Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Fantastiškas pasiūlymas: už labai gerą kainą, iš EU sandėlio ir apžvalgininkų itin giriamas elektrinis dviratis. „Tokių dalykų elektriniuose dviračiuose aš dar nebuvau matęs - čia beveik motociklas“ („Xiaomi HIMO C20“, kuponas, iš EU, Video)

2021-04-13 (0) Rekomenduoja   (2) Perskaitymai (220)
    Share

„Xiaomi HIMO C20“ - vienas populiariausių ir puikiai apžvalgininkų vertinamų elektrinių dviračių dabar parduodamas už ypatingai gerą kainą.


©Gamintojo nuotr.

„Xiaomi HIMO C20“ elektrinis dviratis

  • Gogobest - 689,99 €;
    • kuponas - V5SJ0SMTK9J6;
    • iš Europos sandėlių, tad jokios rizikos dėl muito mokesčių;
    • nemokamas siuntimas į Lietuvą per 2-6 darbo dienas.

Taip pat verta pažymėti, kad šiuo metu galima rinktis iš dviejų spalvų modelių: baltos ir pilkos.

Tuo pačiu labai svarbu, kad šie itin populiarūs ir puikiai pirkėjų bei apžvalgininkų vertinami elektriniai dviračiai dabar parduodami iš Europos sandėlių.

Tai reiškia, kad nebus jokių muito mokesčių ir į Lietuvą juos UPS siuntų tarnybą prie pat namų durų atgabens per keletą dienų ir visiškai nemokamai.


©Gamintojo nuotr.

„Xiaomi HIMO C20“ yra labai šauniai atrodantis, tvirtas, aliuminio rėmo ir puikiais techniniais parametrais pasižymintis elektrinis dviratis. 

Jis puikiai tinka tiek merginoms, tiek ir vaikinams. Yra tokių išmatavimų: 147 * 61 * 106 cm. ir sveria 21,1 kg. Tad dviračiu gali važiuoti žmonės iki 100 kg svorio.

 


©Gamintojo nuotr.

Be to, „Xiaomi HIMO C20“ yra sulankstomas elektrinis dviratis. Jo vairą galima nulenkti žemyn ir taip elektrinis dviratis tampa kompaktiškesniu bei patogiau transportuojamu automobilio bagažinėje.

Beje, „Xiaomi HIMO C20“ dviračio pedalai taip yra nulenkiami, o tai taip pat prisideda prie patogesnio dviračio transportavimo.


©Gamintojo nuotr.

„Xiaomi HIMO C20“ pasižymi ir dar keletų svarbių dalykų: priekyje ir gale turi ryškiai šviečiančius LED žibintus, patogią sėdėti ir smūgius sugeriančią sėdynę, ergonomiškas vairo rankenas ir kt.


©Gamintojo nuotr.

Ypač svarbu pabrėžti, kad „Xiaomi HIMO C20“ aprūpintas puikios kokybės japoniška Shimano 6-ių pavarų sistema.

Daugelis dviračių mėgėjų puikiai žino, kad tik aukščiausios kokybės dviračiai gali pasigirti Shimano pavarų sistemomis.

Taip pat „Xiaomi HIMO C20“ aprūpintas dviguba stabdymo sistema (stabdo priekinį ir galinį ratus) ir gamintojas teigia, kad esant sausai kelio dangai, stabdymo kelias yra iki 4 metrų, o esant šlapiai dangai - iki 6 metrų.


©Gamintojo nuotr.

Čia taip pat turime ir kiek įdomesnį „Xiaomi“ kompanijos sprendimą. 20 colių dydžio pripučiami „Xiaomi HIMO C20“ ratai yra su jau pačiame dviratyje integruota pompa.

 

Kaip galite matyti žemiau pateiktoje nuotraukoje, toji pompa yra „paslėpta“ reguliuojamoje sėdynėje. Labai originalus ir, verta pastebėti, kad praktiškas sprendimas.


©Gamintojo nuotr.

„Xiaomi HIMO C20“ taip pat turi ir ryškų ekraną, kuriame pateikiama tokia informacija, kaip: greitis (km/h), nuvažiuotas atstumas, baterijos energijos likutis ir važiavimo režimas.

Išmaniosios programėlės „Xiaomi HIMO C20“ nepalaiko.


©Gamintojo nuotr.

Detaliau kalbant apie techninius „Xiaomi HIMO C20“ dalykus, tai elektrinis dviratis turi 250W galios elektrinį variklį ir yra aprūpintas 36V 10 Ah talpos baterija.

Taip pat yra įdiegta net keletas baterijos apsaugų: nuo perkrovimo, trumpo jungimo, temperatūros ir kt.


©Gamintojo nuotr.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(2)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(2)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
24(2)
24(0)
21(0)
19(0)
18(0)
17(0)
16(0)
12(2)
10(0)
Savaitės
73(1)
71(0)
63(0)
61(0)
56(0)
Mėnesio
233(8)
111(3)
108(12)
106(0)
105(26)