Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Kinų naujųjų metų pasiūlymai, kurių negalima praleisti: iš Lenkijos ir net 150€ pigiau „Xiaomi HIMO Z20“ elektrinis dviratis, naujausias „Xiaomi Dreame T20“ belaidis dulkių siurblys, belaidė kolonėlė, elektroninis darbo stalas ir išmanioji spyna (kuponai, Video)

2021-02-10 (0) Rekomenduoja   (2) Perskaitymai (55)
    Share

Geriausi GeekBuying pasiūlymai:

- Kinų naujųjų metų pasiūlymai: „Super Deals“ išpardavimas, kuponai ir akcijos;

- „Xiaomi HIMO Z20“ elektrinis dviratis iš Lenkijos sandėlio;

- „Xiaomi Dreame T20“ belaidis dulkių siurblys iš Lenkijos sandėlio;

- „Tronsmart Force 2“ belaidė garso kolonėlė iš Vokietijos sandėlio;

- „ACGAM ET225E“ elektroninis darbo stalas, iš Europos sandėlių;

- „WE.LOCK SECB SECB0EBL01“ išmanioji spyna iš Lenkijos sandėlio.


©Gamintojo nuotr.

GeekBuying skuba pranešti apie prasidėjusį „Super Deals“ išpardavimą.

Ir nors mes jau galvojame apie įsimylėjėlių (vasario 14 d.) ir ypatingą reikšmę mums turinčią vasario 16 dienas, tačiau Kinijoje prasideda naujieji metai (vasario 12 d.). Ir ta proga GeekBuying paruošė ypatingų pasiūlymų.

Šiuo metu galybė įvairių prekių yra parduodamos su iki 70 procentų siekiančiomis nuolaidomis ir dar papildomai taikomi nuolaidų kuponai:

 • $2 nuolaida perkant virš $10: kuponas - GKB21SU1
 • $5 nuolaida perkant virš $55: kuponas - GKB21SU2
 • $8 nuolaida perkant virš $100: kuponas - GKB21SU3


©Geekbuying.com

Absoliuti prekių dauguma atkeliaus iš Europos sandėlių, tad be jokių papildomų mokesčių ir labai greitai.

Plius, GeekBuying rekomenduoja apsilankyti ir Consumer Electronics Gadgets puslapyje, kur rasime dar įvairių įdomių prekių - pradedant ausinėmis, žaidimų įranga ir baigiant lazerinėmis graviravimo staklėmis.

Plius, čia iškart viskas suskirstytas į konkrečios Europos šalies sandėlius ir pateikiami papildomi nuolaidų kuponai.


©Geekbuying.com

Na, o dabar pasižiūrėkime į keletą įdomiausių GeekBuying pasiūlymų.

„Xiaomi HIMO Z20“ elektrinis dviratis

 • Geekbuying - 655,19 €;

  • nuolaidos kuponas GKB491S;
  • iš Lenkijos pristatys per 2-7 d.d.

Taip pat verta pažymėti, kad galima rinktis iš dviejų spalvų modelių: baltos arba pilkos.

Tačiau didžiausias privalumas, kad šiuo metu GeekBuying šiam „Xiaomi HIMO Z20“ elektriniam dviračiui siūlo labai gerą kainą. Kitose parduotuvėse jis kainuoja virš 800 eurų.

„Xiaomi HIMO Z20“ yra kokybiškai pagamintas ir labai geromis savybėmis pasižymintis elektrinis dviratis
©Gamintojo nuotr.

„Xiaomi HIMO Z20“ yra labai šauniai atrodantis, tvirtas, aliuminio rėmo ir puikiais techniniais parametrais pasižymintis elektrinis dviratis. 

Jis puikiai tinka tiek merginoms, tiek ir vaikinams. Yra tokių išmatavimų: 1470 x 550 x 1090 mm ir sveria 21,6 kg. Tad dviračiu gali važiuoti žmonės iki 100 kg svorio.

