Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Geriausias 2020-ųjų robotas dulkių siurblys su lazerine navigacija? Beveik 4000 užsakymų, tūkstančiai atsiliepimų, tiesiog juokinga kaina ir beveik tobulas vertinimas - štai ką pirkėjai iš Lietuvos sako apie naująjį „Neatsvor X600“ (iš Lenkijos, Lietuvos pirkėjų atsiliepimai, nuolaidos kuponas, Video)

2020-12-01 (0) Rekomenduoja   (9) Perskaitymai (220)
    Share

„Neatsvor X600“ yra įspūdingai populiarus robotas dulkių siurblys Aliexpress. Ir pirkėjai iš Lietuvos šiuos puikios kainos ir galimybių įrenginius itin giria. Štai kas jiems patinka labiausiai.

„Neatsvor X600“ robotas dulkių siurblys
©Gamintojo nuotr.

Speciali akcija ir sąlygos

„Neatsvor X600“ robotas dulkių siurblys:

  • Aliexpress196,66 € (su nuolaidos kuponu)

    • 53 % nuolaida + nuolaidos € 4,29 kuponas: prieš užsakymą spauskite Get coupons​;
    • Lenkijos/Čekijos/Ispanijos sandėlių, tad nėra rizikos dėl muito mokesčių;
    • už 18 € į Lietuvą pristatys per 3-7 dienas.

„Neatsvor X600“ robotas dulkių siurblys yra labai populiarus ir puikiai vertinamas pirkėjų: beveik 3 900 užsakymų, 1 600 atsiliepimų ir stebėtinai aukštas 4,9/5 balų įvertinimas. Tokia statistika gali pasigirti retas robotas dulkių siurblys.

Ir pirkėjai iškart giria šio roboto savybes, galimybes ir itin žemą kainą.

Pakuotės turinys
©Gamintojo nuotr.

„Neatsvor X600“ robotas dulkių siurblys aprūpintas bešepetėliniu, japonišku NIDEC varikliuku ir užtikrina net 4000Pa siurbimo galią. Tai yra vienas geriausių rodiklių rinkoje. Įprastai robotai dulkių siurbliai gali užtikrinti tik pusę tokios siurbimo galios.

Šaunu ir tai, kad „Neatsvor X600“ robotas dulkių siurblys palaiko automatinį kiliminės dangos aptikimą ir siurbimo galios padidinimą. Labai naudinga ir daugelio pirkėjų itin giriama funkcija. Nereikia patiems stebėti roboto ir keisti siurbimo galios parametrų - robotas juos pats automatiškai padidina ir taip išvalo net ir gilesnius kiliminės dangos sluoksnius.

 

Žinoma, visada galima pasirinkti norimą siurbimo galią ir taip priderinti robotą prie konkrečių valymo sąlygų. Ir jei reikia, su šiuo robotu galima išplauti grindis. Šią galimybe pirkėjai taip pat yra labai patenkinti.

„Neatsvor X600“ palaiko sausą ir drėgną valymą
©Gamintojo nuotr.

„Neatsvor X600“ turi 600 ml sausų atliekų dėžutę su trimis filtrų sluoksniais (vienas jų yra HEPA, tad sulaiko maksimalų ir smulkiausių dalelių kiekį.

O štai su atskirai pritvirtinama 350 ml vandens talpa galima lengvai išplauti grindis. Palaikomas elektroninis vandens reguliavimas ir čia turime 3 vandens padavimo režimus. Labai geras dalykas. Taip dar patogiau robotą priderinti prie konkrečių sąlygų.

Šauniausią robotą valdyti su išmaniąja programėle, kurioje iškart matysite piešiamą teritorijos žemėlapį - jis yra išsaugomas ir sekančiais kartais papildomai atnaujinamas - baterijos energijos kiekį, pasirinktą valymo/plovimo režimą, siurbimo galią, galima sudaryti valymo tvarkaraščius, nurodyti virtualias sienas, nurodyti kambarių valymo eiliškumą ir t.t.

„Neatsvor X600“ valdomas su programėle ir suteikia daug išmanių funkcijų, kaip virtualių sienų nurodymą
©Gamintojo nuotr.

Be to, kad „Neatsvor X600“ yra labai kokybiškai pagamintas, turi daugybę daviklių, apsaugančių nuo kritimų ir t.t., šis robotas aprūpintas ir lazerine navigacijos sistema bei V-SLAM algoritmu.

Toks derinukas yra aukščiausias lygis tarp robotų dulkių siurblių ir šios technologijos užtikrina maksimaliai tikslų patalpų įvertinimą, žemėlapių piešimą, robotų orientavimąsi, sistemingą judėjimą ir t.t. Toli gražu ne kiekvienas iki 200 eurų kainuojantis robotas dulkių siurblys gali pasigirti tokiais pažangiais techniniais sprendimais.

 

„Neatsvor X600“ aprūpintas lazerine navigacijos sistema
©Gamintojo nuotr.

„Neatsvor X600“ po teritoriją juda sistemingai, o kai tik 2500 mAh talpos baterijos energijos lieka mažai, robotas automatiškai grįžta prie įkrovimo stotelės, įkrauna bateriją ir vėl pats tęsia darbą nuo ten, kur baigė. Puikus dalykas.

Beje, pilnai įkrautos baterijos energijos užtenka iki 120 min. darbui, kas yra geras rezultatas.

Pirkėjai yra labai patenkinti šiais „Neatsvor X600“ robotais dulkių siurbliais ir jiems duoda pačius aukščiausius balus. Taip pat turime daug pirkimų ir iš Lietuvos. Tautiečiai teigia, kad:

  • AliExpress Shopper - Super robotas. Ir siurbia, ir gerai plauna. Yra 3 plovimo režimai ir su vandeniu paliktas robotas jį išlaiko. Nepribėga vandens ant grindų. Lengvai valdomas programėle. Labai patenkinta. Atkeliavo per savaitę iš Ispanijos.
  • I***a - Pirkau iš Lenkijos, atkeliavo per savaitę. Itin gerai siurbia, didelės galios robotas. Patinka ir plovimo funkcija, vandens be reikalo neleidžia. Baterija tik galėtų būti dar talpesnė, bet šiaip viskas gerai. Puikus robotas, labai patenkinta. 
  • R***e - Labai geras ir galingas siurbimas. Esu itin patenkinta šiuo robotu. Kainos-kokybės santykis čia yra labai ir labai geras. Puikus pagalbininkas išvalyti namus ir ypač, kai juose turiu katę. Robotas surenka visus šerius. Itin patogiai valdomas su programėle. Labai rekomenduoju - 1 foto, 2 foto. (Kita pirkėja teigia, kad šis robotas surenka ir namuose esančius šuns šerius aut. past.).
 

Kelios pirkėjų padarytos roboto nuotraukos: 1 foto, 2 foto, 3 foto, 4 foto, 5 foto.

„Neatsvor X600“ robotą išbandęs apžvalgininkas teigia, kad tai geriausias 2020-ųjų robotas dulkių siurblys:

Verta skaityti! Verta skaityti!
(9)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(9)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
25(1)
22(3)
19(7)
19(0)
14(0)
14(3)
10(7)
10(0)
Savaitės
84(7)
63(9)
58(0)
Mėnesio
151(2)
118(15)
115(22)
101(5)