Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

„Geekbuying“ skelbia įspūdingą dulkių siurblių išpardavimą iš ES sandėlių: jokios rizikos dėl mokesčių, o svarbiausia, dar pigiau nei iš AliExpress - pagal kainą konkurentų neturintis naujasis „VIOMI V2 Pro“ ir tikras 2020 m. hitas „Xiaomi Dreame V10“ - Lietuvoje jų nerasite iš viso (Video)

2020-02-21 (1) Rekomenduoja   (6) Perskaitymai (385)
    Share

Geriausi Geekbuying dulkių siurblių pasiūlymai:

- Puikiausias kainos ir kokybės atstovas už žemiausią rinkoje kainą - „VIOMI V2 Pro“;

- Naujausia „Roborock S50“ versija - „Roborock S5 Max“;

- Galingasis ir funkcionalusis belaidis dulkių siurblys - „Xiaomi Dreame V10“.

„VIOMI V2 Pro“
©BezPrzeplacaniaPL | youtu.be

Geriausias robotas siurblys, ką tik galima įsigyti už tokią kainą - „VIOMI V2 Pro“

 • Šiuo metu jis kainuoja vos 332,13 €;
 • 3,74 € už pristatymą į Lietuvą;
 • iš Europos sandėlių ir pristatys vos per 2-7 dienas;
 • mažiausia kaina, specialus išpardavimas.
 • Lietuvoje šis modelis neparduodamas

Iškart verta pabrėžti, kad tai yra pati žemiausia „VIOMI V2 Pro“ roboto dulkių siurblio kaina rinkoje + dar ir iš Europos sandėlių. Jokioje kitoje parduotuvėje nerasite tokio pasiūlymo - jis siūlomas dar pigiau, nei AliExpress iš Kinijos sandėlio. Tad tikrai labai geras pasiūlymas.

Ir ne vien tik dėl pačių pardavimo sąlygų, bet ir dėl to, kad pats robotas dulkių siurblys yra ypatingai geras.

„VIOMI V2 Pro“ yra vienas naujausių produktų robotų dulkių siurblių rinkoje. Įdomu yra tai, kad „VIOMI V2 Pro“ yra „Xiaomi“ dukterinės kompanijos produktas ir peržvelgus jo specifikacijas galima drąsiai teigti, kad tai yra tiesiog nuostabus kainos ir kokybės atstovas.

„VIOMI V2 Pro“ pasižymi puikiomis techninėmis savybėmis
©Gamintojo nuotr.

„VIOMI V2 Pro“ palaiko drėgną bei sausą grindų valymą, turi lazerinę navigacijos sistemą ir yra vienas galingiausių modelių rinkoje - turi 2100 Pa siurbimo galią. Tokios galio pilnai užtenka net ir kilimų valymui.

Štai kuo pirkėjus ir apžvalgininkus džiugina „VIOMI V2 Pro“, tai palaikomu labai kokybišku grindų plovimu ir trimis vandens padavimo lygiais. Tokiu dalyku negali pasigirti pačios „Xiaomi“ gaminami robotai dulkių siurbliai.

Viskas yra valdoma nuotoliniu būdu ir taip galime pasirinkti tokį kiekį vandens, kokio reikia - atsižvelgiant į grindų dangą: plytelės, medis ir kt.

Beto, su „VIOMI V2 Pro“ vienu metu galima plauti grindis, sausai siurbti arba tuo pačiu metu daryti abu darbus. Ankstesnis modelis „VIOMI V2“ tokios galimybės neturėjo - jis gali arba plauti, arba siurbti. Norint keisti režimą, reikia pakeisti talpą.  „VIOMI V2 Pro“ turi atskiras talpas plovimui ir siurbimui ir kas svarbiausia, papildomą specialią dvigubą talpą mišriam darbui. 

„VIOMI V2 Pro“ palaiko 2 in 1 grindų valymą
©Gamintojo nuotr.

Kalbant apie „VIOMI V2 Pro“ vandens ir atliekų dėžutes, tai jos taip pat yra labai talpios (abi po 550 ml).

Tiesa, kai vienu metu norėsime siurbti bei plauti grindis, tada pritvirtinamas atskiras priedas ir čia jau sausų atliekų dėžutės talpa siekia 300 ml, o vandens talpa 200 ml. Mažiau nei vien siurbimui ar plovimui, bet užtektinai - ypač, kai toks robotukas darbuosis kasdien arba beveik kasdien.

„VIOMI V2 Pro“ turi plaunamą Hepa filtrą ir net 12 jutiklių, kurie robotą apsaugo nuo trankymosi, kritimo nuo laiptų ir t.t.