Be to, „Xiaomi HIMO Z20“ yra sulankstomas elektrinis dviratis. Jo vairą galima nulenkti žemyn ir taip elektrinis dviratis tampa kompaktiškesniu bei patogiau transportuojamu automobilio bagažinėje.

 

Beje, „Xiaomi HIMO Z20“ dviračio pedalai taip yra nulenkiami, o tai taip pat prisideda prie patogesnio dviračio transportavimo.

„Xiaomi HIMO Z20“ yra lengvai sulankstomas dviratis ir tada būna tokių išmatavimų: 86 x 43 x 74 cm
©Gamintojo nuotr.

„Xiaomi HIMO Z20“ pasižymi ir dar keletų svarbių dalykų: priekyje ir gale turi ryškiai šviečiančius LED žibintus, patogią sėdėti ir smūgius sugeriančią sėdynę, ergonomiškas vairo rankenas ir kt.

Ypač svarbu pabrėžti, kad „Xiaomi HIMO Z20“ aprūpintas puikios kokybės japoniška Shimano 6-ių pavarų sistema.

Daugelis dviračių mėgėjų puikiai žino, kad tik aukščiausios kokybės dviračiai gali pasigirti Shimano pavarų sistemomis.

Taip pat „Xiaomi HIMO Z20“ aprūpintas dviguba stabdymo sistema (stabdo priekinį ir galinį ratus) ir gamintojas teigia, kad esant sausai kelio dangai, stabdymo kelias yra iki 4 metrų, o esant šlapiai dangai - iki 6 metrų.

Čia taip pat turime ir kiek įdomesnį „Xiaomi“ kompanijos sprendimą. 20 colių dydžio pripučiami „Xiaomi HIMO Z20“ ratai yra su jau pačiame dviratyje integruota pompa.

Kaip galite matyti žemiau pateiktoje nuotraukoje, toji pompa yra „paslėpta“ reguliuojamoje sėdynėje. Labai originalus ir, verta pastebėti, kad praktiškas sprendimas.

„Xiaomi HIMO Z20“ sėdynė pavirsta į pompą
©Gamintojo nuotr.

„Xiaomi HIMO Z20“ taip pat turi ir ryškų ekraną, kuriame pateikiama tokia informacija, kaip: greitis (km/h), nuvažiuotas atstumas, baterijos energijos likutis ir važiavimo režimas.

Išmaniosios programėlės „Xiaomi HIMO Z20“ nepalaiko.

„Xiaomi HIMO Z20“ stilingas miesto dviratis
©Gamintojo nuotr.

Detaliau kalbant apie techninius „Xiaomi HIMO Z20“ dalykus, tai elektrinis dviratis turi 250W galios elektros variklį ir yra aprūpintas 36V 10 Ah talpos baterija.

Taip pat yra įdiegta net keletas baterijos apsaugų: nuo perkrovimo, trumpo jungimo, temperatūros ir kt.

„Xiaomi HIMO Z20“ maksimalus greitis siekia iki 25 km/h ir vien elektra galima nuvažiuoti 50 km., o su papildomu pedalų minimu galima nuvažiuoti iki 80 km. Puikūs rezultatai.

Sioje apžvalgoje yra išbandomas „Xiaomi HIMO Z20“ elektrinis dviratis:

„Xiaomi Dreame T20“ belaidis dulkių siurblys

 • Geekbuying - 293,99 €;

  • nuolaidos kuponas DREAMET20;
  • iš Lenkijos pristatys per 2-7 d.d.

 

Tai yra naujausias kompanijos belaidis dulkių siurblys ir kompanija išties pasistengė. 

„Dreame T20“ yra puikių specifikacijų siurblys ir dabar parduodamas už stebėtinai žemą kainą.


©Gamintojo nuotr.

Tai jau tampa kaip ir tradicija, bet ir vėl norisi kompaniją pagirti už priedų gausą.

