Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Pigiau jau turbūt ir nebūna - už labai gerą kainą išparduodamos „Xiaomi“ barzdaskutės (Video)

2020-01-28 (0) Rekomenduoja   (3) Perskaitymai (385)
    Share

Apsauga nuo plaukelių pešimo, prisitaikymas prie veido kontūrų ir baterija, kurios energijos užteks 2 mėnesiams - labai retai taip būna, kad šią „Xiaomi“ barzdaskutę galėtume įsigyti už tokią žemą kainą


©Gamintojo nuotr.

Kaina ir sąlygos

  • Šiuo metu „Xiaomi Enchen 3D Electric Shaver Men's Beard Shaving Trimmer Razor Washable+Head“ elektrinė barzdaskutė parduodama už 12,42 €;
  • Barzdaskutė ir papildoma skutimo galva parduodama už 15,41 €;
  • 30 % nuolaida;
  • nemokamas pristatymas į Lietuvą;
  • 30-ies dienų pinigų grąžinimo garantija.

Verta pažymėti, kad šiuo metu, tai yra viena žemiausių kainų ir dar papildomai galima rinktis iš dviejų barzdaskutės spalvų: pilkai juodos ir visiškai juodos.

Standartinės pakuotės turinys
©Gamintojo nuotr.

„Xiaomi Enchen 3D Electric Shaver“ palaiko sausą skutimą, du skutimo greičius, o trys skutimo galvutės juda nepriklausomai viena nuo kitos ir taip maksimaliai prisitaiko prie veido kontūrų.

Taip pat barzdaskutė turi apsaugą nuo baterijos perkrovos, plaukelių pešimo ir papildomai yra peiliukas, skirtas žandenų bei ūsų formavimui. Išties šauni barzdaskutė.

Kelios pagrindinės „Xiaomi“ barzdaskutės savybės
©Gamintojo nuotr.

Šaunu ir tai, kad ši „Xiaomi“ barzdaskutė yra lengvai bei greitai išvaloma. Skutimo peiliukus galima plauti, tik negalima pačios barzdaskutės šlapinti. Ji nėra atspari vandeniui.

„Xiaomi Enchen 3D Electric Shaver“ skutimo galvutės juda nepriklausomai viena nuo kitos ir taip maksimaliai prisitaiko prie veido kontūrų
©Gamintojo nuotr.

„Xiaomi Enchen 3D Electric Shaver“ yra kompaktiška „Xiaomi“ barzdaskutė: 155 x 53 mm išmatavimų ir sveria 139 gramus. 5W galios ir maksimalus garso lygis siekia 67 dB.

Barzdaskutė pagaminta iš plieno bei plastiko elementų, kurie užtikrina patogesnį barzdaskutės laikymą rankoje ir padeda išvengti netikėtų išslydimų iš rankų.

„Xiaomi“ barzdaskutės bateriją įkrausime per valandą ir ji galės darbuotis net 90 minučių
©Gamintojo nuotr.

„Xiaomi Enchen 3D Electric Shaver“ puikiai tinka ilgose kelionėse, kadangi 600 mAh baterijos užteks net dvejiems mėnesiams.

Per C-tipo USB jungtį tereikės įkrauti barzdaskutės bateriją - tai užtruks apie valandą laiko - ir šį darbą galima bus pamiršti visiems 2 mėnesiams. Išties išvaizdi, kokybiškai pagaminta, funkcionali ir nebrangi „Xiaomi“ barzdaskutė.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(10)
Neverta skaityti!
(7)
Reitingas
(3)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
67(4)
37(1)
25(0)
24(6)
22(0)
20(3)
18(3)
11(0)
11(0)
10(0)
Savaitės
114(22)
58(0)
Mėnesio
150(2)
118(15)
114(22)
100(5)