Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Iš Čekijos išskirtinis „Xiaomi“ šviestuvas: įspūdingas 7200lm ryškumas, Ra95 indeksas, pilnai valdomas su programėle bei balsu ir puiki kaina („Yeelight GUANGCAN YLXD50YL“ šviestuvas, iš Čekijos, paskutiniai vienetai, Video)

2021-02-09 (0) Rekomenduoja   (2) Perskaitymai (330)
    Share

Išskirtinis „Xiaomi“ šviestuvas, kuris tuoj po anonso tapo pačiu perkamiausiu LED šviestuvu - kainos ir parametrų santykis yra tiesiog įspūdingas.

„Yeelight GUANGCAN YLXD50YL“ šviestuvas
©Gamintojo nuotr.

Speciali akcija ir sąlygos

„Yeelight GUANGCAN YLXD50YL“ šviestuvas:

  • Aliexpress95,49 €;

    • 25 % nuolaida;
    • iš Čekijos sandėlio, tad jokios muitų rizikos;
    • nemokamai į Lietuvą pristatys per 4-10 d.d.;
    • liko tik 29 vnt.

„Yeelight YLXD50YL“ yra pats perkamiausias kompanijos šviestuvas. Jis už labai gerą kainą siūlo išties daug.

LED kaip reikiant praplėtė šviestuvų pasirinkimą. Ir jeigu ieškote ne tik ekonomiško, tačiau tuo pačiu ir maksimaliai ryškaus šviestuvo, tuomet LED šviestuvas yra būtent tai kas maksimaliai tenkins jūsų poreikius.

„Xiaomi“ šeimos LED šviestuvas „Yeelight YLXD50YL“ turėtų pilnai patenkinti net ir itin išrankių pirkėjų poreikius.

Trumpai tariant, šis LED šviestuvas pasižymi neįtikėtinu ryškumu, pagal savo galią fantastiškai mažu korpusu ir kitomis papildomomis funkcijomis, kurių retai gali pasiūlyti įprasti Lietuvoje pardavinėjami LED šviestuvai.

 


©Gamintojo nuotr.

Pradėti šiuo atveju reikėtų nuo to, kad „Yeelight YLXD50YL“ geba sukurti net 7400 liumenus siekiantį šviesos srautą – tai įspūdingas rodiklis. Ir visa tai – vos 47 x 47 x 6 cm korpuse.

Negana to, jis taip pat leidžia keisti spalvinę šviesos temperatūrą 2700 – 6500 K ribose. Tokia konfigūracija garantuoja, jog sau tinkamą, komfortišką ir malonų akiai apšvietimą galės rasti tikrai kiekvienas.

Kitas svarbus „Yeelight YLXD50YL“ LED šviestuvo privalumas – Ra 95 spalvų atkūrimo indeksas. Priminsime, jog Ra 100 dydžio indeksą sukuria saulė – tai natūrali dienos šviesa. Tuo tarpu, įprastai 60-80 Ra dydžio indeksą turi vidutinės klasės LED, rinkos standartu laikomas Ra 80 – būtent tokių dauguma parduodama Lietuvoje, o aukštos kokybės LED paprastai išsiskiria 90-95 siekiančiu Ra indeksu. Trumpai tariant, šio LED šviestuvo apšviesti objektai atrodo praktiškai lygiai taip pat natūraliai kaip ir esant natūraliam saulės apšvietimui.

 

Reikia atkreipti dėmesį į tai, kuo aukštesnis Ra indeksas, tuo dažniausiai būna mažesnis šviestuvo ryškumas. Tačiau tik ne šiuo atveju – Ra 95 ir 7400 lm yra kažkas, ką surasti analogiško būtų labai sudėtinga.

„Yeelight YLXD50YL“ palaiko prodgramėlę
©Gamintojo nuotr.

Įdomiu ir išskirtiniu „Yeelight YLXD50YL“ LED šviestuvo akcentu dar tampa ir paties šviestuvo viršuje įmontuota RGB tipo LED juostelė. Pastarasis sprendimas patiks tiems, kurie kambaryje nori sukurti minimalų apšvietimą, pavyzdžiui, vakarėlių ar kitų renginių metu. Be to, tai dar gali praversti ir vaiko kambaryje tuo atveju, kai vaikas bijo eiti miegoti visiškoje tamsoje.

Taip pat maloniai stebina ir šio LED šviestuvo valdymo universalumas. Įprastai tokio tipo LED šviestuvus esame įpratę valdyti tik išmaniuoju telefonu, tačiau esant poreikiui „Yeelight YLXD50YL“ LED šviestuvą dar galima valdyti ir išmaniųjų asistentų pagalba („Amazon Alexa“, „Google Assistant“).

 

Apibendrinant galima pasakyti tiek, jog „Yeelight YLXD50YL“ LED šviestuvas patiks tiems, kurie ieško maksimaliai ryškaus apšvietimo itin plačiame spalvinės temperatūros diapazone.

Absoliučiai visi pirkėjai iš Lietuvos šiems LED šviestuvams duoda maksimalų 5 balų įvertinimą: 1 foto, 2 foto, 3 foto, 4 foto, 5 foto.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(5)
Neverta skaityti!
(3)
Reitingas
(2)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
60(9)
26(0)
24(0)
23(0)
22(0)
18(0)
15(0)
13(0)
Savaitės
75(0)
61(2)
59(0)
54(0)
51(4)
Mėnesio
109(9)
108(14)
82(0)
75(0)