Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rinka » Gadžetų turgelis

Iš Prancūzijos ir už mažiausią kainą iki šiol išparduodamos „Xiaomi“ ekosistemos virtuvinės svarstyklės, kokių dar nematėme: nuostabus dizainas, maksimalus tikslumas, LED ekranas ir net palaikoma programėlė („Xiaomi HOTO“ išmaniosios svarstyklės, kuponai, Video, Prancūzijos sandėlio papildymas 2021-08-08)

2021-08-08 (0) Rekomenduoja   (7) Perskaitymai (275)
    Share

„Xiaomi HOTO“ ir toliau mus stebina bei džiugina savo puikiais įrenginiais. Ir štai į Aliexpress atkeliavo labai modernios virtuvinės svarstyklės.

„Xiaomi HOTO“ svarstyklės
©Gamintojo nuotr.

Speciali akcija ir sąlygos

„Xiaomi HOTO“ išmaniosios svarstyklės (modelis QWCFC001​):

 • Aliexpress - € 21,23 (su PVM 26,84 € - papildymas 2021-08-08);
  • 55 % nuolaida + kuponai: prieš užsakymą spauskite Get coupons (galioja iki rugpjūčio 10 d.);
  • žemiausia kaina, kai skaičiuojamas ir PVM;
  • € 5,47 už siuntimą iš Prancūzijos - pristatys per 5-9 d;
  • nemokamas siuntimas iš Kinijos per 18-29 d.;
  • AliExpress sutvarkys visus mokesčius automatiškai.

„Xiaomi HOTO“ svarstyklių vaizdo įrašą rasite čia.

Šią „Xiaomi“ ekosistemos kompaniją jau gerai žinome iš tokių produktų, kaip „Xiaomi HOTO“ lazerinio atstumo matuoklio (plačiau čia) ir „Xiaomi HOTO“ elektrinio suktuvo (plačiau čia).

Šie produktai susilaukė labai didelio mūsų skaitytojų dėmesio ir taip pat yra ypatingai perkami Aliexpress bei pirkėjų vertinami aukščiausiais balais.

O čia turime karščiausią „Xiaomi HOTO“ naujieną - išmaniąsias virtuvines svarstykles ir dabar jos su specialiais kuponais parduodamos už labai gerą kainą.

P.S. Šiuo metu HOTO oficiali parduotuvė Aliexpress papildomus kuponus taiko ir jau mūsų aukščiau minėtiems lazeriniams atstumo matuokliams bei elektriniams suktuvams.


©Gamintojo nuotr.

Naujosios „Xiaomi HOTO“ svarstyklės pasižymi labai šauniu ir moderniu dizainu bei aukščiausia pagaminimo kokybe: metalas, plastiko elementai ir grūdinto stiklo paviršius.

Svarstyklės yra tokio dydžio: 16,8 x 18,18 cm. Sveria 342 gramus.

Kompaktiškos ir matuojančios labai tiksliai. Svorio jutiklis sugeba išmatuoti svorio pokytį vos kas 0,1 gr. Matavimo amplitudė siekia nuo 1 gr. iki 3000 gramų arba 3 kg.


©Gamintojo nuotr.

Svarstyklės yra maitinamos 3 AAA tipo baterijomis, kurias teks įsigyti atskirai. Tą galima padaryti praktiškai bet kurioje parduotuvėje.

„Xiaomi HOTO“ šone turime štai tokį valdymo ratuką (paveikslas žemiau aut. past.), kuriuo įjungiamos/išjungiamos svarstyklės, keičiami svorio matavimo vienetai ir atliekamas vadinamasis nunulinimas.

Pastarasis dalykas yra ypatingai pravartus. Tarkime, uždedame lėkštę - nunuliname jos svorį, įdedame vištienos - vėl nuniliname, tada daržovių - vėl nunuliname, garnyro ir t.t. Tokiu būdu labai patogu žinoti kiekvieno produkto svorį ir tai itin pravartu siekiantiems numesti svorį, norintiems priaugti raumenų masės ir t.t.

Lygiai taip pat šis dalykas pravers gaminant patiekalą ir į vieną indą dedant maisto ingredientus. Labai patogus dalykas.


©Gamintojo nuotr.

Beje, kalbant apie matavimo vienetus, tai čia galima rinktis iš - gr; ml; oz; lb:oz.


©Gamintojo nuotr.

„Xiaomi HOTO“ turi ryškų LED ekraną, kuriame ir rodo išmatuotą produkto (-ų) svorį bei tuo pačiu šios svarstyklės palaiko Mijia programėlę.

Tereikia Bluetooth 4.0 ryšiu svarstykles suporuoti su telefonu (Android 4.4/iOS 8.0 ir naujesnėmis OS) ir taip telefone įdiegtoje programėlėje matysite išmatuotus svorius. Ir čia iškart galima įrašyti skirtingų produktų svorius, taip sudaryti savo unikalų patiekalo receptą ir juo pasidalinti su draugais. Šaunus dalykas.


©Gamintojo nuotr.

„Xiaomi HOTO“ svarstyklės atitinka CE standartą, gali darbuotis nuo 10 iki 50 laipsnių temperatūroje ir palaiko automatinį išsijungimą, kas padės taupyti baterijų energiją. Labai stilingos, funkcionalios ir geros kainos virtuvinės svarstyklės.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(8)
Neverta skaityti!
(1)
Reitingas
(7)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
54(0)
41(0)
41(0)
33(0)
31(0)
28(0)
26(0)
24(2)
23(0)
Savaitės
75(3)
70(0)
67(5)
62(1)
Mėnesio
231(8)
110(3)
107(12)
104(26)
102(0)