Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Viskas iš Europos sandėlių ir už super geras kainas: GeekMaxi skelbia „Stay Fit“ išpardavimą ir geriausius elektrinių dviračių, paspirtukų ir „Xiaomi“ sporto įrangos pasiūlymus (Video)

2020-10-29 (0) Rekomenduoja   (-2) Perskaitymai (55)
    Share

Naujausi GeekMaxi pasiūlymai:

- „Stay Fit“ išpardavimas, akcijos ir geriausi pasiūlymai;

- „Xiaomi Urevo U1“ ėjimo takelis iš Europos sandėlių;

- „Xiaomi WalkingPad A1 Pro“ ėjimo takelis iš Europos sandėlių;

- „Xiaomi WalkingPad R1 Pro“ ėjimo takelis iš Europos sandėlių;

GeekMaxi.com skuba informuoti apie prasidėjusį „Stay Fit“ išpardavimą ir naujausius pasiūlymus.

Šiuo metu už puikias kainas išparduodama daugybė puikios sporto įrangos, elektriniai paspirtukai bei elektriniai dviračiai.

Taip pat su NEWGEEKMAXI nuolaidos kuponu gausime dar papildomą 3 % nuolaidą šioms prekėms.

GeekMaxi tvirtina, kad absoliuti dauguma prekių atkeliaus tiesiai iš Europos sandėlių, tad nėra rizikos dėl muito mokesčių, o be to - prekės atkeliaus žymiai greičiau, nei siunčiant iš Kinijos sandėlių.

Platesnę informaciją apie pasiūlymus rasite oficialiame „Stay Fit“ išpardavimo puslapyje, o dabar pasižiūrėkime į keletą labai šaunių ir už gerą kainą parduodamų daiktų.

„Xiaomi Urevo U1“ ėjimo takelis

  • Šiuo metu jis kainuoja tik 234,99 €;
  • nuolaidos kuponas 7fuaYBIv​;
  • iš Europos sandėlių, tad nėra rizikos dėl muito mokesčių.

Dienos vis trumpesnės, tamsesnės ir pasižiūrėjus pro langą, tikrai mažai kam kyla noras eiti į lauką pasivaikščioti. Tai kaip palaikyti gerą fizinę formą? Tą puikiai galima daryti su „Xiaomi Urevo U1“ ėjimo takeliu tiesiog savo namuose.

 

Gamintojas teigia, kad naujasis ėjimo takelis yra pagamintas labai tvirtai ir iš aukščiausios kokybės medžiagų. Produktas perėjo daugybę testavimų ir kokybės kontrolės etapų, kol buvo pasiektas aukščiausius kokybės standartus atitinkantis lygis.

Šis šaunus prietaisas yra labai patogus naudoti. Drauge su ėjimo takeliu atkeliauja ir nuotolinio valdymo pultelis, kurio pagalba ir pasirenkamas režimas. Pastarųjų čia yra 3 ir maksimalus greitis siekia iki 6 km/h, o minimalus - 0,8 km/h. Tad juo gali eiti praktiškai bet kokio amžiaus ir fizinio pajėgumo asmenys.

Žinoma, gamintojas rekomenduoja šiuo ėjimo takeliu vaikščioti suaugusiesiems (14-60 metų) - neriboto ūgio ir iki 90 kg svorio, tačiau gali eiti ir jaunesni bei vyresni. Ėjimo takelyje yra įdiegtos net 7 apsaugos sistemos, kad ir automatinis sustojimas, kai ant ėjimo takelio jau nebėra einančio žmogaus, tad juo saugu naudotis įvairiems žmonėms.

Didelis pliusas yra ir tai, kad „Xiaomi Urevo U1“ ėjimo takelis turi plačią ėjimo platformą - 120 x 42 cm, tad juo eiti bus tikrai patogu.

Plius, „Xiaomi Urevo U1“ ėjimo takelis sveria 25 kg, turi specialiai integruotus ratukus ir yra vos 10,7 cm storio (ploniausioje vietoje tik 6,5 cm), tad šį treniruokliai kuo lengviausiai galima paslėpti po lova ar sofa. Patogu ir treniruoklis neužims papildomos vietos.

„Xiaomi Urevo U1“ ėjimo takelis yra 560W galios, prijungiamas prie elektros tinklo, taip pat turi informacinį LED ekraną, kuriame matysite greitį, sudegintas kalorijas, nueitą atstumą, datą, laiką. Šaunus daiktas. Tiesiog įsijungiame mėgstamą filmą, serialą, sporto rungtynes ir tuo pačiu metu sportuojame.

 

„Xiaomi WalkingPad A1 Pro“ ėjimo takelis

  • Šiuo metu jis kainuoja tik 394,99 €;
  • nuolaidos kuponas CGCMIJL8​​;
  • iš Europos sandėlių, tad nėra rizikos dėl muito mokesčių.

