Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Tokios progos negalima praleisti: iš Lenkijos bei Vokietijos pačios geriausios „OneOdio“ ausinės už įspūdingai geras kainas - perkant 2 modelius, antrasis praktiškai už ačiū

2021-01-10 (0) Rekomenduoja   (-6) Perskaitymai (55)
    Share

Išskirtinai gera proga įsigyti „OneOdio“ ausines. Iki 50 proc. siekiančios nuolaidos, iš Lenkijos ir Vokietijos sandėlių, pristatymas per kelias dienas ir kiti šaunūs pasiūlymai.


©Gamintojo nuotr.

Speciali akcija ir sąlygos

OndeOdio.de praneša apie vykstantį naujametinį išpardavimą ir dabar puikių ausinių galima įsigyti su iki 50 proc. siekiančiomis nuolaidomis.

Ausinių pasiūla yra išties plati ir galime drąsiai patvirtinti, kad OneOdio kompanijos ausinėms iš tiesų šiuo metu taikomos ypatingai geros kainos.

Ir jei anksčiau daugelis modelių buvo siunčiami iš Kinijos, tai dabar jų gausi pasiūla yra Lenkijos bei Vokietijos sandėliuose.

Štai šiame puslapyje rasite visus ausinių pasiūlymus ir absoliuti dauguma ausinių bus atsiųstos iš Lenkijos arba Vokietijos sandėlių.

Tad ne tik gauname iki 50 proc. siekiančią nuolaidą, bet ir dar turime saugų ir greitą siuntimą. Pardavėjas tvirtina, kad ausinės į Lietuvą bus pristatytos per 2-5 dienas.


©OneOdio.de
Daugelis ausinių bus atsiųstos iš Lenkijos arba Vokietijos sandėlių
©OneOdio.de

OneOdio atkreipia dėmesį ir į tai, kad perkant du tokius pačius ausinių modelius, antrajam taikoma dar viena papildoma 50 proc. nuolaida. O tai jau yra įspūdingai geras pasiūlymas, kokio dar nebuvo.

Sau ir bičiuliams galite įsigyti puikios kokybės ausinių už neregėtai žemas kainas. Ir primename, kad jos bus per 2-5 dienas atsiųstos iš Lenkijos arba Vokietijos sandėlių. Tad jokių papildomų muito mokesčių ir gausite jas greitai bei su 2 metų garantija.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(2)
Neverta skaityti!
(8)
Reitingas
(-6)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
41(4)
37(0)
30(0)
27(0)
26(0)
22(0)
17(0)
17(5)
13(0)
11(3)
Savaitės
114(22)
56(0)
Mėnesio
147(2)
117(15)
99(5)
89(8)