Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Jis kainuos tik dalelę to, kiek kainuoja „Apple Mac Mini“: „XIDU“ pristato naujos kartos „PhilMac“ mini kompiuterį – tik ką pristatytas 9-os kartos „Intel“ procesorius, naujas aušinimo sprendimas ir maksimalus kompaktiškumas

2020-05-22 (1) Rekomenduoja   (4) Perskaitymai (220)
    Share
Tai straipsnis iš rašinių ciklo. Peržiūrėti ciklo turinį

„XIDU“ praneša apie visiškai naujos mini kompiuterių kartos atstovą – „XIDU PhilMac“. Jis skirtas vartotojams, norintiems darbo vietoje turėti daug laisvos vietos ir tuo pačiu gauti visas įprasto kompiuterio suteikiamas funkcijas.

„XIDU“ praneša apie visiškai naujos mini kompiuterių kartos atstovą – „XIDU PhilMac“.

Jis skirtas vartotojams, norintiems darbo vietoje turėti daug laisvos vietos ir tuo pačiu gauti visas įprasto kompiuterio suteikiamas funkcijas.

„XIDU siekia jauniems žmonėms pasiūlyti pilnai funkcionalų mini kompiuterį ir tokį kompiuterį, kuris būtų draugiškas asmeniniam biudžetui“, - tvirtina „XIDU“ kompanijos įkūrėjas.

Ne paslaptis, kad daugeliui patinka „Apple“ kompanijos produktai ir dažnu atveju žmonės šios kompanijos įrenginius laiko standartu. Visgi, ne visi sau gali leisti įsigyti „Apple“ įrenginį.

Tačiau ir „XIDU“ neatsilieka nuo „Apple“ ir naudoja tas pačias naujausias CNC (angl. Computer Numerical Control) gamybos technologijas.

Ši technologija užtikrina precizišką tikslumą, tad ja naudojasi ir tokios prabangių papuošalų kompanijos, kaip „Cartier“, „Bvlgari“ ir kt.

„PhilMac“ nešiojamo kompiuterio gamybai panaudota būtent ši CNC technologija, leidusi sukurti kompaktišką ir lengvą magnio-aliuminio lydinio korpusą.

Dėl to naujos kartos mini kompiuteris išlieka ne tik kokybiškai pagamintas, bet ir puikiai atrodantis bet kokiame interjere.

Be to, „PhilMac“ mini kompiuteris yra labai kompaktiškas. Jo išmatavimai yra tokie: 4,72 x 4,72 x 0,9 coliai. Labai kompaktiškas mini kompiuteris.

Dar įspūdingiau, kad šiame mažylyje yra integruotas tik šių metų pavasarį pristatytas 9-osios kartos „Intel Quad-Core“ procesorius.

Jis suteikia maksimalią galią ir su „PhilMac“ galima atlikti praktiškai bet kokias užduotis: būti tiek biuro, tiek namų kino kompiuteriu. Tad ar dirbsite, ar linksminsitės – „PhilMac“ tinka visiems, tvirtina gamintojas.

„XIDU“ tvirtina, kad „galingą PhilMac širdį padeda vėsinti įdiegti nauji inžinierių techniniai sprendimai“.

Buvo kardinaliai atnaujinta įprasta mini kompiuterių aušinimo sistema ir dabar oro srautas padidėjo 1,5 karto, kas leidžia „PhilMac“ atlikti sudėtingas užduotis ir neperkaisti.

Galinga įranga ir nauja aušinimo sistema leidžia „PhilMac“ vienu metu palaikyti net 2 ekranus, kuriuose atkuriamas 4K vaizdas.

„Su XIDU PhilMac jūs nieko neaukosite – išskyrus VIETĄ!“

Toks yra naujojo mini kompiuterio pristatomas šūkis. Ir akivaizdu, jog „PhilMac“ yra super kompaktiškas mini kompiuteris.

Kol kas „XIDU“ nepateikia informacijos apie papildomas „PhilMac“ specifikacijas, kada jį galima bus įsigyti ir kiek šis mini kompiuteris kainuos.

Tikėtina, kad „PhilMac“ rinkoje pasirodys gana greitai ir kainuos tik dalelę to, kiek kainuoja „Apple Mac Mini“ kompiuteriai. O jie kainuoja nuo 840 iki 1750 eurų, tad belieka su nekantrumu laukti ką gi dar pasiūlys „XIDU PhilMac“ ir kaip pigiai jis kainuos.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(16)
Neverta skaityti!
(12)
Reitingas
(4)
Visi šio ciklo įrašai:
2020-08-07 ->
2020-05-29 ->
2020-05-22 ->
Jis kainuos tik dalelę to, kiek kainuoja „Apple Mac Mini“: „XIDU“ pristato naujos kartos „PhilMac“ mini kompiuterį – tik ką pristatytas 9-os kartos „Intel“ procesorius, naujas aušinimo sprendimas ir maksimalus kompaktiškumas
Komentarai (1)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
57(0)
26(0)
16(0)
15(5)
13(0)
12(0)
11(0)
11(5)
11(1)
Savaitės
101(22)
65(0)
60(0)
60(0)
55(0)
Mėnesio
234(8)
108(0)
105(26)
101(22)