Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Mažiausia kaina per 10 mėn! „Įrenginys, kokio jau seniai norėjau - automobilį užveda net ir mirus jo akumuliatoriui. Momentaliai. O kompresorius išvis kažkas tokio“ (Video, „UTRAI Jstar 5“ atsiliepimai)

2021-10-03 (0) Rekomenduoja   (12) Perskaitymai (330)
    Share

Mažiausia kaina per 10 mėn!

AliExpress SuperDeals pasiūlymas

Kuponai

Iš Lenkijos

„UTRAI Jstar 5“ - kompresorius, prožektorius, išorinė baterija ir automobilio užvedimo įrenginys viename

Iki 2000A | 12V | 6,5l dyzeliniams + 8l benzininiams

24000 mAh | 2*USB + 1*C-tipo | iki 150 PSI/10.3 BAR

LED ekranas | LED prožektorius | dirba nuo -20℃ iki +75℃

„UTRAI Jstar 5“
©Gamintojo nuotr.

Speciali akcija ir sąlygos

„UTRAI Jstar 5“:

„UTRAI Jstar 5“ yra labai įdomus prietaisiukas. Ir kai tik jis atsiranda Lenkijos sandėlyje, pirkėjai juos itin greitai išperka.

„UTRAI Jstar 5“ įrenginys yra populiarus tarp Aliexpress pirkėjų ir turime itin aukštą 4,8 balų įvertinimą. Pirkėjai pažymi šio šaunaus įrenginio kompaktiškumą ir itin platų funkcionalumą.

Ir atkreipiame dėmesį, kad šiuo metu jam yra taikoma pati mažiausia kaina per paskutinius 8 mėnesius. Tad proga įsigyti šį daugiafunkcį įrenginį yra puiki.

Pakuotės turinys
©Gamintojo nuotr.

Iš esmės čia turime 4 daiktus viename: jump starter'į, išorinę bateriją, prožektorių ir oro kompresorių. Nuostabus derinukas bet kuriam automobilio savininkui ir ne tik.


©Gamintojo nuotr.

Esmines „UTRAI Jstar 5“ specifikacijas galite matyti žemiau pateiktoje lentelėje ir ypač verta atkreipti dėmesį į tai, kad:

„UTRAI Jstar 5“ talpa siekia 24000 mAh ir maksimaliai pasiekiama 2000A (startinė srovė yra 1000A). Tinka iki 8 litrų benzininėms ir 6,5 litrų dyzelinėms transporto priemonėms. 12V tipo.

Pagrindinės specifikacijos
©Gamintojo nuotr.

Taip pat čia turime 2 USB išėjimo jungtis ir vieną C-tipo USB įėjimo jungtį. Palaikomas greitasis įrenginių įkrovimas ir vienu metu galima įkrauti kelis prietaisus: telefonus, planšetes ir kt.

Trečiasis „UTRAI Jstar 5“ privalumas yra integruotas oro kompresorius. Čia praverčia ir ryškus LED ekranėlis, kuriame matyti pasirinkti parametrai - galima rinktis iš KPS / BAR / PSI / KGF parametrų - ir taip maksimaliai pasiekti 150 PSI rodiklį arba 10,3 BAR.

Plius, pakuotėje yra ir papildomi keičiami antgaliai. Jie turi specialiai skirtą vietą, tad visada yra drauge su „UTRAI Jstar 5“. O tai reiškia, kad su šiuo prietaisu galima pripūsti praktiškai bet kokios transporto priemonės ratus, žvejybines valtis, čiužinius ir t.t.


©Gamintojo nuotr.

Dar viena šauni „UTRAI Jstar 5“ savybė, tai integruotas LED prožektorius. Toks dalykas labai pravers tiek prireikus tamsiuoju metu pasidarbuoti prie automobilio, tiek ir stovyklaujant gamtoje.

