Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Už mažiausias kainas karščiausios šių metų naujienos - net 25€ pigiau pažangiausias pasaulyje „Oclean W1“ tarpdančių valytuvas ir iš Čekijos sandėlio absoliučiai geriausias „Xiaomi Oclean X Pro“ dantų šepetėlis (nuolaidų kuponai, Video)

2020-11-18 (0) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (55)
    Share

Geriausi pasiūlymai:

- „Oclean W1“ - už mažiausią kainą naujausios kartos tarpdančių valytuvas;

- „Xiaomi Oclean X Pro“ - už mažiausią kainą ir iš Čekijos sandėlio naujausias kompanijos elektrinis dantų šepetėlis.

„Oclean W1“
©Gamintojo nuotr.

„Oclean W1“ - už mažiausią kainą naujausios kartos tarpdančių valytuvas

Gearbest - 51,90 €;

 • GB-OCLEAN7901 kuponas baltam modeliui;
 • GB-OCLEAN7902 kuponas Concord spalvos modeliui;
 • 0,09 € už siuntimą Registruotu oro paštu;
 • pati mažiausia kaina - įprastai jis kainuoja 77 €.

„Oclean“ yra dukterinė „Xiaomi“ kompanija ir ji specializuojasi būtent su burnos higiena susijusioje srityje.

Ir šią vasarą „Oclean“ pristatė patį naujausią ir pažangiausiomis technologijomis pasižymintį „Oclean W1“ tarpdančių valytuvą.

Nuostabios išvaizdos, tvirto korpuso, puikių specifikacijų įrenginys susilaukė tarptautinio pripažinimo.

„Oclean W1“ laimėjo pačius garbingiausius tarptautinius apdovanojimus: Vokietijos Red Dot ir IF Award, bei Japonijos Good Design Award.

Tuo pačiu „Oclean W1“ rekomenduoja ir JAV Odontologų asociacijos atstovas Dr. Steven'as J. Mondre.

Jis teigia, kad „Oclean W1 yra magiškas įrankis, absoliučiai pakeičiantis tradicinį tarpdančių siūlą. Oclean W1 naudojama vandens+oro technologija efektyviai pašalina apnašas, apsaugo dantenas nuo pažeidimų ir užtikrina maksimalią burnos gaivą. “

„Oclean W1“ rekomenduoja ir JAV Odontologų asociacijos atstovas Dr. Steven'as J. Mondre
©Gamintojo nuotr.

Tikriausiai dėl grožio nesiginčysime, bet vargiai galima būtų paneigti tą faktą, kad „Oclean W1“ atrodo labai moderniai ir stilingai.

Tvirtas ABS plastiko korpusas, įjungimo/išjungimo ir režimų keitimo mygtukai, režimų ir baterijos indikatoriai, 45 laipsnių kampu palinkusi galvutė su silikoniniu antgaliu ir t.t.

Pasiūloje galima rinktis baltos ir „concord“ (liet. harmonijos) spalvų valytuvą. Būtent pastarasis modelis ir atrodo taip šauniai.

Pagrindinės „Oclean W1“ savybės
©Gamintojo nuotr.

„Oclean W1“ yra turbūt pats lengviausias tarpdančių valytuvas rinkoje. Sveria vos 159 gramus ir yra labai kompaktiškas: 4,13 x 3,39 x 23,90 cm.

Šaunu ir tai, kad drauge su „Oclean W1“ atkeliaus ir jam laikyti skirtas kelioninės dėklas. Labai protingas gamintojo sprendimas.

 

Su „Oclean W1“ atkeliaus ir jam laikyti skirtas kelioninės dėklas
©Gamintojo nuotr.

Tuo pačiu pakuotėje iškart gausime du keičiamus antgalius ir magnetinio tipo įkrovimo laidą. Tad viskas atkeliaus viename komplekte ir iškart bus galima naudotis „Oclean W1“.

Kas gi toji vanduo+oras technologija?