Lazerinė navigacijos sistema leidžia puikiai orientuotis aplinkoje, nusipiešti  valomos teritorijos žemėlapį ir sistemingai išvalyti kambarius.

„VIOMI V2 Pro“ lengvai įveikia iki 2 cm aukščio kliūtis
©Gamintojo nuotr.

„VIOMI V2 Pro“ palaiko Mi Home programėlę ir joje galima sudaryti tvarkaraščius, virtualias sienas ir no-go teritorijas, nurodyti konkrečias teritorijas, kurias norėsime išvalyti, stebėti baterijos lygį ir t.t.

„VIOMI V2 Pro“ yra labai šaunus robotas dulkių siurblys, kuris aprūpintas pačiomis naujausiomis ir pažangiausiomis robotų dulkių siurblių technologijomis, kai kuriais aspektais net lenkia pirmos ir antros kartos „Xiaomi“ robotus dulkių siurblius, o kainuoja ženkliai pigiau. Puikus variantas.

Šioje apžvalgoje (kalba lenkiškai) galite daugiau sužinoti apie „VIOMI V2 Pro“, jo galimybes ir kaip jis darbuojasi:

Apibendrinus, rasti kažką geriau už „VIOMI V2 Pro“ pagal kainą ir galimybes, tiesiog nėra šansų. Visgi, jei „VIOMI“ nekelia pasitikėjimo kaip mažiau žinoma kompanija, yra kitas, puikiai žinomas pasiūlymas iš „Geekbuying“ -  „Roborock S5 Max“, bet kaina jau bus juntamai didesnė. 

Naujausia „Roborock S50“ versija - „Roborock S5 Max“

 • Taikomas nuolaidos kodas GKBS5M469, tad galutinė kaina yra 434,04 €;
 • 3,74 € už pristatymą į Lietuvą;
 • iš Europos sandėlių ir pristatys vos per 2-7 dienas.

„Roborock S5 Max“ yra pats naujausias kompanijos robotas dulkių siurblys.

Ir jei reikėtų trumpai apibūdinti „Roborock S5 Max“, tai jis palaiko drėgną ir sausą grindų valymą, užtikrina galingą 2000 Pa siurbimą, ko užtenka išvalyti kiliminei dangai, turi labai talpią 5200 mAh bateriją ir iš esmės yra skirtas vidutinių ir didesnių patalpų valymui.

5200 mAh talpos baterijos užtenka darbuotis net iki 190 minučių
©Gamintojo nuotr.

Taip pat „Roborock S5 Max“ dabar aprūpintas net 290 ml vandens talpa ir 460 ml atliekų dėžute.

Ir ypač didelis privalumas, kad vandens padavimą galima reguliuoti tiesiog savo išmaniajame telefone - robotas dabar palaiko elektroninį vandens padavimo reguliavimą.

Programėlėje galima rinktis iš trijų vandens padavimo režimų ir prisitaikyti grindų plovimą prie jų dangos ir asmeninių poreikių.

Ne ką mažiau svarbu ir tai, kad „Roborock S5 Max“ turi net 5200 mAh talpos bateriją, kurios energijos užtenka darbuotis apie 120 min. (tyliajame režime net iki 190 min.), ir išvalyti 200 m2 teritorijai.

Išties įspūdingas rezultatas. Plius, „Roborock S5 Max“ automatiškai grįžta prie įkrovimo stotelės, kai baterijos energijos yra mažiau nei 20 proc., įsikrauna bateriją ir tęsia darbą nuo ten, kur baigė.

„Roborock S5 Max“ pats grįžta įkrauti bateriją ir tada tęsia darbą nuo ten, kur baigė
©Gamintojo nuotr.

„Roborock S5 Max“ išsiskiria ir savo atnaujintu algoritmu. Dabar robotas tapo dar išmanesnis. Jis nuskenuoja valomą teritoriją ir pagal jos išplanavimą, pasirenka patį efektyviausią valymo režimą. Pats veikimo principas ypač gerai pavaizduotas žemiau pateiktame paveiksle. 

Toks technologinis sprendimas leidžia „Roborock S5 Max“ greičiau ir efektyviau išvalyti kambarį.

Gamintojas teigia, jog „Roborock S5 Max“ valymo efektyvumas dabar padidėjo 15 proc., palyginus su jo pirmtakais.

„Roborock S5 Max“ automatiškai pasirenka efektyviausią kambario valymo maršrutą ir taip sutaupo energijos bei padidina valymo efektyvumą
©Gamintojo nuotr.

