Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Nepraleiskite išskirtinės progos - 3 kartus pigiau parduodami naujausi ir aukščiausios klasės „Lanmodo Vast Pro“ vaizdo registratoriai (Video)

2020-08-20 (0) Rekomenduoja   (1) Perskaitymai (220)
    Share

„Lanmodo Vast Pro“ - yra naujausios kartos automobiliniai vaizdo registratoriai. Jie rinkoje dar tik pasirodys ir gamintojas šiuo metu juos siūlo iš anksto įsigyti už labai gerą kainą.

„Lanmodo Vast Pro“
©Gamintojo nuotr.

Speciali akcija ir sąlygos

„Lanmodo Vast Pro“ automobilinis vaizdo registratorius:

  • Jį bus galima įsigyti už 199 $;
  • Šiuo metu tereikia tapti „Golden Member“ nariu ir sumokėti 10 $ avansą - jei persigalvosite, jį bet gali galima bus susigrąžinti;
  • Taip iš anksto sau rezervuosite šį vaizdo registratorių ir galėsite jį įsigyti už 199 $;
  • Kai „Lanmodo Vast Pro“ pasirodys oficialiai - jis kainuos 619 $.

Akivaizdu, jog pasiūlymas yra labai patrauklus. Negana to, iš anksto rezervavę „Lanmodo Vast Pro“ - tuo pačiu gausite ir 128 GB talpos atminties kortelę.

Komplekte bus pagrindinė kamera, galinė ir visi pajungimui reikalingi laidai. Tad nieko papildomai įsigyti nereikės.

O kada oficialiai prekyboje pasirodys „Lanmodo Vast Pro“ vaizdo registratoriai? Gamintojas tvirtina, kad jų pasirodymo pradžia bus šių metų spalio mėn.

„Lanmodo Vast Pro“
©Gamintojo nuotr.

Ir kuo pasižymės „Lanmodo Vast Pro“ vaizdo registratoriai?

Labai patogiu ir greitu pritvirtinimu. Jį galima pritvirtinti tiek prie priekinio lango, tiek ir laikyti pastačius ant priekinės panelės.

Didelis IPS spalvotas 8 colių įstrižainės ekranas leis puikiai matyti visą filmuojamą vaizdą. Čia ypač pravers tais atvejais, kai teks važiuoti tamsiuoju paros metu.

Gamintojas teigia, kad integruoti jutikliai užtikrina puikiai veikiantį naktinį matymą ir registratorius sugeba užfiksuoti net už 300 metrų esantį vaizdą. Puikus rezultatas.

„Lanmodo Vast Pro“ nakties metu geba užfiksuoti net už 300 metrų esantį vaizdą
©Gamintojo nuotr.

Bendrai „Lanmodo Vast Pro“ tiek priekinė, tiek ir galinė kameros filmuoja 1080P raiška, kas yra tikrai labai geras rodiklis.

Priekinės kameros matymo kampas siekia 45 laipsnius, o galinės - 170 laipsnių.

Tuo pačiu „Lanmodo Vast Pro“ palaiko iki 128 GB atminties kortelę, kurios užteks net 30 val. nepertraukiam vaizdo įrašui. Žinoma, vaizdo įrašymo nustatymus galima keisti ir net kai prisipildys atminties kortelė, nauji vaizdai bus įrašomi ant seniausiųjų.

„Lanmodo Vast Pro“ filmuoja 1080p raiška
©Gamintojo nuotr.

Tuo pačiu „Lanmodo Vast Pro“ palaiko G-jutiklį ir Parkavimo režimą. Kai tik kas nors stuktelės į jūsų automobilį - „Lanmodo Vast Pro“ vaizdo registratorius automatiškai pradės įrašinėti vaizdą.

Parkavimo režimo atveju „Lanmodo Vast Pro“ veikia tarsi signalizacija ir kas tik be pradėtų domėtis jūsų automobiliu ir į jį atsitrenktų, abejos registratoriaus kameros viską užfiksuos. Ir tą padarys net ir pastačius automobilį visiškai tamsioje aikštelėje.

„Lanmodo Vast Pro“ palaiko G-jutikį bei Parkavimo režimą
©Gamintojo nuotr.

Didžiausias „Lanmodo Vast Pro“ registratoriaus privalumas yra jo turimas Sony CMOS jutiklis ir užtikrinama puiki vaizdo kokybė.

Nesvarbu ar lyja, ar sninga, ar rūkas, ar gili naktis - „Lanmodo Vast Pro“ užtikrina puikią vaizdo kokybę ir padeda geriau matyti, kas yra kelyje bei išvengti netikėtų susidūrimų su laukiniais gyvūnais ar kitais eismo dalyviais.

„Lanmodo Vast Pro“ užtikrina puikią vaizdo kokybę esant bet kokioms oro sąlygoms
©Gamintojo nuotr.

„Lanmodo Vast Pro“ labai kokybiškas ir gerą vaizdo kokybę užtikrinantis automobilinis vaizdo registratorius.

Ir šiuo metu jis parduodamas už gerą kainą. Štai ir anksčiau pasirodęs bei apžvalgininko labai giriamas „Lanmodo Vast“ vaizdo registratorius mažiau, kaip 499 $ ir nekainuoja, tad labai tikėtina, kad dar pažangesnis „Lanmodo Vast Pro“ iš tikrųjų kainuos tuos 619 $.

O dabar, vos už 10 $ galima iš anksto rezervuoti „Lanmodo Vast Pro“, kurio galutinė kaina Jums bus vos 199 $.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(12)
Neverta skaityti!
(11)
Reitingas
(1)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
53(2)
29(1)
25(0)
11(0)
10(0)
Savaitės
78(9)
71(6)
68(4)
65(4)
Mėnesio
166(16)
133(2)
104(1)
82(3)