Tai yra vienas iš pagrindinių „Oclean W1“ skiriamųjų bruožų. Įprastai tarpdančių valytuvai tiesiog leidžia stiprią vandens srovę ir tiek žinių.

„Oclean W1“ atveju, po jo dailiu korpusu turime daugybę elektronikos, galingą varikliuką ir oro pompą, kas leidžia pasiekti net 150kPa galios impulsą ir pašalinti visas tarpdančių apnašas.

„Oclean W1“ palaikoma vanduo+oras technologija užtikrina maksimlų valymo efektyvumą
©Gamintojo nuotr.

Taigi, vienu metu į tarpdančius yra paleidžiamas trumpas vandens impulsas, prisodrintas oru. Toks sprendimas leidžia geriau pašalinti ant dantų esančias apnašas.

Ir jei baiminatės, kad tokia galia gali pažeisti dantenas, tikrai neverta. Gamintojas pateikia labai paprastą ir puikiai jų produkto privalumus iliustruojantį vaizdo įrašą.

Jame yra aiškiai matyti, kad standartinis tarpdančių valytuvas neprilygsta „Oclean W1“ veikimo efektyvumui ir naujasis tarpdančių valytuvas yra itin švelnus. Jautrių dantenų savininkams, tai yra svarbus aspektas.

Įdomu yra ir tai, kad dėka šios vanduo+oras technologijos, „Oclean W1“ reikia itin nedidelio kiekio vandens.

Štai į šią talpą telpa vos 30 ml vandens. Atrodo juokinga, palyginus su tradiciniais 200-400 ml vandens talpas turinčiais tarpdančių valytuvais.

„Oclean W1“ tą vandenį maišo su oru ir taip kiekvienas impulsas duoda maksimalų efektą. Tų impulsų vienos sesijos metu turėsime net 150, tad to pilnai užteks kokybiškai išvalyti visus tarpdančius.

Be to, kadangi „Oclean W1“ labai efektyviai naudoja skystį, čia rekomenduojama iškart naudoti burnos skalavimo skystį. Vienu kartu pasieksime maksimalų dantų valymo efektyvumą ir gaivus burnos kvapas bus garantuotas.

„Oclean W1“ vandens talpa yra 30 ml
©Gamintojo nuotr.

„Oclean W1“ baterija

„Oclean W1“ baterija taip verta atskiro žodžio. Ji yra įkraunama su pakuotėje esančiu magnetinio tipo įkrovikliu ir pilnai bateriją įkrauti užtruks apie 2 val.

 

Geriausia yra tai, kad naudojant „Oclean W1“ du kartus per dieną, šios baterijos energijos pakaks 30 dienų. Labai geras rezultatas.

O ir ant korpuso esantys šviesos indikatoriai informuos apie senkančią energiją, kas taip pat yra praktiška ir informatyvumu.

„Oclean W1“ baterijos užtenka iki 30 dienų
©Gamintojo nuotr.

„Oclean W1“ programėlė

Ar esate matę kitą tarpdančių valytuvą, kuris turėtų Bluetooth 4.0 modulį ir palaikytų programėlę? Išskirtinis atvejis.

„Oclean W1“ galima naudotis ir be Oclean programėlės bei ant korpuso esančiu mygtuku pasirinkti tarpdančių valymo režimą. Tokiu atveju turime 3 skirtingus režimus.

Tačiau visas šaunumas yra būtent toji Oclean programėlė. Taip galėsime rinktis iš 9 valymo režimų ir atsižvelgdami į asmeninę dantų būklę, pasirinkti norimą galią.

Turite briketus? Vienas režimas. O gal tarpdančių tarpai yra kiek didesni ir maisto čia užsilieka labai nedaug, tad tereikia minimalios galios? Dar kitas režimas. Puikus funkcionalumas.

„Oclean W1“ palaiko išmaniąją programėlę
©Gamintojo nuotr.

