Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Perkamiausia plaukų kirpimo mašinėlė iš Prancūzijos - virš 7 100 užsakymų, metalo korpusas, LED ekranas, titano ir keramikiniai peiliukai, reguliuojamas ilgis, belaidis įkrovimas ir puiki kaina: „Į kirpyklą daugiau neisiu - ši mašinėlė dirba tobulai, pats save apsikirpau per 5 minutes“ („CkeyiN“ atsiliepimai, iš Prancūzijos, kuponas, Video)

2021-02-18 (0) Rekomenduoja   (1) Perskaitymai (385)
    Share

„CkeyiN“ - viena perkamiausių plaukų kirpimo mašinėlių Aliexpress: daugiau kaip 7 100 užsakymų ir aukščiausi įvertinimai. Pirkėjai iš Lietuvos jas perka masiškai ir štai ką sako.

„CkeyiN“ plaukų kirpimo mašinėlės pakuotės turinys
©Gamintojo nuotr.

Speciali akcija ir sąlygos

„CkeyiN“ plaukų kirpimo mašinėlė (modelis RFC-688B/CK-291):

 • Aliexpress - 22,07 € (su nuolaidos kuponu):

  • 53 % + papildomai € 0,86 kuponas: prieš užsakymą spauskite Get coupons;
  • iš Prancūzijos sandėlio, tad jokios rizikos dėl muitų;
  • už 0,90 € į Lietuvą pristatys per 7 dienas.

„CkeyiN“ yra viena perkamiausių elektrinių plaukų kirpimo mašinėlių Aliexpress: virš 7 100 užsakymų, 4 000 atsiliepimų ir labai aukštas 4,8 balų įvertinimas.

Pirkėjams labai patinka, kad už gerą kainą gauna tvirtą, kokybiškai pagamintą, funkcionalią ir su papildomais priedais plaukų kirpimo mašinėlę.

Kelios pagrindinės kirpimo mašinėlės savybės
©Gamintojo nuotr.

„CkeyiN“ yra kompaktiško dydžio kirpimo mašinėlė: 18 x 4,5 x 4,5 cm ir sveria 378 gramus.

Įrenginio korpusas yra pagamintas iš metalo ir ABS plastiko elementų. Taip pat čia turime informacinį LED ekraną, kuriame matyti baterijos energijos kiekis ir koks pasirinktas plaukų kirpimo ilgis.

Pastarasis dalykas pirkėjams itin patinka. Iškart ekranėlyje matyti ar pasirinktas 0,8 mm, ar 2 mm, ar koks kitas ilgis. Su papildomai uždedamais ir keičiamais antgaliais galima pasirinkti nuo 4 iki 30 mm kirpimą.

 


©Gamintojo nuotr.

Pirkėjai pažymi ir tai, kad „CkeyiN“ plaukų kirpimo mašinėlė turi titano ir keramikinius peiliukus. Toks duetas užtikrina maksimalų aštrumą ir greitą įvairaus storio ir galvos plaukų tankumo kirpimą.

Taip pat ant korpuso yra integruoti valdymo mygtukai, kas leidžia dar papildomai reguliuoti plaukų kirpimo ilgį.


©Gamintojo nuotr.

„CkeyiN“ plaukų kirpimo mašinėlė aprūpinta įkraunama 600 mAh talpos baterija ir jos energijos vienu įkrovimu užteks be pertraukų darbuotis 60 minučių.

Įdomu ir tai, kad „CkeyiN“ įkrauna prijungus įkroviklį tiesiai arba belaidžiu būdu. Tiesiog pastatoma į specialią laikymo-įkrovimo bazę ir taip „CkeyiN“ pilnai įkraunama per 1,5 val. Išties geri rezultatai.

Ką apie „CkeyiN“ plaukų kirpimo mašinėlę sako pirkėjai?

Pirkėjai yra patenkinti šia 3W galios elektrine plaukų kirpimo mašinėle. Absoliučiai visi pirkėjai iš Lietuvos duoda pačius aukščiausius įvertinimus ir tvirtina, kad iš Kinijos sandėlio atkeliauja per mėnesį, o iš Prancūzijos per 7 dienas. Kerpa kokybiškai, dirba tyliai, mažesni vaikai nebijo kirptis.

 • O***v: Puiki plaukų kirpimo mašinėlė! Dirba kaip bitutė. Tyliai, be jokių strigimų ar plaukų pešimų. Rankoje laikyti labai patogi. Esame labai patenkinti!
 • I***e: Iš Prancūzijos mašinėlė iki namų atkeliavo per 8 dienas. Gerai supakuota, kerpa kokybiškai, esu patenkinta. Rekomenduoju. 1 foto.
 • V***e: Iš Prancūzijos atvyko per 6 dienas. Viskas, kaip ir nurodoma aprašyme. Geras daiktas. 1 foto, 2 foto, 3 foto.
 • D***e: Puiki kokybė, labai greitai atėjo, užsakyta 2021-01-31, gavau 2021-02-05. Ačiū! 
 

Kitų šalių pirkėjai taip pat yra labai patenkinti šiomis plaukų kirpimo mašinėlėmis ir štai keletas pačių išsamiausių atsiliepimų:

 • I***n (pirkėjas iš Rusijos): Užsakyta mašinėlė atkeliavo per 10 dienų. Pagaminimo kokybė labai gera. Peiliukai keramikiniai. Dirba tyliai ir kerpa puikiai - kaip peiliu per sviestą. Už tokią kainą labai geras variantas įprastam naudojimui namuose: 1 foto, 2 foto, 3 foto, 4 foto, 5 foto.
 • E***v (pirkėjas iš Rusijos): Bičiuliai, mašinėlė tiesiog puiki. Nepeša, nekaista, kerpa labai puikiai. Pats save per 5 minutes apsikirpau. Ir nereikėjo nei dar kažkokių papildomų dalykų, nieko. Viskas ko man reikia, jau yra komplekte. Kam eiti į kirpyklą ir mokėti pinigus, kai galiu apsikirpti namie. Štai, pažiūrėkite į rezultatą (foto). Labai rekomenduoju.
 • AliExpress Shopper (pirkėjas iš Rusijos): Ši plaukų kirpimo mašinėlė man tikrai patiko. Gerai kerpa tiek švelnius ir minkštus plaukus, tiek ir šiurkščius bei kietus. Judantys peiliukai iš tiesų yra keramikiniai. Visa mašinėlė pagaminta kokybiškai ir tvarkingai. Atkeliavo pilnas komplektas, su visais reikalingais keičiamais antgaliais. Instrukcija išsami ir 6 skirtingomis kalbomis, yra ir rusų. Dirba ganėtinai tyliai. Viduje turime standartinę 14500 LiPo bateriją, tad mašinėlė dirbs ilgai. Iš manęs ši plaukų mašinėlė gauna 5 balus. Tikrai nusipelnė aukščiausio įvertinimo. Štai kelios nuotraukos su tais peiliukais: 1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto.
 
 

Dar kelios „CkeyiN“ kirpimo mašinėlės nuotraukos: 1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto.

O čia „CkeyiN“ mašinėlės bandymo vaizdo įrašas.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(2)
Neverta skaityti!
(1)
Reitingas
(1)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
60(9)
26(0)
24(0)
23(0)
22(0)
18(0)
15(0)
13(0)
Savaitės
75(0)
61(2)
59(0)
54(0)
51(4)
Mėnesio
109(9)
108(14)
82(0)
75(0)