Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Iš Lenkijos, net 110 € pigiau nei Lietuvoje ir su 30 € vertės papildomomis dovanomis fantastiškai geras „Xiaomi Mi Electric Scooter 1S“ elektrinis paspirtukas: dar šaunesnis už populiarųjį „M365“, o kainuoja mažiau („Xiaomi Mi Electric Scooter 1S“ elektrinis paspirtukas, iš Lenkijos, papildyta nauju kuponu, Video)

2021-02-23 (0) Rekomenduoja   (7) Perskaitymai (55)
    Share

Per pastaruosius kelis metus „Xiaomi“ elektriniai paspirtukai taip paplito, kad nieko jau tikriausiai nestebina gatvėmis skriejantys šiomis transporto priemonėmis įvairaus amžiaus žmonės. Tai yra turbūt patys populiariausi elektriniai paspirtukai Lietuvoje. Ir dabar vieną naujausių „Xiaomi Mi Electric Scooter 1S“ modelių galima įsigyti už nuostabią kainą.

„Xiaomi Mi Electric Scooter 1S“ elektrinis paspirtukas
©Gamintojo nuotr.

Speciali akcija ir sąlygos

„Xiaomi Mi Electric Scooter 1S“ elektrinis paspirtukas:

  • DHgate - 283,76 €;

    • kuponas HSDFE35​ (galioja iki kovo 14 d.);
    • iš Lenkijos sandėlio, tad jokios muitų rizikos;
    • nemokamai į Lietuvą pristatys per 2-4 d.d.;
    • papildomai 30 € vertės dovanų - elektrinis tarpdančių valytuvas.

  • Lietuvoje jis kainuoja - 393 €.

Šiuo metu DHgate „Xiaomi Mi Electric Scooter 1S“ elektrinį paspirtuką parduoda už pačią žemiausią kainą. Kitose elektronikos parduotuvės jis kainuoja kur kas brangiau.

Tuo pačiu „Xiaomi Mi Electric Scooter 1S“ bus atsiųstas iš Lenkijos sandėlio, tad visiškai saugu ir be jokių papildomų muitų bei kitų mokesčių.

Lietuvoje toks pat „Xiaomi Mi Electric Scooter 1S“ elektrinis paspirtukas kainuoja 393 €, tad sutaupome net 110 €.

 

Plius, dar papildomai dovanų gauname 30 € vertės elektrinį tarpdančių valytuvą. Šaunus pasiūlymas.

Čia yra senoji kaina. Dabar paspirtukas kainuoja 283,76 €.
©DHgate

Kuo pasižymi „Xiaomi Mi Electric Scooter 1S“?

Elektrinis paspirtukas pagamintas iš aliuminio ir yra tikrai patvarus daiktas.

Išskleidimas labai paprastas: suskleisti ir išskleisti transporto priemonę galima vos per kelias sekundes.

Akceleratorius kaip mygtukas yra integruotas ant dešinės pusės rankenos, o stabdžiai, primenantys tuos, kuriais pasižymi dviračiai – kairėje pusėje.

Pagrindinės techninės charakteristikos
©Gamintojo nuotr.

Priekyje yra ryškios LED šviesos, kurios reikalingos važiuojant tamsiuoju paros metu.

Elektrinio paspirtuko galinėje dalyje yra galinės šviesos, kurios papildomai mirksi stabdymo metu, taigi čia tokios galinės šviesos ir stabdymo žibintai.

Taip pat šis paspirtukas turi atšvaitus savo priekyje, šonuose ir gale.


©Gamintojo nuotr.

„Xiaomi Mi Electric Scooter 1S“ turi 8,5 colių dydžio pneumatines padangas, kurios, gamintojo tvirtinimu, užtikrina sklandų važiavimą.

Gamintojo teigimu, naujas paspirtukas gavo patobulintas padangas, kurios dabar iki 3 kartų patvaresnės.

Nepaisant to, kad naujasis „Xiaomi Mi Electric Scooter 1S“ dizaino prasme praktiškai yra toks pats, kaip populiarusis „Xiaomi Mi Electric Scooter M365“ modelis, naujasis paspirtukas gavo kelis svarbius patobulinimus.

 

Pasak gamintojo, jų čia trys: didesnis galingumas, funkcionalus ekranas-prietaisų skydelis kaip „Pro“ modelyje ir patobulinta baterija.

Taip pat „1S“ modelyje, kaip ir „Pro“ versijoje, yra magnetinis pakrovimo lizdo dangtelis.


©Gamintojo nuotr.

Išskleisto elektrinio paspirtuko matmenys atrodo taip: 108 х 43 х 114 cm. Jį sulanksčius, t.y. nuleidus vairą į apačią, jis bus labai kompaktiškų išmatavimų: 108 х 43 х 49 cm.

