Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Prietaisas, kurį tikrai verta turėti savo automobilio priežiūros rinkinyje – juo naudositės dažniau nei galite pamanyti: štai ką sugeba puikios kainos automobilio diagnostikos įrenginys („Viecar ELM327 V2.2“ automobilinės diagnostikos įrenginys, iš Lenkijos, Video)

2021-02-17 (0) Rekomenduoja   (4) Perskaitymai (440)
    Share

Pigūs diagnostikos įrenginiai yra ne tik labai viliojantys, bet ir leidžiantys sutaupyti daugybę pinigų. Apie savo automobilio sveikatą galite sužinoti ir patys savarankiškai įsigiję diagnostikos įrenginį, kuris yra jungiamas prie OBD2 jungties.

„Viecar ELM327 V2.2“ automobilinės diagnostikos įrenginys
©Gamintojo nuotr.

Speciali akcija ir sąlygos

„Viecar ELM327 V2.2“ automobilinės diagnostikos įrenginys (VP001 ir VP003 modeliai):

  • Aliexpress - nuo 19,53 €;

    • 25 % nuolaida;
    • iš Lenkijos sandėlio, tad nėra rizikos dėl muito mokesčių;
    • už 7,21 € į Lietuvą pristatys per 3-7 d.

Aliexpress galima rasti daugybę ganėtinai pigių automobilinės diagnostikos įrenginių su OBD2 standarto jungtimis. O ir kainuoja iki 10 eurų.

Visgi, „Viecar ELM327 V2.2“ yra nepalyginamai pažangesnis produktas ir suteikia ženkliai daugiau galimybių.

Tuo tarpu daug pigesnių belaidžių OBD2 prietaisų turi trūkumų. Jų neatpažįsta kai kurie automobiliai, jie negali ištrinti klaidų, nenuskaito kai kurių klaidų kodų.

„Viecar ELM327 V2.2“ automobilinės diagnostikos įrenginys
©Gamintojo nuotr.

Kas yra OBD2?

OBD2 („On-board diagnostics 2“) - tai antroji diagnostinės automobilio kompiuterio jungties versija. Viena iš dažniausių priežasčių, kodėl diagnostikos įrenginiai neveikia, yra prasta OBD2 jungtis. Kaip žinoti ar jūsų automobilis ją turi?

Na, visų pirma reikėtų prisiminti jo pagaminimo metus. Daugelis automobilių, pagamintų po 1996 metų, turi OBD2 jungtis. Pagal reikalavimus šios jungtys turi būti įrengtos netoli vairo, salone (nors yra kelios išimtys). Dažniausiai OBD2 jungtį rasite pirštinių skyrelyje arba po vairu.

 

Jei jūsų automobilis yra pagamintas Europoje, gali būti, kad diagnostinė jungtis bus nurodyta kaip EOBD - tai tik kitas OBD2 pavadinimas.

„Viecar ELM327 V2.2“ automobilinės diagnostikos įrenginys palaiko 9 protokolus
©Gamintojo nuotr.

Ką sugeba „Viecar ELM327 V2.2“?

Iš esmės čia yra funkcionalus diagnostikos įrenginys, kuris pilnai palaiko visus automobilius pagamintus JAV, Europoje, Azijos rinkose.

Svarbu: pasiūloje galima rinktis iš 2 modelių versijų - VP001 ir VP003.

Kuo jie skiriasi? VP001 - duomenis perduoda Bluetooth 4.0 ryšiu ir poruojamas su Android bei iOS įrenginiais. VP003 - dar papildomai turi C-tipo jungtį ir šį įrenginį galima prijungti prie kompiuterio.

Abejų modelių programinė įrangos versija yra V2.2 ir suderinamo su tokiomis programomis: 

  • Android - Vicar/Torque/Dash Command/Auto Doctor;
  • iOS - Vicar/Auto Doctor/Dashcommand/EOBD;
  • Window - ScanMaster.

Pagrindinės techninės charakteristikos
©Gamintojo nuotr.

