Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Karinio tvirtumo išmanusis laikrodis už juokingą kainą: net sunku patikėti, kad taip įmanoma, bet „KOSPET Raptor“ nustebins net ir visko mačiusius - lietuvių įvertinimas, po kurio daugiau žodžių nereikia (iš Čekijos, testavimas, Video)

2021-01-22 (0) Rekomenduoja   (6) Perskaitymai (440)
    Share

„KOSPET Raptor“ - vienas naujausių išmaniųjų laikrodžių. Karinio lygio tvirtumas, puikus funkcionalumas ir stebėtinai žema kaina.

„KOSPET Raptor“
©Gamintojo nuotr.

Speciali akcija ir sąlygos

„KOSPET Raptor“ išmanusis laikrodis:

  • Aliexpress25,32 €;

    • Vokietijos ir Kinijos sandėlių.

  • Aliexpress - nuo 22,13 €;

    • Čekijos, Prancūzijos, Ispanijos sandėlių.

„KOSPET Raptor“ yra labai įdomus išmanusis laikrodis. Ir pirmųjų pirkėjų itin gerai vertinamas: virš 1000 užsakymų, 750 atsiliepimų ir 4,9 balų įvertinimas. Labai geri rezultatai.

Kas gi pirkėjams patinka šiame laikrodyje? Žinoma, kad jo išvaizda. Tai yra sportinio tipo išmanusis, skirtas naudoti bet kokiomis orų sąlygomis.

Pakuotės turinys
©Gamintojo nuotr.

Tiesą sakant, „KOSPET Raptor“ yra labai tvirto metalų lydinio korpuso ir ištvėręs eilę testavimų.

Gamintojas tvirtina, kad „KOSPET Raptor“ atitinka A lygio karinius standartų reikalavimus ir šis išmanusis laikrodis nebijo nei šalčio, nei karščio, nei dulkių, gėlo ar sūraus vandens. Stebėtinas tvirtumas tokiame kainų lygyje.

„KOSPET Raptor“ ištveria ir iki +55 karštį bei -40 laipsnių šaltį
©Gamintojo nuotr.

Kitas pirkėjus džiuginantis dalykas yra ryškus „KOSPET Raptor“ ekranas. Čia turime į prisilietimus reaguojantį 1,3 colių įstrižainės ir 320 x 320 raiškos ekraną.

 


©Gamintojo nuotr.

Taip pat „KOSPET Raptor“ palaiko jau iš anksto 50 įdiegtų ekrano atvaizdavimo pasirinkimų. Plius, galima įsikelti norimą nuotrauką ir susikurti savo unikalų laikrodžio ekraną.

Verta pažymėti, kad „KOSPET Raptor“ ekranas aktyvuojamas nuo rankos pakėlimo, taip pat visada pačiame laikrodyje galima keisti ekrano ryškumą. Deja, bet Always on Display funkcijos „KOSPET Raptor“ nepalaiko.


©Gamintojo nuotr.

„KOSPET Raptor“ užtikrina net 20 skirtingų sporto režimų, tad čia turime tikrą fizinės veiklos kompanioną.

Laikrodis palaiko plaukimą, tenisą, krepšinį, badmintoną, sunkumų kilnojimą, bėgimą, važiavimą dviračiu, boulingą ir t.t.


©Gamintojo nuotr.

„KOSPET Raptor“ seka širdies ritmą bei miego kokybę. Žinoma ir tokius dalykus, kaip žingsnius, nueitą atstumą, sudegintas kalorijas ir panašiai.

Pats išmanusis laikrodis palaiko ir tokias naudingas funkcijas, kaip nuotolinį muzikos grotuvo valdymą, informuoja apie gautus SMS, socialinių tinklų, programėlių pranešimus, informuoja ir apie gaunamus skambučius, kad per ilgai užsisėdėjome vienoje vietoje ir t.t.


©Gamintojo nuotr.

Pats „KOSPET Raptor“ laikrodis palaiko įvairias kalbas, tarp kurių yra anglų, rusų, vokiečių, prancūzų, ispanų ir kt.

 

Išmanusis laikrodis su telefonais (Android 5.1/iOS9.0 ir naujesnėmis operacinėmis sistemomis) poruojamas Bluetooth 4.0 ryšiu ir tereikia atsisiųsti bei įsidiegti Da Fit programėlę. Ji taip pat palaiko įvairias kalbas bei programėlėje bus pateikiama dar daugiau informacijos apie fizinę veiklą ir pasiektus rezultatus.

Baterija? „KOSPET Raptor“ turi įkraunamą 230 mAh talpos bateriją ir naudojantis įprastai - jos užtenka iki 10 dienų. Jei bus naudojamas minimaliai, tai baterijos gali užtekti iki 30 dienų. Baterija įkraunama per 1-2 val. Išties geri rezultatai.

„KOSPET Raptor“ laikrodžiu yra labai patenkinti ir pirkėjai iš Lietuvos, kurie duoda maksimalų 5 balų įvertinimą. Ir nors pirko iš Kinijos, bet tvirtina, kad atsiuntė labai greitai.

Štai vienas išraiškingiausias pirkėjo iš Lietuvos atsiliepimas (tekstas neredaguotas aut. past.): „Kaip už tokią kainą zjbs“.

Keletas pirkėjų padarytų „KOSPET Raptor“ laikrodžio nuotraukų: 1 foto, 2 foto, 3 foto, 4 foto, 5 foto, 6 foto, 7 foto, 8 foto, 9 foto, 10 foto, 11 foto.

 

„KOSPET Raptor“ testavimas - tokių dalykų patiems geriau nedaryti:

„KOSPET Raptor“ apžvalga rusų kalba:

„KOSPET Raptor“ apžvalga anglų kalba:

 

Verta skaityti! Verta skaityti!
(9)
Neverta skaityti!
(3)
Reitingas
(6)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
34(0)
30(8)
22(5)
22(5)
12(0)
12(0)
11(0)
Savaitės
64(0)
52(0)
52(0)
Mėnesio
149(36)
118(14)
103(8)
97(7)