Pakuotėje rasime praktiškai visus reikalingus priedus, su kuriais galėsime išvalyti namus, automobilio saloną ir įvairias sunkiai pasiekiamas vietas.

Pakuotės turinys
©Gamintojo nuotr.

Čia yra ir motorizuota pagrindinė siurbimo galva, apie kurią kiek vėliau, bei platusis ir šėreliais dengtas reguliuojamas priedas.

Pastarasis pravers valant kompiuterio klaviatūrą, susiurbiant atliekas nuo stalo, automobilio sėdynės ir pan.


©Gamintojo nuotr.

Taip pat pakuotėje rasime ir specialiai baldams bei patalynei skirtą valyti siurbimo galvą. Tikrai geras dalykas, leisiantis susiurbti visas erkutes, dulkes ir t.t.

Yra ir prie pagrindinio vamzdžio pritvirtinamas papildomas siaurasis antgalis bei lankstusis priedas. Išvalyti įvairius kambario kampelius bus itin patogu.


©Gamintojo nuotr.

Kompanija ir toliau naudoja puikiai pasiteisinusi priedų sujungimo mechanizmą. 

Taip pat čia filtrai, atliekų dėžutė ir voleliai yra plaunami, kas yra labai gerai. Kur kas palengvėja siurblio priežiūra, o ir nereikia pirkti tų priedų, kas leidžia sutaupyti pinigų.


©Gamintojo nuotr.

Didelis privalumas yra ir tai, kad čia turime 0,6 litrų talpos atliekų dėžutę, kuri nuimama, plaunama, o ištuštinama vos vieno mygtuko paspaudimu. Patogu ir praktiška.

Ypač gerai, kad drauge atkeliauja ir siurblio bei jo priedų laikymo stotelė. Viskas bus vienoje vietoje. Plius, čia tuo pačiu ir įkraunama baterija. Pakabinom siurblį ant šios stotelės ir baterija automatiškai įkraunama.


©Gamintojo nuotr.

Gamintojas pabrėžia ir tai, kad naujasis „Dreame T20“ belaidis dulkių siurblys yra kompaktiškas, patogus laikyti ir naudotis.

Jo svoris siekia 1,67 kg., kas yra labai nedaug. Tokio tipo įrenginiai dažnai sveria gerokai virš 2 kg.

Nors skirtumas gali pasirodyti nedidelis, bet kai su siurbliu reikia padirbėti pusvalandį ar ilgiau, tas iškart pasijaučia. Tad mažesnis svoris yra ryškus privalumas.


©Gamintojo nuotr.

Kalbant apie „Dreame T20“ technines specifikacijas, tai čia tiesiog būtina išskirti keletą labai svarbių momentų.

„Dreame T20“ yra 450W elektrinės ir 150AW siurbimo galios bei 25kPa siurbimo slėgį užtikrinantis siurblys ir tai yra vieni geriausių rodiklių. To yra daugiau nei pakankamai pilnai namų priežiūrai.

 

Ypač įdomus momentas yra su pagrindine siurbimo galva. Gamintojas tvirtina, kad čia turime V formos pagrindinį šepetį, kuris nesivelia plaukais bei šeriais, o šauniausia, kad yra įdiegti jutikliai, kurie padeda siurbliui aptikti kiliminę dangą ir automatiškai padidinti siurbimo galią. Kažkas visiškai naujo.

Tokį dalyką esame matę robotuose dulkių siurbliuose ir tai dar yra gana naujas dalykas. Bet belaidžiuose siurbliuose tai išvis naujiena.


©Gamintojo nuotr.

Kita įdomi technologinė naujovė yra savaime išsivalantis korio tipo ciklonas. Bendrai čia turime 5 lygių oro filtravimą, su plaunamu HEPA filtru ir šiuo unikaliu ciklonu.

