Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Karščiausia „ILIFE“ naujiena: iš Lenkijos sandėlio ir už puikią kainą išparduodami naujausi „ILIFE A80 Plus“ robotai dulkių siurbliai - plauna ir siurbia, automatinis kilimų aptikimas, programėlė ir kiti pažangiausi sprendimai

2020-08-26 (0) Rekomenduoja   (3) Perskaitymai (55)
    Share

„ILIFE A80 Plus“ yra naujausias gerai žinomos kompanijos robotas dulkių siurblys. „ILIFE“ specializuojasi būtent tokių įrenginių segmente ir naujasis jų modelis puikiai atitinka kainos-kokybės apibrėžimą.

„ILIFE A80 Plus“
©Gamintojo nuotr.

Speciali akcija ir sąlygos

„ILIFE A80 Plus“ robotas dulkių siurblys:

  • Aliexpress - 190,09 €;

    • 43 % nuolaida;
    • iš Lenkijos sandėlio, tad nėra rizikos dėl muito mokesčių;
    • nemokamas pristatymas į Lietuvą.

„ILIFE A80 Plus“ yra naujai rinkoje pasirodęs robotas dulkių siurblys ir savo specifikacijomis tikrai džiugina. Ypač turint galvoje, kad jis nekainuoja ir 200 eurų.

„ILIFE A80 Plus“
©Gamintojo nuotr.

Ir ką mes gauname už tokią kainą?

Trumpai tariant, labai pažangų ir funkcionalų robotą dulkių siurblį.

„ILIFE A80 Plus“ aprūpintas bešepetėliniu varikliu ir giroskopine navigacijos sistema. Taip, čia ne lazerinė navigacijos sistema, tačiau „ILIFE“ jau spėjo ne kartą įrodyti, kad jie sugeba iš šios technologijos išspausti maksimumą.

Tokia technologija yra pigesnė, dėl ko robotai dulkių siurbliai nekainuoja 400+ eurų, tačiau su kiekvienu nauju modeliu giroskopinės navigacijos efektyvumas išauga ir „ILIFE A80 Plus“ būtent tai, kas leis kokybiškai ir greitai išvalyti namus.

Gamintojas tvirtina, kad „ILIFE A80 Plus“ po namus juda sistemingai ir galima rinktis iš kelių valymo režimų, kaip: klasikinio, palei kambario kraštus, konkrečios vietos ir maksimalios galios.

Pagrindinės „ILIFE A80 Plus“ savybės
©Gamintojo nuotr.

„ILIFE A80 Plus“ aprūpintas davikliais, kurie neleidžia jam nukristi ir trankytis į baldus, o geriausia tai, kad šis mažylis turi jutiklius, kurie leidžia jam nustatyti, kada užvažiuoja ant kiliminės dangos.

Vos tik robotas dulkių siurblys užvažiuoja ant kiliminės dangos, jis automatiškai padidina siurbimo galią nuo 600Pa iki 1000Pa. Suprantama, čia ne 2000 ar 3000Pa, kaip kituose robotuose dulkių siurbliuose, bet nedideliems ir nestoriems kilimėliams ir 1000Pa pilnai pakaks.

„ILIFE A80 Plus“ automatiškai aptinka kiliminę dangą ir padidina siurbimo galią
©Gamintojo nuotr.

Be to, didžiausias „ILIFE A80 Plus“ privalumas yra ne tik tai, kad jis turi talpią 450 ml atliekų dėžutę su dviguba filtravimo sistema, bet ir papildomai pritvirtinamą 300 ml vandens talpą.

Beliks ją pritvirtinti ir paleisti robotą plauti grindis. Gamintojas tvirtina, kad robotas vienu metu palaiko grindų siurbimą ir plovimą, kas taupo laiką bei baterijos energiją. Be to, robotas palaiko 3 grindų plovimo režimus ir juos galima rinktis programėlėje.

Tuo pačiu robotas labai gerai valdo vandens padavimą ir vos tik esami jutikliai užfiksuos, kad talpoje baigėsi vanduo - robotas automatiškai sustoja ir siunčia į programėlę pranešimą. Puikus dalykas. Juk tikrai nesinorėtų, kad robotas su sausa plaušine važinėtųsi po kambarį ir labai tikėtina, kad taip apgadintų grindis. Su „ILIFE A80 Plus“ išvengsime nemalonumų ir nereikės patiems jo stebėti.

Be to, pakuotėje drauge atkeliaus ir štai tokia stotelė, kurią galima pastatyti bet kurioje kambario vietoje ir taip nustatyti „virtualias sienas“. „ILIFE A80 Plus“ tiesiog nevažiuos į tas teritorijas, į kurias jam uždrausite važiuoti. Labai naudinga funkcija.

„ILIFE A80 Plus“ turi papildomą priedą, kuris neleidžia robotui važiuoti į tas vietas, į kurias jam uždrausite judėti
©Gamintojo nuotr.

Kaip ir dera tikram robotui dulkių siurbliui, taip ir „ILIFE A80 Plus“ automatiškai grįžta prie įkrovimo stotelės, įkrauna bateriją ir tęsia darbą. Vienu įkrovimu robotas darbuojasi 1,5-2 val., kas tokioje kainų kategorijoje yra labai gerai.

Taip pat „ILIFE A80 Plus“ palaiko išmaniąją programėlę ir joje galėsite matyti roboto piešiamą teritorijos žemėlapį, pasirinkti valymo režimą, kontroliuoti vandens padavimą, įjungti/išjungti automatinį kilimų aptikimą ir siurbimo galios padidinimą, sudaryti valymo tvarkaraščius ir t.t.

„ILIFE A80 Plus“ palaiko programėlę
©Gamintojo nuotr.

„ILIFE A80 Plus“ yra labai šaunus robotas dulkių siurblys. Jis palaiko sausą siurbimą ir grindų plovimą. Tą gali daryti vienu metu. Turi jutiklius, kurie padeda aptikti kiliminę dangą ir automatiškai padidinti siurbimo galią. Tik ženkliai brangesni robotai dulkių siurbliai gali pasigirti šia technologine naujove.

Programėlė ir jos suteikiami valdymo privalumai, ilgai tarnaujanti baterija, šauni išvaizda ir labai gera kaina. „ILIFE A80 Plus“ tiesiog atitinka visus reiklaus bei taupaus pirkėjo reikalavimus.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(4)
Neverta skaityti!
(1)
Reitingas
(3)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
34(0)
20(2)
14(0)
13(1)
10(0)
10(2)
Savaitės
93(1)
61(0)
57(3)
52(0)
52(0)
Mėnesio
180(10)
161(16)
115(1)
109(20)