių, šviestuvų, rašiklių, papuošalų ir kt.

Visą išsamią informaciją apie prasidėjusį didijį „11.11“ išpardavimą, rasite oficialioje GeeKmaxi.com svetainėje, o dabar pasižiūrėkime į pačius įdomiausius pasiūlymus.

Rankiniai, belaidžiai dulkių siurbliai „JIMMY JV53“ ir „JIMMY JV53 Plus“

 • „JIMMY JV53“ su nuolaidos kodu JV531111 kainuoja 152,99 €;
 • „JIMMY JV53 Plus“ su nuolaidos kodu JV53Plus1111 kainuoja 197,99 €;
 • pačios mažiausios siurblių kainos;
 • į Lietuvą siunčiami nemokamai;
 • iš Vokietijos sandėlio, tad nėra rizikos dėl muito mokesčių.

Praktiškai vienu metu rinkoje pasirodė abu naujieji „Jimmy JV53“ ir „Jimmy JV53 Plus“ rankiniai, belaidžiai dulkių siurbliai.

Tarp jų didelių skirtumų nėra ir pagrindines gerąsias savybes išlaiko abu modeliai.

Siurblių variklių galia siekia net 425 W, o siurbimo galia galingiausiu režimu pasiekia net 20 kPa.

Tik štai „Jimmy JV53 Plus“ baterijų talpa siekia 2500 mAh, o „Xiaomi Jimmy JV53 Plus“ turi baterijas „dvynukes“. Tai reiškia, kad šiuo atveju turime net 5000 mAh talpos baterijas ir tai užtikrina dar ilgesnį darbo laiką.

Su pilna „Xiaomi Jimmy JV53 Plus“ baterija galima dirbti net 90 minutčių ir tai yra dvigubai ilgiau, palyginus su „Xiaomi Jimmy JV53“, kuris suteikia 45 min.

Nemažiau svarbu ir tai, kad abu siurbliai turi HEPA filtrą, lengvai ištuštinamą atliekų dėžutę, yra patogūs naudoti ir pakuotėje rasime galimybę įvairių antgalių. Tad su šiais siurbliais išvalysime namus nuo grindų iki pat lubų.

Elektriniai paspirtukai „KUGOO S1“ ir „KUGOO S1 Pro“

 • „KUGOO S1“ su nuolaidos kodu S11111 kainuoja 222,99 €;
 • „KUGOO S1 Pro“ su nuolaidos kodu S1Pro1111 kainuoja 289,99 €;
 • pačios mažiausios paspirtukų kainos;
 • į Lietuvą siunčiami nemokamai;
 • iš Europos sandėlių, tad nėra rizikos dėl muito mokesčių.

Iškart verta pažymėti, kad tai vienos žemiausių kainų šiems elektriniams paspirtukams ir būtų labai sunku rasti kur juos įsigyti pigiau.

Abu paspirtukai pasižymi labai geromis techninėmis charakteristikomis ir šįkart pasižiūrėkime kuo jie vienas nuo kito skiriasi.

„Kugoo S1 Pro“ yra papildomai patobulinta elektrinio paspirtuko versija ir jis aprūpintas dar talpesne 7,5 Ah talpos baterija, yra atsparus vandeniui (IP54) ir turi patogų LED ekraną.

Vienas iš pagrindinių paspirtukų skirtumų yra būtent baterijose. Jei „Kugoo S1“ turi 6 Ah talpos bateriją, tai „Kugoo S1 Pro“ jau turi 7,5 Ah, o tai reiškia, kad vienu įkrovimu bus nuvažiuojamas didesnis atstumas.

Kiti patobulinimai taip pat labai svarbūs. Dabar „Kugoo S1 Pro“ stovėjimo aikštelė yra padengta specialiu, šiurkščiu pagrindu, užtikrinančiu dar stabilesnį stovėjimą ant paspirtuko.

Beje, abiem elektriniais paspirtukais gali važiuoti iki 120 kg sveriantis žmogus ir tai ženkliai daugiau, lyginant su kitais elektriniais paspirtukais. Dažniausiai svorio riba siekia 100 kg.

