Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

„Fantastiškas išmanusis laikrodis už labai gerą kainą. Draugai jį pamatę panoro tokį įsigyti ir sau“: 13 500 užsakymų, nuostabus dizainas, deguonies kiekio kraujyje ir EKG matavimas, Bluetooth skambučiai, nuotolinis muzikos grotuvo valdymas ir pirkėjų pagyros („SANLEPUS“ atsiliepimai, iš Prancūzijos, mažiausia kaina, Video)

2021-03-03 (0) Rekomenduoja   (-3) Perskaitymai (385)
    Share

Stilingieji „SANLEPUS“ išmanieji laikrodžiai yra 2020-ųjų metų pabaigoje pasirodžiusi naujiena ir už stebėtinai žemą kainą siūlo įspūdingai daug funkcijų. Pirkėjai juos perka, kaip karštas bandeles ir vertina pačiais aukščiausiais balais. Štai ką jie sako.


©Gamintojo nuotr.

Speciali akcija ir sąlygos

„SANLEPUS BUSINESS SMART WATCH“ išmanieji laikrodžiai:

 • Aliexpress - nuo 31,60 €;
 • Aliexpress - nuo 31,60 €;

  • 72 % nuolaida - mažiausia kaina per paskutines 30 dienų;
  • iš Prancūzijos sandėlio, tad jokios muitų rizikos;
  • už 7,85 € į Lietuvą atsiųs per 7 d.d.; iš Kinijos sandėlio siuntimas nemokamas.

Atkreipiame dėmesį, kad iš Prancūzijos sandėlio šių populiarių laikrodžių liko visai nedaug ir jie kainuoja 34,77 €. Papildomai gausime dar vieną keičiamą dirželį.

Kinijos sandėlio pasiūloje galima rinktis iš keleto skirtingų laikrodžių versijų: su odiniu dirželiu, silikoniniu arba metaline apyranke.

Dirželiai yra standartiniai ir lengvai keičiami, tad bet kada galima bus užsidėti tokį, kokio norėsis.

„SANLEPUS“ laikrodžiai
©Gamintojo nuotr.

Pats laikrodis yra atsparus vandeniui (IP68 standartas), pagamintas iš metalinio korpuso, su ypatingai puikios kokybės ekranu.

Čia turime labai ryškių spalvų, net 360 x 360 raiškos ekraną, kas tokioje kainų kategorijoje yra puikus rezultatas.

Toks „SANLEPUS“ laikrodžio ekranas užtikrins, kad visa informacijas bus puikiai matoma ir ryškioje dienos šviesoje.

„SANLEPUS“ ekranas yra labai geros kokybės
©Gamintojo nuotr.

Be puikios pagaminimo kokybės ir ryškaus ekrano, „SANLEPUS“ pasižymi ir labai plačiu funkcionalumu.

Šis dailus išmanusis laikrodis nuolat seka fizinės veiklos rodiklius, širdies ritmą, kraujo spaudimą, apskaičiuoja EKG, palaiko Bluetooth skambučius ir kt.

 


©Gamintojo nuotr.

Tokioje kainų kategorijoje sutikti išmanųjį laikrodį su Bluetooth skambučių palaikymu dar nėra toks jau dažnas dalykas. Ir ši funkcija yra labai patogi.

Tereikia „SANLEPUS“ laikrodį suporuoti Bluetooth 4.2 ryšiu su iOS arba Android telefonais ir kai tik kas nors Jums skambins, galėsite su savo pašnekovu kalbėtis tiesiog per „SANLEPUS“ laikrodį. 

Taip pat iš šio laikrodžio galėsite paskambinti norimam žmogui. Puiki funkcija.

„SANLEPUS“ palaiko Bluetooth skambučius ir laikrodžio vidinėje atmintyje galima išsaugoti kontaktus
©Gamintojo nuotr.

Kalbant detaliau apie fizinės veiklos sekimo galimybes, tai „SANLEPUS“ nuolat matuoja širdies ritmą, kraujo spaudimą, deguonies kiekį kraujyje, gali atlikti EKG matavimus. Išties šaunu.

Taip pat laikrodis seka miego kokybę ir visą išsamią informaciją pateikia savo dideliame 1,3 colių įstrižainės spalvotame ekrane.

Čia ir bus daug pateikia sporto metu užfiksuotos veiklos rezultatų, o dar detalesnę informaciją rasime programėlėje.

„SANLEPUS“ palaiko daugybę naudingų savybių
©Gamintojo nuotr.

„SANLEPUS“ palaiko 4 pagrindinius sporto režimus: bėgimas, važiavimas dviračiu, sportavimas su treniruokliais ir futbolas. Taip pat nuolat skaičiuoja nueitą atstumą, žingsnius, sudegintas kalorijas.

Išmanusis laikrodis palaiko ir tokias naudingas funkcijas, kaip nuotolinį telefono kameros bei muzikos grotuvo valdymą. Sugeba rasti telefoną, informuoja apie per ilgą užsisėdėjimą vienoje vietoje, praneša apie gautas SMS ir socialinių tinklų žinutes, yra žadintuvas, chronometras ir kt.

Šaunu ir tai, kad išmanusis laikrodis palaiko įvairias kalbas, tarp kurių yra anglų, rusų, lenkų ir kt., tad visa pateikia informacija yra aiškiai suprantama.

„SANLEPUS“ aprūpintas 300 mAh talpos bateriją, kurios vien Bluetooth pokalbiams užteks 10 val. O įprastam naudojimui jos užtenka 4-7 dienoms. Viskas priklauso nuo naudojimo intensyvumo.

Ką apie šiuos „SANLEPUS“ išmaniuosius laikrodžius sako pirkėjai?

