Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Iš Belgijos/Prancūzijos sandėlių tūkstančiais šluojamas ir beveik tobulai vertinamas bekontaktis termometras „ELERA“: matuoja ausies, kaktos, kambario, pieno, vandens ir objekto temperatūrą (pirkėjų atsiliepimai)

2020-10-12 (0) Rekomenduoja   (2) Perskaitymai (165)
    Share

Puikiai pirkėjų vertinami bekontakčiai termometrai „ELERA“ iš AliExpress. Rezultatus parodo per 1 sekundę, ekranas šviečia keturiomis spalvomis priklausomai nuo temperatūros. Įspėja esant karščiavimui.


©Gamintojo nuotr.

Speciali akcija ir sąlygos

Bekontaktis termometras „ELERA“:

  • AliExpress - 16,30 €;
  • 76 % nuolaida;
  • Belgijos/Prancūzijos sandėlio, tad nėra rizikos dėl muito mokesčių;
  • atsiųs į Lietuvą per 7 dienas už 3-5 eurus

Bekontaktis termometras „ELERA“ labai gerai vertinamas AliExpress parduotuvėje. Pirkėjai jam duoda 4,9 balus iš 5, beveik 5800 užsakymų.


©Gamintojo nuotr.

Išskitinai populiarus bekontaktis termometras „ELERA“ tinkamas tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Tai daugiafunkcinis termometras, galintis išmatuoti ausies, kaktos, kambario, pieno, vandens ir objekto temperatūrą.

Patogus naudoti, temperatūrą pamatuoja per 1 sekundę, atsimena 40 pastarųjų matavimų. Lengvas valdymas - temperatūrą pamatuosite vienu mygtuko paspaudimu.

Esant karščiavimui, termometras įspėja garsiniu signalu ir LCD ekrane keisdamas spalvą. Priklausomai nuo temperatūros, ekranas gali šviesti keturiomis spalvomis. Įspėjimus iš anksto galima išjungti, kad netrikdytumėte mažylio miego.


©Gamintojo nuotr.

Temperatūrą šis termometras matuoja pasirinktinai Celsijaus arba Farenheito laipsniais. Termometras automatiškai išsijungia po 8 sek. neveiklumo. Patogu ir tuo pačiu taupoma baterijų energija.

 

Beje, šis matuoklis maitinamas dviem AAA tipo baterijomis. Jas teks įsigyti atskirai, tačiau tokio tipo baterijų rasite praktiškai bet kurioje parduotuvėje.


©Gamintojo nuotr.

Pirkėjų atsiliepimai:

  • Pirkėjas iš Kazachstano: „Gražus termometras, puiki kokybė. Greitai išsiuntė, į Almatą keliavo 20 dienų. Originalioje dėžutėje esantis termometras buvo įdėtas į išorinę storesnio ir tankesnio kartono dėžę. Atkeliavo be įlenkimų ar kitų pažeidimų.“
  • Pirkėjas iš Ispanijos: „Atsiuntė labai greitai - per 4 dienas. Saugiai supakuotas. Dėžutėje radau ir maišelį, skirtą laikyti termometrui. Manau, kad termometras ganėtinai patikimas, lyginant su gyvsidabrio termometru. Rekomenduoju parduotuvę ir pardavėją. Esu labai patenkintas pirkiniu.“
  • Pirkėjas iš Rusijos: „Ilgai rinkausi tarp bekontakčių termometrų, kol galiausiai nusipirkau šį. Super daiktas. Puikiai veikia, džiaugiuos, kad galima matuoti ausies temperatūrą. 0,1-0,2 laipsnio paklaida, kaip ir nurodo gamintojas, tad padariau išvadą apie rašančius neigiamus komentarus, kad šie matuoja temperatūrą netinkamai. Pirma, matavimo atstumas turėtų būti toks pat kaip nurodytas instrukcijoje. Antra, temperatūrą matuoti iš lauko atėjus tik po 30 minučių. Geras termometras, rekomenduoju. Dėkoju pardavėjui už greitą pristatymą ir puikų produktą.“
  • Pirkėjas iš Rusijos: „Kokybiškai pagamintas termometras. Atkeliavo originalioje pakuotėje: termometras maišelyje ir dvi instrukcijos skirtingomis kalbomis, taip pat buvo pridėtas garantinis talonas. Baterijos į rinkinį neįeina. Pamatuoja temperatūrą vos per 1 sekundę. Didžiausias matavimo atstumas - 15 cm. Paklaida 0,2-0,3 laipsnio priklausomai nuo atstumo ir matuojamos vietos. Yra 4 temperatūros matavimo režimai: suaugęs; vaikas; ausis (šiame režime matavimas atliekamas nuėmus dangtelį kitoje pusėje); buitinis (paviršių ir kambario temperatūra). Priklausomai nuo temperatūros, termometro ekranas keičia spalvą. Galima rinktis Celsijaus arba Farenheito matavimo vienetus. Termometras išsijungia pats, kai jis nenaudojamas.“Verta skaityti! Verta skaityti!
(3)
Neverta skaityti!
(1)
Reitingas
(2)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
62(1)
44(0)
40(9)
27(3)
25(0)
19(0)
18(8)
12(3)
11(2)
Savaitės
78(9)
68(4)
66(4)
62(2)
Mėnesio
168(16)
134(2)
104(1)
84(3)