Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Įspūdingas pasiūlymas: net 150€ pigiau ir iš Lenkijos sandėlio išparduodami naujausi „Xiaomi“ robotai dulkių siurbliai - vienu metu plauna ir siurbia, daugybė valymo režimų, išmaniosios funkcijos ir pačios pažangiausios 2020 metų technologijos (Video, iš Lenkijos sandėlio, paskutiniai vienetai)

2020-09-02 (1) Rekomenduoja   (5) Perskaitymai (385)
    Share

„Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Pro“ yra naujausias kompanijos robotas dulkių siurblys ir panašu, jog kompanija į jį sudėjo viską, ką turi geriausio.

„Xiaomi“ robotas dulkių siurblys
©Gamintojo nuotr.

Speciali akcija ir sąlygos

„Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Pro“ (STYJ02YM) robotas dulkių siurblys:

 • Aliexpress - 262 €;

  • 24 % nuolaida;
  • iš Lenkijos sandėlio, tad nėra rizikos dėl muito mokesčių;
  • nemokamai į Lietuvą pristatys per 3-7 dienas;

 • Aliexpress - 276 €;

  • iš Lenkijos/Čekijos sandėlio, tad nėra rizikos dėl muito mokesčių;
  • į Lietuvą pristatys už 7€;

 • kitose parduotuvėse - apie 400€

Iškart norėtųsi pradėti nuo to, kad šiuo metu Aliexpress šį robotą dulkių siurblį galima įsigyti 150€ pigiau, nei yra parduodamas kitose Kinijos elektroninėse parduotuvėse.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad tai yra visiškai naujai rinkoje pasirodęs modelis ir kaip būna iš pradžių, jį dažna parduotuvė vadina kaip sugalvoja. Esminis dalykas yra modelio numeris ir šiuo atveju jis yra - STYJ02YM.

 

„Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Pro“ (STYJ02YM) robotas dulkių siurblys
©Gamintojo nuotr.

Ir kuo gi pasižymi „Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Pro“ (STYJ02YM) robotas dulkių siurblys?

Šis siurblys Kinijos rinkoje pasirodė prieš kelis mėnesius ir dabar jį jau gali įsigyti viso pasaulio pirkėjai.

Peržvelgus specifikacijas ir tai kas sakoma pirmose apžvalgose, tai yra aukščiausios klasės produktas.

Naujasis „Xiaomi“ robotas dulkių siurblys surinko savo pirmtakų jau turimas ir gerai veikiančias technologijas bei įgijo keletą papildomų ir labai naudingų patobulinimų.

„Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Pro“ (STYJ02YM) savybės
©Gamintojo nuotr.

„Xiaomi“ robotas dulkių siurblys užtikrina 2100Pa siurbimo galią, kas yra daugiau, palyginus su pirmtakais.

Prie 550 ml sausų atliekų dėžutės, jis turi ir 550 ml vandens talpą su elektroniniu vandens padavimo reguliavimu. Tai leidžia preciziškai tiksliai paduoti vandenį ir palaikyti grindų plovimą.

 

Geriausia yra tai, kad šis robotas gali dirbti 3 pagrindiniais režimais: tik sausas valymas, tik grindų plovimas, ir abu režimai vienu metu. O programėlėje galima rinktis dar daugiau režimų, kaip įprastą valymą, konkrečios vietos, palei kambario kraštus.

„Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Pro“ (STYJ02YM) robotas dulkių siurblys vienu metu gali plauti ir siurbti atliekas
©Gamintojo nuotr.

Kaip ir visi „Xiaomi“ robotai dulkių siurbliai, taip ir šis turi HEPA filtrą, yra aprūpintas visa gausybe daviklių, kurie apsaugo nuo trankymosi, kritimo nuo laiptų, o du dideli ratukai leidžia įveikti iki 2 cm aukščio kliūtis.

Naujasis modelis taip pat palaiko atnaujintą lazerinę navigacijos sistemą, o tai yra pažangiausia robotų dulkių siurblių technologija, atsakinga už jų orientavimąsi aplinkoje. Dėl šios savybės visi „Xiaomi“ robotai dulkių siurbliai sulaukia vien pagyrų.

„Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Pro“ (STYJ02YM) palaiko programėlę ir visas jos suteikiamas valdymo galimybes
©Gamintojo nuotr.

Naujasis modelis turi 3200 mAh talpos bateriją, kas yra kiek mažiau, palyginus su pirmtakais, tačiau jos užtenka darbuotis beveik 2 valandoms - o tai mažai skiriasi nuo to pačio „Xiaomi Mi Robot“ roboto dulkių siurblio, kuris turi 5200 mAh bateriją ir dirba 2,5 val.

 

„Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Pro“ (STYJ02YM) robotas dulkių siurblys automatiškai grįžta prie įkrovimo stotelės, įkrauna bateriją ir tesia darbą nuo ten, kur baigė.

Jis sistemingai juda po kambarį ir visą valymo statistiką, žemėlapius ir kitą informaciją rasime Mi Home programėlėje. Joje yra labai daug roboto valdymo galimybių: sudaryti valymo tvarkaraščius, sužymėti konkrečius kambarius ir kada juos norime valyti, pasirinkti valymo režimus, nurodyti draudžiamas zonas ir t.t.

„Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Pro“ (STYJ02YM) yra labai šaunus robotas dulkių siurblys, o dabar dar ir parduodamas už puikią kainą. Plačiau apie jį galite sužinote šioje apžvalgoje, o čia pateikiami testavimų rezultatai:

Verta skaityti! Verta skaityti!
(14)
Neverta skaityti!
(9)
Reitingas
(5)
Komentarai (1)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
46(0)
41(1)
28(1)
23(3)
21(3)
14(0)
13(0)
12(0)
Savaitės
158(16)
87(1)
56(6)
52(0)
52(3)
Mėnesio
180(10)
158(16)
111(1)
107(20)