Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Itin geros kainos išskirtinio dizaino, patogios konstrukcijos ir visiškai savarankiškai veikiantis išmanusis šviesos jungiklis „Tuya“ - tinka LED, fluorescencinėms, kaitrinėms lemputėms, palaiko programėlę, galima kurti scenarijus ir net valdomas balso komandomis

2020-10-19 (0) Rekomenduoja   (4) Perskaitymai (440)
    Share

Puikiai pirkėjų vertinamas išmanusis namų valdiklis „Tuya“. Tinka LED, fluorescencinėms ir kaitrinėms lemputėms bei ventiliatoriui valdyti.


©Gamintojo nuotr.

Kaina ir sąlygos

Išmanusis namų valdiklis „Tuya“:

 • AliExpress - 19,10 €;
 • 46 % nuolaida;
 • iš Kinijos sandėlio;
 • siuntimas į Lietuvą už 0,49 €.

Išmanusis namų valdiklis „Tuya“ labai gerai vertinamas AliExpress parduotuvėje. Pirkėjai jam duoda 4,9 balus iš 5, daugiau nei 120 užsakymų.

Šis išmanusis jungiklis iš konkurentų išsiskiria itin simpatišku dizainu, labai patogiu valdymo mygtuku ir gali praktiškai viską, ko tik galima tikėtis iš tokio tipo valdiklio - reguliuoja LED/CFL ir katrinių lempučių ryškumą, gali būti valdomas per porgamėlę WiFi tinklu, palaiko iš anksto programuojamus scenarijus, gali nustatytu laiku padidinti ar sumažinti ryškumą, grupė jungiklių gali būti apjungiama bendram valdymui. 

Svarbiausia, šiam valdikliui nereikia jokios papildomos įrangos, jis pats tiesiogiai valdo ir lemputes, ir pats bendrauja su išmaniuoju telefonu. 

Išmaniojo namų valdiklio „Tuya“ specifikacijos:

 • Įtampa: kintamosios srovės 100–240 V;
 • Kintamosios srovės įvesties dažnis: 50Hz/60Hz;
 • Maksimali apkrovos galia: LED/CFL (kompaktinė fluorescencinė lemputė) – 250W, kaitrinė lemputė – 300W, ventiliatorius – 250W;
 • WIFI standartas: 802.11 b/g/n 2,4 GHz;
 • Veikimas budėjimo režimu: ≤ 1W;
 • Indikatoriaus lemputė: LED.

 


©Gamintojo nuotr.

Šis išmanusis namų valdiklis skirtas namų apšvietimui ir ventiliatoriui valdyti. Veikia su 250W galios LED/CFL lemputėmis, 300W galios kaitrinėmis lemputėmis ir 250W galios ventiliatoriumi.

Kaip šį valdiklį sumontuoti, paaiškinta žemiau esančioje instrukcijoje:


©Gamintojo nuotr.

Išmaniuoju namų valdikliu „Tuya“ galite palengvinti savo gyvenimą. Atsisiuntę išmaniąją programėlę „Smart Life“ patogiai valdykite namų šviesas.


©Gamintojo nuotr.

Išmanusis namų valdiklis veikia su „Alexa“ ir „Google Home“, tad galite namų šviesas valdyti tiesiog balso komanda.

Reguliuoti namų apšvietimą galite net būdami lauke.


©Gamintojo nuotr.

©Gamintojo nuotr.

Kurkite tvarkaraščius, kad šviesa automatiškai įsijungtų iš anksto nustatytu ryškumu arba išsijungtų tam tikru metu. Puikiai tinka sukurti skirtingas nuotaikos šviesas su nurodytu ryškumu jūsų kasdienei veiklai, miego ar televizoriaus žiūrėjimo laikui, saulėtekiui ar saulėlydžiui ir kt.

 


©Gamintojo nuotr.

Sureguliuokite šviesą iki tam tikro procento, judindami pirštą aukštyn arba žemyn jungiklio priekyje ir centre, naudodami „Smart Life“ programėlę arba balso komandą.

Išmaniojo jungiklio nustatytomis funkcijomis galite pasidalinti su šeimos nariais.


©Gamintojo nuotr.

Programėlėje taip pat galite nustatyti išmaniųjų namų valdiklių grupę, kad vienu mygtuko paspaudimu galėtumėte įjungti / išjungti visas šviesas.


©Gamintojo nuotr.

Štai, ką apie išmanųjį namų valdiklį „Tuya“ sako pirkėjas:

 • Pirkėjas iš Rusijos: „Išmanusis namų valdiklis atvyko pakankamai greitai. Kokybė yra tiesiog puiki. Didelis valdiklio mygtukas leidžia įjungti arba išjungti šviesą į jį nežiūrint. Jutiklinis skydelis kartu su LED indikatoriumi leidžia greitai nustatyti norimą ryškumą. Veikia puikiai. Indikatorius rodo esamą ryškumo lygį net išjungus būseną. Visiems rekomenduoju šį išmaniojo namų valdiklio modelį ir pardavėją. Beje, šis namų valdiklis, skirtingai nei kiti tokio tipo prietaisai, turi papildomų funkcijų: rodo lemputės tipą, minimalų ryškumo lygį, kurį gali palaikyti namuose esančios lemputės.“
Verta skaityti! Verta skaityti!
(4)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(4)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
62(1)
44(0)
40(9)
27(3)
25(0)
19(0)
18(8)
12(3)
11(2)
Savaitės
78(9)
68(4)
66(4)
62(2)
Mėnesio
168(16)
134(2)
104(1)
84(3)