Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Fantastiškas pasiūlymas - su nuolaidos kuponu beveik dvigubai pigiau išparduodama puiki internetinė kamera „TENVIS TW888“: 1080P raiška, 120 laipsnių matymo kampas, pasukama įvairiomis kryptimis, 2 mikrofonai, super paprastas pajungimas ir tinka praktiškai bet kokiam įrenginiui (nuolaidos kuponas, Video)

2020-12-19 (0) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (55)
    Share

Pasaulinė pandemija bei karantinas labai stipriai paveikė mūsų darbo, mokymosi ir net bendravimo su artimaisiais režimą. Susitikti negalime ir reikia laikytis atstumo. Tačiau tai nereiškia, kad gyvenimas turi sustoti. Su kokybiška internetine kamera galima ir toliau išlaikyti tarpusavio ryšį bei susitvarkyti reikiamus verslo reikalus.

„TENVIS TW888“ internetinė kamera su trikoju
©Gamintojo nuotr.

Speciali akcija ir sąlygos

„TENVIS TW888“ internetinė kamera:

  • TikTech - 20,41 €;
    • nuolaidos kuponas TENVISEUWEB9;
    • 30-ies dienų pinigų grąžinimo garantija.
  • Amazon37 €.

„TENVIS TW888“ yra puikaus dizaino ir kokybės internetinė kamera. Sveria vos 200 gramų, lengvai pritvirtinama prie monitorių bei nešiojamų kompiuterių ir ją galima palenkti 180, o pasukti net 360 laipsnių kampu.

Tad monitoriaus niekur nešti nereikia - užtenka tiesiog reikiama kryptimi pasukti pačią „TENVIS TW888“ internetinę kamerą. 

„TENVIS TW888“ internetinė kamera
©Gamintojo nuotr.

Svarbu ir tai, kad „TENVIS TW888“ matymo kampas siekia net 120 laipsnių, o filmavimo raiška 1080P su 30 kadrų per sekundę rodikliu. Tokioje kainų kategorijoje, tai yra labai geri rezultatai.

Su tokia kamera bus patogu rengti ir nuotolinius verslo susitikimus. Į vieną kadrą tilps keletas žmonių, o ir vaizdo kokybė išliks aukšta.

 

Čia ir nuotoliniu būdu dirbantiems mokytojams-dėstytojams yra labai geras dalykas. Didesnis aprėpties kampas ir aukšta raiška leidžia patogiai pateikti dėstomą informaciją ir nėra būtina sėdėti tiesiog prilipus prie monitoriaus ekrano. Galima ir vizualiai, ant lentos ar kitomis priemonėmis pateikti svarbią informaciją.

O ką jau kalbėti apie patenkintus draugus bei giminaičius, aiškiai matančius visą gausią šeimą viename kadre.


©Gamintojo nuotr.

Verta pažymėti, kad pakuotėje drauge atkeliauja ir „TENVIS TW888“ skirtas trikojis, dėl ko šią kamerą naudoti yra dar patogiau.

Ir kaip minėjome, ši kamera aprėpia platų vaizdą, tad nuo jos galima būti net iki 2 metrų atstumu ir kitoje ekrano pusėje esantys žiūrovai jus puikiai matys.


©Gamintojo nuotr.

O kaip mikrofonas? Jų čia yra net du. Abejose „TENVIS TW888“ kameros pusėse ir su aplinkos triukšmo pašalinimu, tad aiškiai girdimas balsas yra garantuotas.

Kaip naudotis „TENVIS TW888“ kamera? Tą sugebės padaryti net ir niekad tokio daikto neturėjęs žmogus:

  • išimame kamerą iš pakuotės;
  • pritvirtiname prie trikojo arba monitoriaus/kompiuterio;
  • prijungiame su USB laidu;
  • ir viskas - jau galima naudotis.
 

Čia nėra jokių vadinamųjų draiverių (tvarkyklių) ir panašiai. Jokių ten programinės įrangos diskų ir kitų komplikuotų dalykų. Prijungiame per USB jungtį ir naudojamės.


©Gamintojo nuotr.

Ir „TENVIS TW888“ gali darbuotis ne tik su įvairias monitoriais bei kompiuteriais, bet ir išmaniaisiais televizoriais, TV priedėliais ir kitais įrenginiais.

Taip pat „TENVIS TW888“ dirba su Chrome, Android, MacOS, Windows (XP ir naujesnėmis) operacinėmis sistemomis. Plius, palaiko Skype, Zoom ir kt.


©Gamintojo nuotr.

Plačiau apie tai, ką sugeba „TENVIS TW888“ internetinė kamera ir kam yra skirta - šioje apžvalgoje:

Verta skaityti! Verta skaityti!
(0)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(0)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
54(0)
41(0)
41(0)
33(0)
31(0)
28(0)
26(0)
24(2)
23(0)
Savaitės
75(3)
70(0)
67(5)
62(1)
Mėnesio
231(8)
110(3)
107(12)
104(26)
102(0)