Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Iš Lenkijos sandėlio už rekordines kainas išparduodami „Xiaomi Oclean X Pro“ ir „Xiaomi Soocas X3U“: be abejonės - šiuo metu tai du geriausi elektriniai dantų šepetėliai rinkoje. Ką jie sugeba, kuris iš jų geresnis ir kurį pasirinkti? (šepetėlių palyginimas, iš Lenkijos sandėlio, kuponai, Video, Papildymas 2021-03-06)

2021-03-06 (1) Rekomenduoja   (4) Perskaitymai (385)
    Share

„Xiaomi Oclean X Pro“ ir „Xiaomi Soocas X3U“ yra naujausi kompanijos elektriniai dantų šepetėliai. Abu modeliai yra labai sėkmingų ankstesnių šepetėlių modelių atnaujinimai ir iš pirmųjų apžvalgininkų bei pirkėjų vertinimų galima aiškiai suprasti, kad abu pasirinkimai yra puikūs. Ir visgi, kainų skirtumas tarp jų yra gana didelis, tad kuris šepetėlis geresnis? Ką kiekvienas gali pasiūlyti papildomai ir kam kada kokį rinktis yra geriau?

„Soocas X3U“ elektriniai šepetėliai
©Gamintojo nuotr.

Speciali akcija ir sąlygos

„Xiaomi Oclean X Pro“ elektrinis dantų šepetėlis:

 • Aliexpressnuo 55,57 €; nuo 42,79 €;
  • 60 % nuolaida;
  • iš Lenkijos sandėlio, tad jokios rizikos dėl muito mokesčių;
  • nemokamai į Lietuvą pristatys per 3-7 dienas;
  • pasiūloje galima rinktis iš įvairių spalvų modelių ir komplektacijų.

„Xiaomi Oclean X Pro“ elektrinis dantų šepetėlis:

 • DHgate38,86 €;
  • nuolaidos kuponas - H35NDF8 (galioja iki kovo 14 d.);
  • iš Lenkijos sandėlio, tad nėra rizikos dėl muito mokesčių;
  • nemokamas pristatymas per 7 d.d.

„Xiaomi Soocas X3U“ elektrinis dantų šepetėlis:

 • Aliexpress34,19 €; 30,80 €;
  • 44 % nuolaida;
  • iš Lenkijos sandėlio, tad nėra rizikos dėl muito mokesčių;
  • už 4,51 € į Lietuvą pristatys per 3-7 dienas;
  • pasiūloje galima rinktis iš trijų spalvų modelių: baltos, juodos ir rožinės.
 

 

„Xiaomi Soocas X3U“ elektrinis dantų šepetėlis:

 • DHgate26,62 €;
  • nuolaidos kuponas - H35NDF8 (galioja iki kovo 14 d.);
  • iš Lenkijos sandėlio, tad nėra rizikos dėl muito mokesčių;
  • nemokamas pristatymas per 7 d.d.

„Xiaomi Oclean X Pro“ ir „Xiaomi Soocas X3U“ yra naujausi kompanijos elektriniai dantų šepetėliai.

Pirmųjų apžvalgininkų ir pirkėjų vertinimai yra labai teigiami ir absoliuti dauguma pirkėjų šiuos elektrinius dantų šepetėlius vertina aukščiausiais balais.

Ir visgi. Kuo šie du modeliai skiriasi vienas nuo kito? Kuo panašūs? Ir kurį iš jų pasirinkti?

Kainų skirtumas

Iškart į akis krentantis dalykas. Jei „Xiaomi Soocas X3U“ kainuoja apie 26-29 eurus, tai „Xiaomi Oclean X Pro“ juntamai brangiau - apie 38-42 eurus. Iš kur tas kainų skirtumas? Jį išaugina papildomi „Xiaomi Oclean X Pro“ privalumai.

„Xiaomi Oclean X Pro“elektriniai dantų šepetėliai
©Gamintojo nuotr.

Išvaizda ir pagaminimo kokybė

Apžvalgininkai ir pirkėjai tvirtina, kad abu modeliai yra pagaminti itin kokybiškai ir atitinka IPX7 standartus, tad yra absoliučiai atsparūs vandeniui.