Gamintojas tvirtina, kad tai leidžia sulaikyti iki 99,97 proc. ir pačių smulkiausių dalelių. Be to, prieš išeidamas oras į aplinką, jis dar apkeliauja elektros variklį bei bateriją ir taip juos papildomai aušina. Protingi techniniai sprendimai.


©Gamintojo nuotr.

Kalbant apie bateriją, tai „Dreame T20“ aprūpintas 3000 mAh talpos baterija, kurios įkrovimas trunka 4 val. Geras rodiklis ir su kiekvienu siurbliu tas įkrovimo laikas vis trumpėja.

Gamintojas tvirtina, kad čia turime 3 pagrindinius siurbimo režimus ir maksimaliu siurbimo režimu baterija tarnaus 8 min., giliojo valymo 30 min., o standartiniu - net 70 min.


©Gamintojo nuotr.

Didelius pliusas ir tas, kad čia turime nuimamą bateriją. Taip galima bus įsigyti papildomą bateriją ir darbo laiką prailginti iki 140 min.

O jei kada kas nors atsitiktų pagrindinei baterijai, nereikės keisti viso siurblio - užteks tik nusipirkti naują bateriją.


©Gamintojo nuotr.

„Xiaomi“ į belaidžių dulkių siurblių rinką šiais metais atnešė ir dar vieną naujovę - LCD ekranus.

Ir „Dreame T20“ turi jau net spalvotą ir į prisilietimus reaguojantį LCD ekraną. Dar vienas žingsnis į priekį. 

Šiame ekranėlyje matysime pasirinktą režimą, baterijos energijos likutį, būsime įspėti apie netinkamai įdėtus filtrus, kada metas juos išvalyti ir kt.


©Gamintojo nuotr.

Smagu ir tai, kad „Dreame T20“ turime užrakto mygtuką ir taip gauname 4-ą siurbimo režimą.

Šis dalykas tikrai pravers tuo atveju, kai reikės išvalyti didesnį plotą. Tiesiog beliks aktyvuoti šį užrakto mygtuką ir siurblys nuolat palaikys vieną siurbimo režimą. Nereikės nuolat laikyti nuspaudus mygtuko ir ranka taps mažiau apkrauta.


©Gamintojo nuotr.

Kompanija taip pat akcentuoja ir įdiegtą 8-nių lygių triukšmo slopinimo technologiją bei tvirtina, kad „Dreame T20“ yra vienas tyliausių belaidžių dulkių siurblių rinkoje.

Apibendrinus galima drąsiai teigti, kad už tokią kainą „Dreame T20“ yra fantastiškai geras pasiūlymas. Galingas, iš aukščiausios kokybės medžiagų pagamintas ir naujausiomis technologijomis aprūpintas belaidis dulkių siurblys. Panašu, kad turime busimą hitą.

 

Pristatomasis „Dreame T20“ vaizdo įrašas:

Vienas pirmųjų apžvalgininkų, kuris „Dreame T20“ spėjo išbandyti dėl to, kad jį užsisakė dar tada, kai jis tik pasirodė Indiegogo sutelktinio finansavimo platformoje:

„Tronsmart Force 2“ belaidė garso kolonėlė

 • Geekbuying - 50,39 €;

  • nuolaidos kuponas TSNEW03;
  • iš Vokietijos pristatys per 2-7 d.d.

Tai yra naujausia jau gerai žinomos „Tronsmart“ kompanijos belaidė garso kolonėlė.

„Tronsmart Force 2“ belaidė garso kolonėlė
©Gamintojo nuotr.

Aprūpinta pažangiu Qualcomm QCC3021 lustu ir dėka SoundPulse® technologijos turime galingą garsą užtikrinančią 30W kolonėlę.

Gamintojas labai pabrėžia tai, kad dėka dviejų už žemus tonus atsakingų garsiakalbių, turime itin sodrius žemus tonus.