„Xiaomi Mi Electric Scooter 1S“ sveria tik 12,5 kg ir gali atlaikyti 100 kg svorį. Teoriškai šiuo elektriniu paspirtuku gali važiuoti du žmonės, jei jų svoris ne didesnis nei 50 kg. Žinoma, saugumo sumetimais to geriau nedaryti.


©Gamintojo nuotr.

Kalbant apie galingumą, naujiena pasižymi 250 W nominalia ir 500 W maksimalia galia. Maksimalus greitis, kurį gali išvystyti elektrinis paspirtukas siekia 25 km/val.

Tokiais pačiais techniniais parametrais pasižymėjo ir senasis modelis, tačiau „Xiaomi Mi Electric Scooter 1S“ išbandę apžvalgininkai tvirtina, jog „Xiaomi Mijia Electric Scooter 1S“ įsibėgėja kur kas greičiau bei lengviau važiuoja įkalnėmis ir panašu. Tad esmė čia slypi ne sausose techninėse charakteristikose, o inžineriniuose patobulinimuose.

 

Pilnai įkrauta baterija leidžia nuvažiuoti iki 30 km, tačiau tiek pavyksta nukeliauti tada, jei naudotojo svoris siekia apie 60 kg ir važiuojama lygiu keliu. Įprastomis sąlygomis reikėtų orientuotis į maždaug 22–24 km, kas irgi yra tikrai neblogai.

Taigi baterijos talpa ir jos užtikrinamas autonominio veikimo laikas toks pats, kaip „M365“ modelyje, taigi iškart kyla klausimas, kur čia slypi žadėti patobulinimai?

Iš tikrųjų „1S“ modelyje patobulintas baterijos įkrovimo laikas. Šį elektrinį paspirtuką įkrausime greičiau (per 5 val.) ir gamintojas žada, kad baterija pasižymi ilgesniu bendru tarnavimo laiku.

Svarbu ir tai, kad važiuoti šiuo elektriniu paspirtuku lyjant lietui tikrai nerekomenduojama, nes jis neturi deklaruotos apsaugos nuo vandens.


©Gamintojo nuotr.

„Xiaomi Mi Electric Scooter 1S“ kaip ir kitus gamintojo produktus galima valdyti per „Mi Home“ programėlę.

Čia galima matyti visą svarbią informaciją ir kas labai svarbu – užrakinti paspirtuką. Tai labai naudinga funkcija, nes pavyzdžiui, vagystės atveju – į telefoną iškart gausite pranešimą, o elektrinis paspirtukas pradės pypsėti.


©Gamintojo nuotr.

Dėmesio verti yra ir stabdžiai. Naujame „Xiaomi“ elektriniame paspirtuke pritaikyta dviguba stabdžių sistema.

Priekinis ratas yra aprūpintas E-ABS stabdžių antiblokavimo sistema, o galinis ratas turi 120 mm stabdžių diską.

Stabdymo metu priekinė ir galinė stabdymo sistemos yra aktyvuojamos viena po kitos, tokiu būdu sutrumpinant stabdymo kelią. Trumpesnis stabdymo kelias užtikrina didesnį saugumą.

 


©Gamintojo nuotr.

Ko gero svarbiausias „Xiaomi Mi Electric Scooter 1S“ patobulinimas yra susijęs su ant vairo esančiu ekranu, kuris čia atkeliavo iš „M365 Pro“ modelio.

Čia turime spalvotą LED ekraną, kuris rodo informaciją apie greitį, važiavimo laiką, režimą, atstumą, baterijos įkrovos lygį, gedimus ir pan.

Ekranėlis labai patogus, nes visa svarbiausia informacija kelionės metu yra prieš akis ir nereikia traukti telefono norint patikrinti, kiek liko baterijos įkrovos.

Beje, šis elektrinis paspirtukas siūlo tris važiavimo režimus: pėsčiųjų (0-5km/h), standartinį (0-20km/h) ir sporto (0-25km/h). Režimai perjungiami du kartus paspaudus įjungimo mygtuką.

Galima drąsiai sakyti, kad gamintojas sėkmingai atnaujino savo elektrinį paspirtuką ir „Xiaomi Mi Electric Scooter 1S“ siūlo papildomų privalumų bei išlieka toks pat kompaktiškas, manevringas ir stilingas „Xiaomi“ elektrinis paspirtukas už puikią kainą.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(7)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(7)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
72(0)
50(0)
47(9)
44(4)
36(0)
35(0)
31(0)
27(8)
21(0)
17(4)
Savaitės
74(0)
62(2)
59(0)
58(2)
51(9)
Mėnesio
109(9)
108(14)
82(0)
72(0)