Taip pat abiem atvejais galima rinktis iš kelių skirtingų modelių variantų.

Visgi, „Xiaomi Oclean X Pro“ modelis turi akivaizdų privalumą. Štai šį spalvotą 0,96 colių dydžio LCD ekraną.

Čia iškart matyti kurią dantų pusę valėme teisingai, o kurią ne. Kai kurie „Xiaomi Oclean X Pro“ pirkėjai tvirtina, kad vien dėl šito dalyko verta įsigyti šį dantų šepetėlį – jis tiesiog priverčia dantis valytis tvarkingai.

 

„Xiaomi Oclean X Pro“ spalvotame ekrane iškart matyti, kaip valėmės dantis ir kuriai jų pusei reikia papildomo dėmesio
©Gamintojo nuotr.

Valymo režimai

Be to, kad „Xiaomi Oclean X Pro“ palaiko 4 valymo režimus ir 32 intensyvumo lygius - visus juos galima rinktis pačiame šepetėlyje, tai dar programėlėje rasime 20 iš anksto sudarytų planų ir galima susikurti kone 100 savo individualių planų.

Tuo tarpu „Soocas X3U“ yra kur kas paprastesnis. Jis neturi Bluetooth modulio ir nepalaiko programėlės. Visus valymo režimus renkamės su ant korpuso esančiu valdymo mygtuku ir čia taip pat turi tuos pačius 4 valymo režimus: standartinį, skirtą jautriems dantims, masažuojantį ir balinimo. Apie pasirinktą režimą informuoja šviesos indikatoriai.

„Soocas X3U“ palaiko 4 veikimo režimus
©Gamintojo nuotr.

Čia dar svarbu pažymėti, kad abu šepetėliai palaiko techninį sprendimą, kurio dėka dantų šepetėliai suskirsto burnos dantis į keturias zonas ir kiekvienai jų skiria po 30 sekundžių.

Jaučiama trumpa pauzė ir taip lengva orientuotis, kad metas keisti dantų valymo pusę. Tuo pačiu abu modeliai dirba po 2 minutes ir praėjus tam laikui – automatiškai išsijungia.

Abu modeliai atsimena paskutinį valymo režimą, sumažina vibracijų dažnį - jei per daug stipriai spaudžiamos šepetėlių galvutės prie dantų ir turi apsaugas nuo purslų. Netaško dantų pastos.

Dantų šepetėlių galvučių skirtumai

Čia jau pranašumą turi „Soocas X3U“. Jis atkeliauja su trimis skirtingomis dantų šepetėlio galvutės: standartine, dantų balinimui ir jaurių dantų valymui skirtomis.

Jo brangesnis konkurentas „Xiaomi Oclean X Pro“ turi vieno tipo šepetėlio galvutes.

„Soocas X3U“ turi 3 skirtingas šepetėlių galvutes
©Gamintojo nuotr.

Programėlė

 

Jau užsiminėme, kad „Soocas X3U“ neturi Bluetooth modulio, tad ir nepalaiko programėlės. Jis yra valdomas su ant korpuso esančiu mygtuku.

„Xiaomi Oclean X Pro“ tuo tarpu palaiko Bluetooth 4.2 ir yra suporuojamas su telefone (iOS ir Android) įdiegta programėle. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl šis elektrinis dantų šepetėlis yra brangesnis.

Tačiau programėlė suteikia ypatingai daug naudingos ir išsamios informacijos apie dantų valymo kokybę, galima rinktis iš 20 jau parengtų valymo planų ir yra galimybė susikurti kone 100 savo individualių planų. Taip gali kiekvienas dantų šepetėlio valymą pilnai prisitaikyti prie asmeninių poreikių ir dantų būklės.

„Xiaomi Oclean X Pro“ savybės
©Gamintojo nuotr.

Vibracijų skaičiaus skirtumas

Šiuo atveju šiek tiek pirmauja „Xiaomi Oclean X Pro“. Jis palaiko iki 42 000 kartų per minutę, o „Soocas X3U“ iki 39 600 kartų per minutę.

