Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Pigiau tik už Ačiū: iš Lenkijos sandėlio parduodamas turbūt pigiausias „Xiaomi“ robotas dulkių siurblys - plauna, siurbia, galingas variklis, talpi baterija ir dar valdomas su programėle („Xiaomi Mijia G1“, Video)

2020-11-05 (0) Rekomenduoja   (3) Perskaitymai (440)
    Share

Gana ilgą laiką robotai dulkių siurbliai buvo brangus malonumas, tačiau „Xiaomi“ greitai įrodė, kad taip būti neprivalo. Ir dabar šios kompanijos įrenginiai yra vieni populiariausių pasaulyje ir pilna apžvalgininkų, giriančių šios kompanijos robotus dulkių siurblius. Bet tikriausiai ir didžiausi „Xiaomi“ fanai nustebs sužinoję, kiek kainuoja „Xiaomi Mijia G1“.

„Xiaomi Mijia G1“
©Gamintojo nuotr.

Speciali akcija ir sąlygos

„Xiaomi Mijia G1“ robotas dulkių siurblys:

  • Aliexpress138,61 €;

    • 23 % nuolaida;
    • iš Lenkijos sandėlio, tad nėra rizikos dėl muito mokesčių;
    • už 5,83 € į Lietuvą pristatys per 3-7 dienas.

„Xiaomi“ robotai dulkių siurbliai visada pasižymėjo puikiu kainos ir kokybės santykiu, bet „Xiaomi Mijia G1“ yra kažkas tokio, kas galutinai pramuša kainų grindis. Už tokią kainą vargiai rastume kažką pigiau iš „Xiaomi“ asortimento.

Kaip galite matyti Aliexpress svetainėje nurodoma, kad per 11.11 išpardavimą „Xiaomi Mijia G1“ kainuos 3 eurais pigiau. Ar verta laukti? 

Na, 3 eurai tokiam daiktui yra labai minimalus sutaupymas. Ir atkreipkite dėmesį, kad pasiūloje yra ribotas siurblių skaičius, tad yra realios rizikos, kad tų siurblių Lenkijos sandėlyje gali nelikti.

Jei norite palaukti ir sutaupyti tuos 3 eurus, tai tada spustelėkite Add to Cart ir atėjus 11.11 išpardavimui beliks užbaigti užsakymą.

„Xiaomi Mijia G1“
©Gamintojo nuotr.

„Xiaomi Mijia G1“ - dar kai kur jis vadinamas „Xiaomi Mi Robot Essential“ - įsigiję pirkėjai yra labai patenkinti ir duoda itin aukštą įvertinimą: 4,9/5.

 

Lietuviai duoda maksimalų 5 balų įvertinimą ir tvirtina, kad į Lietuvą šie robotai atkeliauja itin greitai, nes yra siunčiami iš Lenkijos sandėlio: „Xiaomi Mijia G1 veikia puikiai - plovimo funkcija man itin patinka.“

Šį robotą dulkių siurblį išbandęs apžvalgininkas tvirtina, kad „Xiaomi Mijia G1“ yra pats pigiausias kompanijos robotas dulkių siurblys ir būtų sunku su juo nesutikti.

Už tokią žemą kainą vargiai ką kitko rastume plačioje „Xiaomi“ pasiūloje. Ir geriausia yra tai, kad šis įrenginys yra labai funkcionalus.

„Xiaomi Mijia G1“
©Gamintojo nuotr.

„Xiaomi Mijia G1“ aprūpintas japonišku NIDEC varikliuku ir siurbimo galia siekia 2200Pa. Kaip tokios kainos modeliui - tiesiog įspūdinga.

Negana to, „Xiaomi Mijia G1“ palaiko 4 siurbimo režimus, dėl ko galima pataupyti baterijos energiją bei prisitaikyti siurblį konkrečioms valymo sąlygoms.

„Xiaomi Mijia G1“ palaiko 4 siurbimo režimus
©Gamintojo nuotr.

„Xiaomi Mijia G1“ taip pat turi 200 ml vandens talpą ir dėka įdiegtos elektronikos, palaiko 3 vandens padavimo režimus. Sausų atliekų dėžutės talpa yra 420 ml.

Tad su šiuo siurbliu ne tik sausai išvalysime grindis, jas išplausime, bet ir dar galėsime pasirinkti norimą vandens padavimo kiekį. Net ir dvigubai brangesni modeliai ne visada siūlo tokias galimybes.

 

Verta pažymėti, kad „Xiaomi Mijia G1“ yra vos 8,2 cm storio, kas jį padaro vienu ploniausių rinkoje. Tai reiškia, kad „Xiaomi Mijia G1“ lengvai išvalys po baldais ir pasieks tas vietas, kurių neįveiktų kiti robotai dulkių siurbliai.

„Xiaomi Mijia G1“ yra vienas ploniausių robotų rinkoje
©Gamintojo nuotr.

„Xiaomi Mijia G1“ turi 2500 mAh talpos bateriją, kurios energijos užteks iki 90 min. Automatiškai įkraunama ir toliau tęsiamas darbas.

Taip pat šis pigus modelis palaiko WiFi bei programėlę ir net valdymą balsu. Tiesa, pastaroji funkcija veikia tik tuo atveju, jei komandas sakysite kinų kalba.

Visgi, esminis dalykas yra „Xiaomi Mijia G1“ valymo funkcionalumas - iš viso turime net 7 valymo režimus - galingas siurbimas, plonumas, išmanioji programėlė ir jos suteikiamos galimybės. Šaunus prietaisas už rekordiškai žemą kainą.

Pirkėjai labai patenkinti „Xiaomi Mijia G1“ robotu dulkių siurbliu ir tai, kaip jis atlieka savo užduotis. Nors čia turime giroskopinę navigaciją - su lazerine navigacija robotai dulkių siurbliai kainuoja nuo 300 eurų - tačiau „Xiaomi Mijia G1“ puikiai orientuojasi aplinkoje ir sistemingai išvalo visą teritoriją.

 

Pirkėjai pažymi, kad „Xiaomi Mijia G1“ geriausiai darbuojasi ant kietų grindų, plytelių ir plonų kilimų. Jei namuose yra stori ir būtent ilgo plauko kilimai, siurblys ant tokio kilimo gali užstrigti. Kai taip nutinka, robotas iškart įspėja. Jei namuose turite tokių kilimų (foto), geriau „Xiaomi Mijia G1“ jų vengti. 

Kitomis aplinkybėmis „Xiaomi Mijia G1“ dirba puikiai. Kelios programėlės nuotraukos: 1 foto, 2 foto3 foto, 4 foto, 5 foto.

Plačiau apie „Xiaomi Mijia G1“ čia:

Verta skaityti! Verta skaityti!
(7)
Neverta skaityti!
(4)
Reitingas
(3)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
37(3)
36(0)
35(0)
28(4)
22(2)
20(0)
20(1)
19(0)
16(3)
15(1)
Savaitės
106(0)
100(3)
59(1)
Mėnesio
159(16)
118(2)
106(0)
105(35)