Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Su nuolaidos kuponu už rekordinę kainą, iš Lenkijos sandėlio toks tarpdančių valytuvas, kokio dar nematėte: unikali vanduo+oras technologija, 9 veikimo režimai, palaikoma programėlė, tarptautiniai apdovanojimai ir aukščiausi Lietuvos pirkėjų įvertinimai („Oclean W1“ atsiliepimai, nuolaidų kuponas iki 12.31, Video)

2020-12-30 (1) Rekomenduoja   (3) Perskaitymai (385)
    Share

„Oclean W1“ yra naujos kartos, 2020 metais pasirodęs tarpdančių valytuvas. Unikalūs ir pažangiausi techniniai sprendimai, JAV Odontologų asociacijos atstovų rekomendacijos ir daugybė labai teigiamų pirkėjų atsiliepimų. Nieko keista, kad jis pateko į AliExpress Awards 2020 apdovanojimus ir ta proga dabar jam taikoma itin gera kaina.

„Oclean W1“
©Gamintojo nuotr.

Speciali akcija ir sąlygos

„Oclean W1“ tarpdančių valytuvas:

 • Aliexpress - 50,61 €  | 50,61 € (su nuolaidos kuponu, atnaujinta 2020 12 30);

  • 36 % nuolaida + 16,88 € nuolaidos kuponas: prieš užsakymą spauskite Get coupons;
  • kuponas galioja tik iki 12.31
  • pati mažiausia kaina;
  • Lenkijos sandėlio nemokamai į Lietuvą pristatys per 3-7 dienas;
  • liko paskutiniai vienetai.

 

 • Gearbest 75,60 €;

  • 11 % nuolaida;
  • iš Kinijos sandėlio.

„Oclean“ yra dukterinė „Xiaomi“ kompanija ir ji specializuojasi būtent su burnos higiena susijusioje srityje.

Rugsėjo mėn. „Oclean“ pristatė patį naujausią ir pažangiausiomis technologijomis pasižymintį „Oclean W1“ tarpdančių valytuvą.

Nuostabios išvaizdos, tvirto korpuso, puikių specifikacijų įrenginys susilaukė tarptautinio pripažinimo.

„Oclean W1“ laimėjo pačius garbingiausius tarptautinius apdovanojimus: Vokietijos Red Dot ir IF Award, bei Japonijos Good Design Award.

Tuo pačiu „Oclean W1“ rekomenduoja ir JAV Odontologų asociacijos atstovas Dr. Steven'as J. Mondre.

Jis teigia, kad „Oclean W1 yra magiškas įrankis, absoliučiai pakeičiantis tradicinį tarpdančių siūlą. Oclean W1 naudojama vandens+oro technologija efektyviai pašalina apnašas, apsaugo dantenas nuo pažeidimų ir užtikrina maksimalią burnos gaivą. “

„Oclean W1“ rekomenduoja ir JAV Odontologų asociacijos atstovas Dr. Steven'as J. Mondre
©Gamintojo nuotr.

Tikriausiai dėl grožio nesiginčysime, bet vargiai galima būtų paneigti tą faktą, kad „Oclean W1“ atrodo labai moderniai ir stilingai.

Tvirtas ABS plastiko korpusas, įjungimo/išjungimo ir režimų keitimo mygtukai, režimų ir baterijos indikatoriai, 45 laipsnių kampu palinkusi galvutė su silikoniniu antgaliu ir t.t.

 

Pasiūloje galima rinktis baltos ir „concord“ (liet. harmonijos) spalvų valytuvą. Būtent pastarasis modelis ir atrodo taip šauniai.

„Oclean W1“
©Gamintojo nuotr.

„Oclean W1“ yra turbūt pats lengviausias tarpdančių valytuvas rinkoje. Sveria  vos 159 gramus ir yra labai kompaktiškas: 4,13 x 3,39 x 23,90 cm.

Šaunu ir tai, kad drauge su „Oclean W1“ atkeliaus ir jam laikyti skirtas kelioninės dėklas. Labai protingas gamintojo sprendimas.


©Gamintojo nuotr.

Tuo pačiu pakuotėje iškart gausime du keičiamus antgalius ir magnetinio tipo įkrovimo laidą. Tad viskas atkeliaus viename komplekte ir iškart bus galima naudotis „Oclean W1“.

Kas gi toji vanduo+oras technologija?

Tai yra vienas iš pagrindinių „Oclean W1“ skiriamųjų bruožų. Įprastai tarpdančių valytuvai tiesiog leidžia stiprią vandens srovę ir tiek žinių.

„Oclean W1“ atveju, po jo dailiu korpusu turime daugybę elektronikos, galingą varikliuką ir oro pompą, kas leidžia pasiekti net 150kPa galios impulsą ir pašalinti visas tarpdančių apnašas.

„Oclean W1“ palaikoma vanduo+oras technologija užtikrina maksimalų valymo efektyvumą
©Gamintojo nuotr.

