Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

„Torntisc T96“ - stebėtinai žemos kainos ir pirkėjų puikiai vertinamas išskirtinis išmanusis laikrodis iš Ispanijos sandėlio: labai išvaizdus, su nuotoliniu muzikos grotuvo valdymu, širdies ritmo, kraujo spaudimo, deguonies kiekio kraujyje ir net kūno temperatūros matavimu

2020-08-19 (0) Rekomenduoja   (3) Perskaitymai (440)
    Share

„Torntisc T96“ - išskirtinis išmanusis laikrodis. Širdies ritmo, kraujo spaudimo, deguonies kiekio kraujyje ir net kūno temperatūros matavimas, atsparumas vandeniui, nuotolinis kameros bei muzikos grotuvo valdymas ir t.t. Nenuostabu, kad pirkėjai jį vertina aukščiausiais balais.

„Torntisc T96“
©Gamintojo nuotr.

Speciali akcija ir sąlygos

„Torntisc T96“ išmanusis laikrodis:

  • Aliexpress27,06 €;

    • 30 % nuolaida;
    • iš Ispanijos sandėlio, tad nėra rizikos dėl muito mokesčių;
    • 2,11 € už pristatymą į Lietuvą.

„Torntisc T96“ yra šių metų modelis ir jau spėjo tapti labai populiarus tarp Aliexpress pirkėjų: turime virš 400 užsakymų, 400 atsiliepimų ir tobulą 5 balų įvertinimą.

Stebėtina statistika naujai pasirodžiusiam įrenginiui. Juolab, kad išmaniųjų laikrodžių pasirinkimas rinkoje yra tikrai didelis. Tai kuo „Torntisc T96“ patinka pirkėjams? Išsiaiškinkime.

Kelios pagrindinės „Torntisc T96“ savybės
©Gamintojo nuotr.

Pirmiausiai, galima rinktis iš trijų laikrodžio spalvų variantų: juodos, raudonos ir baltos.

Silikoniniai dirželiai yra keičiami. Laikrodžio korpusas yra iš metalo lydinio. Ekranas spalvotas, reaguoja į prisilietimus, 1,3 colių įstrižainės ir 240 x 240 raiškos.

Taip pat laikrodis yra atsparus vandeniui bei dulkėms ir atitinka IP67 standartą. Puikūs rodikliai.

„Torntisc T96“ yra simpatiškas išmanusis laikrodis ir pateikia daug išsamios informacijos
©Gamintojo nuotr.

Dar įdomiau yra su „Torntisc T96“ fizinės veiklos stebėjimo rodikliais. Jis seka miego kokybę, širdies ritmą, kraujo spaudimą, deguonies kiekį kraujyje ir netgi išmatuoja kūno temperatūrą. 

Labai šaunūs dalykai. Be to, visą informaciją galima peržiūrėti išmaniojoje programėlėje. Beliks ją atsisiųsti į iOS arba Android įrenginį, įsidiegti ir Bluetooth 4.0 ryšiu suporuoti „Torntisc T96“ laikrodį su telefonu.

Verta pažymėti, kad tiek programėlė, tiek laikrodis, tiek ir į jį gaunami pranešimai bus rodomi pasirinkta kalba: anglų, rusų, ispanų, prancūzų ir kt.

„Torntisc T96“ sugeba išmatuoti kūno temperatūrą
©Gamintojo nuotr.

„Torntisc T96“ tuo pačiu palaiko ir 4 sporto režimus bei kiekvieno jų atveju renka tam tikrą informaciją:

  • ėjimo, bėgimo ir kopimo į kalnus atvejais - matuojamas laikas, širdies ritmas, sudegintos kalorijos, žingsnių kiekis, nueitas atstumas;
  • važiavimo dviračiu - matuojamas laikas, širdies ritmas, sudegintos kalorijos.

„Torntisc T96“ palaiko 4 sporto režimus ir kiekvieno jų atveju renka tokią informaciją
©Gamintojo nuotr.

Pirkėjams patinka ir tai, kad „Torntisc T96“ laikrodyje jau yra įdiegti 7 ekrano atvaizdavimo pasirinkimai. Tačiau geriausia yra tai, kad galima susikurti savąjį.

„Torntisc T96“ turi 7 ekrano atvaizdavimo pasirinkimus ir leidžia susikurti individualų
©Gamintojo nuotr.

Taip pat „Torntisc T96“ laikrodis informuoja apie gaunamus skambučius, SMS ir socialinių tinklų žinutes - tik į juos atsakyti galimybės nėra.

Dar su šiuo laikrodžiu galima nuotoliniu būdu valdyti telefono kamerą ir muzikos grotuvą. Laikrodyje rasime ir orų prognozę, jis primins apie per ilgą užsisėdėjimą vienoje vietoje, kada metas išgerti vandens, aktyvuosime žadintuvą, priminimus apie svarbius įvykius.

Na, o su pakuotėje esančiu magnetiniu įkrovikliu įkrovę „Torntisc T96“ turimą 170 mAh talpos bateriją, galėsime juo naudotis bent 7 dienas. Budėjimo režimas siekia net 30 dienų.

„Torntisc T96“ yra šaunus išmanusis laikrodis - jis yra labai išvaizdus ir turi visas esmines funkcijas, kurių reikia daugumai žmonių.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(5)
Neverta skaityti!
(2)
Reitingas
(3)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
30(1)
29(1)
21(0)
21(4)
20(0)
15(2)
Savaitės
93(1)
61(0)
57(3)
53(0)
Mėnesio
180(10)
161(16)
116(1)
110(20)