Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

HiFi garsas, labai gera baterija, atsparumas vandeniui ir vos 8,5€ - pigesnių belaidžių ausinių jau turbūt ir nebūna

2020-01-24 (1) Rekomenduoja   (1) Perskaitymai (385)
    Share

„A6S TWS“ yra turbūt vienos pigiausių belaidžių ausinių visoje rinkoje ir šiuo metu galbūt net pačios pigiausios. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad jos kažkuo blogos - priešingai, čia turime viską, ko tik galime tikėtis iš TWS ausinių.

Kaina ir sąlygos

  • Šiuo metu „A6S TWS True Wireless Bluetooth Headset Sport Earbuds Siri Google Assistant Mic“ belaidės ausinės parduodamos už 8,57 €;
  • nemokamas siuntimas į Lietuvą;
  • 30 % nuolaida;
  • pinigų grąžinimo garantija.

„A6S TWS“ yra išvaizdžios, kokybiškai pagamintos ir naujais techniniais sprendimais aprūpintos belaidės ausinės.

„A6S TWS“ belaidės ausinės, kaip ir galima spręsti iš pavadinimo, yra TWS ausinės ir tai reiškia, kad jas galima naudoti po vieną arba iškart abi.

Tereiks pirmą kartą jas su telefonu suporuoti - naujuoju Bluetooth 5.0 ryšiu - ir sekančiais kartais tereikės iš dėkliuko išimti ausinę ar jas abi, ir jos automatiškai aktyvuosis.

Kiekviena „A6S TWS“ ausinė turi po 45 mAh talpos bateriją, o jų dėkliukas-įkrovimo stotelė turi 280 mAh talpos bateriją. Taip pat ant dėkliuko yra šviesos indikatoriai, kurie leis suprasti kiek dėkliuke-įkrovimo stotelėje dar yra likę energijos.

Gamintojas teigia, kad pilnai įkrautų ausinių energijos užteks muzikos klausytis 3 valandas, o su dėkliuko-įkrovimo stotelės baterijos energijos užteks ausines įkrauti dar 3 kartus. Tad kaip už tokią kainą, tai yra labai geri rezultatai.

Kalbant apie techninius dalykus, tai „A6S TWS“ belaidės ausinės palaiko HFP, A2DP, HSP, AVCRP protokolus; nuo telefono gali dirbti nutolusios iki 10 metrų bei yra atsparios vandeniui (IPX4 standartas).

Gamintojas pabrėžia ir „A6S TWS“ belaidžių ausinių formą ir tai, kad jos puikiai laikosi ausų kanaluose. Tai yra svarbus dalykas, kadangi dažnu atveju tokias ausines žmonės naudoja gana ilgą laiko tarpą.

Vieni tokias ausines naudoja, kaip belaidę laisvų rankų įrangą, kiti keliauja sportuoti, o treti mėgsta klausytis mėgstamos muzikos. Patogios ausinės yra labai svarbi savybė.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(3)
Neverta skaityti!
(2)
Reitingas
(1)
Komentarai (1)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
67(4)
37(1)
25(0)
24(6)
22(0)
20(3)
18(3)
11(0)
11(0)
10(0)
Savaitės
114(22)
58(0)
Mėnesio
150(2)
118(15)
114(22)
100(5)