Taip pat ant „Kugoo S1 Pro“ šonų atsirado papildomi žibintai ir nors ratai vis dar išliko kieti (padangos nepripučiamos), bet pasikeitė jų dizainas.

Ant pačio vairo „Kugoo S1 Pro“ yra įtaisytas ekranas, daugybė paspirtuko valdymo mygtukų bei papildomas apšvietimas rankenų šonuose. Pastarojo dalyko „Kugoo S1“ neturi.

Spalvotame ekrane yra gerai matomi įvairūs parametrai: greitis, nuvažiuojamas atstumas, baterijos talpa bei įtampa, koks pasirinktas greičio režimas. Pastarųjų yra 3 pasirinkimai: 15 km/h, 25 km/h ir 30 km/h.

Taip pat yra mygtukas, kuriuo įjungiamas garsinis signalas bei galima įjungti priekyje esančius 24 LED žibintus ir gale esantį ir raudonai mirksintį LED žibintą.

„Kugoo S1 Pro“ yra sulankstomas elektrinis paspirtukas. Jo vairo rankenėlės yra nulenkiamos ir paspirtuko visa vairo konstrukcija yra nulenkiama žemyn bei pritvirtinama su užrakinimo sistema prie galinio rato sparno (purvasaugio).

Gamintojas teigia, kad patobulino visą šią paspirtuko lankstymo sistemą ir dabar „Kugoo S1 Pro“ yra dar greičiau sulankstomas. 

Technologijos.lt testuoto „Kugoo S1 Pro“ apžvalga, Foto, Video

Beje, tiek pirkėjams, tiek apžvalgininkams labai patinka šių abiejų elektrinių paspirtukų kompaktiškumas ir galimybė nulenkti vairo rankenėles.

Taip pat labai verta paminėti, kad abiejuose paspirtukuose yra galimybė reguliuoti vairo aukštį, tad su jais gali važiuoti tiek vaikai, tiek suaugę žmonės. Tokiomis savybėmis tikrai negali pasigirti ir tie patys „Xiaomi M365“ bei „Xiaomi M365 Pro“ paspirtukai.

Kompaktiškas paspirtukas sveria 11 kilogramų ir jį yra lengva neštis su savimi arba įdėti į automobilio bagažinę.

„Kugoo S1“ apžvalga:

Abu paspirtuko ratai yra kieti ir kokybiški, 8,5 colių dydžio, tad neverta nerimauti dėl nuleisto ar pažeisto rato. Ir kaip jau minėjome, „Kugoo S1 Pro“ turi „korio“ pavidalo ratus ir tai, pasak gamintojo, leidžia keliu važiuoti gerokai minkščiau.

Priekiniame rate yra 350W galios elektrinis variklis; priekinė šakė turi amortizatorių, kuris sugeria smūgius. Gamintojas teigia, kad baterijos ir stabdymo sistema yra kokybiškos, įtaisytos paspirtuko apačioje ir veikia puikiai.

Tad „Kugoo S1 Pro“ yra labai kokybiškai pagamintas ir itin geromis savybėmis pasižymintis elektrinis paspirtukas, kuris bus dar populiaresnis nei jo vyresnysis brolis „Kugoo S1“.

Elektrinis paspirtukas „KUGOO ES2“

 • „KUGOO ES2“ su nuolaidos kodu ES21111 kainuoja 322,99 €;
 • pati mažiausia kaina;
 • į Lietuvą siunčiamas nemokamai;
 • iš Europos sandėlių, tad nėra rizikos dėl muito mokesčių.

Tai viena mažiausių šio naujojo elektrinio paspirtuko kainų. Be šių nuolaidų jis įprastai kainuoja virš 400 eurų.

„KUGOO ES2“ yra pats naujausias kompanijos elektrinis paspirtukas ir peržvelgus jo specifikacijas galima sakyti, kad pirmiausiai jis iš savo pirmtakų surinko viską kas geriausia bei dar įgijo keletą labai svarbių patobulinimų.

