Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

IPX5, aptX, DSP bei CVC technologijos ir naujasis Qualcomm QCC3020 lustas - „Xiaomi Haylou GT1 Plus TWS“ yra dar geresnės už savo pirmtakes ir dabar parduodamos už puikią kainą

2019-12-30 (0) Rekomenduoja   (9) Perskaitymai (55)
    Share

Šiais metais „Haylou“ pristatė ne vienas šaunias belaides ausines, tačiau „Xiaomi Haylou GT1 Plus TWS“ labai rimtai pretenduoja tapti pačiomis geriausiomis. Naujasis Qualcomm QCC3020 lustas, atsparumas vandeniui, aptX palaikymas ir ne tik. Sunku būtų ir rasti kažką geresnio tokioje kainų kategorijoje.

„Xiaomi Haylou GT1 Plus TWS“
©Gamintojo nuotr.

Kaina ir sąlygos

  • „Xiaomi Haylou GT1 Plus TWS“ šiuo metu parduodamos už 20,71 €;
  • 30 % nuolaida;
  • nemokamas pristatymas į Lietuvą;
  • 30-ies dienų pinigų grąžinimo garantija.

Tai yra naujausios „Haylou“ kompanijos belaidės ausinės ir jos turi rimtų patobulinimų, lyginant su savo pirmtakėmis.

Pagrindinės techninės charakteristikos
©Gamintojo nuotr.

„Xiaomi Haylou GT1 Plus TWS“ yra belaidės TWS ausinės, o tai reiškia, kad jas iškart galima naudoti abi arba po vieną.

Tai yra patogu, jei ketina ausines naudoti, kaip laisvų rankų įrangą ir reikia girdėti kas dedasi aplinkui. Galite naudoti vieną ausinę, o paskui, kai jos baterijos energija išseks, naudoti kitą ausinę.

Muzikos ir pokalbio valdymas vyksta liečiant ausinių išorinę dalį.

„Xiaomi Haylou GT1 Plus TWS“ ausinės pasižymi puikiomis techninėmis specifikacijomis
©Gamintojo nuotr.

Ausinės yra laikomos kokybiškame ir tvirtame dėkliuke, kuriame ir yra įkraunamos.

O energijos suvartojimo rodikliai yra labai geri. Dėkliuko turimos 310 mAh baterijos energijos užteks net 18 valandų. Vienu ausinių įkrovimu muzikos galėsime klausytis 5 valandas, o jas su dėkliuke esančia baterija įkrauti dar bent 3 kartus. Iš tiesų labai geri rezultatai.

Prie efektyvaus energijos vartojimo prisideda ir naujasis Qualcomm QCC3020 lustas. Jis taip pat užtikrina stiprų signalą, greitą duomenų apdorojimą ir naujausius aptX + AAC garso kodavimo techninius sprendimus, dėl ko garso kokybė yra aukščiausio lygio.

„Haylou GT1 Plus TWS“ ausinėse yra įdiegtos DSP ir CVC technologijos
©Gamintojo nuotr.

Gamintojas taip pat pabrėžia ir tai, kad „Haylou GT1 Plus TWS“ ausinėse yra įdiegtos DSP  ir CVC technologijos, kurios slopina aplinkos triukšmą bei pagerina ausinių garso kokybę, tad pokalbių metu pašnekovas mus puikiai girdės.

„Xiaomi Haylou GT1 Plus TWS“ ausinės taip pat palaiko keletą skirtingų balso asistentų, tad ausines galima valdyti ne tik su ant jų korpusų esančiais ir į prisilietimus reaguojančiais mygtukais, bet ir duodant balso komandas.

„Xiaomi Haylou GT1 Plus TWS“ ausines galima naudoti abi arba po vieną. Jos automatiškai suporuojamos su telefonu vos tik yra išimamos iš dėkliuko
©Gamintojo nuotr.

„Xiaomi Haylou GT1 Plus TWS“ ausinės aprūpintos naujausiu Bluetooth 5.0 technologiniu sprendimu ir yra suderinamos su išmaniaisiais telefonais bei kitais įrenginiais.

Kalbant apie kitus techninius dalykus, tai „Xiaomi Haylou GT1 Plus TWS“ turi 7,2 mm diafragmas, kurios užtikrina 20-20000Hz dažnio atsaką, 32 omų varžą ir maksimalų 110±5 dB garso lygį.

Šios šaunios ir nebrangios belaidės ausinės yra atsparios drėgmei bei prakaitui (IPX5 standartas), tad tinka tiek sportuojant, tiek ir netikėtai užklupus lietui. „Xiaomi Haylou GT1 Plus TWS“ yra labai šaunios belaidės ausinės.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(12)
Neverta skaityti!
(3)
Reitingas
(9)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
29(2)
22(0)
20(0)
18(0)
15(0)
13(0)
12(0)
10(3)
10(0)
Savaitės
92(2)
79(9)
70(4)
69(4)
Mėnesio
168(16)
135(2)
105(1)
84(3)