Tuo pačiu programėlėje matysime ir tarpdančių valymo statistiką: kiek laiko valėmės, kiek prireikė skysčio bei tų vandens+oras impulsų, kada metas keisti antgalį.

Gamintojas rekomenduoja tą daryti kas 120 dienų. Kadangi pakuotėje atkeliauja du antgaliai, tai vienam žmogui jų užteks praktiškai visiems metams.

„Oclean W1“ yra labai išvaizdus tarpdančių valytuvas
©Gamintojo nuotr.

Apibendrinus galima drąsiai teigti, kad „Oclean W1“ yra aukščiausios klasės produktas. Jis žymi naują etapą tarpdančių valymo įrenginių segmente.

Galima net neabejoti, kad būsimi tarpdančių valytuvai siūlys panašų vanduo+oras techninį sprendimą ir tai yra dėl to, kad reikia ženkliai mažesnio vandens kiekį, o pasiekiamas dar geresnis rezultatas, apsaugomos dantenos ir tuo pačiu galima kurti dailesnio bei kompaktiškesnio dizaino tarpdančių valytuvus. Programėlės privalumai taip pat yra nenuginčijami.

„Oclean W1“ yra puikus įrenginys.

Pati pirmoji apžvalga:

„Xiaomi Oclean X Pro“ - už mažiausią kainą ir iš Čekijos sandėlio naujausias kompanijos elektrinis dantų šepetėlis

 

Jungle Green spalvos modelis - 50,65 €;

 • nemokamas siuntimas Priority Line būdu;
 • Čekijos sandėlio.

Slate Blue spalvos modelis - 51,90 €;

 • nemokamas siuntimas Registruotu oro paštu;

Pati mažiausia kaina - įprastai jie kainuoja 56 €.

„Xiaomi Oclean X Pro“ yra naujausias kompanijos elektrinis dantų šepetėlis ir pirmieji pirkėjai jį vertina aukščiausiais balais.

Jam pagyrų negaili ir praktiškai visus Xiaomi kompanijos elektrinius dantų šepetėlius išbandęs apžvalgininkas, kuris „Xiaomi Oclean X Pro“ tiesiai šviesiai vadina pačiu geriausiu.

„Xiaomi Oclean X Pro“ apžvalgą rasite čia.

O kuo gi „Xiaomi Oclean X Pro“ skiriasi nuo „Xiaomi Oclean X“?

„Xiaomi Oclean X“ išbandėme ir mes patys, ir šio puikaus elektrinio dantų šepetėlio apžvalgą rasite čia.

Galime drąsiai sakyti, kad tai yra vienas geriausių elektrinių dantų šepetėlių rinkoje, tačiau „Xiaomi Oclean X Pro“ turi dar keletą papildomų ir labai šaunių patobulinimų.

 

„Xiaomi Oclean X Pro“ elektriniai dantų šepetėliai
©Gamintojo nuotr.

Vienas pagrindinių: didesnis virpesių dažnis. Jis padidėjo iki 42 000 ir tai reiškia, kad šepetėlis dar geriau nuvalys apnašas ir ypatingai efektyviau bus išnaudojamas balinimo režimas.

Antras dalykas: padidėjo baterijos tarnavimo laikas. Jau ir „Xiaomi Oclean X“ vienu įkrovimu dirba 30 dienų, o čia turime 40 dienų. Akivaizdus privalumas.

Trečias ir daugiausiai dėmesio sulaukiantis atnaujinimas - „Xiaomi Oclean X Pro“ ekranas ir jame rodoma išsami dantų valymo informacija.

Čia iškart matyti kurią dantų pusę valėme teisingai, o kurią ne. Kai kurie „Xiaomi Oclean X Pro“ pirkėjai tvirtina, kad vien dėl šito dalyko verta įsigyti šį dantų šepetėlį – jis tiesiog priverčia dantis valytis tvarkingai.

„Xiaomi Oclean X Pro“ spalvotame ekrane iškart matyti, kaip valėmės dantis ir kuriai jų pusei reikia papildomo dėmesio
©Gamintojo nuotr.