„Tronsmart Force 2“ yra labai tvirto korpuso, atspari vandeniui (IPX7 standartas), vienu įkrovimu baterijos užtenka 15 valandų, turime C-tipo jungtį ir baterija įkraunama vos per 3 valandas.


©Gamintojo nuotr.

Taip pat „Tronsmart Force 2“ kolonėlė turi AUX jungtį bei lengvai Bluetooth 5.0 ryšiu poruojama su telefonais bei kitais įrenginiais ir palaiko balso asistentus.

Įdomu ir tai, kad „Tronsmart Force 2“ kolonėles galima suporuoti tarpusavyje ir taip sukurti visą garso sistemą. Taip galima suporuoti nors ir 100 „Tronsmart Force 2“ kolonėlių.

„ACGAM ET225E“ elektroninis darbo stalas (be stalviršio)

 • Geekbuying - 285,59 €;

  • nuolaidos kuponas ACGAMET225;
  • iš Europos pristatys per 2-7 d.d.

 

„ACGAM ET225E“ yra tikrai neeilinis darbo stalas. Jis jungiamas prie elektros tinklo. Kam to reikia?

Tam, kad šis tvirto aliuminio korpuso stalas būtų pilnai kontroliuojamas ir valdomas.


©Gamintojo nuotr.

Čia turime du elektros varikliukus ir galima greitai bei patogiai keisti stalo aukštį. Taip iš esmės prie tokio stalo gali darbuotis bet kokio ūgio žmogus, o ir darbuotis galima tiek sėdint, stovint ar net tuo pačiu metu einant ėjimo takeliu.


©Gamintojo nuotr.

Jis turi štai tokią valdymo panelę ir galima patiems pasirinkti norimą stalo aukštį bei išsaugoti savo pasirinkimus.

Mėgstate dirbti stovėdami - vienas stalo aukštis. Sėdėdami - jau kitas. Taip galima į atmintį įrašyti 3 stalo aukščius, kas yra labai patogu.


©Gamintojo nuotr.

„WE.LOCK SECB SECB0EBL01“ išmanioji spyna

 • Geekbuying - 107,51 €;

  • nuolaidos kuponas WELOCKFCB;
  • iš Lenkijos pristatys per 2-7 d.d.

„WE.LOCK SECB SECB0EBL01“ yra išmanioji spyna, tinkanti 99 proc. pasaulio durų (cilindras reguliuojamas: 55 mm - 105 mm).

Pakuotės turinys
©Gamintojo nuotr.

Šią spyną galima valdyti su pirštų atspaudų skaitytuvu, pakuotėje esančiais specialiais raktais (priliečiant durų jutiklį) ir telefone įdiegta programėle.

Palaikomi 3 administratoriaus lygio pirštų atspaudai ir dar papildomai 97 standartiniai pirštų atspaudai. Tad administratoriai visada gali papildomai valdyti duris ir keisti kitų vartotojų leidimų teises. Tą galima daryti su telefone įdiegta programėle.


©Gamintojo nuotr.

Pati spyna pagaminta iš cinko lydinio ir plastiko elementų. Yra atspari vandens purslams ir dulkėms, atitinka IP44 standartą, taip pat veiks nuo -30 iki +60 laipsnių temperatūroje ir yra maitinama 3 AAA tipo baterijomis. Kai baterijų energija artės prie pabaigos, į telefoną bus atsiunčiamas priminimas.

Beje, programėlėje be įvairių valdymo galimybių, teisių suteikimo ir panašių funkcijų, galėsite matyti kada ir kas buvo atidaręs duris. Puiki vaikų ir darbuotojų prevencinė kontrolė.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(2)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(2)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
31(1)
29(0)
25(0)
23(0)
20(0)
16(0)
12(0)
12(9)
10(0)
Savaitės
85(0)
75(0)
61(2)
59(0)
Mėnesio
109(9)
108(14)
82(0)
75(0)