Su  „Viecar ELM327 V2.2“ galima atlikti pilną transporto priemonių (tinka 9-36V, ant korpuso esančiame ekrane rodoma įtampa bei srovė aut. past.) diagnostiką per OBD2/EOBD ir taip stebėti transporto priemonės parametrus realiu laiku, adaptacijas, kodavimą, patikrinti automobilio praeities rodiklius, nerodomas aktyvias klaidas, servisų nustatymų keitimus bei atlikti parametrų atstatymus ir kt.

 

Tuo pačiu čia rodomi tokie parametrai, kaip: variklio sūkių dažnis, variklio apkrovos lygis, aušinimo skysčio temperatūra, degalų sistemos būklė, įsiurbiamo oro temperatūra, oro srauto kiekis ir t.t. Iš viso 17 rodiklių.

Pagrindinės savybės
©Gamintojo nuotr.

Norint matyti visus išmatuotus rezultatus, transporto priemonės parametrus ir naudotis visomis funkcijomis, belieka į telefoną ar kitą įrenginį atsisiųsti Viecar programėlę, užsiregistruoti ir jau galėsite darbuotis.

Android atveju bus pareikalauta suvesti a123456 slaptažodį, iOS atveju nieko nereikalaus, o kompiuterių savininkai keliauja į http://www.elm327.com/ svetainę.

Programėlėje iškart matyti grafinė informacija, galima patogiai įvertinti pokyčius bėgant laikui.

„Viecar ELM327 V2.2“ automobilinės diagnostikos įrenginys pateikia išsamią informaciją apie automobilio parametrus ir būklę
©Gamintojo nuotr.

O kam reikalingas toks „Viecar ELM327 V2.2“ automobilinės diagnostikos įrenginys?

Iš esmės tai yra greitas ir patogus būdas išsiaiškinti, kas automobiliui negerai. Jūsų automobilyje yra daugybė įvairių sensorių, kurie siunčia informaciją į centrinį kompiuterį. Kuomet užfiksuojami duomenys nesutampa su kompiuteryje įrašytomis normomis, bus užfiksuota klaida.

Rimtesnės klaidos pasirodys ir tiesiai prietaisų panelėje, kur yra visa eilė skirtingų perspėjimo signalų, įskaitant visų nekenčiamą „Check Engine“ („Patikrinti variklį“).

Mitas, kad absoliučiai visos klaidos ir neatitikimai pasirodys vienu iš tokių perspėjimo signalų. Kartais kompiuteris kritiškai nesvarbius neatitikimus tiesiog ignoruoja, palikdamas juos serviso meistrams arba laukdamas kol simptomai suprastės.

 

Viena iš svarbiausių tokių įrenginių kaip „Viecar ELM327 V2.2“  – klaidų ištrynimas. Kartais neatitikimas tarp įrašytų normų ir jutiklių užfiksuotų parametrų yra labai menkas ir nereikšmingas, tačiau perspėjimo signalas vis tiek užsidega. Arba pakeitus detalę klaida ir perspėjimo signalas išlieka, nes kompiuteris turi įsiminęs gedimą. Taigi, „Viecar ELM327 V2.2“ gali šią klaidą ištrinti ir perspėjimo signalas nebevargins.

Galiausiai, „Viecar ELM327 V2.2“ diagnostikos įrenginiai padeda įsigyti geresnį automobilį. Yra keli daiktai, kuriuos geriau turėti apžiūrint naudotą automobilį prieš pirkimą (dažų storio matuoklis, geras žibintuvėlis, veidrodėlis dugnui, jei neketinate automobilio pakelti) ir OBD2 diagnostikos įrenginys tikrai yra vienas iš jų. Jis gali padėti aptikti galimus paslėptus gedimus, įvertinti galimus remonto kaštus.

Šį įrankį tikrai verta turėti savo automobilio priežiūros rinkinyje – juo naudositės dažniau nei galite pamanyti.

„Viecar ELM327 V2.2“ vaizdo įrašą rasite čia.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(32)
Neverta skaityti!
(28)
Reitingas
(4)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
25(4)
21(0)
19(2)
14(8)
13(0)
11(1)
11(0)
Savaitės
61(0)
52(0)
50(0)
Mėnesio
147(36)
121(25)
118(14)
103(8)
97(7)