Taigi, vienu metu į tarpdančius yra paleidžiamas trumpas vandens impulsas, prisodrintas oru. Toks sprendimas leidžia geriau pašalinti ant dantų esančias apnašas.

Ir jei baiminatės, kad tokia galia gali pažeisti dantenas, tikrai neverta. Gamintojas pateikia labai paprastą ir puikiai jų produkto privalumus iliustruojantį vaizdo įrašą.

Jame yra aiškiai matyti, kad standartinis tarpdančių valytuvas neprilygsta „Oclean W1“ veikimo efektyvumui ir naujasis tarpdančių valytuvas yra itin švelnus. Jautrių dantenų savininkams, tai yra svarbus aspektas.

Įdomu yra ir tai, kad dėka šios vanduo+oras technologijos, „Oclean W1“ reikia itin nedidelio kiekio vandens.

Štai į šią talpą telpa vos 30 ml vandens. Atrodo juokinga, palyginus su tradiciniais 200-400 ml vandens talpas turinčiais tarpdančių valytuvais.

„Oclean W1“ tą vandenį maišo su oru ir taip kiekvienas impulsas duoda maksimalų efektą. Tų impulsų vienos sesijos metu turėsime net 150, tad to pilnai užteks kokybiškai išvalyti visus tarpdančius.

Be to, kadangi „Oclean W1“ labai efektyviai naudoja skystį, čia rekomenduojama iškart naudoti burnos skalavimo skystį. Vienu kartu pasieksime maksimalų dantų valymo efektyvumą ir gaivus burnos kvapas bus garantuotas.

 

„Oclean W1“ vandens talpa yra 30 ml
©Gamintojo nuotr.

„Oclean W1“ baterija

„Oclean W1“ baterija taip verta atskiro žodžio. Ji yra įkraunama su pakuotėje esančiu magnetinio tipo įkrovikliu ir pilnai bateriją įkrauti užtruks apie 2 val.

Geriausia yra tai, kad naudojant „Oclean W1“ du kartus per dieną, šios baterijos energijos pakaks 30 dienų. Labai geras rezultatas.

O ir ant korpuso esantys šviesos indikatoriai informuos apie senkančią energiją, kas taip pat yra praktiška ir informatyvumu.

„Oclean W1“ baterijos užtenka iki 30 dienų
©Gamintojo nuotr.

„Oclean W1“ programėlė

Ar esate matę kitą tarpdančių valytuvą, kuris turėtų Bluetooth 4.0 modulį ir palaikytų programėlę? Išskirtinis atvejis.

„Oclean W1“ galima naudotis ir be Oclean programėlės bei ant korpuso esančiu mygtuku pasirinkti tarpdančių valymo režimą. Tokiu atveju turime 3 skirtingus režimus.

Tačiau visas šaunumas yra būtent toji Oclean programėlė. Taip galėsime rinktis iš 9 valymo režimų ir atsižvelgdami į asmeninę dantų būklę, pasirinkti norimą galią.

Turite briketus? Vienas režimas. O gal tarpdančių tarpai yra kiek didesni ir maisto čia užsilieka labai nedaug, tad tereikia minimalios galios? Dar kitas režimas. Puikus funkcionalumas.

„Oclean W1“ palaiko išmaniąją programėlę
©Gamintojo nuotr.

Tuo pačiu programėlėje matysime ir tarpdančių valymo statistiką: kiek laiko valėmės, kiek prireikė skysčio bei tų vandens+oras impulsų, kada metas keisti antgalį.

Gamintojas rekomenduoja tą daryti kas 120 dienų. Kadangi pakuotėje atkeliauja du antgaliai, tai vienam žmogui jų užteks praktiškai visiems metams.

„Oclean W1“ yra labai išvaizdus tarpdančių valytuvas
©Gamintojo nuotr.

Apibendrinus galima drąsiai teigti, kad „Oclean W1“ yra aukščiausios klasės produktas. Jis žymi naują etapą tarpdančių valymo įrenginių segmente.

Galima net neabejoti, kad būsimi tarpdančių valytuvai siūlys panašų vanduo+oras techninį sprendimą ir tai yra dėl to, kad reikia ženkliai mažesnio vandens kiekį, o pasiekiamas dar geresnis rezultatas, apsaugomos dantenos ir tuo pačiu galima kurti dailesnio bei kompaktiškesnio dizaino tarpdančių valytuvus. Programėlės privalumai taip pat yra nenuginčijami.

„Oclean W1“
©Gamintojo nuotr.

„Oclean W1“ pirkėjų atsiliepimai

„Oclean W1“ rinkoje tėra vos keli mėnesiai, tačiau jo populiarumas auga labai greitai. Štai ir oficialioje gamintojo parduotuvėje Aliexpress šių puikių įrenginių jau įsigijo virš 800 pirkėjų, turime beveik 250 atsiliepimų ir itin aukštą 4,8/5 balų įvertinimą.