 

„Xiaomi WalkingPad A1 Pro“ iš daugelio kitų rinkoje esančių ėjimo takelių išsiskiria ne tik patvariu ir kokybišku iš aliuminio pagamintu korpusu, bet dar ir integruotu informaciniu LED ekranu. Jame galima matyti ne tik esamo ėjimo laiką, bet ir nuolatos stebėti ėjimo greitį.

Ėjimo greitį (nuo 0,5 iki 6 km/h) bet kada galima keisti naudojantis komplekte pridedamu labai patogiu, minimalistiniu nuotoliniu valdymo pulteliu.

Norisi pridėti dar ir tai, kad „Xiaomi WalkingPad A1 Pro“ pirkėjui gali pasiūlyti du ėjimo režimus. Vienas iš jų leidžia keisti ėjimo takelio greitį naudojantis komplekte pridedamu nuotoliniu valdymo pulteliu.

Tuo tarpu kitas režimas yra pilnai automatinis ir greitį parenka priklausomai nuo žmogaus judėjimo ypatumų – jei sistema fiksuoja, kad artėjante prie takelio pradžios, ji pamažu didina greitį, jei tuomet pradedate artėti prie takelio galo, greitis pamažu mažėja.

 

Šis ėjimo takelis greitai atkreipė pirkėjų dėmesį ir dėl tos priežasties, kad užima išskirtinai mažai vietos – jis neturi atsikišusių ragų rankoms, o pats takelis yra perlenkiamas perpus.

Tai reiškia, kad tuo metu kai „Xiaomi WalkingPad A1 Pro“ nenaudosite, šį ėjimo takelį galėsite patalpinti tiesiog po lova. Jo dydis ir plotas primena kelioninį lagaminą: 82,2 x 54,7 x 12,9 cm

Ir tai padaryti yra labai lengva – tereikia takelį sulenkti per pusę ir kilstelėti už sulenkto galo. Kitame korpuso gale įmontuoti ratukai leis ėjimo takelį lengvai perstumti iš vienos vietos į kitą jo net nepakeliant nuo žemės paviršiaus.

„Xiaomi WalkingPad A1 Pro“ yra išties šaunus ėjimo takelis, kuriuo gali naudotis praktiškai bet kokio amžiaus žmonės ir sveriantis iki 105 kg.

Galiausiai reikia paminėti, kad „Xiaomi WalkingPad A1 Pro“ ėjimo takelio užfiksuoti rezultatai gali būti sinchronizuojami su išmaniuoju telefonu.

Toks sprendimas naudingas dėl tos priežasties, kad leidžia palyginti ėjimo rezultatus ilgesniame laikotarpyje. Tai yra ne tik įdomu, bet ir naudinga, nes padeda akivaizdžiai matyti kaip gerėja žmogaus fizinis aktyvumas bei pasiekimai reguliariai sportuojant.

„Xiaomi WalkingPad R1 Pro“ ėjimo takelis

  • Šiuo metu jis kainuoja tik 564,99 €;
  • nuolaidos kuponas VP86gIEh​​​;
  • iš Europos sandėlių, tad nėra rizikos dėl muito mokesčių.
 

 

„Xiaomi WalkingPad R1 Pro“ yra pažangiausias ėjimo takelis ir siūlo dar daugiau, nei anksčiau aptarti modeliai.

Čia jau rasime papildomai atlenkiamas rankenas, kurios bėgiojant padės prisilaikyti. Taip, čia maksimalus greitis siekia 10 km/h greitį, tad tai jau yra lengvas bėgimas.

„Xiaomi WalkingPad R1 Pro“ yra ganėtinai kompaktiškas ir pilnai sulankstomas bėgimo takelis.

Juo gali eiti/bėgti iki 110 kg svorio žmogus ir rekomenduojamas amžius siekia 14-60 metų. Žinoma, viskas priklauso nuo kiekvieno fizinio pajėgumo ir net jaunesni jaunuoliai gali juo saugiai naudotis - jei sistema fiksuoja, kad artėjante prie takelio pradžios, ji pamažu didina greitį, jei tuomet pradedate artėti prie takelio galo, greitis pamažu mažėja.

 

Iš esmės „Xiaomi WalkingPad R1 Pro“ surinko visus „Xiaomi WalkingPad A1 Pro“ ėjimo takelio privalumus ir dar papildomai siūlo keletą svarbių dalykų.

Plačiau apie „Xiaomi WalkingPad R1 Pro“ ir jo galimybes galite sužinoti šioje apžvalgoje:

Verta skaityti! Verta skaityti!
(1)
Neverta skaityti!
(3)
Reitingas
(-2)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
43(0)
27(1)
26(4)
24(4)
21(0)
21(0)
20(0)
19(1)
14(0)
Savaitės
66(0)
66(0)
64(0)
58(7)
57(0)
Mėnesio
235(8)
110(0)
105(22)
84(0)