„KUGOO ES2“ turi 7,5 Ah talpos bateriją, 350W galios elektros variklį, 8,5 colių dydžio kietus ratus ir palaiko tris skirtingus važiavimo režimus: 15km/h, 20km/h, 25km/h.

Elektrinis paspirtukas turi diskinius ir elektrinius stabdžius, papildomus amortizatorius, atnaujintos šviesos - dabar jų jau yra ir ant pačios stovėjimo aikštelės.

Be to, „KUGOO ES2“ yra sukurta ir speciali išmanioji programėlė, kurios neturi jo pirmtakai. Tad dabar visą savo nuvažiuoto atstumo statistiką galima sekti savo išmaniajame telefone - tereikės telefoną Bluetooth ryšiu susieti su „KUGOO ES2“ paspirtuku.

Taip pat pasikeitė ir pats paspirtuko ekranėlis, kuriame pateikiama esminė informacija: greitis, važiavimo režimas ir baterijos energijos likutis.

Gana praktiškas ir naudingas dalykas, kad „KUGOO ES2“ paspirtuke atsirado galimybė įkrauti savo įrenginius. Dabar šis paspirtukas turi USB jungtį, tad pritrūkus energijos - galima „KUGOO ES2“ pasinaudoti, kaip išorine baterija.

Ir galiausiai - sulankstymo mechanizmas. Dėl pastarojo dalyko ankstesni „KUGOO“ paspirtukai sulaukdavo kritikos. Deja, bet juose šis mechanizmas nėra pats patogiausias.

Dabar gamintojas teigia, kad „KUGOO ES2“ yra labai lengva ir patogu sulankstyti - tam tereikės 3 sekundžių. Be to, vairas taip pat sulankstomas, tad „KUGOO ES2“ užims dar mažiau vietos, o tai taip pat privalumas.

Ir tai dar tikrai ne visi GeeKmaxi.com pasiūlymai bei nuolaidų kuponai. Štai dar keletas puikių paspirtukų ir populiarus nešiojamas kompiuteris, kuriems dabar taikomos ženklios nuolaidos.

Elektrinis paspirtukas „KUGOO M2 Pro“

 • „KUGOO M2 Pro“​ su nuolaidos kodu M2PRO1111 kainuoja 399,99 €;
 • pati mažiausia kaina;
 • į Lietuvą siunčiamas nemokamai;
 • iš Lenkijos sandėlio, tad nėra rizikos dėl muito mokesčių.

Elektrinis paspirtukas „KUGOO KIRIN S2“

 • „KUGOO KIRIN S2“ su nuolaidos kodu KIRINS21111 kainuoja 239,99 €;
 • pati mažiausia kaina;
 • į Lietuvą siunčiamas nemokamai;
 • iš Lenkijos sandėlio, tad nėra rizikos dėl muito mokesčių.

Elektrinis paspirtukas „KUGOO KIRIN S2 Mini“

 • „KUGOO KIRIN S2 Mini“ su nuolaidos kodu S2Mini1111 kainuoja 169,99 €;
 • pati mažiausia kaina;
 • į Lietuvą siunčiamas nemokamai;
 • iš Lenkijos sandėlio, tad nėra rizikos dėl muito mokesčių.

Nešiojamas kompiuteris „VORKE Notebook 15 Intel Core I7-4500U 15.6'' Screen 8GB / 256GB“

 • „VORKE Notebook“ su nuolaidos kodu MXskjN8f​ kainuoja 363,99 €;
 • pati mažiausia kaina;
 • į Lietuvą siunčiamas nemokamai;
 • iš Vokietijos sandėlio, tad nėra rizikos dėl muito mokesčių.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(8)
Neverta skaityti!
(4)
Reitingas
(4)
Komentarai (3)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
43(0)
27(1)
26(4)
24(4)
21(0)
21(0)
20(0)
19(1)
14(0)
Savaitės
66(0)
66(0)
64(0)
58(7)
57(0)
Mėnesio
235(8)
110(0)
105(22)
84(0)