Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Su tokiu robotu - vejos pjovimas tampa malonumu: sutvarkomas didelis plotas, nebijo lietaus, valdomas programėle, apsauga nuo vagysčių ir net iki 8 kartų pigesnis nei Lietuvoje (iš Lenkijos sandėlio vejos pjovimo robotas „Devis“, Video)

2020-07-30 (1) Rekomenduoja   (4) Perskaitymai (110)
    Share

Vasara - atostogų ir malonumų metas, bet turintiems sodybą, kone visi savaitgaliai būna paaukoti žolės pjovimui. Tačiau šį darbą galima patikėti robotui. „Devis“ vejos pjovimo robotas yra šių metų modelis, kuris viską padarys už jus. Jums beliks tik ilsėtis ir programėlėje nurodyti kada ir kurią vietą šienauti. Robotas pats grįš įkrauti baterijos, tęs darbą ir net nebijo netikėto lietaus. Geriausia, kad jis kainuoja 4-8 kartus pigiau nei Lietuvoje.

„Devis“ vejos pjovimo robotas
©Gamintojo nuotr.

Speciali akcija ir sąlygos

„Devis“ vejos pjovimo robotas šiuo metu kainuoja 523,46 €;

  • 40 % nuolaida;
  • iš Lenkijos sandėlio, tad nėra rizikos dėl muito mokesčių;
  • į Lietuva pristatys per 5-20 dienų;
  • pakuotėje yra 200 metrų laido, jam pritvirtinti prie žemės skirti kaišteliai ir 15 papildomų pjovimo peiliukų.

„Devis“ vejos pjovimo robotas yra 7-os kartos modelis, pasirodęs šiais metais. Ir peržvelgus jo specifikacijas, galima drąsiai sakyti, kad tai yra puikus pasiūlymas visiems, norintiems sodyboje nuolat turėti dailiai nušienautą veją.

Štai Lietuvoje tokie vejos pjovimo robotai kainuoja bent 1 000, o pažangesnis modelis ir tuo pačiu panašių specifikacijų, kaip „Devis“, jau kainuoja 3 000 ar net 5 000 eurų.

„Devis“ vejos pjovimo robotas aprūpintas gausybe jutiklių ir tai jam leidžia tinkamai reaguoti į aplinkos sąlygas
©ALITUBE | youtu.be

Kuo gi pasižymi „Devis“ vejos pjovimo robotas?

Pradėkime nuo to, kad jis yra kompaktiškas: 48 x 32 x 21,5 cm, kas reiškia, jog galės įvažiuoti ir į ganėtinai siauras vietas.

Robotas sveria 12 kg. Ne pats lengviausias modelis rinkoje, bet vargiai jį dažnai nešiosite. Jis automatiškai grįžta prie įkrovimo stotelės, įkrauna bateriją ir toliau tęsia darbą. Tad šį robotą į patalpą įnešite tik rudeniop.

Plius, didesnis svoris reiškia, kad jis ir paviršiumi važiuoja stabiliau. Prie to prisideda ir du stambūs ratai. Priekyje turime už roboto pasisukimus atsakingą ratuką. Vienas ratukas šiuo atveju yra privalumas ir leidžia robotui apsisukti kone esant vienoje vietoje.

„Devis“ vejos pjovimo robotas turi du didžiuosius ratus ir priekyje mažesnįjį. Taip pat čia turime 3 pjovimo peiliukus
©Gamintojo nuotr.

„Devis“ vejos pjovimo roboto apačioje turime 3 pjovimo peiliukus, kurių sukimosi greitis siekia 3200 kartų per minutę.

Roboto galingumas siekia 75W ir jis per vieną minutę įveikia 35 metrus.

Pjovimo plotis siekia 18 cm, o aukštis yra reguliuojamas: nuo 2,5 iki 5 cm.

Vejos pjovimo roboto keliamo triukšmo lygis siekia iki 60 dB, kas yra tikrai nedaug.

Taip pat gamintojas tvirtina, kad „Devis“ vejos pjovimo robotas įveikia iki 20 proc. įkalnes. Kitaip tariant, jis yra labiau skirtas lygesnių vejų pjovimui.

Kelios pagrindinės vejos pjovimo roboto savybės
©Gamintojo nuotr.

Labai svarbu paminėti ir tai, kad „Devis“ vejos pjovimo robotas turi integruotą 4.4Ah bateriją, kurią įkrauti užtrunka apie 3 val., ir robotas gali darbuotis apie 2 val.

Jis vienu įkrovimu sugeba nušienauti iki 400 m2 plotą. Čia, žinoma, viskas priklauso nuo žolės gausumo ir kaip trumpai ją norėsite nušienauti. Bendrai, šis robotas skirtas prižiūrėti iki 800 m2 (8 arų) plotą.

Viena iš šauniausių „Devis“ vejos pjovimo roboto savybių yra ta, kad tereikia sodybos kampe pritvirtinti įkrovimo stotelę, iki jos atvesti pakuotėje esantį laidą ir čia robotas pats grįš įkrauti baterijos. Viskas vyksta automatiškai ir patiems roboto po sodybą ieškoti nereikės.

Be to, jame integruotas už orientavimąsi atsakingas giroskopas ir daugybė įvairių jutiklių, kurie apsaugo robotą nuo smūgių, užstrigimų ir taip toliau. Pavyzdžiui, robotui atsitrenkus į kliūtį, jis iškart pasisuka 90 laipsnių kampu ir pajuda tolyn. O jei robotą pakelsite dar jam veikiant, automatiškai sustoja suktis peiliukai.

O kaip lietus? „Devis“ vejos pjovimo robotas yra jam atsparus, kaip ir įkrovimo stotelė - IP54 standartas, tačiau pradėjus lyti, roboto jutikliai tai supranta ir duoda komandą robotui baigti darbą. Kitaip tariant, robotas lietui lyjant nedirba ir nuskuba prie įkrovimo stotelės.

„Devis“ vejos pjovimo robotas yra išmanus ir palaiko programėle. Jį galima valdyti ir su ant korpuso esančiais mygtukais, tačiau dar įdomiau tą daryti su programėle. Belieka WiFi ryšiu jį prijungti prie telefone esančios daugiakalbės (anglų, rusų, vokiečių ir kt) programėlės ir taip galima savo sodybą suskirstyti į atskiras zonas, sudaryti šienavimo tvarkaraščius ir t.t.

Čia tuo pačiu galima aktyvuoti ir „Devis“ vejos pjovimo roboto apsaugą nuo vagystės. Jo tiesiog bus neįmanoma įjungti, jums aktyvavus slaptažodį. Šaunus dalykas, kaip ir visas „Devis“ vejos pjovimo robotas.

Štai čia pademonstruojamos kelios jo savybės, kaip jis juda po teritoriją ir kaip pritvirtinti įkrovimo stotelę:

Verta skaityti! Verta skaityti!
(13)
Neverta skaityti!
(9)
Reitingas
(4)
Komentarai (1)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
37(0)
30(0)
23(6)
15(0)
14(3)
11(5)
11(0)
Savaitės
174(1)
107(1)
102(20)
81(4)
72(0)
Mėnesio
128(0)
124(0)
114(32)
107(1)
102(17)