Iš esmės „UTRAI Jstar 5“ yra 4 daiktai viename kompaktiškame ir patogiame gabentis su savimi korpuse.

„UTRAI Jstar 5“ turi guma dengta rankeną, dėl ko jį yra patogu pernešti iš vienos vietos į kitą, o ir sveria vos 2,5 kg. Kaip tokiam funkcionaliam įrenginiui - svoris yra labai priimtinas.

„UTRAI Jstar 5“ gali darbuotis nuo -20℃ iki +75℃ temperatūroje, ant korpuso tuo pačiu rodo ir kiek yra likę baterijos energijos, jis pilnai įkraunamas per 4-4,5 val. ir tinka 12V transporto priemonėms. Šaunus prietaisas, kuriam gerų žodžių negaili ir pirkėjai.

Pirkėjų atsiliepimai

„UTRAI Jstar 5“ įrenginius įsigiję pirkėjai teigia, kad tai yra labai kompaktiškas ir patogus naudotis įrenginys:

  • A***n (pirkėjas iš Rusijos): Puikus daiktas ir atkeliavo labai greitai. Kitus prietaisus įkrauna greitai. Rodo slėgį ir galima rinktis norimus vienetus. Kai pripučia iki pasirinktos vertės, automatiškai sustoja. Aš pumpavau iki 35psi savo 4 R19 255x50 SUV ratus. Tam sunaudojo vos 4% energijos. „UTRAI“ šiais metais man jau pagelbėjo užvesti savąjį „V6 3.3l“. Tuo metu automobilio akumuliatorius (80A/h) buvo visiškai „negyvas“. Šis „UTRAI“ įrenginys turi didesnę talpą. Puikus jump starter'is + kompresorius + mobilus įrenginys, skirtas bet kokiam įkrovimui ir maitinimui + prožektorius. Ir viskas viename įrenginyje. Puikus produktas. Labai rekomenduoju.
  • M***a (pirkėjas iš Lenkijos): Nuostabus prietaisas! Man jis labai patinka! Kompresorius veikia neįtikėtinai greitai - 195/55R15 ratus nuo 0.7 iki 2.2 Bar pripučia per 1 minutę. Jump starter'is taip pat veikia nepriekaištingai. Iškrautą 10.4V 74Ah akumuliatorių turintį VW Golf 1.9TDI prie 5°C temperatūros užveda momentaliai. Galingas ir patikimas įrenginys. Rekomenduoju!!!
  • P***i (pirkėjas iš Vokietijos): Prie akumuliatoriaus pajungiami gnybtai kokybiški, laidai stori, momentinė srovė didžiulė ir automobilį užveda akimirksniu, įdiegta daugybė apsaugų, tad net nieko neišmanantis nesugebės čia kažko pridirbti. Oro kompresorius man labai patinka. 20-tinį ratą nuo 0 pripučia per 5-6 minutes. O LED prožektorius ryškesnis nei tikėjausi ir dar palaiko 4 švietimo režimus. Kelionėje ir iškylaujant nepamainomas pagalbininkas. Ir valtį pripučiu, ir telefoną su fotoaparatu įkraunu, ir temstant pasišviečiu statydamas palapinę. Realiai, negaliu gyventi be UTRAI Jstar 5.

Kelios pirkėjų padarytos „UTRAI Jstar 5“ nuotraukos: 1 foto, 2 foto, 3 foto, 4 foto, 5 foto, 6 foto, 7 foto.

„UTRAI Jstar 5“ apžvalga - kalba prancūziškai, bet labai informatyvūs testai ir jų rezultatai:

 

Verta skaityti! Verta skaityti!
(18)
Neverta skaityti!
(6)
Reitingas
(12)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
36(9)
30(1)
29(3)
29(9)
23(0)
21(0)
20(0)
18(6)
Savaitės
90(1)
80(0)
77(6)
Mėnesio
111(22)
102(1)
92(0)
82(5)