Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Išskirtinių peilių rinkiniai už tokias kainas, kokių Lietuvoje nė su žiburiu nerasite: bent 6 kartus pigiau nei Lietuvoje, unikali cirkonio keramikos + anglies dalelių technologija ir tobulas lietuvaičių įvertinimas - „tai yra super peiliai“

2021-10-13 (20) Rekomenduoja   (5) Perskaitymai (385)
    Share

Aliexpress galima rasti gana daug įvairių peilių komplektų, tačiau, kad būtų taip perkami ir puikiai vertinami - tikra retenybė. Ir priežastys, kodėl šie peiliai taip puikiai vertinami, yra labai paprastos.


©Gamintojo nuotr.

Speciali akcija ir sąlygos - PAPILDYMAS 2021-10-13

MYVIT GCK-01 peilių rinkinys:

 • Aliexpress - nuo 9 €;
  • 54 % nuolaida;
  • 0,9 € už pristatymą į Lietuvą.

Tai yra labai populiarūs cirkonio keramikos peiliai Aliexpress: virš 620 užsakymų ir 4,8 balų įvertinimas.

Puikūs rezultatai ir absoliuti dauguma pirkėjų iš Lietuvos šiems peiliams duoda maksimalų 5 balų įvertinimą ir sako, jog tai yra „super peiliai.“

Ir kuo gi jiems šie peiliai taip patinka?

Pirmiausiai tuo, kad pasiūloje galima rinktis 3, 4, 5 colių dydžio peilių rinkinį su skustuku arba dar papildomai ir su 6 colių dydžio Šefo peiliu. Maksimalus komplektas kainuoja tik 16,5 € ir Lietuvoje už tokią kainą nieko panašaus nerasite.


©Gamintojo nuotr.

Pats didžiausias šių peilių išskirtinumas yra jų ašmenų gamybai panaudota technologija.

Peilių ašmenys pagaminti iš nerūdijančio cirkonio oksido, padengto keramika. Keraminiai peiliai pjūvio vietoje nereaguoja su maistu, nesugeria kvapų, yra neįtikėtinai aštrūs ir nelipnūs.

Keraminių peilių pranašumas prieš plieno peilius atsiskleidžia molekulių lygyje. Pjaustant maistą plieniniais peiliais, sąlyčio su metalu - pjūvio vietoje žūsta mūsų organizmui taip reikalingi vitaminai ir mineralai, taip pat metalas maistui gali suteikti neryškų prieskonį. Tai viena iš priežasčių, kodėl restoranų šefai salotoms daržoves pjausto stambesniais gabalėliais (kad padarytų kuo mažiau pjūvių).

Tuo tarpu pjaustant keraminiais peiliais, tokia reakcija neįvyksta ir vitaminai bei mineralai lieka maiste, skonis nepakinta. Tai galioja pjaustant ne tik daržoves, bet ir visus kitus produktus.

Kartu keraminiai peiliai būna labai aštrūs ir tokie išlieka labai ilgai. Galite pjaustyti produktus be jokio vargo net ir ploniausiais griežinėliais. Keramikos nelipnumas apsaugo, kad maisto gabalėliai neliptų prie peilio - nebus sunku supjaustyti net ir minkštą sūrį.

Kitas keraminių peilių privalumas - lengvumas. Nepaprastai efektyvūs, tačiau nepaprastai lengvi, šie peiliai niekada nenuvargins Jūsų rankų, bus patogūs laikyti.

MYVIT VK1WT-3456BK-SET​ peilių rinkinys:

 • Aliexpress - nuo 9,40 €;
  • 52 % nuolaida;
  • 1,02 € už pristatymą į Lietuvą.

Analogiški peiliai, tik šiek skiriasi rankenų dizainas: beveik 1 200 užsakymų, virš 480 atsiliepimų ir net 4,8/5 balų įvertinimas.


©Gamintojo nuotr.

Dėka itin mažų paviršiaus porų, keraminiai peiliai nesugeria kvapų ir nešvarumų, nerūdija, ant jų paviršiaus neatsiranda dėmių - kaip kartais nutinka plieno peiliams sureaguojant su maistinėmis rūgštimis.

Dėl savo nelipnumo, šie peiliai taip pat yra nepaprastai lengvai valomi, o ant paviršiaus nesidaugina mikroorganizmai, tai ypač aktualu alergiškiems žmonėms.

MYVIT CK005​ peilių rinkinys:

 • Aliexpress - nuo 9 €;
  • 54 % nuolaida;
  • 0,9 € už pristatymą į Lietuvą.

Čia turime truputi kitokį peilių rinkinį ir esminis skirtumas, lyginant su prieš tai aptartais, yra tas, kad peilių ašmenys pagaminti iš to paties nerūdijančio cirkonio oksido, padengto keramika, tačiau dar papildomai sutvirtinti anglies dalelėmis. Dėl to ašmenys yra dar tvirtesni ir aštresni nei baltos keramikos peiliai.


©Gamintojo nuotr.

Ir įdomiausia dalis yra ta, kad šių peilių rinkiniai Aliexpress kainuoja 9 - 15,54 €, tuo tarpu Lietuvoje, netgi mažesnis peilių rinkinys, 62 €!!!

Tad nenuostabu, jog Lietuvos ir kitų šalių pirkėjai taip Aliexpress perka tokius keraminius peilius. Tai yra puikus pasirinkimas.


©Gamintojo nuotr.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(12)
Neverta skaityti!
(7)
Reitingas
(5)
Komentarai (20)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
74(0)
66(0)
26(8)
23(0)
19(0)
14(1)
12(0)
11(2)
Savaitės
72(6)
56(8)
Mėnesio
109(22)
101(1)
92(0)
83(5)