Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

„Štai kokie turi būti elektriniai dantų šepetėliai - Xiaomi Oclean X Pro yra aukščiausias inžinerijos produktas“: iš Lenkijos sandėlio, už geriausią kainą ir daugybė apžvalgininkų bei pirkėjų pagyrų - štai kuo stebina pažangiausi „Xiaomi“ elektriniai dantų šepetėliai ir kuo jie skiriasi nuo „Oclean X“ (Lenkijos sandėlio išpardavimas, papildyta 2021-01-22)

2021-01-22 (3) Rekomenduoja   (5) Perskaitymai (275)
    Share
Tai straipsnis iš rašinių ciklo. Peržiūrėti ciklo turinį

„Xiaomi Oclean X Pro“ - naujausias kompanijos elektrinis dantų šepetėlis. Greitasis baterijos įkrovimas, 3 keičiamos šepetėlio galvutės, kurių kiekvieną galima naudoti po 3 mėnesius, 42 000 vibracijų per minutę ir net jutiklinis ekranas, kuriame galima pamatyti ar teisingai ir kuriuos būtent dantis valėtės. Apžvalgininkas tvirtina, kad tai šauniausias kompanijos elektrinis dantų šepetėlis ir štai kuo jis skiriasi nuo „Xiaomi Oclean X“.

„Xiaomi Oclean X Pro“ elektriniai dantų šepetėliai
©Gamintojo nuotr.

Speciali akcijs ir sąlygos

„Xiaomi Soocas X3U“ elektrinis dantų šepetėlis:

 • Aliexpress40,56 € (nuoroda veikia angliškame AliExpress);
  • 30 % nuolaida;
  • iš Lenkijos sandėlio, tad jokios rizikos dėl muito mokesčių;
  • nemokamai į Lietuvą pristatys per 2-5 dienas.

„Xiaomi Oclean X Pro“ yra naujausias kompanijos elektrinis dantų šepetėlis ir pirmieji pirkėjai jį vertina aukščiausiu 5 balų įvertinimu.

Jam pagyrų negaili ir praktiškai visus Xiaomi kompanijos elektrinius dantų šepetėlius išbandęs apžvalgininkas, kuris „Xiaomi Oclean X Pro“ tiesiai šviesiai vadina pačiu geriausiu.

„Xiaomi Oclean X Pro“ apžvalgą rasite čia.

O kuo gi „Xiaomi Oclean X Pro“ skiriasi nuo „Xiaomi Oclean X“?

„Xiaomi Oclean X“ išbandėme ir mes patys, ir šio puikaus elektrinio dantų šepetėlio apžvalgą rasite čia.

Galime drąsiai sakyti, kad tai yra vienas geriausių elektrinių dantų šepetėlių rinkoje, tačiau „Xiaomi Oclean X Pro“ turi dar keletą papildomų ir labai šaunių patobulinimų.

„Xiaomi Oclean X“ ir „Xiaomi Oclean X Pro“ skirtumai bei panašumai
©Gamintojo nuotr.

Vienas pagrindinių: didesnis virpesių dažnis. Jis padidėjo iki 42 000 ir tai reiškia, kad šepetėlis dar geriau nuvalys apnašas ir ypatingai efektyviau bus išnaudojamas balinimo režimas.

Antras dalykas: padidėjo baterijos tarnavimo laikas. Jau ir „Xiaomi Oclean X“ vienu įkrovimu dirba 30 dienų, o čia turime 40 dienų. Akivaizdus privalumas.

Trečias ir daugiausiai dėmesio sulaukiantis atnaujinimas - „Xiaomi Oclean X Pro“ ekranas ir jame rodoma išsami dantų valymo informacija.

Čia iškart matyti kurią dantų pusę valėme teisingai, o kurią ne. Kai kurie „Xiaomi Oclean X Pro“ pirkėjai tvirtina, kad vien dėl šito dalyko verta įsigyti šį dantų šepetėlį – jis tiesiog priverčia dantis valytis tvarkingai.

„Xiaomi Oclean X Pro“ spalvotame ekrane iškart matyti, kaip valėmės dantis ir kuriai jų pusei reikia papildomo dėmesio
©Gamintojo nuotr.

Iš kitų „Xiaomi Oclean X Pro“ privalumų verta paminėti ir naujesnį Bluetooth 4.2 techninį sprendimą. Ankstesnės versijos elektriniame šepetėlyje turime senesnę Bluetooth 4.0.

Ir galiausiai, „Xiaomi Oclean X Pro“ galima rinktis iš keleto skirtingų spalvų modelių: rožinės, mėlynos, violetinės, žalios. „Xiaomi Oclean X“ tėra baltos spalvos.

