Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

„Pernaršiau visą Aliexpress, bet nieko geriau neradau. Net ir pirkėjai Amazon eina iš proto dėl šito įrenginio“: štai ką sugeba unikalios išorinės baterijos ir starteriai viename su iki 22000mAh, 2000A, žibintuvėliais ir net kompasais („ULTRAI Jstar One“ ir „ULTRAI Jstar Zero“, iš Lenkijos sandėlio, Video)

2020-11-03 (8) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (165)
    Share

Tai yra patys populiariausi jump starter'iai Aliexpress ir tūkstančiai pirkėjų iš viso pasaulio juos itin giria. Štai kuo skiriasi šie du modeliai ir ką apie juos sako pirkėjai.

„ULTRAI Jstar One“
©Gamintojo nuotr.

Speciali akcija ir sąlygos

  • „ULTRAI Jstar One“69,51 €;
  • „ULTRAI Jstar Zero“62,85 €;

    • iš Lenkijos, tad nėra rizikos dėl muito mokesčių;
    • nemokamai į Lietuvą pristatys per 3-7 dienas.

Pasiūloje galima rinktis iš dviejų išorinių baterijų ir starterių viename rinkinių. Tarp jų yra keli esminiai skirtumai.

  • „ULTRAI Jstar Zero“ talpa siekia 16000 mAh ir maksimaliai pasiekiama 1600A (startinė srovė yra 800A). Tinka iki 7 litrų benzininėms ir 6,5 litrų dyzelinėms transporto priemonėms.
  • „ULTRAI Jstar One“ talpa siekia 22000 mAh ir maksimaliai pasiekiama 2000A (startinė srovė yra 1000A). Tinka iki 8 litrų benzininėms ir 6,5 litrų dyzelinėms transporto priemonėms.

„ULTRAI Jstar One“ specifikacijos ir jungtys
©Gamintojo nuotr.

Be didesnės galios ir talpos, „ULTRAI Jstar One“ yra įdomesnis dar ir tuo, kad jame yra integruotas kompasas. Tiesa, su „ULTRAI Jstar Zero“ drauge pakuotėje gausime ir saugos plaktuką.

 

Kitais aspektais šie du jump starter'iai yra identiški ir palaiko po dvi USB bei C-tipo jungtis ir greituosius įkrovimus. Vienu metu galima įkrauti keletą įrenginių ir tokios didelės talpos baterijos pamaitins didelį kiekį prietaisų.

„ULTRAI Jstar One“ specifikacijos
©Gamintojo nuotr.

Abu modeliai tinka daugeliui transporto priemonių: 12V dyzelinu ir benzinu varomiems automobiliams, motociklams, laivams ir kt.


©Gamintojo nuotr.

Šaunu ir tai, kad abu modeliai ant korpusų turi LED indikatorius, kurie leidžia orientuotis kiek gi baterijose liko energijos.

Tuo pačiu šviesos indikatoriai yra ir ant su gnybtais prijungiamo priedo. Taip iškart matyti ar teisingai prijungėme gnybtus - šiuose įrenginiuose yra įdiegta daugybė apsaugos priemonių, tad net jei ką pajungsite ir neteisingai, iškart apie tai būsite įspėti - ir tuo pačiu galima patikrinti turimo akumuliatoriaus būklę.


©Gamintojo nuotr.

Abu modeliai turi integruotus LED žibintuvėlius, kas vis tamsėjančiomis ir trumpėjančiomis dienomis taip pat labai pravers. Taip pat abu modeliai darbuojasi nuo -25 iki +75 laipsnių temperatūroje. Puikios specifikacijos.

Pirkėjai šiomis išorinėmis baterijomis ir starteriais viename yra labai patenkinti ir perka tiesiog masiškai: virš 4 500 užsakymų, 2 000 atsiliepimų ir net 4,9/5 balų įvertinimas.

 

Absoliuti dauguma patvirtina, kad tiek „ULTRAI Jstar Zero“, tiek dar galingesnis „ULTRAI Jstar One“ modelis savo užduotis atlieka puikiai. Visi pirkėjai iš Lietuvos šiems įrenginiams duoda maksimalų 5 balų įvertinimą.

Pirkėjai tvirtina, kad pilnai įkrauti įrenginiai 2.0, 3.0 TDI ar 3.0 benzininę transporto priemonę užveda momentaliai - „viskas pavyksta jau iš pirmo karto. Puikus daikčiukas, rekomenduoju.“

S***o: „Puikus starteris! Man jo prireikė 3 litrų dyzeliniam automobiliui ir ypač žiemos sąlygomis. Taip pat kelionių gamtoje metu pamaitinti energija nešiojamą šaldytuvą ir pripūsti žvejybinę valtį. Tad man reikėjo didelės pradinės srovės ir didelės talpos. Prieš pirkdamas pernaršiau visą Aliexpress ir pasirinkimų nėra tiek jau daug. Ir šis (22000 mAh) modelis yra vienas iš geriausių! Įdomiausias jo apžvalgas radau Amazon, kur yra didžiulis teigiamų atsiliepimų skaičius! Tiesą sakant, kokybė yra aukščiausio lygio! Krokodilo gnybtai pagaminti iš storo vario. Pats kabelis yra atsparus karščiui, skirtas šildyti iki 200 °. Yra tarpiklis, apsaugantis nuo uždarytų laidų ir gnybtų pažeidimų. Kompasas veikia teisingai. Labai patogu dėl turimo atskiro papildomo jungiklio šone. Apsaugo nuo atsitiktinio įrenginio suaktyvinimo. Įkraunamas įprastu USB. Puikus daiktas, rekomenduoju.“

 

Kelios pirkėjų padarytos prietaisų nuotraukos: 1 foto, 2 foto, 3 foto, 4 foto, 5 foto, 6 foto, 7 foto.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(5)
Neverta skaityti!
(5)
Reitingas
(0)
Komentarai (8)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
26(2)
16(0)
15(0)
13(1)
12(0)
10(0)
Savaitės
78(9)
70(4)
68(4)
64(2)
Mėnesio
168(16)
135(2)
105(1)
84(3)