 

„Oclean W1“ tarpdančių valytuvus įsigiję pirkėjai iš Lietuvos jiems duoda maksimalų balų įvertinimą ir tvirtina, kad iš Lenkijos sandėlio jie atkeliauja per 7 dienas, saugiai supakuoti, tarpdančių valytuvai yra puikios išvaizdos, gerai dirba ir lengvai poruojami su programėle:

 • S***s: Iš Lenkijos per 7 dienas. Labai greitai atsiuntė. Puikiai supakuotas. Tarpdančių valytuvas dirba kokybiškai. Pardavėjas sukalbamas. Esu patenkintas - 1 foto, 2 foto, 3 foto, 4 foto, 5 foto.
 • E***s: 5 balai iš 5. Greitai atsiuntė, puikiai supakuotas, angliška naudojimosi instrukcija. Naudotis tarpdančių valytuvu paprasta, dirba puikiai, programėlė taip pta šauni, su telefonu iškart valytuvą suporavau. Yra ir kelioninės dėkliukas, kas tikrai pravers. Esu patenkintas - 1 foto, 2 foto.

Kitų šalių pirkėjai taip pat yra labai patenkinti šiais naujos kartos tarpdančių valytuvais ir pažymi greitą jų pristatymą, labai dailų dizainą, patogų naudojimąsi, išmaniąsias funkcijas:

 • R***d: Labai geras produktas. Stilingas, itin kokybiškai pagamintas, aukščiausios klasės gaminys. Labai patogus laikyti rankoje, intuityvus valdymas. Šaunu, kad programėlėje galima pasirinkti norimą režimą. Man tai ypač patinka. Iki šiol naudojau elektrinį dantų šepetėlį ir paprastą dantų siūlą, bet čia nesulyginamas pokytis. Elektrinis dantų šepetėlis + šis tarpdančių valytuvas = tobula burnos higiena. Labai rekomenduoju - 1 foto, 2 foto.
 • M***a: Iki manęs jis atkeliavo vos per 10 dienų, kas yra labai greitai. Pagaminimo kokybė yra aukščiausio lygio! Čia tarsi iPhone telefonas tarp visų rinkoje esančių išmaniųjų :) Puikus dizainas, aukščiausia pagaminimo kokybė ir nuostabus veikimas. Na, tik kaina ne kaip iPhone :). Tarpdančių valytuvas su telefone esančia programėle susiporuoja momentaliai. Programėlėje viskas anglų kalba, aiškiai ir suprantamai. Čia galima peržiūrėti valymo statistiką, rinktis valymo režimą. Šaunūs dalykai ir manau, kad su atkeliausiančiais programiniais atnaujinimais tų galimybių čia bus dar daugiau. Galvojau, kad tos nedidelės vandens talpos vienam seansui bus maža. Bet klydau. Jo pilnai užtenka. Stebėtina. Ta vanduo+oras technologija išties puikiai veikia. Esu labai patenkintaa. Išties geras daiktas. Rekomenduoju - 1 foto, 2 foto, 3 foto, 4 foto.
 • M***n: Tarpdančių valytuvą įsigijau prieš du mėnesius ir esu juo labai patenkintas. Už tokią kainą tai yra tobulas daiktas. Pristatė tiesiai į namus, saugiai supakuotas, dailioje dėžutėje, yra du vienodo tipo keičiami antgaliai, kelioninės dėklas. Jėgos pilnai užtenka išvalyti tarp dantų užsilikusiam maistui. Vieno vandens užpildymo užtenka. Kartais naudoju ir tarpdančių valymo skystį. Dar daugiau gaivumo. Baterija atlaiko mėnesį laiko, taip kaip teigia gamintojas. Žaibiškas poravimas su telefone esančia programėle. Skirtingi darbo režimai, valymo statistika. Nuostabus  daiktas. Labai rekomenduoju - 1 foto, 2 foto.
 

Dar kelios pirkėjų padarytos „Oclean W1“ tarpdančių valytuvų nuotraukos: 1 foto, 2 foto, 3 foto, 4 foto, 5 foto, 6 foto, 7 foto.

Iš pirkėjų atsiliepimų ir nuotraukų galite aiškiai matyti, kad jie drauge su „Oclean W1“ tarpdančių valytuvu naudoja ir šios kompanijos elektrinius dantų šepetėlius. 

Šiuo metu kaip tik iš Lenkijos už puikias kainas išparduodami šių metų hitai - „Xiaomi Oclean X Pro“ elektriniai dantų šepetėliai. Apie visas sąlygas ir ką sako pirkėjai - čia:

„Oclean W1“ tarpdančių valytuvo pirmoji apžvalga:

Verta skaityti! Verta skaityti!
(7)
Neverta skaityti!
(4)
Reitingas
(3)
Komentarai (1)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
34(0)
30(8)
22(5)
22(5)
12(0)
12(0)
11(0)
Savaitės
64(0)
52(0)
52(0)
Mėnesio
149(36)
118(14)
103(8)
97(7)