Skirtumas tikrai nėra didelis ir vargiai būtų galima tai laikyti kritiškai svarbiu „Xiaomi Oclean X Pro“ privalumu. Abiejų šepetėlių palaikomo vibracijų dažnio pilnai užtenka palaikyti puikią burnos higieną.

Baterijų skirtumai

Čia turime gana kardinalų skirtumą. „Xiaomi Oclean X Pro“ turi 800 mAh talpos bateriją ir palaiko belaidį įkrovimą.

Apžvalgininkas tvirtina, kad pilnai baterija yra įkraunama per 2 val. ir jos energijos užtenka 40 dienų. Tuo pačiu toji įkrovimo stotelė yra naudojama ir kaip šepetėlio laikiklis - atitinka IPX5 standartą.

 

„Soocas X3U“ turi 1000 mAh talpos bateriją, bet yra įkraunama su pakuotėje esančiu laidu per C-tipo USB jungtį. Įkrovimas užtrunka apie 4 val. ir baterijos energijos užtenka mėnesiui laiko.

„Soocas X3U“ įkraunamas vos per 4 val.
©Gamintojo nuotr.

Kelioninis dėkliukas

Šiuo dalyku džiaugiasi daugelis pirkėjų. Dabar „Soocas X3U“ pakuotėje turime ir specialiai dantų šepetėliui ir dvejoms jo keičiamoms galvutėms skirtą laikyti kelioninį dėklą.

Tokio dalyko brangesnis „Xiaomi Oclean X Pro“ neturi.

Tai kurį dantų šepetėlį pasirinkti?

Iš esmės tai ir yra visi pagrindiniai dantų šepetėlių skirtumai. Aiškiai matyti, kad toji didesnė kaina už „Xiaomi Oclean X Pro“ elektrinį dantų šepetėlį yra ne šiaip sau: LCD ekranas, matoma dantų valymo statistika, Bluetooth 4.2 modulis ir daugybė individualizuotų valymo režimų, belaidis įkrovimas, 40 dienų tarnaujanti baterija.

Tuo tarpu „Xiaomi Soocas X3U“ yra kiek paprastesnis ir šių išvardintų dalykų neturi, bet jis palaiko tuos pačius pagrindinius 4 valymo režimus, praktiškai tokį patį vibracijų dažnį, skirtingas dantų valymo šepetėlio galvutes, greitai per C-tipo jungtį įkraunamą bateriją, kuri darbuosis 30 dienų, turi kelioninį dėkliuką.

Tai yra dantų šepetėlis tiems, kurie nori už minimalią kainą gauti maksimumą ir turėti dantų šepetėlį bet kuriems gyvenimo atvejams. Ir namuose, ir darbe, ir kelionėse.

„Xiaomi Oclean X Pro“ yra stilingesnis, prabangesnis ir daugiau skirtas naudoti namuose.

Apžvalgininkų atsiliepimus ir šių dantų šepetėlių vertinimus rasite čia

„Xiaomi Soocas X3U“ elektrinio dantų šepetėlio apžvalga:

 

„Nei vienas įprastas dantų šepetėlis negali to – ką sugeba elektrinis“: apžvalgininko asmeniniai įspūdžiai po metų su „Xiaomi Soocas X3“ ir kokiais privalumais gali pasigirti ką tik pasirodžiusi atnaujinta jo versija („Xiaomi Soocas X3U“ elektrinio dantų šepetėlio apžvalga, iš Lenkijos sandėlio, Video)

„Xiaomi Oclean X Pro“ elektrinio dantų šepetėlio apžvalga:

„Aš išbandžiau visus Xiaomi dantų šepetėlius, bet šitas – geriausias“: patyrusio apžvalgininko pastebėjimai ir kodėl „Xiaomi Oclean X Pro“ elektrinis dantų šepetėlis tiesiog priverčia valytis dantis (apžvalga, iš Lenkijos sandėlio, Video)

Verta skaityti! Verta skaityti!
(7)
Neverta skaityti!
(3)
Reitingas
(4)
Komentarai (1)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
74(0)
66(0)
26(8)
23(0)
19(0)
14(1)
12(0)
11(2)
Savaitės
72(6)
56(8)
Mėnesio
109(22)
101(1)
92(0)
83(5)