Pagrindiniai „Xiaomi Oclean X Pro“ privalumai
©Gamintojo nuotr.

Visais kitais aspektais „Xiaomi Oclean X Pro“ išlaikė tuos pačius privalumus, už kuriuos taip pirkėjai mėgsta „Xiaomi Oclean X“ modelį:

 • Labai gražaus dizaino, išvaizdus, turintis spalvotą ekraną dantų šepetėlis;
 • Visiškai atsparus vandeniui – IPX7 standartas, įkrovimo stotelės IPX5;
 • Lengvas, patogus laikyti rankoje, neslysta;
 • Kokybiška įkrovimo stotelė, kuri veikia ir kaip dantų šepetėlio laikiklis. Turimi magnetai yra stiprūs, dantų šepetėlis laikosi tvirtai;
 • Labai geros kokybės dantų šepetėlio galvutė su amerikiečių kompanijos „Dupont“ šereliais, 3D dizainas;
 • Ryškus, spalvotas 0,96 colių LCD ekranas. Gerai reaguoja į prisilietimus;
 • Galima naudotis ir be programėlės, rinktis iš trijų valymo režimų ir 32 intensyvumo lygių;
 • Atsimena paskutinį dantų valymo režimą;
 • Dantų apsauga nuo per didelio spaudimo;
 • Vibracijos dažnis siekia iki 42000 kartų per minutę;
 • Itin platus valymo planų pasirinkimas programėlėje Oclean (iOS ir Android) – 20 jau sudarytų planų ir galimybė susikurti kone 100 savo individualių planų;
 • Ypatingai išsami dantų valymo statistika;
 • Baterijos energijos likučio indikatorius ekrane, belaidis įkrovimas ir puikus baterijos tarnavimas – iki 40 dienų.

Pirkėjai ir patyręs apžvalgininkas yra labai patenkinti naujuoju „Xiaomi Oclean X Pro“ elektriniu dantų šepetėliu ir teigia, kad:

„Kalbant apie Xiaomi Oclean X Pro pagaminimo kokybę bei išvaizdą, tai yra aukščiausio lygio produktas. Lyginant su mano ilgamete Xiaomi dantų šepetėlių patirtimi, tai yra kokybiškiausias dantų šepetėlis - aukščiausias inžinerijos produktas.

Tie, kurie turi plombuotų dantų, galite būti absoliučiai ramūs. Pas mane burnoje tų plombų turbūt daugiau nei dantų ir per dvejus metus, kaip naudoju Xiaomi dantų šepetėlius, nei karto nėra kažko blogo nutikę. Šepetėlių šereliai labai kokybiški ir gerai nuvalo apnašas. Plombų jums neišraus. Būkite ramūs.

Apibendrinus, Xiaomi Oclean X Pro elektrinis dantų šepetėlis yra ugnis. Praktiškai tobulas dantų šepetėlis. Tiems, kam negaila išleisti 60 eurų – rekomenduoju 100 proc.“

O jei visgi išleisti 60 eurų yra gaila, tačiau norite taip pat labai funkcionalaus ir puikaus „Xiaomi“ elektrinio dantų šepetėlio, tada rekomenduojame atkreipti dėmesį į taip pat ką tik pasirodžiusį „Soocas X3U“.

Tai atnaujinta ir daugeliai puikiai žinomo bei labai sėkmingo „Xiaomi Soocas X3“ elektrinio dantų šepetėlio versija:

„Xiaomi Soocas X3U“ - vos mėnuo su tokiu šepetėliu ir dantys bus balti kaip niekad: iš Lenkijos sandėlio išparduodami naujos kartos elektriniai dantų šepetėliai ir štai kaip stipriai jie patobulėjo, palyginus su populiariaisiais „Soocas X3“ (Video)

Verta skaityti! Verta skaityti!
(8)
Neverta skaityti!
(3)
Reitingas
(5)
Visi šio ciklo įrašai:
2021-01-28 ->
2021-01-22 ->
„Štai kokie turi būti elektriniai dantų šepetėliai - Xiaomi Oclean X Pro yra aukščiausias inžinerijos produktas“: iš Lenkijos sandėlio, už geriausią kainą ir daugybė apžvalgininkų bei pirkėjų pagyrų - štai kuo stebina pažangiausi „Xiaomi“ elektriniai dantų šepetėliai ir kuo jie skiriasi nuo „Oclean X“ (Lenkijos sandėlio išpardavimas, papildyta 2021-01-22)
Komentarai (3)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
31(1)
29(0)
27(0)
25(6)
22(2)
22(0)
21(0)
19(1)
18(0)
Savaitės
90(1)
80(0)
77(6)
Mėnesio
111(22)
102(1)
92(0)
82(5)