 

„SANLEPUS“ išmanieji laikrodžiai yra 2020-ųjų metų pabaigoje pasirodžiusi naujiena ir matyti, kad puikios išvaizdos ir labai funkcionalius laikrodžius jau spėjo įsigyti daugiau kaip 13 500 pirkėjų ir turime įspūdingai aukštą 4,8/5 balų įvertinimą.

Pirkėjai iš Lietuvos yra patenkinti šiais išmaniaisiais laikrodžiais ir tvirtina, kad iš Kinijos sandėlio jie į Lietuvą atkeliavo per 2-4 savaites. Tvarkingai supakuoti, laikrodžiai labai išvaizdūs, kokybiškai pagaminti.

Tik pažymi, kad jei naudojamos absoliučiai visos funkcijos, nuolat suporuotas Bluetooth ryšiu su telefonu, skambučiai, informaciniai pranešimai, tada baterijos užtenka iki 2 dienų. Na, gamintojas ir tvirtina, kad Bluetooth skambučių atveju šio laikrodžio baterijos užteks 10 val., o įprastai naudojant 4-7 dienoms. Tad daug kas priklauso ir nuo naudojimo intensyvumo.

 • X***.: Pristatyti užtruko mėnesį laiko (iš Kinijos aut. past.). Autonomija galėtų būti geresnė. Įprastame režime 5 dienos, jei nuolat suporuotas su telefonu, tada 1,5 dienos. Bluetooth ryšys tarp telefono ir laikrodžio išlieka stabilus iki 4 metrų atstumu. Džiugina gana kokybiška skambučių ir širdies pulso matavimo funkcija.

Kitų šalių pirkėjai „SANLEPUS“ išmaniaisiais laikrodžiais yra labai patenkinti ir įvardija esminius jų privalumus:

 • T***U: Labai išvaizdus ir geros pagaminimo kokybės išmanusis laikrodis. Stilingas, atrodo moderniai ir madingai. funkcijos veikia, kaip ir nurodo gamintojas. Jei nuolat suporuotas su telefonu, tada baterija atlaiko 1,5-2 paras, o įprastai jos užtenka 5 dienoms. Pigus, geros kokybės išmanusis laikrodis. 1 foto, 2 foto, 3 foto.
 • AliExpress Shopper: Laikrodis man labai patinka. Kur kas geresnis nei tikėjausi. Puikiai pagamintas ir gerai veikiantis. Visus pranešimus iš WhatsApp bei Facebook gaunu, kraujo spaudimą matuoja teisingai, kaip ir nueitus žingsnius. Be to, super išvaizdus laikrodis. Rekomenduoju! 1 foto, 2 foto, 3 foto, 4 foto, 5 foto, 6 foto, 7 foto, 8 foto, 9 foto, 10 foto.
 • M***v: Fantastiškas išmanusis laikrodis už labai gerą kainą. Tereikia atsisiųsti į telefoną Fundo programėlę ir suporuoti su telefonu. Jau naudojuosi šiuo laikrodžiu kuris laikas ir galiu pasakyti, kad jis patenkina visus mano poreikius. Ekranas labai ryškus, spalvotas, gerai matyti visa informacija net ir saulėtą dieną. Baterija taip pat gera, tikrai neturiu priekaištų. Draugai pamatę šį laikrodį panoro tokį įsigyti ir sau. Esu labai juo patenkintas. 1 foto, 2 foto, 3 foto, 4 foto, 5 foto, 6 foto.
 • K***o: Laikrodį pardavėjas pristatė labai greitai. SANLEPUS turi kelis esminius privalumus, dėl ko man taip patinka: 1) labai lengvas; 2) pilnai atsparus vandeniui; 3) tiksliai atlieka širdies ritmo matavimą (palyginau su medicininiu tanometru); 4) geri miego kokybės sekimo rezultatai; 5) naudingi sporto režimai; 6) labai naudingas ir nebrangus išmanusis laikrodis. Rekomenduoju.
 • M***v: Viskas gerai. Atsiuntė per 2 savaites. Tvarkingai supakuotas. Simpatiškas laikrodis. Programėlė normali, lengvai suprantama. Po savaitės su šiuo laikrodžiu galiu daryti tokias išvadas: 1) tik neikite su juo maudytis ar juolab plaukioti - gamintojas tvirtina, kad jis yra atsparus vandeniui. Taip, lengvam vandens aptaškymui ir panašiai, bet jau yra pirkėjų atsiliepimų, kad po maudynių su šiuo laikrodžiu, jis nustojo veikti. Tad geriau nerizikuokite; 2) baterija galėtų būti ir geresnė - jei naudojamas maksimaliai ir viskas įjungta - atlaiko 2 paras, nedaugiau. Jei naudojamas be Bluetooth ir naudosite kaip laikrodį su žingsnių ir širdies matavimu, tada baterijos užtenka 5-6 dienoms. Kitais klausimais viskas taip, kaip tvirtina pardavėjas. Skambučiai ateina ir labai patogu per laikrodį jais naudotis. Pranešimai matomi aiškiai ir su specifiniais rusiškais simboliais. Kaip už tokią kainą visai geras laikrodis. 1 foto, 2 foto, 3 foto, 4 foto, 5 foto.
 
 
 

Kelios laikrodžio nuotraukos: 1 foto, 2 foto, 3 foto, 4 foto, 5 foto, 6 foto, 7 foto, 8 foto, 9 foto, 10 foto.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(1)
Neverta skaityti!
(4)
Reitingas
(-3)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
60(9)
26(0)
24(0)
23(0)
22(0)
18(0)
15(0)
13(0)
Savaitės
75(0)
61(2)
59(0)
54(0)
51(4)
Mėnesio
109(9)
108(14)
82(0)
75(0)