Verta pažymėti ir kitą praktišką „Roborock S5 Max“ funkciją, tai jo gebėjimą automatiškai identifikuoti kiliminę dangą ir įjungti Turbo siurbimo režimą.

Tad mums patiems nereikės specialiai patraukti kilimo ar įjungti kiliminei dangai skirto siurbimo režimo. Visą tai automatiškai padarys pats „Roborock S5 Max“.

Jis taip pat sugeba perlipti iki 2 cm kliūtis, yra valdomas su ant korpuso esančiais mygtukais, išmaniąja Roborock programėle - ateityje bus galima valdyti ir su Mijia programėle - bei yra galimybė pasitelkti Alexa ir Google Home balso asistentus ir taip „Roborock S5 Max“ duoti komandas.

„Roborock S5 Max“ galima valdyti su išmaniąja programėle, sudaryti skirtingų valymo kambarių tvarkaraštį, nustatyti valymo režimą ir kt.
©Gamintojo nuotr.

Pagrindiniai programėlės privalumai yra tie, kad joje galima visiškai valdyti „Roborock S5 Max“ ir sudaryti kiekvienam kambariui atskirus valymo tvarkaraščius.

Tokia funkcija yra tikra naujiena ir dabar galėsime nurodyti, kad virtuvę robotas išvalytų 9 val. ryte, svetainę - 12 val., o miegamąjį 15 val. Ar bet kuriuo kitu, mums patogiu laiku.

Taip pat galime nurodyti „no-gone“ ir „no-mop“ zonas, kiekvienai valymo zonai parinkti konkrečią siurbimo galią, vandens padavimo kiekį, matyti teritorijų žemėlapius ir kt. 

Galima drąsiai sakyti, kad „Roborock S5 Max“ yra pats pažangiausias kompanijos robotas dulkių siurblys, kuris susilauks itin daug dėmesio.

Galingasis ir funkcionalusis belaidis dulkių siurblys - „Xiaomi Dreame V10“

 • Taikomas nuolaidos kodas GKBV10219, tad galutinė kaina yra 203,59 €;
 • 3,74 € už pristatymą į Lietuvą;
 • iš Europos sandėlių ir pristatys vos per 2-7 dienas.
 • Lietuvoje neparduodamas

Šiuo metu tai turbūt geriausias rankinis siurblys už tokią kainą ir dar iš ES sandėlių. Pagal perkamumą šis siurblys jau vadinamas 2020 metų hitu - yra itin populiarus. 

Belaidis dulkių siurblys „Dreame V10“, kaip ir galima tikėtis iš „Xiaomi“ kompanijos, pasižymi puikiais dizaino sprendimais, aukščiausia pagaminimo kokybe ir labai gerais techniniais parametrais.

„Xiaomi Dreame V10“
©Gamintojo nuotr.

„Dreame V10“ yra kompaktiškas, lengvas belaidis dulkių siurblys. Jo siurbimo galia siekia net 22000Pa ir talpios 2500 mAh talpos baterijos užteks net valandai laiko.

Žinoma, viskas priklausys nuo pasirinkto siurbimo režimo: pastarųjų yra 3.

Ne ką mažiau svarbu ir tai, kad „Dreame V10“ palaiko 5 lygių filtravimo sistemą, dėl kurios oras yra išfiltruojamas iki 99,99 proc.

Plius, dėl specifinės konstrukcijos, prieš išleidžiant išvalytą orą, jis praeina pro variklį ir taip jį aušina.

Gamintojas pabrėžia, kad dėl galingo siurbimo ir nesiveliančios pagrindinės siurbimo galvos, „Dreame V10“ yra labai tinkamas valyti kiliminei dangai.

Su „Xiaomi Dreame V10“ siurbliu namus išvalysime nuo grindų iki lubų
©Gamintojo nuotr.

Pakuotėje taip pat yra daugybė papildomų ir lengvai keičiamų antgalių, tad su „Dreame V10“ siurbliu galima lengvai išvalyti kietas grindis, kiliminę dangą, baldus, ir net itin sunkiai pasiekiamas vietas.

Puikus variantas ieškantiems kokybiško, galingo ir dar už gerą kainą parduodamo belaidžio dulkių siurblio.

Gausus pakuotės turinys
©Gamintojo nuotr.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(6)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(6)
Komentarai (1)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
30(4)
29(1)
17(0)
13(0)
12(0)
11(0)
11(0)
10(0)
Savaitės
78(9)
68(4)
66(4)
Mėnesio
166(16)
133(2)
104(1)
84(3)