Iš kitų „Xiaomi Oclean X Pro“ privalumų verta paminėti ir naujesnį Bluetooth 4.2 techninį sprendimą. Ankstesnės versijos elektriniame šepetėlyje turime senesnę Bluetooth 4.0.

Ir galiausiai, „Xiaomi Oclean X Pro“ galima rinktis iš keleto skirtingų spalvų modelių: rožinės, mėlynos, violetinės, žalios. „Xiaomi Oclean X“ tėra baltos spalvos.

Pagrindiniai „Xiaomi Oclean X Pro“ privalumai
©Gamintojo nuotr.

Visais kitais aspektais „Xiaomi Oclean X Pro“ išlaikė tuos pačius privalumus, už kuriuos taip pirkėjai mėgsta „Xiaomi Oclean X“ modelį:

 • Labai gražaus dizaino, išvaizdus, turintis spalvotą ekraną dantų šepetėlis;
 • Visiškai atsparus vandeniui – IPX7 standartas, įkrovimo stotelės IPX5;
 • Lengvas, patogus laikyti rankoje, neslysta;
 • Kokybiška įkrovimo stotelė, kuri veikia ir kaip dantų šepetėlio laikiklis. Turimi magnetai yra stiprūs, dantų šepetėlis laikosi tvirtai;
 • Labai geros kokybės dantų šepetėlio galvutė su amerikiečių kompanijos „Dupont“ šereliais, 3D dizainas;
 • Ryškus, spalvotas 0,96 colių LCD ekranas. Gerai reaguoja į prisilietimus;
 • Galima naudotis ir be programėlės, rinktis iš trijų valymo režimų ir 32 intensyvumo lygių;
 • Atsimena paskutinį dantų valymo režimą;
 • Dantų apsauga nuo per didelio spaudimo;
 • Vibracijos dažnis siekia iki 42000 kartų per minutę;
 • Itin platus valymo planų pasirinkimas programėlėje Oclean (iOS ir Android) – 20 jau sudarytų planų ir galimybė susikurti kone 100 savo individualių planų;
 • Ypatingai išsami dantų valymo statistika;
 • Baterijos energijos likučio indikatorius ekrane, belaidis įkrovimas ir puikus baterijos tarnavimas – iki 40 dienų.

 

„Xiaomi Oclean X Pro“
©Gamintojo nuotr.

Pirkėjai ir patyręs apžvalgininkas yra labai patenkinti naujuoju „Xiaomi Oclean X Pro“ elektriniu dantų šepetėliu ir teigia, kad:

„Kalbant apie Xiaomi Oclean X Pro pagaminimo kokybę bei išvaizdą, tai yra aukščiausio lygio produktas. Lyginant su mano ilgamete Xiaomi dantų šepetėlių patirtimi, tai yra kokybiškiausias dantų šepetėlis - aukščiausias inžinerijos produktas.

Tie, kurie turi plombuotų dantų, galite būti absoliučiai ramūs. Pas mane burnoje tų plombų turbūt daugiau nei dantų ir per dvejus metus, kaip naudoju Xiaomi dantų šepetėlius, nei karto nėra kažko blogo nutikę. Šepetėlių šereliai labai kokybiški ir gerai nuvalo apnašas. Plombų jums neišraus. Būkite ramūs.

Apibendrinus, Xiaomi Oclean X Pro elektrinis dantų šepetėlis yra ugnis. Praktiškai tobulas dantų šepetėlis. Tiems, kam negaila išleisti 60 eurų – rekomenduoju 100 proc.“

Verta skaityti! Verta skaityti!
(1)
Neverta skaityti!
(1)
Reitingas
(0)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
37(3)
36(0)
35(0)
28(4)
22(2)
20(0)
20(1)
19(0)
16(3)
15(1)
Savaitės
106(0)
100(3)
59(1)
Mėnesio
159(16)
118(2)
106(0)
105(35)